atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Kā izpaužas tava mīlestība pret Dievu? Kā tu piedzīvo savā ikdienā savu mīlestības izpausmi uz Dievu, un kā tā atspoguļojās tavā dzīvē?
Svētais
Iesūtīts: 2010.04.12 13:23:51
Jautājums kristiešiem
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.12 13:25:39
???
vilks
# Iesūtīts: 2010.04.12 13:40:08
Hmm, vai jautājums ir par to, kā es piedzīvoju savu mīlestību pret Dievu un kā tā atspoguļojas manā dzīvē?

pārāk maza tā ir un pārāk maz atspoguļojas.
drīzāk mana mīlestība pret Dievu izpaužas kā ilgas mīlēt vairāk..daudz vairāk tās laikam nepietiek.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.12 13:44:57
vilks
Jā, jau palaboju . Biju uzrakstījis, tad sapratu, ka var saprast divejadi, bet bij slinkums parrakstit, taču tu smalkjutigi pamaji, un tad nu palaboju .

pārāk maza tā ir un pārāk maz atspoguļojas.
drīzāk mana mīlestība pret Dievu izpaužas kā ilgas mīlēt vairāk..daudz vairāk tās laikam nepietiek.


Kā tas ir? Izklausās labi, bet kāpēc maza? Jo maz sanāk mīlēt tā kā vajadzētu? Kā domā kādēļ tā? Ja pareizi sapratu...
vilks
# Iesūtīts: 2010.04.12 13:54:14
maz sanāk mīlēt tā kā vajadzētu?
kaut kā tā, jā

Kā domā kādēļ tā?
tas ir labs jautājums. ik palaikam par šo domāju. padomāšu vēl
pieņemu, ka tās ir grūtības atrast labu vidusceļu starp "viss man ir atļauts" un "ne viss der". Proti, lai mīlestība pret Dievu varētu izpausties, ir jābūt kādai labai kristīgai disciplīnai, tomēr, ja šī disciplīna ir par daudz, tad tā atkal mīlestību var mazināt.
Bet atrast to labi vidusceļu nav nemz tik vienkārši.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.12 13:57:29
vilks
Gudri atbildēji.

Bet palīdzi man vairāk saprast šo:

ja šī disciplīna ir par daudz, tad tā atkal mīlestību var mazināt.
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.04.12 14:00:05
vilks
Ko Tu domāji, lai mīlestība izpaustos ir vajadzīga kāda disciplīna? Lūdzu, nedaudz paturpini! Varbūt mīlestību vispār nevajag ierobežot! Vienkārši ļauties un no visas sirds.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.12 14:04:53
Varbūt mīlestību vispār nevajag ierobežot! Vienkārši ļauties un no visas sirds.

Vilks runā par konretam robvezam un izpausmem, tachu sis uagstakminetais apgalvojums ir tik plass, ka nevar to saprast.
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.04.12 14:10:42
Svētais
tas pirmais, kas nāk prātā ir daudzie nosacījumi, ko varbūt savu reizi paši uzliekam. Piemēram, ja es nedarīšu tā... ja, es neievērošo šo garīgo praksi... ja, es sevi nedisciplinēšu... utt.
vilks
# Iesūtīts: 2010.04.12 14:12:12
Raimonds Svētais
Jebkurās attiecībās, lai tās uzturētu, ir nepieciešams organizēts laiks attiecību uzturēšanai un kopšanai.
Attiecībā uz Dievu - manai mīlestībai pret Dievu, lai tā augtu un veidotos, ir nepieciešams laiks ar Dievu individuāli un kopā ar citiem kristiešiem. Attiecību pirmssākumā šis laiks ieviešas kaut kā automātiski, bet vēlāk šis laiks ir jāieplāno un plāni arī jārealizē. Tā visa darīšanai ir vajadzīga zināma disciplīna - regulārām lūgšanām, Bībeles lasīšanai, dievkalpojumiem u.tml. Dievs gan mani mīl arī bez visa tā, tomēr, ja kādas no šīm lietām paliek novārtā, tad mazinās arī mīlestība pret Dievu.

Varbūt mīlestību vispār nevajag ierobežot! Vienkārši ļauties un no visas sirds.
Ierobežot nevajag, bet, ja mīlestības kopšanai netiek ierīkots konkrēts laiks, beigās var izrādīties, ka mīlestība netiek kopta vispār.
Tā tas mēdz notikt laulības dzīvē, kurā laulātie aizmirst viens ar otru parunāties, tāpat arī attiecībās ar Dievu, ja aizmirstas sarunas ar Viņu.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.12 14:12:46
Raimonds
Nevaru nepiekrist, bet kaut kādām robežām jābūt...Nevis kā bauslības nosacijumiem tava dzive, kurus tu izpildot parādi mīlestību pret Dievu, bet pašdisciplīnai, kas palīdz tev to neieronbezoto sirds milestibu pret Dievu izpaust. Šeit japiekrit Vilkam. Bet gribas ar sagaidit , lai vina paturpina savu teikto.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.12 14:14:02
vilks
Jā, gudra attieksme. Tev piekrītu.
vilks
# Iesūtīts: 2010.04.12 14:14:38
ā, par šo vēl
ja šī disciplīna ir par daudz, tad tā atkal mīlestību var mazināt.
Tas ir tas, par ko runā Raimonds - ja es uzlikšu sev par Briesmīgu Pienākumu, piemēram, lūgties katru dienu daudzas stundas, jo Dievam tas patīk un es taču Viņu mīlu, un sevi vainošu par to, ka nespēju to izpildīt, tad kādā jaukā dienā sākšu vainot Dievu, kurš no manis it kā prasa to, ko es nevaru izdarīt.
Tad nu arī mana mīlestība pret Dievu mazināsies.
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.04.12 14:16:56
vilks
Jā, tam ar piekrītu . Reiz viens bija apņēmies lūgt zināmu laiku dienā DIevu. Vairāks stundas. Līdz sāka pagurt un piekust diendienā to darīt un beigās tās viņam pārvērtās par zobu sāpēm. Tad nu vienu dienu ejot uz lūgšanu, viņš teica Dievam, Dievs piedod, ka man ir tik grūti to darīt , un ka es esmu noguris no šīm lūgšanām, uz ko viņš sadzirdēja savā sirdī Dieva balsi, es arī esmu noguris no tām
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.04.12 14:19:26
Noteikti ir viena attieksme pret tiem, kas tikko ienāk draudzē un iziet Iesvētes kursu, tad ar šiem jautājumiem ir jāiepazīstina. Bet ir nedaudz jau kaut kas cits, ja esi draudzē labu laiku un veic kādu kalpošanu un tad ja nepārtraukti dzirdi, ka tava garīgā dzīve ir nepilnīga vai esi slinks. Un tas tādā gadījumā vairāk izskatās pēc apzinātas vainas sajūtas kultivēšans, lai neteiktu manipulēšanas.
vilks
# Iesūtīts: 2010.04.12 14:23:01
Raimonds
tad ja nepārtraukti dzirdi, ka tava garīgā dzīve ir nepilnīga vai esi slinks.
hmm, dzirdi no kā?

vispār manai mīlestībai pret Dievu nav daudz sakara ar to, ko citi saka, citi jau to nekādi nevar izvērtēt.
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.04.12 14:27:34
vilks
manai mīlestībai pret Dievu nav daudz sakara ar to, ko citi saka, citi jau to nekādi nevar izvērtēt.

tas prasa zināmu briedumu un garīgu patstāvību.

Man jau šķiet, ka tā ir viena lieta ar ko nodarbojamies!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.12 14:28:22
Zīmīgi, ka mīlestība uz Dievu visvieglāk izpaužas, ja tas `tuvākais` tev pretī ir jauna skaista meitene, ar ko var padungot kādu `slavēšanas dziesmu`, bet daudz apgrūtinātāka ir tās izpaušanās, ja kašķīgam slimam vecim jāpalīdz malku sacirst.
danar
# Iesūtīts: 2010.04.12 14:32:35
Sitais jautajums vispar jajauta Dievam?
Vai tas ko es meginu darit..vai nedarit..ir kaut ka saistits ar manu milestibu uz Vinu.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.12 14:33:39
Aivars
tam nevaru nepiekrist.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.12 14:34:28
danar
Motivaciju jau tu sava sirdi vari parbaudit. Sacits, ka katrs lai parbauda savus darbus un pats sevi.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 8 , pavisam kopa bijuši: 36043