atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Evaņģēlija dziedinošais spēks
foruma vilks
Iesūtīts: 2010.03.27 00:09:40
Kāpēc tas mūsu draudzēs parādās tik reti?


Diskusija kristiešiem. Ateisti un citticīgie - drīkstat īsi paust viedokli, bet jautājumus, lūdzu, uzdodiet citur.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Iesūtīts: 2010.03.27 15:40:40
jancis [78.84.254.16]
.. brāļa vai māsas skumjās nevis tāpēc, ka rakstīts, bet tāpēc ka skumji
Jā, Kristus taču mūs aicināja to izdzīvot, vai ne?
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.03.27 16:00:57
foruma vilks

Dievs Evaņģēlijā (tajā, kas ir Kristus Labā Vēsts) ir atklājis visu, kas cilvēkiem nepieciešams, lai viņi būtu laimīgi un dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi

Jā, tieši tā, un tāpēc izstāstīšu vienu atgadījumu.
Tas notika gadā, kad tikai dažas reizes varēju apmeklēt baznīcu, jo katru reizi pēc tam ilgstoši slimoju. Viss notika ziemā.
Toreiz vēl katoļu dievkalpojumi notika Siguldas luterāņu baznīcā. Laiki bija grūti, baznīcu nekurināja. Ģimenē tolaik bijām tikai četri - es un sieva, un vecākā meita, un vecākais dēls divu gadu vecumā. Visi bijām baznīcā, iznācām no turienes jau pamatīgi nosaluši. Sasēdinājām bērnus ragaviņās un devāmies 3 km mājup. Ārā bija ap -20. Jau pirmajā kilometrā kļuva skaidrs, ka esam sasaluši ragā. Sieva un meita vēl turējās, bet mani pirksti vairs neklausīja, un dēls savos divos gadiņos sastindzis vēl spēja tikai izmisīgi raudāt.
Nometu cimdus (jo nebija vairs nozīmes), paņēmu dēlu no ragaviņām un metos skriešus uz mājām. Pa ceļam vēl ienāca prātā doma, ka varbūt vajadzētu klauvēt kādās durvīs, lai sasildītu ja ne vairs sevi, tad vismaz dēlēnu. Tomēr šķita, ka nāve ir tuvu un gribējās nomirt savās mājās. Manas asaras sasala uz maniem vaigiem...
Pilnīgi bez elpas, bet kaut kā nokļuvām līdz mājām. Vai toreiz jutos mazāk dziedināts? Nekādā gadījumā! Bieži slimoju un biju pārliecināts, ka miršu līdz 30 gadu vecumam. Tagad saprotu, ka ciešanas mūsu dzīvē ir tāds kā darbs, tāds kā kristīgs pienākums, kas jāizpilda. Nevis velna doti sprunguļi, kā uzskata harizmāti, bet gan dievišķs uzdevums.
Tas pats attiecas uz draudzi. Varbūt nevajag gaidīt palīdzību no "laimīgajiem" kristiešiem, bet palūkoties uz vātīm klātajiem .
Varbūt vienkārši mēģināt iegūt pareizo kristīgo orientāciju ?
jancis [78.84.254.16]
# Iesūtīts: 2010.03.27 16:02:29
Papucs Jā, un Viņš apsolīja palīdzēt. Jo kaut kas domāju mums šeit uz zemes ir arī jāiemācās. Man vienmēr ir licies, ka Kristus nevis paņem nastu un mēs jautri aizskrienam, bet Kristus paņem lai mūs nasta nenospiež. Jānes mums ir un jāiemācās sadzīvot gan ar nesamo, gan to, ko atkal uzkrauj. Un Kristus atkal atvieglo. Kristus palīdz nest ar smaidu...
vismaz tā es to saprotu vai nesaprotu.

Sniegpulkstenītes balss
# Iesūtīts: 2010.03.27 16:36:42
Vai šis vairs nav spēkā?
1. Pēt. 5:7 Visu savu zūdīšanos metiet uz Viņu, jo Viņš gādā par jums.
Protams, mums to nav viegli izdarīt - tas tik tiešām ir jāmācas. Un, kad tā zūdīšanās ir aizmesta, tad nevajag to atkal ķeksēt atpakaļ.
jancis [78.84.254.16]
# Iesūtīts: 2010.03.27 17:36:21
Sniegpulkstenītes balss Vai domā, ka tas ka gādā par mums nozīmē, ka nav skumju, ka nav bēdu , ka tas nozīmē ka smaids ir no vienas auss līdz otrai? Tā taču nav. Ir apsolīts, ka gādā un Viņš arī gādā. Un nedabīgs prieks ir pirksts durvju šķirbā- drauga piespiests. Jo redzot nedabīgo smaidu viņš priecājas Tev līdz. Iespējams no visas sirds. Kāpēc mānīt draugu, ko?
rainars
# Iesūtīts: 2010.03.27 18:25:14
Evaņģēlija dziedinošais spēks. Kāpēc tas mūsu draudzēs parādās tik reti?

Maz sludina par šādu tēmu.
Ticība nāk no sludināšanas un sludināšana........ . Kā lai tic ja nav kas sludina? BUs sludināšana būs ticība un dziedināšana un uzticēšanās Jēzum Kristum.
foruma vilks
# Iesūtīts: 2010.03.27 19:38:48
rainars
un ko tu piemēram par šo tēmu sludinātu?

man gan šķiet, ka no tā, ka par kaut ko daudz runā, nekas liels nemainās. mainītos drīzāk, ja mēs paši ne tik daudz par to runātu/sludinātu, cik paši saskaņā ar to dzīvotu.

foruma vilks
# Iesūtīts: 2010.03.27 19:50:13
Svētais
jo dziļāk tu iepazīsti Jēzu un Viņa mīlestību, jo mazāk tevi skar jebkāda veida problēmas ar kurām mēs sastiopamies šajā dzīvē, esmu pilnīgi par to pārliecināts.

piedod, ja kļūdos, es tagad runāšu par to, kā man pašlaik izskatās.
No tā, ko var lasīt Tavos tekstos, man nekad nav radusies sajūta, ka tu aicinātu uz dziļākām attiecībām ar Kristu (ko gan šie vārdi tavā interpretācijā nozīmē, būtu interesanti uzzināt?), bet uz dziļāku sevis sazombēšanu ar tekstu "man ir Kristus, man neko citu nevajag".
Jā, cilvēks var sevi tādā veidā sazombēt, bet tas nedod dziedināšanu.
Varbūt zināmu laimes sajūtu (īsāku vai garāku, atkarīgs no cilvēka pašiedvesmas spējām), varbūt kādu psihisku stāvokli, kurā bēdas vairs tik ļoti netraucē, bet vai tiešām dziedināšanu?
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.03.27 20:27:54
foruma vilks
manā gadījumā tiešām dziedināšanu. man ir grūti stādīties priekšā kristieti, kas nekomunicē mēlēs ar Kungu, un to kā viņš var šādi normāli izdzīvot bez depresijas, nomāktības, un visiem šīs pasaules samgumiem. ( piedod, ka tik atklāti par tām mēlēm, bet man šodien ienāca prātā ši doma)
Ja es esmu "sazombēts" ar Kristu, tad tas manā dzīvē nes katru dienu vairāk prieka, miera un mīlestības, ko es piedzīvoju savā ikdienas rutīnā. Pēc augļiem būs spriest. Ja kāds cits māca citādāk par Jēzu un šī mācība cita cilvēka dzīvē atnes augļus, tad es vienīgi priecājos par to.

es sevi paceļu ticībā ar šo dāvanu runāsānu mēlēs un raksti tieši to arī saka. Jā, es sevi iedvesmoju Kristū un smeļos spēku Dievā lūdzot Dievu mēlēs. Manas dziļākās attiecības ar Kristu ir mani pilnīgi izmainījušas līdz nepazīšanai no mana agrākā miesīgā cilvēka. es absolūti savādāk skatos uz lietām un reāģēju uz tām. Jā, arī mani ietekmē notikumi visapkārt, taču tas mērs ar ko viņi mani ietekmēja agrāk ir pilnīgi savādāks šodien. to es nevaru pat salīdzināt. Es zinu , ka es esmu dziedināts, jo Jēzuu savādāks es nemaz nemāku būt. patiešām ja man ir Jēzus, tad man neko citu nevajag, jo man ar viņu pietiek, tur jau ir tā atšķirība ko es savā dzīvē esmu reāli piedzīvojis salīdzinoši ar iepriekšējo manu "kristietību" . izklausās fanātiski un varbūt tā arī ir, bet es par to tikai priecājos. Ko es citiem varu ieteikt, lai tie ieiet dziļākās attiecībās ar Kristu? Lūgt Dievu 2-3 stundas dienā mēlēs un ar tulkojumu, tad dzīve izmainīsies līdz nepazīšanai. labi, labi, es jau zinu, ka formulas nav. es jau zinu, ka katrs ar kungu dibina, veido un attista savas attiecības personīgi. taču es esmu vislaimīgākais cilvēks uz pasaules. varbūt vēl kāds ir bet neviens nav laimigaks par mani jau nu noteikti.vai daudzi kris`tieši mūsdienās to var apgalvot?

Šodien mani neviens neuzmodinās aug``sa un nepateiks HEI ko tu dari tas ir nepareizi! ESmu uzmodies jau vairākus gadus un zinu par ko runāju, jo neesmu pirmās dienas kristietis.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.27 20:31:41
Svētais
es pazīstu personīgi Jēzu. vai daudzi kris`tieši mūsdienās to var apgalvot?
Gan jau var, vecozēn!
Apgalvot var da jebko.
(Piedod par cinismu, bet drusku par daudz sevi paaugstināji. Uztver to kā labestīgu pendeli)
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.27 20:34:04
Aivars
nav problēmu, es runāju par savu piedzivojumu, un nesaku to paaugstinasanas garaa, bet redzu, ka daudzi kristiesi apkart ir nelaimigi.
Donatella
# Labojis Donatella: 2010.03.27 20:34:21
Svētais
man ir grūti stādīties priekšā kristieti, kas nekomunicē mēlēs ar Kungu, un to kā viņš var šādi normāli izdzīvot bez depresijas, nomāktības, un visiem šīs pasaules samgumiem
Tava veiksmes atsleega taatad ir meelees runaashana....Aaaa, ragsti veel!!!!
Pēc augļiem būs spriest.
Ja,a peec augljiem gan var spriest....uzreiz var pateikt kurai konfesijai esi piederiigs, kas ir, tas ir.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.27 20:35:11
Aivars
aivars es runaju ne par to vai kristiesi pazist Jeuz kā es, bet par to, ka es esmu vislaimigaikaias vai tiesi to var daudzi apgalvot? tu parprati!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.27 20:38:39
Svētais
Tiešām neņem ļaunā, un man Tavs optimisms galīgi neskauž. Tikai saskarsme ar dažādiem kristiešiem, tai skaitā tādiem, kas piedzīvojuši sāpīgas traģēdijas un pāridarījumus, tuvinieku debilizējošas slimības utt, liek ieraudzīt monētas otru pusi, kur `dragājot` ar `pareizām` frāzēm dziedināšana netiek vairota.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.27 20:39:10
Svētais
Ok, lai tā būtu.
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.03.27 20:40:05
Aivars
tam es pierktiu katra situacija ir vajadziga iezelosanas, lidzjusana un gudriba ka to risinat, jo katrs ir sava pakape pazist Dievu.

es nesaku, ka nav grutu un smagu situaciju, tadas ir un vinas nav vieglas. ar tam jasadzivo japarvar un jaiet talak. bet veiksmigi to var izdarit, ja ir dzilas attiecibas ar kubgu, kad vins ir vēr`te, un tadejadi var visu citu pardzivot!

isteniba ja tu ka macitajs saskaries ikdiena ar lauzu grutibam un nes vinu nastas, tad es tevi cienu 10000 kart vairak neka sevi. par to esmu dross, jo uzskatu , ka sis pienakums un darbs ir loti loti smags!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.27 20:47:46
uzreiz var pateikt kurai konfesijai esi piederiigs, kas ir, tas ir.

te nav runa par konfesiju , bet par davanu kaa tadu, kadu labumum vina dod. neesmu neviena tusinja ne runajis ne uzsveris kaut ko par melem. ar tevi ar sarunajos visu laiku un ar visiem parejiem normala saprotamam valodaa.
rainars
# Iesūtīts: 2010.03.27 20:48:19
foruma vilks sludinātu par to ka Jēzus to ir paveicis un tādēl nācis lai atrastu pazudušos ,bēdīgos grūtsirdīgos . Jēzus dziedināja pats un mācekļiem torādīja sludināt un dziedināt. Aizlūgšanas individuālas nu zini jau no alfas kursa un zini ka strādā. Te jau ar domāju ka sludinot par Jēzus Krista darbiem nāk arī ticība . Daudz vietās Jēzus saka :ej, tava ticība tev ir palīdzējusi;
Ap.8:5 Filips, aizgājis kādā Samarijas pilsētā, sludināja tiem Kristu.
6 Ļaudis pulkiem uzmanīgi un vienprātīgi uzklausīja Filipa vārdus un skatīja zīmes, ko viņš darīja.
7 Jo no daudziem, kam bija nešķīsti gari, tie izgāja, stiprā balsī brēkdami; un daudz paralītiķu un tizlu tika dziedināti;
8 un liela līksmība valdīja tanī pilsētā.

Viss sāk notikt no vārda . No Vārda Jēzus Kristus, kura priekšā locās visi ceļi debesīs , virs zemes un pazemē.
Jēzus nāk ar Svēto garu un uguni pēc Jāņa Kristītāja teiktā .Dieva Dēls ar ES ESMU uguni kura deg bet neiznīcina , kā vien tikai pienestu ugrēka upuri vecajā derībā ,bet Jaunajā derībā pašu grēku.
Donatella
# Iesūtīts: 2010.03.27 20:50:24
Svētais
proitams, jo rakstiit meelees jau laikam nav iespeejams, kaa gan citadi, lai tu forumaa sarunaajies
Es nenoliedzu, ka Dievs dod runaashanu meelees, bet kategoriski nokliedzu to, ka tas noziimee kaadu iipashu Dieva tuvumu un ka ta ir panaceja visaam kaiteem. Es pati, starp citu, arii varu runaat meelees.
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.03.27 20:53:03
Donatella
par ipasu Dieva tuvumu, tas ir jautajums kaa katrs ir nonacis lidz sim ipasajam tuvajam attiecibam, un cik katram ir si attiecibu dziluma pakape. es milu Jezu un milu Vina bernus, ikvienu ticigo, kas tic uz Jezu. man nav absoluti nekadu iebildumu par to kā tu to dari. es nepretendeju uz to, ka mans cels ir vienigais pareizasi.

ja man grib uzklupt nomaktiba, jaa es saku stavet tai pretim ludzot Dievu meles. es dzenu to prom Jezus varda un mana dzive tam ir rezultats. ja kads to panak savadak, tad es tika ipreicajos par to, bet ari zinu to, kas mana dzive reali darbojas un ko es izmantju.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 129 , pavisam kopa bijuši: 35710