atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Meklēju sievu!
Noor Mohammed
Iesūtīts: 2009.09.26 22:59:52
Kā piemeklēt vīru, kā piemeklēt sievu? Kā nodibināt veiksmīgu ģimeni? Vai vispār tāda "piemeklēšana" ir iespējama?
Vai tas notiek pats no sevis, ļaujoties instinktiem?

Dieva pravietis Muhameds (saas) norādīja: ~"Sievieti laulībām var izvēlēties 4 iemeslu dēļ: viņas skaistuma, bagātības, izcelsmes, vai viņas ticības (uzskatu un praktizēšanas) dēļ. Pēdējais (stipra ticība) ir pareizais."
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 .
AutorsZiņas teksts
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.09.28 08:55:26
esenif
Vo! Izvēle! Bet griba taču tajā piedalās, vai ne? Automātiski taču tas nenotiek (ne visu laiku un visās jomās)?
esenif
# Labojis esenif: 2009.09.28 10:41:08
Solveiga
izvēle jau ir savā ziņā gribas manifestācija. Automātiski nenotiek gan. ( a derētu ) Pēc lasītā, piedzīvotā un novērojumiem tas notiek arvien vairāk un vieglāk, pieaugot nodošanās līmenim. Ja Dievs dienā ir vien 5 min. lūgšana pa ceļam uz darbu tad tas ir daudz grūtāk kā ja velta ilgāku laiku un arī savas domas nodod Dievam tb domā nevis par HP bet meditē par rakstu vietām. Jā, tāpēc mani zināmā mērā pārsteidza tas apgalvojums, ka ticības krīzes ir neizbēgama ja ne vajadzīga lieta - man tādas bija tik laikā, kad vienmēr pietrūka laika Dievam pirmajos ticības gados. Tagad ar noteikti ir kur augt, bet sava minimālā stabilitāte ir un ar šaubām pārņemtiem periodiem nav jāmokās.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.09.28 11:38:38
esenif
Tagad ar noteikti ir kur augt, bet sava minimālā stabilitāte ir un ar šaubām pārņemtiem periodiem nav jāmokās
Vai Tu vari iztēloties situācijas, kas tomēr varētu izsist no stabilitātes un radīt šaubas?
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.28 11:44:32
Solveiga
nē, nevaru gan - man tā stabilitātes izjūta ir ļoti fundamentāla un ir pārdabiska (tb ne manis pašas pašsuģestijas rezultāts) pārliecība par savu vērtību Dieva acīs.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.09.28 12:11:39
esenif
Tas ir, Tu tici, ka Viņš nesūtīs vairāk, nekā Tu spēj nest?
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.28 12:20:39
Solveiga
ne īsti saprotu, ko Tu gribi no manis izvilkt un ar kādu mērķi (es aizdomīga)

Man ir gan minētā pārliecība (ko Tu minēji), gan arī pārliecība par to, ka Viņš visu manā dzīvē pilnībā kontrolē, līdz ar to man ne par ko nav jāsatraucas, jāraizējas. Bet vispār es īpašas ciešanas neatminos kā pārbaudījumus - man visu laiku ir sajūta, ka Dievs mani lutina un vienlaicīgi iekšēja apziņa, par to, cik ļoti es to neesmu pelnījusi, kas savā veidā uztur bijību. Man dzīves pirmā daļa līdz ticībai nebija īpaši spoža un river reiz izvirzīja hipotēzi, ka tāpēc varbūt Dievs ar mani maigāk apietas. Nezinu. Es drīzāk domāju, ka tas attieksmes vai kā cita jautājums, jo ir bijušas gana situācijas, kad apkārtējie priecājas, ka nav manā vietā.
esenif
# Labojis esenif: 2009.09.28 12:24:54
Трилобите
domāju gan - Tev tas ir aktuāli. Es kad ar savu bērnu auklīti to pārrunāju, viņa atminējās, ka, braucot uz dzemdībām, bija ļoti lūgusi palīdzību (tad vēl nebija ticīga) un viņai, neatceros vairs, kura dzemdību daļa, bija bez sāpēm, ka ārsti jau sāka satraukties, ka tā nevar būt. Ir vērts lūgt par to.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.09.28 12:36:03
esenif
Es vēl pati līdz galam nezinu.
Tas ir, es neticu, ka Dievs mūsu izaugsmes ceļā nav spējīgs uzmodelēt situāciju, kas iet pāri cilvēka spēkiem, un tad palīdzēt to atrisināt (Ābrahāma dēla upurēšana). Man pašai tā ir gadījies... bet var jau būt, ka Viņš katram piemeklē individuālo metodi, un tad veltīgi ir mūsu bauslības kari
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.28 12:56:29
http://www.cnn.com/2008/WORLD/meast/02/08/iraq.women/index.html

The Qur`an, chapter 4 (An-Nisa), verse 34:
“ Men are the maintainers of women because Allah has made some of them to excel others and because they spend out of their property; the good women are therefore obedient, guarding the unseen as Allah has guarded; and (as to) those on whose part you fear desertion, admonish them, and leave them alone in the sleeping-places and beat them; then if they obey you, do not seek a way against them; surely Allah is High, Great.— translated by M. H. Shakir


esenif
# Iesūtīts: 2009.09.28 13:01:10
Solveiga
es domāt, ka Viņš individuāli izvērtē katra spējas un izturību un ticības pakāpi. To ko varēja ar Ābrahāmu, iespējams ar reti kuru varēja atļauties (ne velti viņš par ticības tēvu saukts). Tā varbūt sevi nenovērtē...
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.28 13:04:56
Ctulhu
Aha, tāpat kā Kristus ir draudzes galva, pat ar krustu maksājot par tās grēkiem. Latiņa līdz kurai katram vīrietim augt.


Bet, vai tu ar to intelektu nepārspīlē? Lai kā te daži gribētu stāvēt pāri seksualitātei, bet pamatā tomēr normāls vīrietis meklē māti saviem bērniem, nevis gudro mammu, un lielāka varbūtība ir apprecēties sieveitei auglīgā vecumā, nekā ļoti informētai un zinošai simtgadniecei
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.28 13:45:54
Ctulhu
Pat ja bail no vairošanās, tad bildināšana tomēr saistās ar vēlmi pēc ķermeniskas sasakarsmes, ne apmainīšanos gudriem epastiem.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.30 08:37:25
abdullāh
Ingar ,tur jau tā lieta,ka tu citē kaut kādu Pāvilu ,kuri nekad nav satapuši Jēzu vēstules dažādām kristiešu sektām,bet es tev Mozus Dieva pravieša (bībeles versijā)teikto.

1. Muhameds arī Jēzu nav redzējis
2. arī Mozus Jēzu nav sastapis
3. Pāvilam Jēzus parādījās

Arī Islāmā skatīšanās un pat citas sievietes iztēlošanās ir ZINA(laulības pārkāpšana),tomēr ,par šīs formas ZINA nepeinākas nāvessods .

Nu lūk, te arī parādās jūsu divkosība un liekulība, par ko arī Jēzus runāja

27 Jūs esat dzirdējuši, ka ir sacīts: tev nebūs laulību pārkāpt.
28 Bet Es jums saku: ikviens, kas uzskata sievu, to iekārodams, tas ar viņu laulību jau ir pārkāpis savā sirdī.
29 Bet, ja tava labā acs tevi apgrēcina, tad izrauj to un met prom; jo tas tev labāk, ka viens no taviem locekļiem pazūd, nekā ja visa tava miesa top iemesta ellē.
30 Un, ja tava labā roka tevi apgrēcina, tad nocērt to un met prom; jo tas tev labāk, ka viens no taviem locekļiem pazūd, nekā ja visa tava miesa nāk ellē.

Ja tu esi taisns, tad maksā godīgi par visiem saviem grēkiem, vai arī nokaunies Dieva priekšā un atzīsti, ka esi elli pelnījis. Jeb tu tiešām domā, ka Citadelē laidīs tādu, kurš pieļāvis nešķīstas domas? Vai tiešām tu domā, ka tur ielaidīs tādu, kurš dusmojis uz savu tuvāku? Kurš iekārojis kaut domās cita mantu?

Vai tad tu nezini, ka no iekšienes tas viss iznāk un tikai Dieva žēlastība tevi attur no tā, ka neesi slepkava vai izvarotājs, ne jau tavi centieni bauslību piepildīt.

Raugi nu muslim, Dieva kalps, ko saka Dieva pravietis Ecechiēls

Ec. 18:4 Redzi, visas dvēseles pieder Man, kā tēva, tā arī dēla dvēsele, abas Man pieder; kura dvēsele grēko, tai jāmirst.

Un vai tu te atrodi, kur ir teikts, ka tiek šķiroti lielāki grēki no mazākiem? Nē, par jebkuru grēku pienākas nāve. tā ka redzi - tev nav nekādu cerību, ne tavas lūgšanas, ne tavi labie darbi, nekas nav pietiekoši, lai tu:
1. samaksātu par saviem grēkiem
2. nopelnītu vietu Citadelē

Jebšu - vai lai Allāhs ir tik netaisns un nesoda grēku? Nemūžam ne, viņš prasīs nop tevis atbildību par katru tavu domu, katru vārdu, Viņš prasīs no tevis pilnīgus darbus, nevis kaut kādu CENŠANOS. Kāpēc lai Viņš Debesīs ielaistu nešķīstus grēciniekus? Nē, tur tiks ielaisti tikai pilnīgi absolūti svēti cilvēki - vai tu tāds esi?
Balss
# Iesūtīts: 2009.10.02 00:56:10
Btw nesen kā reiz dzirdēju domu, ka Kristus visus lāsus ir salauzis tb ieskaitot to par dzmedēšanu sāpēs un cilvēkiem, kuri tam tic arī dzimst vispār bez sāpēm

Pazīstu sievieti (resp.,ģimeni), ļoit ticīgus uan parliecinātus brīvbaznīcas ticīgos. Sieva pirms pirmajām dzemdībām bijia stingri pārliecināta, ka viņai (ticības dēļ) būs nesāpīgas dzemdības.
Pievīlās. Tomēr turpināja dzemdēt un sadzemdēja daudzus bērnus. Bet nevienas dzemdības nebija nesāpīgas.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.10.02 08:44:38
masiks [212.93.96.2]
Nu kā tic`;iga sieva palika pie secinājuma, ka tas ko Dievs saka ievai ir taisnība un miers....
palasījos diskusiju... nu bāc kā forši var diskutēt cilvēki, kas nekad nav dzemdējuši, negrib dzemdēt, bet baisi teoretiķi. pavilka uz čudo teoriju par sehsu
Balss
# Iesūtīts: 2009.10.02 14:01:46
masiks [212.93.96.2]
Man viņa, kad ar viņu kā vairāku bērnu māti iepazinos, vairs nekad neko par šo tēmu nekomentēja... To viņa jaunības ticības karstumā tā bija iedomājusies un izstāstījusi māmiņai, no kuras ģimenē notika info noplūde...
Bet bērni visi (liels pulks) viņu ģimenē ir iznākuši jauki, ticīgi ļaudis.
Balss
# Iesūtīts: 2009.10.02 14:48:44
Ctulhu
Tādēļ, ka padomijā tikai uzbļāva dzmedētājām vai pameta vienas uz galda...
Bet vispār neviena atsāpināšana, izņemot peridurālo anestēziju (mūsdienās) nav efektīva un ir kaitīga bērnam.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 21 , pavisam kopa bijuši: 3011