atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Iemīlēties vai mīlēt...?
Eshkola
Iesūtīts: 2009.09.19 22:42:32
Runājot par 2 cilvēku attiecībām, parasti izšķir 2 "fāzes" - iemīlēšanos un mīlestību. To otro tomēr cilvēki novērtē vairāk (nu man tā šķiet)
Vai attiecībās ar Dievu arī ir tāpat - vispirms iemīlēšanās, bet pēc tam mīlestība?
Un vai arī ar Dievu mīlestība ir svarīgāka par iemīlēšanos?
Jāņa atkl. 2:4 "Bet Man pret tevi ir tas, ka tu esi atstājis savu pirmo mīlestību." - vai šeit ir runa, ka mums visu laiku būtu jābūt ar "rozā brillēm"?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.21 17:24:58
Ctulhu, Svētais ir miermīlīgs harizmāts - nav karojošais... principā labs materiāls vēlākai ticībai, bet šobrīd... relatīvi labilā stāvoklī... bet arī no tādiem Dievs lietas koku māk uztaisīt... pāris satricinājumi, pāris būtiski dzīves jautājumi, kad ar "Man tas nav jāpierāda..." cauri netiks, un tad jau matīs... kur tā sēkla tur ir... uz akmens vai derīgā zemē!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.21 17:26:51
IIsteniibaa vinji tiem cilveekiem nodara paari -mehanismu te jau esmu klaastiijis.

Nezinu neesmu drošs... ja kādam, kurš iedomājies, ka abas kājas ir kreisās, šie ieborē... ka viņš VAR dejot, un šis aiziet un iemācās... uzskatu, ka ir pozitīva lieta notikusies...

Zinot arī placebo efektus un daudzu psihosomatisko slimību cēloņus... arī tur var dabūt pa kādam pozitīvam rezultātam! Bet tā kā hipohondriķi un psihosomatiskie pacienti % ir mazāk nekā pa īstam slimo, tad arī Hariku "trāpījuma" % ir stipri zems... Bet kā tu teici... ja šitādu fruktu savāc Hariki iepretīm alternatīvai, ka šis nodzersies... nu tad tomēr druk labāk tas !
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.21 18:15:03
A incanti, kaadi tad ir karojosjie? Kaadi texti no tiem naaktu aaraa?

"... atkaapies Sātan" vai "Tevi dēmoni apsēduši..." un vēl sasolītu elles visus 7us lokus ar 8o bonusā!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.21 18:19:26

Nu tas taa, nedaudz vienkaarsjota sheema, bet nu apmeeram sjitaa..

Aiz ko arī mūsu stāsts... ej pie ārsta... Vot ja viņš NEKO nevar nedz atrast nedz detektēt un viņa diagnoze ir - "Padzeriet Tējiņas... " tad jencītis var noderēt... A tā... ja mums uz sejas ir reāla diagnoze ar reālu technologīju kā to ārstēt... tad tas ir labs arguments ar to arī sākt!

Ir jau arī tradicionālajā medicīnā gājieni... no sērijas... izraksta tev zāles kā trakam bullim!

Bij man te gadījums... nu vēders sagāja tūtā, tempertūra viss sūdīgi... kad pēc 2 dien varēju aizrāpot līdz ārstam, tad šis papētīja papētīja - tas bij tajā botkina uzliesmojumā - secināja, ka neesmu dzeltens citrons, izrakstīja zāles. Nu es cilvēks labticīgs - zāles nopirku - padāgas, bet veselība dārgāka!

Parādīju zāles sievai, šī paliek aizdomīga - sazvana savu sencīti, kas tās zāles tirgo un kurš šo to sajēdz... un jā izrādās man izrakstītas zāles, ko pielieto miroņiem, lai šos no kapa celtu augšā...

Atmetu ar roku, vēl divi dienas pasēdēju uz tīra ūdens... organisms attīrījās un biju kā gurķītis. Tā arī neviens nesaprata kas man bij bijis... diagnozes tāpat nebij! Dārgās zāles pūst skapī!
esenif
# Labojis esenif: 2009.09.21 19:57:18
Mūsdienu Medicīnu es uzskatu par lielāku Dieva dziedināšanas brīnumu nekā visi Harizmāti kopā ņemti... un mans Dievs spēj dziedināt pat neticīgos... kāmēr jūsu Dievs... tikai "pareizi ticošos"
Hmm... uzstādījums savdabīgs.
Mūsdienu Medicīna vs Harizmāti kā Dieva dziedināšanas brīnums
mans Dievs, jūsu Dievs...
Es kaut kā esmu spiesta secināt, ka tas Tavs Dievs ir mūsdienu medicīna...???

Btw, ja reiz par to, tad atļaušos ieminēties, ka medicīna ir o.k., bet diemžēl tā ir limitēta, ko nevar teikt par Dievu. Tāpēc es jau nepiesauktu mūsdienu medicīnu par piemēru, salīdzinot ar Dieva dziedināšanām... Vēl jo vairāk, ka pirmā ir iespaidīga industrija, kura nemaz nav tik ieinteresēta cilvēku pilnīgā veselīgumā.


Ja atgriežas pie tās mīlestības - jā, pirmā mīlestība var būt padumja, bet tā vairāk uzdrīkstas un spiesta uz Dievu paļauties kā tā nobriedusī un prātīgā mīlestība. Un tās paslikti satiek - ne velti pirmaime kristiešim bij pagrūti rast kopīgu valodu ar farizejiem. Ne velti ir aicinājums atgriezties pie pirmās mīlestības.
Kaut gan - nevienam negribas muļķīgi izskatīties un es ar apzinos, ka mans pareizums šai aspektā varēja būt mazāk izteikts... Bet es zinu, ka Dievs mani nespēj nemīlēt un netiesā.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.21 21:02:55
masiks [212.93.96.2]
Es kaut kā neredzu jēgu Tavām iedomātajām utopiskajām sacensībām - nez kam vajadzīgs ko pierādīt... Man nevajag. Tā tomē ir kā aksioma, ka Dievs ir lielāks kā cilvēks.
Eshkola
# Iesūtīts: 2009.09.21 21:55:57
atnācu... ieraudzīju, ka jūs 5 lapas pierakstījuši, un sapriecājos no sirds. Bet izrādās, ka visas 5 lapas ir par sektām, medicīnu, personiskām antipātijām un alerģiju pret harikiem
Nožēloju vispār, ka sāku lasīt
Tēmu aizsāku, jo šobrīd tā man ir ļoti aktuāla, daudz par to domāju un cerēju, ka jūs man palīdzēsiet domāt un izprast lietas... bet laikam jau šeit tas nav iespējams
Eshkola
# Iesūtīts: 2009.09.21 22:09:21
masiks [212.93.96.2]
Tu vienkārši vari dabā novērot kā uzvedas tie kas nupat IEmīlējušies Dievā
es zinu kā tādi (viena liela daļa, bet ne visi) izskatās jautājums ir mazliet par ko citu...
Mirga
# Iesūtīts: 2009.09.21 22:45:57
Rodas jautājums, kas gan šeit rada lielo vienprātību ticīgo un neticīgo starpā?
Papucs
# Iesūtīts: 2009.09.21 22:47:26
Svētais
Viss ko vēlos ir dalīties ar to, ko Dievs man ir atklājis, un kā es esmu to sapratis. Ja kādu tas stiprina, Slava Dievam. Tāda ir mana motivācija.
Pilnībā pievienojos, manējā arī.

Lūk tā ir viena liela kristiešu problēma, ka viņi var spriedelēt un filozofēt par jebko citu, taču neiedziļinās Rakstos un nespēj saņemt no Dieva to, ko Dievs viņiem ir paredzējis, jo pārāk daudz kas cits ir piemaisīts pie tā.
Esmu ievērojis tieši to pašu - atliek tikai pavērot reakciju, kad es pasaku, ka arī Dievs ir seksuāla būtne .

Ziedoja tāpēc, ka biju nonācis nopietnās finansu grūtībās, bet es negaidīju ne no viena cilvēka ziedojumu, bet saņēmu to no Dieva caur cilvēku pateicoties Dieva žēlastībai un manai ticībai
Esmu piedzīvojis un nu jau kādus 18 gadus katru mēnesi piedzīvoju šādu pašu stāvokli, jo manas algas galīgi nemaz nepietiek, lai uzturētu manu ģimeni.

Svētais, izskatās, ka mums ir šis tas kopīgs
Papucs
# Iesūtīts: 2009.09.21 22:55:04
Eshkola
Par tēmu - kurā brīdī ir fāze "bailes no Dieva" ?
Eshkola
# Iesūtīts: 2009.09.21 22:59:46
Papucs
kurā brīdī ir fāze "bailes no Dieva" ?
baiļu nav mīlestībā...
tad iznāk, bailes ir tad, kad nav mīlestības
Papucs
# Iesūtīts: 2009.09.21 23:00:50
Eshkola
Tātad, ja nav baiļu, ir mīlestība?
Eshkola
# Iesūtīts: 2009.09.21 23:09:28
Papucs
Tātad, ja nav baiļu, ir mīlestība?
laikam jau ne vienmēr... ir teikts, ka "baiļu nav mīlestībā". Ne visu, var izgriezt uz "kreiso" pusi
Papucs
# Iesūtīts: 2009.09.21 23:12:54
Eshkola
Neiet runa par neticīgajiem.
Ja cilvēks kaut drusciņ apzinās Dieva varenību, salīdzinājumā ar sevi pašu, un tomēr nebaidās no Viņa, tad jābūt vietā kaut kam spēcīgākam, ja vien, protams, cilvēks nav galīgi slims ar galvu
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.21 23:49:14
Eshkola
Par sākotnējo jautājumu - jā, arī man bija šī sākotnējā iemīlēšanās Dievā fāze, kad ar prieku un neraizējoties, kas varētu notikt (padomju laikā), stāstīju saviem draugiem un kolēģiem par Dievu. Neskatoties uz smīniņiem un neizpratni.
Esmu pateicīga, ka manas varbūt panaivās liecības lika diezgan daudziem aizdomāties, un kādu laiku vēlāk nesa labus augļus. Paldies Dievam!

Bet tāpat kā laulībā, tā jau laikam arī attiecībās ar Dievu šī pirmās mīlestības sajūsma beidzas, un sākas ikdiena. Varbūt pat labā nozīmē ikdiena - iepazīstot, mācoties paļauties, ejot cauri grūtībām un šaubām. Bet paliekot stabili saistītam, kopā, droši un pamatīgi.

Jā, to degsmi gan gribētos atgūt, bet laikam jau tā ir tā piena barība... jo mātes piens tiešām ir pasalds, un bērniņiem garšo viss, kas ir salds. Daudziem pieaugušajiem vairs īpaši nē. Varbūt šī ir neizdevusies līdzība, bet tomēr mums jāmācās ēst arī ko vairāk par saldu pienu - rupjmaizi, kas dod spēku un audzē muskuļus?
Eshkola
# Iesūtīts: 2009.09.22 00:05:34
Balss
Varbūt pat labā nozīmē ikdiena - iepazīstot, mācoties paļauties, ejot cauri grūtībām un šaubām. Bet paliekot stabili saistītam, kopā, droši un pamatīgi.
jā, es arī tā domāju... piedevām vēl arī pienāk brīdis, kad viens otru saprot no pusvārda un pēc tam vispār bez vārdiem...
Kādu laiku man arī likās, ka tā ir vērtīgākā daļa... Bet kā lai saprot Atkl.2:4?
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.22 01:02:11
Eshkola
Man pret tevi ir tas, ka tu esi atstājis savu pirmo mīlestību
Varbūt uzsvars ir uz atstājis?
Ka tu vispār esi atmetis, aizgājis no savas mīlestības uz Dievu, esi kaut kam citam savu sirdi atdevis?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.22 12:18:50
Ja tu nepaliec Dieva mīlestībā lūdzot Dievu Svētajā Garā, tad tādā veidā tu novirzies no tās. Jo tava atbildība ir pasargāt sevi Dieva mīlestībā!
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.22 12:20:23
Svētais
KĀ tavu padomu pielietot? Tā pavisam praktiski.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 45 , pavisam kopa bijuši: 33069