atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Iemīlēties vai mīlēt...?
Eshkola
Iesūtīts: 2009.09.19 22:42:32
Runājot par 2 cilvēku attiecībām, parasti izšķir 2 "fāzes" - iemīlēšanos un mīlestību. To otro tomēr cilvēki novērtē vairāk (nu man tā šķiet)
Vai attiecībās ar Dievu arī ir tāpat - vispirms iemīlēšanās, bet pēc tam mīlestība?
Un vai arī ar Dievu mīlestība ir svarīgāka par iemīlēšanos?
Jāņa atkl. 2:4 "Bet Man pret tevi ir tas, ka tu esi atstājis savu pirmo mīlestību." - vai šeit ir runa, ka mums visu laiku būtu jābūt ar "rozā brillēm"?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.09.21 16:27:03
Donachka
gan jau dzīve izmācīs.
Ctulhu
jā, svēti cilvēki tā dara, izrok bedri un tajā lasa Bībeli! rezultāti garantēti!
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.21 16:31:02
Ctulhu Kristiešu problēma ir tāda, ka viņos ir daudz cita, neskaitot Rakstus, un viņi uzskata, ka tādējādi "tur līdzi" mūsu laikmetam. Taču tādā veidā viņi sasmeļās neticību, kas traucē viņiem saņemt Dieva spēku savā dzīvē un dzīvot uzvarētāja pilnu dzīvi, kādu Dievs mums ir paredzējis. Viņi nepiekrīt ( drīzāk netic, ka pietiek tikai ar Jēzu) piemēram tam, ka Jēzū visas atziņas un gudrības bagātības.

2 Viņu sirdīm jātop stiprinātām ar mīlestības pilnu pamācību, lai viņi bagātīgi iegūtu atziņas pilnību un izprastu Dieva noslēpumu, proti, Kristu,
3 kurā apslēptas visas gudrības un atziņas bagātības.

Ir teikts visas gudrības un atziņas bagātības , nevis daļa.

Tāpēc viņi ieslīgst filozofijās, kas traucē Dieva spēkam plūst viņu dzīvēs.

8 Uzmaniet, ka neviens jūs nesagūsta ar savu filozofiju un tukšu maldināšanu, kas balstās uz cilvēku mācībām un pasaules pirmspēkiem, bet ne uz Kristu
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:45:45
Ctulhu Profesija - ticīgais. Tas joks protams, bet nevēlos atklāt
S.R...
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:48:27
Svētais
.Esmu saņēmis milzu finansu ziedojumus
no šīs vietas lūdzu sīkāk. kas ziedoja, kāpēc?
freak [81.198.33.217]
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:49:23
S.R... sanāk Mārcis Jencītis vai tjipa togo
S.R...
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:51:40
freak [81.198.33.217]
vo,vo - es jau ar domāju, vai tik Mārcis mums te nesludina.
tad profesija - ticīgais nav nekāds joks, bet patiešām profesija.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:52:22
S.R... Ziedoja tāpēc, ka biju nonācis nopietnās finansu grūtībās, bet es negaidīju ne no viena cilvēka ziedojumu, bet saņēmu to no Dieva caur cilvēku pateicoties Dieva žēlastībai un manai ticībai
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:52:47
Donachka Tevi interesē detaļas, bet tās nav būtiskas.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:53:34
Donachka Nu tu man pati uzprasiji konkrētas lietas, bet ja tas nepalīdz, tad ņemšu tās ārā.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:55:30
Svētais
kaut kāds aizdomīgs tu mums te esi! anonīms un tā, vēl ziedojumus visādus saņem. ai,ai,ai.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:55:58
Donachka Dievs savā žēlastībā ir nodrošinājis man visu, bet mana ticība ir tā, kas to piesavina. protams, to var arī interpretēt tā, ka ticība ir Dieva žēlas`tibas sastāvdaļa, bet tie tomēr ir divi elementi, kas darbojās kopā.

http://media.christinfo.lv/Audio/A_W/Zelastiba_un_ticiba_dodot_z.. iedojumu.htm
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:56:37
Donachka Dievs dziedina no visām slimībām, ne tikai redzes kaitēm!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:57:05
Ctulhu
jencītis jā. pats dzērumā esot lielījies ar savu kruto "biznesa plānu". bet nu jau šī zvaigzne ir norietējusi.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 17:01:35
Donachka es tā saprotu un tā atbildu, jo negribu ierobežot Dievu ar spēju vai nespēju dziedināt kaut ko !
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 17:04:20
Donachka Nē es nevēlos ierobežot ar to, kad tu uzzināsi no cik līdz cik mīnusiem Dievs dziedina. Es kā reiz neierobežoju
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 17:07:36
Donachka Nu redzi, man tev nav nekas jāpierāda .Tu vari uzskatīt ko tu gribi un izteikties kā tu par mani gribi
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 17:15:26
Donachka Es spēju, bet nevēlos vai tā var būt? Un tu savukārt vari jebkādi to novērtēt, man nav iebildumu
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 17:16:47
Donachka redzi, sen esmu nomiris sev, tāpēc mani panest (izņirgāt , apspļaudīt-lai arī tikai forumā un ne pa īstam) mani neskar.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.21 17:21:26
es tā saprotu un tā atbildu, jo negribu ierobežot Dievu ar spēju vai nespēju dziedināt kaut ko

Bet redzi... tas ka TU negribi Dievu ierobezhot dariit dajebko, nenoziimee, ka Dievs sho Dajebko dariis... Arii tava atljauja Dievam kaut ko dariit, nav vinjam saistosha!

Kaadreiz te bij kaads Harizmaats, kursh saakumaa lieliijas ar ticiibu Dieva dziedinaashanas speejaam, bet veelaak izraadiijaas, ka vinjsh nespeej ticeet, ka Dievs vareetu dziedinaat caur Medikjiem un Aarstiem daudz variaak un efektiivaak nekaa no mediciinas viedoklja nesankcioneetos "dziedinaashanas Dievkalpojumos", kur izaarsteeto % ir stipri stipri stipri zemaaks nekaa "sekulaarajaas oficālajās ārstneicības iestādēs"

Harizmaati par milzīgu sasniegumu uzskata pāris hipohondrisku cilvēku pašdziedināšanās brīnumus no saviem dievkalpojumiem, bet to, ka mūsdienu medicīna faktiski no autokatastrofā sadauzītas "cilvēka pļuras" spēj salikt atpakaļ cilvēku dzīvu... tas tā... figņa!

Mūsdienu Medicīnu es uzskatu par lielāku Dieva dziedināšanas brīnumu nekā visi Harizmāti kopā ņemti... un mans Dievs spēj dziedināt pat neticīgos... kāmēr jūsu Dievs... tikai "pareizi ticošos"
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.21 17:23:27
Donachka Es spēju, bet nevēlos vai tā var būt? Un tu savukārt vari jebkādi to novērtēt, man nav iebildumu

Te jau ir tā lieta... Dievs saka - neslēp sveci zem pūra, Vai Pilsētu, kas stāv kalnā var apslēpt? Lai nāk un redz, ka šie Darbi Dievā Darīti!

A te... nu klasika... Tiek reportēti afigennie dziedināšanas gadījumi, bet nevianm nav medicīniskas izziņas nedz par to, ka subjekts bij slims, nedz par to, ka šams vesels tapis!

Savukārt - ārstēt cilvēkus no pārliecības, ka šim ir kaite, laigan kaites nav... to gan Hariki prot, tur viss ok!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 77 , pavisam kopa bijuši: 36781