atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Iemīlēties vai mīlēt...?
Eshkola
Iesūtīts: 2009.09.19 22:42:32
Runājot par 2 cilvēku attiecībām, parasti izšķir 2 "fāzes" - iemīlēšanos un mīlestību. To otro tomēr cilvēki novērtē vairāk (nu man tā šķiet)
Vai attiecībās ar Dievu arī ir tāpat - vispirms iemīlēšanās, bet pēc tam mīlestība?
Un vai arī ar Dievu mīlestība ir svarīgāka par iemīlēšanos?
Jāņa atkl. 2:4 "Bet Man pret tevi ir tas, ka tu esi atstājis savu pirmo mīlestību." - vai šeit ir runa, ka mums visu laiku būtu jābūt ar "rozā brillēm"?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 17:29:36
masiks, Kristieshi vispaar mirst tikai Romieshu izklaides areenaas... muus pat Nebukadnecara ceplji un lauvas nekjer!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 17:30:29
Ctulhu, persona ir arii tad, ja intelekts ir visai zems... skat beerni!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 17:33:28
Ctulhu, redzi... prikols shiem Harikiem ir taads... ka tad, kad Dievs vinjiem priekshaa dziivee noliks REAALUS paarbaudiijumus (nenoveelu nevienu) un vinji ar visu savu ticiibu ieseediisies peljkjee... tad ir liels risks, ka shie atkriit no ticiibas un kljuust par visai agresiiviem ljautinjiem, jeb izmisushiem liktenja satriektiem pabeerniem... kur abi divi nav nekas konstruktiivs un deriigs sabiedriibai!

Skumji!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 17:34:41
OK, bet ja Tu panjemsi personu ar augstu intelektu un vinjai intelktu pazeminaasi, tas buus tas pats, kas to personu ar cirvi pa galvu vai nazi pa riikli.

Praats var kljuut par sho nazi... un riikle var buut vairaak kaa viena nevainiigu cilveeku one!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.24 20:05:13
Piebildīšu, ka nezinu nevienu kristieti, kas būtu miris no slimībām . Tie noteikti ir, bet izņēmuma kārtā.

Un ja nezini tad nav? Jeb nemaz negribi zinaat? Jeb ja nomira no slimiibas, tad tas nebij noteikti Kristietis? tu skaties selektiivi - redzi to ko gribi redzeet, to ko negribi redzeet, to neredzi... un ja nevari tomeer neredzeet, tad pazinjo to par iznjeemumu!


Interesanti, uz ko norāda pēdējais manis teiktais teikums. Lai nu kurš vēl te par selektīvo uztveri runātu. Bet, jā - manā paziņu lokā nav smagi slimu kristiešu vai no slimībām mirušu. Saprotu, ka Tavā skatījumā man nepareizs tas paziņu loks, bet ko nu tur...
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.09.24 20:11:42
esenif
manā paziņu lokā nav smagi slimu kristiešu vai no slimībām mirušu
Manā gan ir. Piemēram Sv.Terēze no Bērna Jēzus.

Un arī Tēvs Pio.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.24 20:19:49
Papucs
Tu jamos personīgi pazini???
Papucs
# Iesūtīts: 2009.09.24 20:21:45
esenif
Es ar viņiem nedaudz mēģināju kontaktēties. Līdz ar to viņi ir manā paziņu lokā.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.24 20:24:11
Papucs
Viņi atbildēja??? Btw interesanti, kā ar viņiem mēģināji kontaktēties - spiritisma seanss vai tml.?
Es tomēr aprobežojos ar tiem, ko esmu satikusi un ar kuriem komunicējusi.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.24 20:31:27
Трилобите
katru dienu. Ne īsti saprotu jautājuma piesaisti...
Papucs
# Iesūtīts: 2009.09.24 20:32:00
esenif
Tuvāks tas kontakts, neapšaubāmi ir ar Dievu un arī Dievmāti.
Terēzīti kā sievieti varētu saprast, viņai tomēr ir tikai viens vīrietis - Jēzus. Un viņas galvenā misija bija priesteri, bet es nenoliedzu, ka zināms kontakts bija. Tēvu Pio es savulaik lūdzu palīdzēt maniem bērniem, un esmu viņam pateicīgs.
Komunikācija ir ļoti vienkārša - viņi taču ir manas draudzes locekļi - Debesu Draudzes.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.24 20:36:42
Трилобите
lai kāds ar nebūtu tas komunicēšanas veids, es tam rodu pamatojumu iekš Bībeles, ko nevaru teikt par Papuča pieeju.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.09.24 20:37:42
esenif
Nevari Bībelē atrast pamatojumu komunikācijai ar saviem draudzes locekļiem???
esenif
# Labojis esenif: 2009.09.24 20:41:35
Papucs
Mirušiem ne - nezinu nevienu gadījumu (ja nu vien kad Sauls Samuēlu lika izsaukt) un es stipri apšaubu arī mirušo spēju dzirdēt mani un jebkādi palīdzēt, vēl jo vairāk ka ir vietas, kur teikts, ka mirušie gaida tiesas dienu un tad augšāmcelsies.

Btw man pilnīgi pietiek ar Trīsvienību, lai vispār par kādu citu kaut aizdomātos.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.24 20:44:47
Трилобите
es Tev konceptuāli varētu piekrist, ja vien tas būtu bībeliski. A to piedzīvojumi ir ne tikai kristiešiem...
Papucs
# Iesūtīts: 2009.09.24 20:47:22
esenif
Vai tad Dieva priekšā kāds ir miris? (piem., Mat. 22:32 )
Ar ko tad Jēzus kalnā komunicēja?
Ā, Tu nezini, kuri ir Tavas draudzes locekļi. Jā, nu te mums palīdz Baznīca, jo tā, lūk, komunicē ar Dievu šajos jautājumos.

Btw man pilnīgi pietiek ar Trīsvienību, lai vispār par kādu citu kaut aizdomātos
Hmm... Dīvaini....
Ar Debesu Draudzi komunicēt neaizdomājies, bet ar mums gan komunicē - mēs laikam vareni papildinām Trīsvienību
esenif
# Labojis esenif: 2009.09.24 20:59:51
Трилобите
Es to izprotu tā, ka Dievs nav ierobežots laika dimensijā tb Viņa priekšā visi ir dzīvi. Bet mēs esam ierobežoti laikā un izrietoši mums tā tiesas diena un Kristus atnākšana ir vēl tikai priekšā un līdz tam starp mums mirušie gaida to dienu. Un Atklāsmes grāmata kā reiz ir par Dieva valstību tb to, kur nav laika ierobežojuma.
Tā kā Kristus tomēr nebija vienkārši cilvēks, tad loģiski, ka Viņš varēja ne tikai ar Mozui un Eliju tikties, bet atsaukties uz tikšanos ar Ābrahāmu. Tomēr pirmie kristieši un kaut Pāvils, kuru uzskata par vienu no lielākajiem nekur nemin par tādu nedz iespējamību, nedz pieredzi. Pat vēl vairāk - Pāvils visur uzsvēra tikai un vienīgi Kristu kā galveno un vienīgo starpnieku starp cilvēku un Dievu. Kaut tā pati Marija - ir pieminēta tikai vēsturiskajā kontekstā evanģēlijos, bet vēstulēs un jebkādās Kristus mācībās neviena norāde. Pēc maniem novērojumiem visi tā saucamie svētie ieskaitot Mariju tikai novērš skatu no Kristus.

Bet saprotu ar, ka tā jau ir cita tēma un visticamāk daudz izrunāta jau pirms manis.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.25 09:52:07
Trilo, komunicēt jau var... taču doma, ka šamie dzird, redz un kaut kaa uz to reagjee labaak/vairaak par Dievu ir taa... kaa tu pati teici no taas seerijas "Ko kursh katrs pac iedomaajas"

Kaa arii pac jeedziens "Sveetie" juuseejiem un muuseejiem atshkjiras. Taakaa... principaa mees ar Sveetajiem komuniceejam biezaa slaanii... tikai ne ar tiem, kas aizgaajushi no shiis pasaules.

A to kaut kaa... hmmm... nee nu labi, ja tev tas paliidz... runaat telefona klausulee ar ceriibu, ka otraa gala kaads dzird!

Pagjeeram radiibai omnipresences atribuutus?
Pensionārs [85.115.127.161]
# Iesūtīts: 2009.10.17 19:27:47
Ar polimeolītu saslimu 17 gadu vecumā pēc skolā saņemtās potes 1960. gadā. Biju spiests otro reizi dzīvē mācīties staigāt. Sāku četrāpus kā visi zīdaiņi. Slimības sekas jūtu visu mūžu. Tikai pēc 45 gadiem ārsti sāka atzīt, ka šo slimīb var iegūt no potēm. Es to zināju jau 45 gadus atpakaļ. Pēc tam parādījās cita veda slimība, kā sekas poliomielītam !!
Brīvā meža govs!
# Iesūtīts: 2009.10.19 09:57:45
Pensionārs [85.115.127.161]
izsaku līdzjūtību. vai šī slimība jums ir traucējusi pilnvērtīgi mīlēt?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 79 , pavisam kopa bijuši: 3071