atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Kāpēc Dievs ir noslēpies?
Tas Pats
Iesūtīts: 2009.02.07 20:41:41
Kāds ir viņa nolūks?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.02.07 20:42:42
Vai viņam tāds ir?
Zaurs
# Iesūtīts: 2009.02.07 22:57:56
Tas Pats , kāpēc tu domā, ka Dievs ir noslēpies?
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.07 23:07:33
Kāds ir viņa nolūks?
Cik man ir dots izprast rakstus tad saprotu ka Dievs grib iekvelinat lēnprātīgi mīlestību uz viņu un lai mēs turam viņa baušļus .Pēc šādām pazīmēm viņs ir apsolījis parādīties.
Jņ.14:21 Kam ir Mani baušļi un kas viņus tur, tas Mani mīl; bet, kas Mani mīl, to Mans Tēvs mīlēs un Es to mīlēšu un tam parādīšos."
22 Tad Jūda (ne Iskariots) Viņam saka: "Kā tas nāk, ka Tu gribi parādīties mums, bet ne pasaulei?"
23 Jēzus viņam atbildēja: "Kas Mani mīl, tas Manus vārdus turēs, un Mans Tēvs to mīlēs, un mēs nāksim pie Viņa un ņemsim pie Viņa mājas vietu.
24 Kas Mani nemīl, tas netur Manus vārdus; bet tie vārdi, ko jūs dzirdat, nav Mani, bet Tēva, kas Mani sūtījis.
p.l.dassy - dzelsslēdija :)
# Iesūtīts: 2009.02.08 09:41:13
Tas Pats
lasi bībeli unnebūs noslēpumains
Balss
# Iesūtīts: 2009.02.25 20:46:30
Tas Pats
Vai Dieva nolūks nav glābt cilvēkus no bojā ejas mūžīgajā nāvē viņu grēku dēļ?
9K116
# Iesūtīts: 2009.02.25 21:53:05
Balss
Vai Dieva nolūks nav glābt cilvēkus no bojā ejas mūžīgajā nāvē viņu grēku dēļ?
Ja noluuks bija shaads jau pasaules radiishanas momentaa, tad savaadaak kaa par `epic fail` sho projektu nevar nosaukt...
incognito
# Labojis incognito: 2009.02.26 09:05:58
Viņš jau arī agrāk mīlēja cilvēkus. Domāju, Tas Pats norāda uz to, par ko sūkstās Ctulhu - Dievs vairs nekomunicē ar cilvēkiem nepārprotamā veidā. Agrāk mēs lasām, ka viņš parādījās kā putekļu stabs dienā un kā uguns stabs naktī; kā degošs ērkšķu krūms; viņš pāršķīra jūras ūdeņus uz pusēm un Īzāks ar Viņu cīnījās un uzvarēja.
Tagad Viņš parādās kā tāda klusa sajūta ticīgo prātos, tiem lasot rakstus. Tas nav ne nepārprotami, ne citiem pamanāmi.
incognito
# Iesūtīts: 2009.02.26 09:08:56
Dona Eriksone
Nu nezinu, es neesmu kristietis, bet saka taču, ka Dievs tagad runā caur rakstiem, vai ne?
incognito
# Iesūtīts: 2009.02.26 09:17:35
Sevišķi klausoties mūsu harizmātu brāļu un māsu sprediķus, esmu ievērojis - ar viņiem Dievs runā regulāri. Piemēram Ļedjajeva kundze reiz bija strīdējusies ar meitu, tad iegājusi blakus istabā un tur Dievs bija viņai teicis visādas gudras lietas par to, ka nevajag strīdēties un tamlīdzīgi.
Man izlikās, ka Dievs viņai ir tas, ko citi cilvēki sauc par sirdsapziņu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 09:54:22
Borac
Ja Dievam BŪTU ŽĒL - viņam vajadzētu kaut ko IESĀKT.
Mēs neredzam visu bildi.
Kā arī, ticīgā skatījumā fiziskā ķermeņa nāve uz šīs planētas nenozīmē pašas Būtnes nāvi.

Interesantāks tomēr ir jautājums par to, kāpēc Dievs agrāk komunicēja ar cilvēkiem "pa tiešo" - paradīzē aci pret aci, tad kā degošs krūms, u.c. ko jau te minēja incognoto.
Tagad - nekas, izņemot "iekšējo balsi".
Kāpēc tā?
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.02.26 10:11:09
EzītisMiglā
Kāpēc tā?

Tāpēc, ka viss ir piepildīts.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.02.26 10:18:00
Ezītis Miglā... baidos, ka tu bik pats sevi māni!

Redz Dievs senos laikos runājis ir caur praviešiem un visādiem krūmiem, bet pēdējos laikos caur Dēlu - Tas laikam no Ebreju vēstules sākuma!

Rausītis pateica - Kristus dēļ situācija pasaulē ir mainījusies, tādējādi arī forma, kā Dievs komunicē ir mainījusies uz to, kuru tu redzi šodien - Baznīca, Raksti, Ticīgie! Deal with it!

Bet arī senos laikos... nu cik tad bieži Dievs tā komunicēja... katrā paaudzē labi ja vienu reizi, ar vienu fruktu, kurš bij vai nu ticīgs un taisns vīrs, vai kāds ārkārtīgi augsts ķēniņš, kam mozgas vaig iepravīt! Šodein pat arī, pat ja Dievs tā komunicētu, tad labākais kas tev būtu viens komunikāciju reports visā tavā mūžā, kuru tu nevarētu nedz pārbaudīt nedz iztestēt... līdz ar to... tavs apgalvojums, kāpēc senāk Dievs komunicēja, a tagad nekomunicē - netur ūdeni... jo ar TEVI viņš arī senāk nebūtu komunicējis... a šodien, arī komunicē, tikai tu to nevari nedz uzzināt nedz pārbaudīt! Tādējādi tavs arguments faktiski ir tikai sofistika, mēģinot ietirgot sev ērtāku diskusiju high-ground, bet reāli tas nav nekāds arguments!
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.02.26 10:20:59
Mulders
Kā no "viss piepildīts" seko "vairāk pa taisno ar jums nekomunicēšu"?

Kas principā aizliedz Dievam komunicēt ar katru individuāli tējas namiņā? Kādi apsvērumi?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 10:23:50
Kā no "viss piepildīts" seko "vairāk pa taisno ar jums nekomunicēšu"?

Nope... nevis no tā, bet no - "Un es esmu ar jums līdz pasaules Galam" Kur vēl taisnāks veids... ja pats Dieva Gars iemājo viņa bērnos?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.02.26 10:24:15
Sorry. Nekomunicē. Esi ārprātīgi pašlepns, bet man jāsecina - nepamatoti....

Ar tevi, vai ar ticīgajiem? Tas ka tu kurls, nenozīmē, ka uz tevi neviens nerunā!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 10:35:17
Mulders
Tas ka tu kurls, nenozīmē, ka uz tevi neviens nerunā!
Nuja, un kurlajiem tātad citi, viņiem piemēroti komunikācijas veidi nav paredzēti? Pac vainīgs, ka piedzimi kurls un starp kurlajiem?

"Un es esmu ar jums līdz pasaules Galam" Kur vēl taisnāks veids... ja pats Dieva Gars iemājo viņa bērnos?
Bet kā tiek uzrunāti tie, kas vēl nav "Dieva bērni"?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 10:49:30
Borac
vienkārši fiška ar mani ir tāda - MAN tas ir jāsaprot
Nu, un ja piemet tai bildē klāt elementus "apmācība", "reinkarnācija", tad tak paliek daudz labāk. Vai nepaliek?
Vai arī tev vajag atbildi tikai klasiskajā kristiešu definīcijas apgabalā?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 10:49:54
Borac, vovo... Tieši tā Dievs runā!!!

Jeseja 6:
9 Tad Viņš sacīja: "Ej un saki šai tautai: dzirdēt dzirdiet, bet nesaprotiet, redzēt redziet, bet neizprotiet un neapjēdziet!
10 Apcietini šās tautas sirdi un padari tās ausis nedzirdīgas, un apstulbo tai acis, ka tā neredz ar savām acīm, nedzird ar savām ausīm un nesaprot ar savu sirdi un neatgriežas, lai taptu dziedināta."
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.02.26 10:54:41
Borac, redzi, tas ko tu gribi, lai tevi "piespiež"... Tb iedod "pilnu informāciju" kuras rezultātā ir skaidrs ceļš pa kuru iet. Tā var dresēt lāčus, noliekot gardumiņus pa pareizo ceļu, kad zini, ka šis tur ies... Tas neko neiemāca un nerada brīvas būtnes, līdz ar to, mīlot spējīgas būtnes!

Cilvēka vērtība ir reāla tikai tad, ja viņš spēj darīt labu arī tad, ja neredz šī labās darbības augļus un nepieciešamību, bet dara labo, jo tas ir labs pats par sevi, nevis tāpēc, ka beigās bubļikus izdalīs! Kas nozīmē, izvairās arī no ļaunā tāpēc, ka ļaunais ir ļauns pats par sevi, nevis tāpēc, ka beigās pātagu dabūs!

Ar bubļikiem un pātagām dzīvniekus dresē... Dievs cilvēkus "dresē" ar žēlastību, ticību, piedošanu un maigu un lēnprātīgu vadīšanu... neievainojot tavu autonomiju - gribi ej, negribi neej!

Tu gribi subjektīvus pierādījumus pirms tie ir iegūti. Tāpat kā Ezītis, tu gribi redzēt uzdevuma risinājumu pirms ķeries pie uzdevuma... un argumentē, ja tev neparāda uzdevuma atrisinājumu, tad tu netici, ka tāds existē, tāpēc nemaz neķersies tam klāt... bet pats uz savu galvu iesi! Mūžs par īsu, lai iemācītos dzīvot pēc saviem grābekļiem
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 10:59:17
Borac, nu labi labi... es no kontexta izrāvu, tur ir bik cits kontexts... Pilnais message ir, ka šī "nedzirdēšana" var būt arī Dieva soda sekas... tb Dievs padara tevi nedzirdīgu, faktiski laupot tev pestīšanu! Es gan nedomāju, ka tas ir tavs gadījums... tavs gadījums ir klasika - neticība! Jo labo tu uztver pašparsevi saprotamu un cilvēku nopelnu, bet tikai ļauno gribi kaut kā Dievam piedēvēt... tev viss ačgārni, tāpēc tu netici tādam Dievam... un pareizi dari jo tāds Dievs ir ļauns Dievs... Bet mēs sludinām to Dievu, no kura nāk labais arī pār ļauniem cilvēkiem, mēs sludinām to Dievu, kas tik ļoti pasauli mīlējis, ka devis savu Dēlu, lai ikviens, kas viņam tic, neietu bojā bet iemantotu mūžīgo dzīvošanu. Mans Dievs nāk pie ļauniem cilvēkiem, pie tiem, kas apkārt redz tikai ļauno un vairs netic labajam... un dod šo labo par velti, dod izglābšanos no ļaunuma mūžības kontextā... Mūsu Dievs nevis ar opiju lokāli atsāpina, bet veic globālu operāciju... lai visu ķermeni izglābtu, nevis radītu īslaicīgu komforta ilūziju!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 123 , pavisam kopa bijuši: 35704