atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Emocionālā atkarība
bremze
Iesūtīts: 2008.12.17 16:26:15
ka jau iespejams daudziem, kas ir vieni, nakas iekrist.... ak vai, vai ne? Izdarit nu galigi to, ko nevelos... Piemeram iemileties aiznjemta cilvekaa. un ka lai tiek tagad valja no sis emocionalas atkaribas? Izvairities un nerunat ar cilveku butu nelaipni, jo mums tacu jamil visi Dieva berni... Melot, ka negribu redzet un tada gara- ari tas butu liekuligi... Melot sev un megjinat ka man vins nepatik un negribu redzet, ari meli vien ir , lidz ar to izvairsanas no vinja- tirakais farizejisms... Principaa jau vairkaus menesus censos visados veidos atbirvoties no sis atkaribas, bet kaut ka nesanak, protams , ludzu arii Dievu, bet vienlaga - nekas nemainaas....
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Zaurs
# Iesūtīts: 2009.01.14 09:55:40
Tādā gadījumā janis varētu vienkārši mēģināt atmest - kā atmet, piemēram, smēķēšanu un tādas lietas. Ir jau tā metode, ka domās `nogriež` no sevis visu, kas saistīts ar grēcīgo lietu/attiecībām. un tālāk dzīvo ievainots, bet brīvs.
Nezinot, kas reāli notiek, ir gŗūti teikt, ko darīt, bet skaidrs ir tas, ka citu padomi janim neko daudz nepalīdzēs, kamēr pats negribēs pa īstam visu sakārtot plauktos, pieņemt lēmumus, kuŗus tad arī īstenos.
btw. par to nogriešanu un ievainojumiem. no pieredzes. tas sāp. bet sadzijušam ir priekšrocība - spēja zināt, ka tā ir iespējams un ka arī tas pāriet .
Tā, ka jani , uz priekšu - izdomā, ko tu īsti gribi un nevelc garumā.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.14 11:38:32
janis
tu aizmirsi - mums ir brīvā griba. kad patiešām vēlēsies no šīs savas atkarības tikt vaļā - tad arī tiksi. vienkārši ir jābūt godīgam pret sevi, saviem tuvākajiem. es tavas sievas vietā tevi sen jau no mājas būtu izdzinusi - donžuāns, jedritvaikociņ!
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.01.14 11:46:16
janis
a man vairs nav ko teikt.
es nekad nebūšu tavas sievas vietā - beidzot tu pateici kaut ko prātīgu.
ja mans vīrs man paziņotu, ka mīl citu, viņš veikli tiktu iesaiņots un nogādāts pēc piederības. visādus štruntus mājās nav jātur.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.01.14 12:20:09
Dona Eriksone
Cik atceros, stāvēja rakstīts, ka vīra miesa vairs nepieder viņam pašam, bet sievai (un otrādi). Tātad, ja kāds no pāra iet pa kreisi, tad viņš neatļauti rīkojas ar svešu mantu, kas neir labi
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.14 12:33:17
Dona Eriksone
tā jau ir. bet mani acīmredzot baigi besī ārā nodevēji! pati tāda esmu - vot, par to laikam dusmojos.
Solveiga
# Labojis Solveiga: 2009.01.14 12:44:10
Olita
Olita, es tikai citēju apustuli Pāvilu. Ar tām "brīvības, brālības un giljotīnas" idejām lūgums vērsties pie viņa - visu laiku lielākā diktatora un cilvēka tieksmju vardarbīga apspiedēja
P.S. Cik saprotu, tad laulībās to miesu otram dāvina , diez vai ir vērts un vajadzīgs apstrīdēt šāda rakstura piederēšanu
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.01.14 12:53:08
Olita
Nav iespējams, Tu saki? Nu visiem varbūt neizdodas, kādam izdodas - ar Dievpalīgu, protams. Bet tas jau nenozīmē, ka pēc tā nebūtu jātiecas... kā attiecīgajā anekdotē
filologs [87.110.152.219]
# Iesūtīts: 2009.01.14 12:53:19
Olita : Giljotīnā vismaz viss notiek ātri...

ļoti precīzi vārdi!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.14 13:15:32
Dona Eriksone
padomā pati - ja abiem bezsmadzeņu periods, nekas labs tur nebūs. un vai tad viņi spēj pieņemt adekvātus lēmumus?
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.01.14 13:21:16
janis
Ā, Tu tāpēc nešķiries, ja?
Bet vispār prātīga Tev draudzene, ja cilvēks ir šķīries (nogalinājis etc.) vienreiz, barjera ir nojaukta un otrā, trešā... n-tā reizes jau ir daudz vieglākas...
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.01.14 13:29:42
Dona Eriksone
mjā - tā jau mēs varam izmirt galugalā.
janis
redz kur tas suns aprakts! un tava sieva zin par šādu ultimātu?
manuprāt jānītim vajadzētu palikt vispār vienam pašam - tā teikt, dabūt labu mācību. varbūt tad vienreiz galva paliktu skaidra.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.01.14 13:34:31
Olita
Pardon, tas atkalīt nav mans salīdzinājums. Baušļus neesmu izgudrojusi es
Tiesa, slepkavība ir 5., "mīlestība" (прелюбодеяние), - 6., pēc sarindošanas secības pirmais sanāk sliktāks, nekā otrais, toties blakus ir abi
Zaurs
# Iesūtīts: 2009.01.14 13:54:02
Zaurs tikai par šo visu domā, ka diskusija ir bezjēdzīga - vai, drīzāk, tās mērķis ir pavaimanāt un konstatēt kaut ko līdzīgu `ak, neko jau tur nevar darīt` un dzīvot tālāk, sačakarējot dzīvi savai ģimenei, citai ģimenei un visiem klātesošiem. Ja iemīlas aizņemtā cilvēkā, tad saprātam ir jāpastāsta hormoniem vienā vai otrā veidā, ka nekas tur nebūs, jo nekas nevar būt. Tātad - nemelojot un sakot, kā ir - šķiŗamies. Un tas atraisa Dievam rokas dziedināt, jo ir radies ievainojums, kas ir pieejams. Kamēr pastāv vaimanas un `zēlošanās un sevis žēlošana un `nevaru, jo negribu` - ne Forums, ne Dievs, ne kas cits varēs palīdzēt risināt situāciju.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.01.14 13:55:43
Olita
iet pie otra ar vēlmi darīt to laimīgu
A vot šitas nerullē. Neviens nevienu padarīt laimīgu nevar Iepriecināt, palīdzēt, atbalstīt utt. jā (atsevišķos gadījumos aš pienākums), bet sniegt laimi, padarīt laimīgu - tā ir drusku citas Personas kompetence
filologs [87.110.152.219]
# Iesūtīts: 2009.01.14 14:24:42
Dona Eriksone (14:16), tas ir ne tikai atsevišķs "sieviešu - žēlotāju" tips. Tas vispār ir sievietēm raksturīgi.

Ar to arī atšķiras vīrieši un sievietēm, ka vīrieši iemīlas no pirmā skatiena, bet sievietes pamazām pierod pie vīrieša un iemīlas tikai ar laiku, redzēdamas vīrieša uzmanības pierādījumus un citas labas izpausmes no viņa puses.

Tas katram vīrietim ir jāņem vērā, kad viņš uzsāk kādai sievietei pievērst uzmanību. (Un te nu vietā ir tas vecais, izcili banālais un nodeldētais, bet tomēr patiesais Ekziperī citāts no "Mazā prinča".. )
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.01.14 14:44:54
filologs [87.110.152.219]
Ar to arī atšķiras vīrieši un sievietēm, ka vīrieši iemīlas no pirmā skatiena, bet sievietes pamazām pierod pie vīrieša un iemīlas tikai ar laiku, redzēdamas vīrieša uzmanības pierādījumus un citas labas izpausmes no viņa puses
Opā. Nu, tad es laikam nesmu sieviete, bet mans vīrs - vīrietis. Mums sanāca teju vai otrādi, turklāt man šķiet, ka mēs tādi nevarētu būt vienīgie
filologs [87.110.152.219]
# Iesūtīts: 2009.01.14 15:11:23
Solveiga , nu es jau arī neteicu, ka tādi ir VISI, bet gan lielais vairums.. (Vismaz no tiem gadījumiem, ko es zinu.)

Un arī literatūrā un mākslā parasti šādus gadījumus rāda kā tipiskus. Parasti taču attēlo vīrieti, kas iemīlas un tad visiem spēkiem cenšas iekarot savas sirdsdāmas sirdi - nevis otrādi, vai ne?...
Un kā, piem., ar seno latviešu tradīciju ar līgavas zagšanu?.. Vīrietis ierauga, izvēlas un nozog to sievieti, kas viņam ar pirmo skatienu iepatikusies, savukārt viņa to ar laiku iemīl. (Un, kad ierodas panāksnieki (līgavas radi) viņu atkarot, viņa neatgriežas mājās, bet grib palikt pie tautudēla, kuru pa šo laiku jau iemīlējusi.. )
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.14 15:20:30
Vīrieši parasti iemīlas vizuāli, sievietes - iepazīstot personību.
Tāpēc viņas mēdz iemīlēties i vecos, i nesmukos.
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.14 15:24:51
Dona Eriksone
Es neteicu, ka patīk Es teicu, ka sievietes var iemīlēt i tādus, i šidādus.
Kurai ta nepatīk jauns, smuks, bagāts?
(Patiesībā diezgan bieži man nepatīk vis - kaut kādi jaunie bagātnieciņi u.tml. uzpūtīgi, patruli tipiņi.)
filologs [87.110.152.219]
# Iesūtīts: 2009.01.14 15:32:19
Izņēmums apstiprina likumu...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 25 , pavisam kopa bijuši: 35897