atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Emocionālā atkarība
bremze
Iesūtīts: 2008.12.17 16:26:15
ka jau iespejams daudziem, kas ir vieni, nakas iekrist.... ak vai, vai ne? Izdarit nu galigi to, ko nevelos... Piemeram iemileties aiznjemta cilvekaa. un ka lai tiek tagad valja no sis emocionalas atkaribas? Izvairities un nerunat ar cilveku butu nelaipni, jo mums tacu jamil visi Dieva berni... Melot, ka negribu redzet un tada gara- ari tas butu liekuligi... Melot sev un megjinat ka man vins nepatik un negribu redzet, ari meli vien ir , lidz ar to izvairsanas no vinja- tirakais farizejisms... Principaa jau vairkaus menesus censos visados veidos atbirvoties no sis atkaribas, bet kaut ka nesanak, protams , ludzu arii Dievu, bet vienlaga - nekas nemainaas....
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
vilks
# Iesūtīts: 2008.12.17 21:22:33
Man gan šķiet, ka izvairīšanās no jebkuriem kontaktiem, izņemot formālu darba komunikāciju (ja nepieciešams), ir labākais, ko šādā situācijā var darīt. Vajag apzināties, ka ar nekomunicēšanu šim otram tiek izdarīts labāks darbs (un lielāka mīlestība) kā komunicēšana ar vēlmi iesaistīt viņu grēcīgās attiecībās.
Vēl var taču vairāk liaka pavadit ar citiem cilvēkiem, atrast kādu kalpošanu, kas paņem laiku vai ko citu, kas novirza domas. Domu vadīšana vispār - apzināti virzīt tās citos virzienos.

Vēl ļoti laba lieta ir grēksūdze - pret ikvienu atkarību.

Bet, no trešās puses - grūti tas ir. Man ko tādu izdodas uzvarēt vienīgi ar Dieva žēlastību un diezgan lielu skarbumu pret sevi. Varbūt arī mani ieteikumi tāpēc izklausās skarbi.
Eriko
# Iesūtīts: 2008.12.17 23:58:17
vilks
Bet vai ir reizes kad tā var arī ļoti ķļūdīties? Zinu cilvēku kurš tieši tā izdarija ar savu mūža mīlestību un lai arī ir pagājuši patsmit gadi, jūtas nav zudušas. Pie tam negāja runa ka varētu tikt izjaukta ģimene. Tika zaudēta iespēja rasties laimīgai ģimenei.
Ja tie nav vienas nakts, vai dažu mēnešu sakari, bet īsta mīlestība tas ir ļoooti liela Dieva dāvana.
Protams tā ir stipri slidena lieta, kur ne uz savām jūtām paļauties.
Lielumlielākajā gadijumos manis ieprekš rakstītais nebūtu nopietni ņemams, bet gan tevis teiktais. Bet vai nevar gadīties ari savādāk?
9K116
# Iesūtīts: 2008.12.18 00:03:28
Eriko
A hde problēma, sopssno? Princips ir vienkāršs - ja esi ieķēries precētā pretīgā (vai tā paša ) dzimuma pārstāvī, tad tomēr esi tik laipns un ģimeni laukā gluži nejauc. Ja nu tā gluži izjūk PATI, BEZ Tavas līdzdalības - nu tad var mēģināt, bet ne ātrāk.

Tika zaudēta iespēja rasties laimīgai ģimenei.
To nekad nevar zināt
vilks
# Iesūtīts: 2008.12.18 00:14:07
Eriko
Nav ne jausmas, vai Tev nevarētu būt taisnība. Es gan īsti neticu tādai mīlestībai padsmit gadu garumā, nesatiekoties un šo mīlestību nekopjot, bet tieši otrādi - veltot visu uzmanību un pūles aktuālajām attiecībām un saistībām.
Bet citādi piekrītu 9K116 - ja otram ir ģimene, tad to nedrīkst jaukt ārā. Ja ir šķīrušies (un tikai tad, kad tas jau ir noticis), var domāt par attiecībām ar otru.
Tajā pat laikā veicināt šķiršanos ar savu it kā "mīlestību" (bet vai tā ir mīlestība, kas otru ieved grēkā?) nevajag.

Tiesa, dzīvē cilvēki mēdz rīkoties dažādi, un bieži ļoti grēko. Ja tā ir noticis, tad jau laiku atpakaļ nepagriezīsi. Ja esi uzņēmies atbildību par otru un izveidojis ģimeni, kaut arī ne bez grēka, no tās jau neatteiksies.. īpaši ja ir bērni. Jadzīvo vien tālāk.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2008.12.18 00:35:20
Eriko
Zinu cilvēku kurš tieši tā izdarija ar savu mūža mīlestību un lai arī ir pagājuši patsmit gadi, jūtas nav zudušas.

Jūtas, it īpaši attālinātās, un mīlestība nav gluži viens un tas pats. Tiesa, tās var sakrist.
Iepazīstot to otru padsmit gadus justo cilvēku praktiski, var izrādīties, ka ... jūtas sabojājas. Tā kā ar mazu puiku sapņiem par sarkanu Ferrari - esot jau pieaugušam onkulim, pat ja iespējams, vairumā gadījumu labāk nemēģināt to piepildīt, lai bērnības foršais sapnis nesabojājas.
vilks
# Labojis vilks: 2008.12.18 00:37:32
Mārtiņš
Jūtas, it īpaši attālinātās, un mīlestība nav gluži viens un tas pats.

Āmen. Zinu vismaz vienu gadījumu, kurā ir tieši tā, ka attālinātas jūtas tiek jauktas ar mīlestību, otru (it kā mīlēto cilvēku) nedz īsti pazīstot, nedz cienot viņa gribu un izvēles.
elina222
# Iesūtīts: 2008.12.18 08:52:38
Zinu vismaz vienu gadījumu, kurā ir tieši tā, ka attālinātas jūtas tiek jauktas ar mīlestību, otru (it kā mīlēto cilvēku) nedz īsti pazīstot, nedz cienot viņa gribu un izvēles.
Es zinu tieši tādu pašu gadījumu. Nezinu, varbūt var mēģināt tam cilvēkam pateikt par savām jūtām. Varbūt atklāsies, ka tā nav nedz mūža, nedz abpusēja mīlestība. Nokritīs rozā brilles un varēs dzīvot mierīgi tālāk, visu mūžu nepavadot sapņojot par nereālo. Galvenais, manuprāt, ir nedzīvot ilūzijās. Bet ģimeni gan izjaukt nevajadzētu.
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.12.18 11:30:12
Gotiņa
Konkrētais vīrietis varbūt var būt draugs, to mēs nezinām, bet diez vai diskusijas aizsācēja var būt draudzene...
Gotiņa
# Labojis Gotiņa: 2008.12.18 11:47:11
Solveiga
ja diskusijas aizsācēja domā ar galvu, tad viss var risināties labi. ja ar jūtām, sirdi - vai kā Trilo teica - nu ,orgāniem kuri cilvēkam izvietoti zemāk - tad slikti.
es pati tam esmu gājusi cauri - varu saprast bremzes problēmas.
ļoti ceru ka tomēr kļūdos savos pieņēmumos kura ir tā bremze un kurš ir konkrētais precētais kungs....
vasara
# Iesūtīts: 2008.12.18 12:02:26
Prakse liecina, ka jebkurš attālums ar laiku mazina emocionālo pieķeršanos/atkarību.
Tātad pamazām jāsamazina kontaktēšanās daudzums, vai jāpārtrauc kontaktēšanās vispār.
Zive.
# Iesūtīts: 2008.12.18 12:09:37
Izvairities un nerunat ar cilveku butu nelaipni, jo mums tacu jamil visi Dieva berni... Melot, ka negribu redzet un tada gara- ari tas butu liekuligi...

Es atļaušos būt riebīga, bet manuprāt tieši šī attieksme ir kapitāla liekulība. Neba altruistiska vēlme Tevi spārno būt tuvumā tam cilvēkam, bet gan tas, ka vēlies būt forša un laba tā cilvēka acīs.
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.18 15:45:14
vasara
Taisnība!
Gotiņa
# Iesūtīts: 2008.12.18 15:53:29
dzīve pati izdarīs savas korekcijas. ja nelaimīgā mīlētāja ir kristiete un viņa par šo situāciju lūdz. ticiet man, agri vai vēlu šis objekts tiks nosūtīts uz Sibīriju iļi v mestah, naiboļleje otdaļonnih.
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.12.18 16:05:22
Gotiņa
Warning! Ja jūsos iemīlējusies kristiete un jūs esat precējies, mūciet no viņas, ko kājas nes!
Gotiņa
# Iesūtīts: 2008.12.18 16:11:13
Solveiga
pareizi. un šādus plakātus vajadzētu izlikt uz ielu stūriem!
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.12.18 16:12:30
Gotiņa
Nu nezinu... panikas celšana šobrīd esot aizliegta
9K116
# Iesūtīts: 2008.12.18 16:14:26
Solveiga
Nu nezinu... panikas celšana šobrīd esot aizliegta
Pag pag, ŠITĀDU paniku drīkst celt. Nedrīkst celt CITA veida paniku
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.12.18 16:16:37
9K116
Drošības pēc labāk necelt nekādu. Ja visi mīlošo kristiešu apdraudētie sāks masveidā mukt uz Sibīriju, Amūras apgabalu, Aļasku un vēl tālāk, kas notiks ar valsts ekonomiku?!
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.18 16:19:00
Solveiga Yes, mam!
9K116
# Iesūtīts: 2008.12.18 16:20:59
Solveiga
Ja visi mīlošo kristiešu apdraudētie sāks masveidā mukt uz Sibīriju, Amūras apgabalu, Aļasku un vēl tālāk, kas notiks ar valsts ekonomiku?!
Viņi visi ir welcomēti kļūt par ateistiem :P
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 141 , pavisam kopa bijuši: 36013