atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību varbūt jau izmalts jautājums, bet par Dieva mīlestību uz saviem kalpiem
Gaida Sniedziņa
Iesūtīts: 2008.12.10 12:55:31
Dievs mīl jebkuru cilvēku Zive

bet ka Tu domā, vai savējos Viņš nemīl vairāk?

vai visi tiek mīlēti vienādi?

kādi ir jūsu pamatokjumi?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.12.10 14:39:46
S.R...
eh,Duksi,Duksi! tu patiešām reizēm runā perversas lietas - kad kādam nagus mauc, Dievs ir tas - kuram sāp.
Man gan ir nelabas aizdomas, ka tam, KURAM tos nagus mauc, tomēr sāp vairāk, nekā dievam...
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.10 14:42:57
Miervaldis Gotiņš
es negribētu sākt runāt muļķības, vai pareizāk sakot, beigt tās runāt.
Jēzus ciešanas pie krusta visu atpirka.
paskaidrojumu nebūs.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.12.10 14:42:58
S.R...

> kurš man pateiks - kas ir norma?

Latīņu valodā "norma" nozīmējot "namdara leņķmēru" - kaut kādu tur štrumentu, kas tiek pielietots būvniecībā. Matemātikā - vektoru, ko izsaka kā kvadrātsaknes kvadrātu summu, ka absolūtās vērtības sastāvdaļu vektoru. Kas gan tur nav saprotams?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.12.10 14:45:11
Miervaldis Gotiņš Es taču saku, ka D. ir tas, kas skatās, kad kādam nagus mauc. Ko viņš izjūt, tas tik viņam pašam zināms. S.R apgalvo, ka viņam dikti sāpot.
S.R...
# Labojis S.R...: 2008.12.10 14:55:49
*Duksis
ļoti labi - tagad vēl kopā jautri pasmiesimies, un tēma būs pabeigta.
secinājums: kad nagus mauc dieva bērnam, dievs par to raud. kad citam - viņam pofig.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.10 15:37:33
Olita
vēēē... man šitāds dievs nepatīk - auksts kā miroņa pakaļa.
manējais gan ir kaislīgs mīlētājs.
Gaida Sniedziņa
# Labojis Gaida Sniedziņa: 2008.12.10 15:44:13
Miervaldis Gotiņš
mīl visus - mīļāki -nemīļāki!

Nu vispār šī teikuma abas daļas runā viena otrai pretī
domāju ka nē, jo es piemēram neesmu ģienemē tik mīlēta kā mans brālis...
(bet tāpēc jau mani nemīl, vienkārši viņš bija viltīgs(varbūt gudrs?kaut gan estā nedomāju) kopš bērnības) un māsas saka ka mani vairāk ir mīlējuši vecāki nekā viņas... bet vecāki mūs visus mīl un rūpējas! tā lūk!
Gaida Sniedziņa
# Iesūtīts: 2008.12.10 15:54:12
EzītisMiglā

Tāpēc, Dievam nekādu svešo nav, un nav nekādu īpašo izredzēto

nedomāju! Tie kuri dievam patīk uz tiem viņam ir labs prāts un vai to vienā vārdā nevar tiekt: mīļāks? + vēl visi ķēniņi, kr teikts, ka viņi Dievam patika!

5. Moz. 10:15 Tomēr vienīgi pret taviem tēviem Tam Kungam ir bijis labs prāts, Viņš tos iemīlēja, un Viņš izredzēja viņu pēcnācējus, tos, kas nāktu pēc viņiem, tas ir, jūs pašus, starp visām tautām, kā tas šodien ir skaidri redzams.

Ebr. 11:5 Ticībā Ēnohs tika aizrauts, tā ka viņš neredzēja nāvi, un viņu neatrada, tāpēc ka Dievs viņu bija aizrāvis. Jo pirms aizraušanas par viņu ir nodota liecība, ka viņš Dievam paticis.
Gaida Sniedziņa
# Labojis Gaida Sniedziņa: 2008.12.10 15:58:36
Zive. & Balss - pietaisiet diskusiju ar beztēmu
nu gan es speciāli uztaisīju
citu diskusijau šai tēmai !
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.10 17:18:06
Manuprāt, vienkārši saprast, ja iedomājas visu kā vecāku un bērnu mīlestību. Normāls vecāks mīl visus savus bērnus vienādi, gan tos kārtōgos, gan palaidņus.
Gaida Sniedziņa
# Iesūtīts: 2008.12.10 17:20:09
EzītisMiglā
tātad Tu uzskati ka Jēkabs bija nenormāls vecāks? Jēkabam bija 12 dēli, ja atceries....!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.10 17:27:51
Gaida Sniedziņa
Jā, Jēkabs nebija normāls. Tas ir, ja par normu uzskata labo, nevis pašreiz populārāko, biežāk sastopamo.
Ziemeļmeita
# Iesūtīts: 2008.12.10 18:44:38
Nez,uzskatu,ka Dieva mīlestība ir bezpersoniska.
Pelīte [89.254.130.165]
# Iesūtīts: 2009.02.13 13:22:47
`` Mēs esam atzinuši un ticam mīlestībai, kas Dievam ir uz mums. DIEVS IR MĪLESTĪBA, un, kas paliek mīlestībā, tas paliek Dievā un Dievs viņā.``

1. Jņ. 1:5

Es domāju un tas ir rakstīts arī bībelē.Dievam ir izredzētie cilvēki, bet mīl jau viņš visus.
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2009.02.16 22:57:58
Tā jau ir teikts, ka Dievs mīl visus savus bērnus - gan paklausīgos, gan nepaklausīgos, un tomēr, šķiet, ka Dievam ir arī savi īpašie mīluļi, piemēram Dāniels: "Un viņš man sacīja: Daniēl, mans ļoti mīļais vīrs! Uzklausies, ko es tev tagad teikšu" (Dān. 10:11)
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 108 , pavisam kopa bijuši: 34477