atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību un vēlreiz par Jaunavu Mariju...
-Jona-
Iesūtīts: 2008.10.22 14:19:30
Atļāvos atvērt jaunu tēmu, lai gan apskatījos, ka par to jau ļoti daudz runāts, bet man ir attaisnojums - te pārmaiņus pēc būs tikai par Marijas argumenti. Luterāņa argumenti.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.28 12:54:34
Rausītis
Par ko tieši runa? Ja lasīji visu , tad tomēr esi godīga, turklāt vienādi godīga pret abām pusēm. Vai arī te kāda Orvela ferma ar M. kā svēto govi? Ievēro, ka es neeju meklēt kašķi nevienā viņa tēmā. Es nevienā vietā viņu arī nepamatoti neapvainoju. Pat neņemot vērā hirosimas , par apriori pestītu slepkavu viņš sevi lielīgi deklarē pats:

... Es savukārt esmu, melis, liekulis, ļaundaris, slepkava, laulības pārkāpējs un mātes/tēva necienītājs kā arī Dieva zaimotājs un Dieva Vārda nelietīgs valkātājs, skauģis un pēdējais slinkuma maiss!
Un tomēr pestīts Kristus dēļ! :P Un iepūt!
/kristiec, Delfi/

Ja tas aizskar tavas jūtas, nu ko... Rakstos ir ne mazāk spēcīgi izteicieni izlasāmi.
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.28 12:58:35
Mulders
Tu taču izvēlējies plato ceļu, nu taču jau sen piefiksēts:

Tā kā jā... es izvēlos to ceļu kura galā ir Kristus apsolījums "Patiesi patiesi tev saku, šodien tu būsi ar Mani Paradīzē"
/kristiec, Delfi, 19-09-07 15:49/


Jau teicu - tā tava brīva griba, bet ļauj arī citiem netraucēti parunāt par Jēzus prasību pildīšanu . Tev neviens neliedz būt mūdzim līdz galam, bet neprasi taču, lai visi tam piekristu.

Par Rubeni - viņa domas ir tur, kur precīzi viņa citāti, es ne ar vienu savus komentārus nesaskaņoju. Bet arī nepierakstu nevienam neko lieku, nedz arī runāju kāda cita vārdā.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.10.28 13:09:33
-Jona-
protams, ka sekoju līdzi jūsu "vārdu kautiņam"
Tad tajā brīdī, kad tu citu sāki saukt par slepkavu vai apgalvoji, ka veselas draudzes mācītājs slikti strādā un sludināto Kristus evaņģēliju sauc par miroņteoloģiju, es patiešām jutu nepieciešamību pabrīdināt tevi, lai tu savaldies savā vārdu izvēlē, jo tava "mēle" tevi apgrēcina.

Lai Mudlers sauc sevi, kā viņš grib, man gar to daļas nav. Ja jau pats Kristus sauc mūs par "laulības pārkāpēju cilti", tad tālu no patiesības Muldera komentārs delfos nav
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.28 13:10:47
Mulders
Ja nespēj turēt sarunu ar A.Biti, tad tev augt un augt un augt!

Bet kāpēc lai es to vispār tagad gribētu?? Viņš mani nekādā ziņā nepārliecinātu, ka esam kā kāds akmens, bluķis vai māls. Es tik un tā pieturēšos pie bibliskā pēc ģīmja un līdzības radīti , resp., obligātais minimums no Dieva Gara mums katram dots pūrā - sirdsapziņas veidā. Katram , ja vien viņš nav to veiksmīgi noracis... (to vislabāk redz pie bērniem kuri bez jebkādām skolām atpazīst ļaunumu un bez jebkādāk katehēzēm nekļūdīgi iestājas par labo - kaut vai piem., savas multenītes skatoties).
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.28 13:14:24
Rausītis
Nu es gan līdz beidzamam neticēju, ka A.Bite ko tādu , kā tepat iepriekš var izlasīt...
bet tā kā te tomēr LELBas inf. telpa, vai tad nu gluži būs dūmi bez uguns..? Jebkurā gadījumā attiecībā uz Biti es to teicu, tikai vienīgi pamatojoties uz M. liecību par viņu.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.10.28 13:22:38
-Jona-
Nu es gan līdz beidzamam neticēju, ka A.Bite ko tādu , kā tepat iepriekš var izlasīt
... tur jau tā lieta, ka neko tamlīdzīgu, ko tu izlasīji un saprati, no diskusijas tekstiem izlobīt nevar bez īpašas predispozīcijas
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.28 13:26:53
to vislabāk redz pie bērniem kuri bez jebkādām skolām atpazīst ļaunumu un bez jebkādāk katehēzēm nekļūdīgi iestājas par labo - kaut vai piem., savas multenītes skatoties

Katrs jau laikam redz to ko grib redzēt!

Tu uzticies savam prātam un uzskati, ka tu spēj ko labu darīt bez Kristus... nu karogs tev rokā, tad tu būsi pirmais, kas Paradīzē pats ar saviem spēkiem nokļuvis un savu taisnību ar saviem darbiem nopelnījis! Bij tur līdzība par fruktu, kas Dieva Mielastā ar savām drēbēm ne Ķēniņa sūtītajām drēbēm saziepējās nostāties!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.28 13:36:42
Rausītis
Neē, nevis bez īpašas predispozīcijas , bet tu vnk nezini visu kontekstu. Delfos mums bija senāka saruna, kur M. apgalvoja:
Mans mācītājs ir PAR Nāvessodu atjaunošanu Es viņam piekrītu!
/kristiec/

Uz manu sekojošo jautājumu vai tas jāsaprot arī attiecībā uz irākām un hirosimām , viņš neatbildēja , ar to pašu ļaudams man domāt abējādi !
lūk šī tēma:
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=155475&t=155420
(sākot no kom. Jona 30-06-08 17:37)
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.28 13:39:09
Uz manu sekojošo jautājumu vai tas jāsaprot arī attiecībā uz irākām un hirosimām , viņš neatbildēja , ar to pašu ļaudams man domāt abējādi !

Lūk un ar šitādiem mums netā ir jācīxtās!
Un kā lai sarunājas ar cilvēku, kam loģika ir TĀDĀ pakaļā?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.28 13:40:44
ja uzskati, ka esi piedzimis kā nedzīvs klucis bez šīs dāvanas , es tev netraucēju tā domāt! Nav mana darīšana, ej un izvērs to kādā nebūt, tikai gan - savā tēmā, ok?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.28 13:41:28
-Jona-

aizgāju!
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.28 13:43:12
Mulders

Milzzzzīgs paldies.
Aizdomīgais [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2008.10.28 17:29:37
Nu tad beidzot Jona dabūjusi gandarījumu! Bet, vai Pestīšanai no tā kāds labums?
Jona, protams, ka vari arī neatbildēt, bet mans jautājums tīri praktisks - kādas Tev attiecības ar darba kolēģiem un vispār cilvēkiem?
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.29 10:46:26
Aizdomīgais
Tā hitra akcentiņus pārbīdam, ja? (tas labais labais M., kurš vienādiņ tāds lāga, un sliktā sliktā J., nez no kurienes atnākusi, nez par ko traci ceļ..?) resp., sliktāks par jadronij bombītāju nu ir tas, kurš uzdrošinājies par to aizrādīt ? Un varētu gan būt zināms labums ... varbūt ka kāds reiz apdomā savas tik mīļās platās trases arī citu visai iespējamo galaiznākumu..?
Ar apkārtējiem manas attiecības ir - no neitrālām līdz lieliskām un ļoti pat lieliskām, jo ne pret vienu neko ļaunu neperinu (nevienu gan par hirosimām kauninājusi neesmu, jo manā tuvākajā apkārtnē tādu kadru vnk nav).
bet ar tādiem ko Jēzus ar garu pātagu pamielotu, uzspēlēti labām attiecībām nemaz ar nav jābūt.
Kristofers
# Iesūtīts: 2008.10.30 22:12:45
Šī diskusija, šķiet, ir galīgi offtopikā aizgājusi. Tēma tak bija par Jaunavu Mariju.
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.11.05 11:40:37
Kāpēc es vispār tādu tēmu aizsāku (jo protams, ka pildīt Jēzus pavēles/tikt pestītiem principā iespējams, Jaunavu Mariju ij nepieminot). Bet, jo vairāk tajā visā iedziļinās (godīgi un vispusīgi, es domāju, nevis šauri konfesionāli), jo paradoksālāk - iznāk, ka JMarija traucē nākt pie Jēzus nevis katoļiem, bet tieši tiem pareizajiem! tb traucē ne tik daudz iespējamie pārspīlējumi pielūgsmē, bet reālais bubulis, ko daži pamanījušies no Jēzus Mātes izveidot.
Būti ļoti žēl, ja kāds nomestu "Manējo, Manu izredzēto laimei. JĒZUS" pie pirmajām lpp. tikai tāpec, ka tur jau apriori par daudz Marijas ... starp citu, viņu neviens nav prihvatizējis, ja kas, un viņa pieder man ne mazāk kā Romas pāvestam.

Vispār traģikomiski iedomāties, ka arī TUR mēs varētu sēdēt pa atsevišķiem un pareiziem, cits citu skaudīgi aplūrošiem bariņiem! Bet sākums tam visam ir te un tagad... visu ko atraisīsim jau te, atradīsim jau atraisītu TUR.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.11.05 11:47:35
un vēl viens paradokss , ne par matu labāks...:

"Jūs [..] domājiet, ka vieglāk būs evaņģelizēt ticīgo zemē, nevis pie elkdievību praktizētājiem un pagāniem. Tomēr patiesība ir gluži pretēja. Jūsu domas mainītos, ja jūs pārdomātu to, ko mums dāvā īstā Palestīna tās augstākajās klasēs un – kaut arī mazāk – savā tautā, un ja jūs būtu padomājuši, ka šeit – vietā, kur Palestīnas vārds tiek nīsts, bet patiesā Dieva vārda jēga ir nepazīta – mēs neapšaubāmi tiktu uzņemti ne sliktāk kā Jūdejā, Galilejā vai Dekapolē.
Tad jūs redzētu, ka runāju patiesību, jo vieglāk ir pārliecināt Patieso Dievu nepazīstošos, nevis pie Dieva tautas elkdievības praktizētājiem piederošos. Rafinēti, vainas pilni, savā lepnumā tie uzskata sevi par pilnīgiem un vēlas palikt tādi, kādi tie ir ... Kādus dārgumus, cik daudz pērļu Mana acs redz tur, kur jūs redziet tikai zemi un jūru! Neskaitāmo zeme, kas nav Palestīna. ... Dārgumi atrodas visur. Bet tos vajag meklēt. Katra zemes platība var slēpt bagātību un barot sēklu, katra augsne var glabāt pērli.
Vai jūs iedomājieties, ka jūra satricinās augsni ar šausmīgiem plūdiem, lai ar akmens sitienu atvērtu molusku un pērļu čaulas, un izmetīs krastā slinkos, kuri nevēlas pūlēties, mazdūšīgos, kuri nevēlas riskēt? Vai varbūt domājiet, ka zeme dzemdē augu no smilts grauda un dod jums augļus bez jebkādas sējas?
Nē, Mani dārgie. Nepieciešams ir darbs, drosme. Vispirms ir jāatmet aizspriedumi.
Es zinu to, ka - viens vairāk, cits mazāk- jūs nosodiet ceļojumu pie filistiešiem. ... Tikmēr tā bija mīlestība, iepriekš paredzēšana. ... Lai Dievu pazītu un Viņu mīlētu... Lai Dievs Savā teltī pulcētu visas tautas. Lai visi būtu tur, kur atrodas Viņš. Tāda ir cerība, vēlēšanās, Dieva bads. Un tāda ir garu cerība, vēlme, bads, kuri nāk nevis no dažādām rasēm, bet no vienas rases: no tās, kuru rada Dievs . Un tā kā visi ir Vienīgā (Dieva) bērni, (tad) tiem piemīt tie paši centieni, tā pati cerība, tā pati – Debesu, Patiesības, patiesas Mīlestības – vēlme..."

http://katolis.eks.lv/Dokumenti/gramatas.htm
Mods-1
# Iesūtīts: 2008.11.06 00:30:33
Šķiet, tēma ir izsmelta.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 20 , pavisam kopa bijuši: 34012