atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kas pieder kristīgajai Baznīcai?
vilks
Iesūtīts: 2008.07.15 15:57:45
Atvēru diskusiju, kurā vēlējos parunāt ar kristiešiem, un aizrādīju Sandim, ka viņu nevarētu saukt par kristieti, ja viņa uzskati ir radikāli atšķirīgi no vairuma kristīgo tradīciju.
Sandis:
Neveidosim atškirību starp tevi un mani.It kā,es kaut kam nepiederu.Vai Kristus ir mācījis ka cilvēkus jāšķiro piederībā un nepiederībā?Jāveido elitāra biedrība-tipa savējiem.Jākultivē slēgtas organizācijas,līdzīgi Vatikānam un dažādas ordeņu brālības.Tipa savējiem.Vai varbūt dogmātu skolas,līdzīgi senajā Grieķijā.
Ko nozīmē tu nepiederi!!!Kas tā par negantību,sasodīts.


Tātad, jautājums - kas ir piederīgs/nepiederīgs kristīgajai Baznīcai, un vai ir nepieciešams šāds dalījums?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.24 13:04:38
Ctulhu, tb tu pateici tautoloģiju - tu netici, ka existē neexistējošas lietas! Nu?

Informācija nav nesējs, tādējādi vispār runāt par nesēju ir irrivalenti! Jautājums... vai existē informācija, kuras rezultātā notiek reāli fenomeni!

Kas nosaka tās izmaiņas, kas notiks tevī izlasot šo postu... Informācija, jeb tās nesējs? Un vai efekts mainīsies, ja mainīsies nesējs?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.24 13:10:53
Ctulhu, a ja nesējs būs tev saprotamā valodā un frekvencē nodiktēts texts vārdiski?

Infa nav nesējs! Grūti jums to materiālistiem saprast! Tās ir divas dažādas lietas!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.24 13:27:47
Ctulhu, Es tak tev parādīju ka ir atdalāmi!

Šis pats posts var tikt uzrakstīts uz papīra... Infa būs identiska tai, kas ir šeit rakstīts, bet nesējs pilnīgi cits!

Komandierim kara laukā pavēle nodiktēta pa telefonu vai atnesta ar ziņnesi uz papīra rezultātā būs identiski... - pavēles izpilde. Un nesējs pilnīgi ir irrivalents!
Tātad... Pavēle ir neatkarīga no nesēja! Tā nav tas pats nesējs! Un tā ir atraujama no partikulārā nesēja!
Saulespuķe
# Iesūtīts: 2009.02.28 14:39:56
Par pirmjautājumu.

Starp Kristīgo Baznīcu un pasauli ir milzīga atšķirība.
Kristīgai Baznīcai pieder kristieši, bet par kristieti sevi var dēvēt tikai tas, kurš ir atzinis savu grēcīgumu, līdz ar to tas, kam ir vajadzīgs Kristus kā Pestītājs. Kamēr kristietis pa īstam nav atzinis, ka ir grēcīgs un iet pazušanā, viņam Kristus nav vajadzīgs, viņam pietiek ar sevi un saviem darbiem. Un tas, kaut formāli gan skaitās kristietis, patiesībā nav vis kristietis , bet vien tāds ziepju burbulis, kas var sašķīst vienā brīdī. Var būt Baznīcā, var apkārties ar krustiem un katru svētdienu būt dievkalpojumā, un ar visu to iet ellē.

Tātad, Kristīgai Baznīcai patiesi piederīgs pēc būtības ir vien tas, kurš pats apzinās, ka tikai Kristus ir viņa glābiņš. Bez Kristus nav patiesas piederības Kristīgai Baznīcai.
Saulespuķe
# Iesūtīts: 2009.02.28 17:38:38
Olita
Tu laikam klosterī dzīvo! Un Tev ļoti paveicies!
Ja nopietni - man apkārt pamatā ir vai nu tādi, kas par garīgām lietām vispār nedomā, vai tādi, kas skaitās kristieši, bet "kā aiziet uz baznīcu, tā tur kā egle, tā egle".
Un ir tikai pavisam daži, ar kuriem var reizēm kopīgi nopūsties par savu grēcīgumu un tik vien teikt kā - Dievs, esi man, grēciniekam, žēlīgs! Un runāt vienā valodā.

Ne par elli galvenā mana doma bija, bet par KRISTU.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 166 , pavisam kopa bijuši: 9681