atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kas pieder kristīgajai Baznīcai?
vilks
Iesūtīts: 2008.07.15 15:57:45
Atvēru diskusiju, kurā vēlējos parunāt ar kristiešiem, un aizrādīju Sandim, ka viņu nevarētu saukt par kristieti, ja viņa uzskati ir radikāli atšķirīgi no vairuma kristīgo tradīciju.
Sandis:
Neveidosim atškirību starp tevi un mani.It kā,es kaut kam nepiederu.Vai Kristus ir mācījis ka cilvēkus jāšķiro piederībā un nepiederībā?Jāveido elitāra biedrība-tipa savējiem.Jākultivē slēgtas organizācijas,līdzīgi Vatikānam un dažādas ordeņu brālības.Tipa savējiem.Vai varbūt dogmātu skolas,līdzīgi senajā Grieķijā.
Ko nozīmē tu nepiederi!!!Kas tā par negantību,sasodīts.


Tātad, jautājums - kas ir piederīgs/nepiederīgs kristīgajai Baznīcai, un vai ir nepieciešams šāds dalījums?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.15 16:32:16
a_masiks
Es tev atbildēju uz jautājumu.
Manā rīcībā nav argumentu,lai apliecinātu Kristus evangēliju.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.07.15 16:32:17
Sandis
jautājums ir pavisam vienkāršs - ja Tu neesi kristīts, nepiederi nevienai draudzei un pretojies baznīcas mācībai - tu neesi kristietis. šādi "brīvdomātāji`kā tu nav retums, viņi uzskata , ka zin Kristus mācību labāk nekā baznīca. nu ko, neviens viņiem(tevi ieskaitot) to nevar liegt. tāda ir tava pašreizējā sapratne un izvēle. bet viens ir skaids - tu neesi kristietis, tam taču tu piekrīti, ja?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.15 16:32:27
Jēzus sacīja saviem mācekļiem - ņemiet Svēto Garu. Svētais Gars tad arī iedvesmoja Mateju un ne tikai viņu, bet arī Lūku, Marku un Jāni uzrakstīt evaņģēlijus
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.15 16:33:28
Ingars
Ingar.
Kristus savus mācekļus nedēvēja par kristiešiem.Pēcak kristus mācības sekotājus-sektantus,dēvēja par kristiešiem.Kristus mācības sekotāji.Izredzētie,evangelizēt planētu.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.15 16:34:57
a_masiks
Platona darbos es redzu Sokrāta mācību.Platona darbā"Gorgijs"es redzu Sokrāta mācību.
Tāpēc,es droši varu teikt.Sokrāta mācība.
Lasot evangēlijus,es droši varu teikt.Kristus mācība.
Elementāri,vai ne!
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.15 16:38:50
Ingars
Es nevis ignorēju pašu galveno.Dieva inkarnāciju Jēzu,bet es sekoju bauslībai.Neturēt dieva priekšā elkus.Jēzus,tas ir elks.
Ja tev dogmāti Jēzu pasniedz kā dievu,nedz dogmāti,nedz tu,kas to atzīst,neseko bauslībai,bet seko antikrista ideologijai.Kurai tu labprāt esi noticējis.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.15 16:39:47
Sandis
Kristus sacīja, ka tiks dots Svētais Gars, kas mācīs un atgādinās visu, ko Kristus mācījis, ka šādi Viņš Pats ir ar mums līdz pat pasaules galam. UN redzi - Svētajam Garam nav bijis iebildumu Kristus sekotājus identificēt ar Viņu. Bībele ir Dieva vārds, un ja tur ir tāds vārds minēts, tad tas nav apstrīdams
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.15 16:41:58
a_masiks
O.ki.Ja tev nav daļa polēmiku pārtraucam.
disputs ar tevi izsmelts.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.15 16:44:58
Ingars
Nevis pasaules galam,bet līdz ēras beigām.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.15 16:46:13
Sandis

Ak tad Jēzus ir elks ko? Un kāpēc tad Viņš dara Dieva darbuis, kāpēc tad jūdi viņu apvaino sevis darīšanā par Dievu, kāpēc tad Viņš pats apliecina, ka ir Dieva Dēls, kāpēc viņam tiek piedēvētas Dievam vien piederošas īpašības un gods. Kāpēc Jēzus neapsauca to cilvēku, kas metās Viņa preikšā sacīdams:"mans Kungs un mans Dievs"? Vēl vairāk - svētā vakarēdiena gaitā Jēzus pats atzīst, ka Viņš ir mūsu Kungs un mācītājs

Jēzus nav cilvēka roku darināts elks, bet gan pats Dievs, kas pieņēmis cilvēka veidolu, pazemojies līdz tādam līmenim. Jā protams, ka jāizšķir Jēzus Dievišķā daba un cilvēcīgā daba, ka pēc Dievišķās dabas Viņš ir vienāds ar tēvu, bet pēc cilvēcīgās - zemāks, jo pats labprātīgi pazemojies, nevis, ka Viņš tāds pats par sevi.

Tu esi tas, kas seko antikristam, jo tu noliedz Jēzu

1.Jāņa 4. nodaļa

1 Mīļie, neticiet katram garam, bet pārbaudiet garus, vai viņi ir no Dieva, jo daudz viltus pravieši ir izgājuši pasaulē.
2 No tā atzīstiet Dieva Garu: ikviens gars, kas apliecina Jēzu Kristu miesā nākušu, ir no Dieva.
3 Un ikviens gars, kas neapliecina Jēzu, nav no Dieva, tas ir antikrista gars, par ko jūs esat dzirdējuši, ka viņš nāks; tas jau tagad ir pasaulē.

redzi, kā Deiva vārds tevi apsūdz, tu pats esi antikrists šobrīd, jo neapliecini Jēzu Kristu miesā nākušu
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.15 16:51:33
Ingars
Es nebūt neapstrīdu,ka bībele līdz mums ir atnesusi Kristus mācību.
CIts jautājums.Vai viss,kas ir bībelē,ir dieva vārds.
tas atkāroti ir ticības jautājums.Un ne tikai ticības jautājums.
Tak bībele nesastāv vien no Kristus mācības nepilnīgas,bet tomēr atspoguļošanas.
Bībele atspoguļo pasaules kārtību,kas ne vienmēr tiek iedibināta cilvēkmīlestības motīvēta.Ir tīri politiski un ekonomiski,kā arī sociologiski aspekti,kas obligāti ir jāņem vērā.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.15 16:52:02
Sandis

lūk pravietojums par Jēzu vecajā derībā

Jesajas grāmata 9. nodaļa
5 Jo mums ir piedzimis Bērns, mums ir dots Dēls, valdība guļ uz Viņa kamiešiem. Viņa vārds ir: Brīnums, Padoma devējs, Varenais Dievs , Mūžīgais tēvs un Miera valdnieks.
6 Viņa valstība ies plašumā, un miers būs bez gala uz Dāvida troņa un Viņa ķēniņa valstībā, Viņam to nostiprinot un atbalstot ar tiesu un taisnību no šā laika mūžīgi. To darīs Tā Kunga Cebaota dedzīgums.

Viņš pat ir nosaukts par Tēvu, nevis tāpēc, ka tiek sajauktas Personas, bet gan tāpēc, ka Jēzus arī Pāts teica - Viņš un tēvs ir viens, viens vesels Dievs
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.15 16:53:41
Sandis
aha, tātad tev ir arī problēmas ar uzticēšanos Rakstu autoritātei, nu tad jau čomiņ tu i galīgās auzās, tev nav nekā pēc kā vadīties, jo kā tad tu vari zināt kas ir patiesība un kas nav? Tikai nesaki, ka esi tik naivs un paļaujies uz iekšējām sajūtām
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.15 16:58:05
Ingars
Jā,draugs.Man ir problēmas ar uzticēšanos autoritātēm un harizmātiem.Pats saproti kur akla uzticēšanās noved.No krusta kariem,līdz inkvizīcijai un raganu medībām,līdz revolucionāriem.Jaunas kārtības dibinātājiem un licējiem.Cilvēces glābējiem un sociālo matricu reformātoriem.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.15 17:00:40
Sandis
harzimāti iekrīt ar pārlieku lielo paļavību uz sajūtām. Bet viņi vismaz atzīst bībeli par autoritāti - tur jau ir vieglāk ko labot, bet kā lai labo tevi... nu nezinu nezinu, smags gadījiens. Kā tu vari zināt, ka vispār tāds Jēzus ir - varbūt ka bībele melo, varbūt arī Dieva nemaz nav, varbūt, ka kāds bauslis ir nepareizs un pats trakākais - varbūt, ka tu nemaz neesi pestīts - kā tu vari būt par to visu pārliecināts?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.15 17:10:07
Incanti, ka kristiesji uz vinju reagee asaak, nekaa uz LELBNB

šitas raugs ir bīstamāks par tavējo
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.15 17:17:06
Ctulhu

sorry vecīt, viņš tev tomēr iekabina
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.15 17:24:03
a_masiks
Vēlreiz.
Mēs visi esam patiesības pilveidotāji un tāpēc nepastāv nepatiesība,bet gan nepareizi pasniegta patiesība.

Tas ir mans dzīves kredo.
Ja tev ir savs,lūdzu atklāj.Es labprāt uzklausīšu.
Mans dzīves grēdo,nenozīmē ari tavs.Tāpēc kļūdies tu,ja centies pieņemt manu dzīves krēdo,jo neesi līdz viņam nonācis patstāvīgi.
Ja reiz neesi nonācis,kā gan tu draugs manu dzīves krēdo varu saprast?
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.15 17:28:55
a_masiks
Vēlreiz.
Tu tāds neapķērīgs šodiem.varbūt neizgulējies esi?
Es neesmu ieciklējies uz Jēzus vēsturisko personību.Es pievēršu uzmanību uz mācības saturu.Vai pie mācības satura strādāja viens,vai divi cilvēki.Vai Jēzus no Nācaretes,vai pārcilvēciskotais Jēzus Kristus vienpersoniski,vai trīspersoniski.Es pievēršu uzmanību uz mācības saturu.Uz dialektiku.Uz filosofiju.
Kāda ragaiņi,vai engeļi stāv aiz mācības,to es secinu apgūstot pašu mācību.Sekoju līdz,kas iederās mācībā,kas izkrīt no konteksta.
Elementāri.
Par ko tu cepies,īsti nesaprotu.
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.15 17:31:53
Sandis
Cik tev gadu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 4 , pavisam kopa bijuši: 33570