atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Ījaba draugi un mūsdienu baznīcas.
Papucs
Iesūtīts: 2008.07.03 19:35:14
Citāts no kādas diskusijas:
T-maiss [195.189.142.143]
es laikam esmu parak jauns un dumsh.. Bet Ijaba "draugus" gribas saukt par sektantiem


???????????????????
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
neielogojies [81.198.229.235]
# Iesūtīts: 2008.07.09 12:34:34
(c) Papucs
"Pat pasaulīgs autors grāmatu raksta kā vienotu veselu darbu ar kopīgu jēgu un mērķi ko pateikt lasītājam, kur nu vēl Dievs."

Bībeles teksts tapis vairāk nekā 1000 gadu laikā, to (pie)rakstījuši dažādi autori, attiecas uz dažādām situācijām (! kas nav mazsvarīgi).


Papucs
# Labojis Papucs: 2008.07.09 12:39:23
neielogojies [81.198.229.235]
Kristieši uzskata, ka Bībeles galvenais autors ir Dievs. Tāpēc saka Dieva Vārds.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.09 12:43:16
a_masiks
muļķības, tieši tas ko tu saki ir tikai zajavas un atmaskas. Cilvēkam tika dota izvēle un viņš izvēlējās, citādi jau tu atkal brēktu - kāpēc mēs esam kā roboti, bez savas gribas.

bet ir tā, kā rakstīts - Mateja evaņģēlijs 11. nodaļa
16 Bet kam Es šo cilti līdzināšu? Tā ir līdzīga bērniem, kas sēd tirgus laukumā un uzsauc saviem biedriem,
17 sacīdami: mēs jums stabulējām, un jūs nedejojāt; mēs jums sēru dziesmas dziedājām, un jūs neraudājāt.
18 Jo Jānis atnāca, viņš ne ēda, ne dzēra; un tie saka: viņam ir ļauns gars.
19 Cilvēka Dēls atnāca, Viņš ēd un dzer; un tie saka: redzi, kāds negausis un vīna dzērājs, muitnieku un grēcinieku draugs, - un gudrība attaisnojas ar saviem darbiem."


dari kā gribi, bet vienalga atradīs kur piekasīties, bet savālielajā gudrībā ne par matu nekļūstat labāki un nevienu savu pamatproblēmu atrisināt nevarat.

Bij tāda anekdote, kur divi jaunie čekisti liek eksāmenu. Vecais čekists šamos aizved pļavā pie ozola un liek tam "piešūt lietu". Jaunuļi staigā apkārt un brīnās - nu nav kur ozolam piesieties. Vecais pagrūz jaunos nejēgas malā, nu tā, skataties un mācaties - apiet apkārt ozolam un pēkšņi iesaucas:"ahā, metīs ēnu uz Padomju zemi!"
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.09 12:46:41
Ingars
Cilvēkam tika dota izvēle un viņš izvēlējās, citādi jau tu atkal brēktu - kāpēc mēs esam kā roboti, bez savas gribas.
Tātad, brīva griba ir tikai, ja sīkais izvēlas raut granātu vai neraut?
Ja būtu izvēle nevsi par granātu, bet "apdedzināt pirkstu", tad brīvības nebūtu?
Citiem vārdiem - tikai graujošas, katastrofālas rīcības sekas tā pa īstam raksturo brīvību?
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.07.09 12:47:33
Ingars
Neizlocies!
Rakstus drīkst tikai lasīt, vai drīkst arī izdarīt secinājumus? Ja drīkst, tad kurš?
Kā tad ir?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.09 12:54:02
Papucs
tātad nevari. nevis divus trīs teikumus atsevišķi, bet gan apskatīt tos kontekstā - tā lūk, bet tu acīmredzot neorientējies bībelē, tāpēc arī tādas atrunas. Jo nekur nav noŗādfīts, ka DIevs būtu grēka izraisītājs, tieši otrādi - es citēju rakstuvietu, kur rakstīts, ka Dievs ļaunām kārdināšanām nav pieejams

KarotesNav
lūk vajag apskatīt katru rakstu vietu kontekstā. Pirmkārt, bībelē ir daudz vietas, kur sātans izliekas par kādu citu eņģeli, iemiesojas cilvēkos un dzīvniekos. Un ja tu būtu godīgs vai nebūtu slinks, tad palasītu tālāk

14 Un Dievs Tas Kungs sacīja čūskai: "Tādēļ ka tu to esi darījusi, tu esi nolādēta visu lopu un lauku zvēru vidū! Uz sava vēdera tev būs līst un pīšļus ēst visas tavas mūža dienas.
15 Un Es celšu ienaidu starp tevi un sievu, starp tavu dzimumu un sievas dzimumu. Tas tev sadragās galvu, bet tu viņam iekodīsi papēdī."

skaidrs, ka šeit ir runa par sātanu un Cilvēka dzimumu - Jēzu Kristu, kurš sadragās sātanam galvu, bet tas viņam iekodīs papēdī, nozīmē, ka uz laiku Cilvēka Dēls tiks pazemots un nokauts
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.09 12:58:38
Papucs
ak tu muļķa puika, vai nav rakstīts, ka Svētais Gars mums dot to izpratni, vai nav rakstīts, ka jābūt netikai vārda klausītājiem/lasītājiem bet arī darītājiem. Kā tad lai dara to, ko nesaprot?

KarotesNav
tu neesi īsti uztvēris domu. šī brīvība ir izvēlēties, kuru mīlēt un kam pieķerties. Dievs vēlējās lai cilvēks Viņu mīlētu ne piespiesti bet labprātīgi, pēc savas izvēles, tāpēc Viņš deva civlēkam iepsēju izvēlēties arī dzīvi bez Viņa, protams arī brīdināja par sekām.
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.07.09 13:01:38
Ingars
Mans pierādījums balstās 1.Mozus grāmatas pirmajās trīs nodaļās.
Ja šis apjoms Tev ir par lielu, tad varu tikai nopūsties Pāvila vārdiem:
"Es jums devu pienu un ne smagu barību. To jūs nevarējāt panest, arī vēl tagad nevarat." (1. Kor. 3:2 )

P.S. Konkrēti Tavā gadījumā laikam Svētais Gars to izpratni nedod. Saistībā ar grēcīgumu, atkal varētu pajautāt, kurš tad ir vainīgs Tavā situācijā?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.09 13:10:38
Ingars

skaidrs, ka šeit ir runa par sātanu un Cilvēka dzimumu

Kā tad tavā kontekstā ierakstās:
1) "čūska bija visviltīgākā no visiem lauku zvēriem, ko Dievs Tas Kungs bija radījis. Tā teica sievai: ..." - kur te kāds mājiens uz Sātanu, kas izliekās par čūsku? Te skaidri rakstīts, ka čūska ir viens no zvēriem.
2) "tu esi nolādēta visu lopu un lauku zvēru vidū!"
kādā sakarā lai Sātans būtu nolādēts lopu un lauku zvēru vidū? Par čūsku te nav jautājumu - čūsku nolādē kā vienu no dzīvniekiem, vienu no dzīvnieku vidus.
3) "Uz sava vēdera tev būs līst un pīšļus ēst visas tavas mūža dienas. " - vai tā dara Sātans? Sātanu nez kāpēc sauc par "šīs pasaules kungu". Toties čūskas, tās tiešām lien uz vēdera.

Tātad, pieņemot, ka Dievs runā tieši par dzīvnieku - čūsku, var izskaidrot VISUS pantus no 1Moz 3.

Tas "ienaids starp dzimumiem" skaidrojas vienkārši - cilvēki čūskas parasti necieš un sit tās nost, savukārt, čūskas kož cilvēkiem - sevišķi jau ja tām uzmin virsū.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.09 13:11:45
Ingars
Dievs vēlējās lai cilvēks Viņu mīlētu ne piespiesti bet labprātīgi, pēc savas izvēles, tāpēc Viņš deva civlēkam iepsēju izvēlēties arī dzīvi bez Viņa, protams arī brīdināja par sekām.
Bet kāpēc tad cilvēkam nav iespējas laboties, pārdomāt?
Papucs
# Iesūtīts: 2008.07.09 13:14:20
KarotesNav
Ir iespēja. Caur Jēzu Kristu un nāvi.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.09 13:15:58
Papucs
Bet tiem, kas Jēzu nesatiek?
Vai tiem, kas Jēzus vēsti nesaprata? Vēlāk viņi pārliecinās, ka izvēlējās nepareizi. Kāpēc vairs neko nevar mainīt?
Papucs
# Iesūtīts: 2008.07.09 13:18:28
Labi, uzrakstīšu otrādi - caur nāvi un Jēzu Kristu.
Izejot no Rakstu vietas par pagānu pestīšanu, tieši šāds būs tas ceļš.
Vai paskaidrot sīkāk?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.09 13:23:28
Papucs
tā rakstu vieta neattiecas uz elementārām zināšanām
kas tavuprāt liek tev domāt, ka Svētais Gars man šajā lietā nedod izpratni? saistībā ar grēcīgumu - manā situācijā nav nekā unikāla, esmu tāds pats kā visi pārējie - pats vainīgs pie saviem grēkiem

Ctulhu
lieta tā, k bez Dieva matērija kopā neturas, lūk kur problēma

KarotesNav
nu gan tu alojies. Tas ir skaidrs apsolījums un pravietojums, ka cilvēks tiks izpestīts no sava kļūmīgā stāvokļa. Bet tas ko tu sarakstīji ir pilnīgas muļķības. TU gluži vienkārši nesaproti Dieva vārdu, tas arī viss. Tu meklē to, kā tur nav.

naids ir starp cilvēku dzimumu un kritušo eņģeļu pulku. Sātans ir nomests uz zemes, viņam atņemta dievišķā godība un viņš rij pīšļus, tikai tu viņu nevari redzēt, jo viņš ir gars

Atklāsmes grāmata 20. nodaļa
Viņš satvēra pūķi, veco čūsku , kas ir velns un sātans, un sasēja to uz tūkstoš gadiem,



Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.09 13:24:29
KarotesNav
nu kā ta nav, tev visa dzīve dota, lai labotos un pārdomātu

Papucs
# Iesūtīts: 2008.07.09 13:28:52
Ingars
Ha, ha! Tu izdarīji atpakaļejošu secinājumu no Atklāsmes par 1.Mozus. Ļoti labi. Es arī izdarīju secinājumus, kā Svētais Gars man deva. Kāpēc Tu gribi to noliegt?
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.07.09 13:51:55
Speciāli KarotesNav

>Treisrūt Debesu Valstība
1. +/- 70 gadi .. nāve (laikam visiem, kas jau dzimuši, pirmais nākamais geitvejs)
2. . . . Jēzus Kristus (tieši Viņam pieder Viņa paša personiskais galavārds, kuram no mums būs ieiet Debesīs. Personiskais! Un nebūs tur nekāds automātisks `ClassOfService` 150 sakramenti mūžā)
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.09 14:06:22
Ctulhu
tici man - pat ja tev būtu visa mūžība, tu tā arī nesasniegtu pilnību
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.09 14:07:14
Ingars
Sātans ir nomests uz zemes, viņam atņemta dievišķā godība un viņš rij pīšļus, tikai tu viņu nevari redzēt, jo viņš ir gars


nomests uz zemes = lien uz vēdera, pie kam "visas mūža dienas"???
Kur ir rakstīts, ka "rij pīšļus"?

Jā, un ko "Sātans=čūska" kontekstā nozīmē:
"čūska bija visviltīgākā no visiem lauku zvēriem, ko Dievs Tas Kungs bija radījis. Tā teica sievai: ..."

Ko nozīmē:
"tu esi nolādēta visu lopu un lauku zvēru vidū!" - kas ir tie lopi un lauku zvēri?

Atklāsmes grāmata 20. nodaļa
Tur kaut kur teikts, ka notiek šādi?
"Uz sava vēdera tev būs līst un pīšļus ēst visas tavas mūža dienas. "
Visas mūža dienas tas Sātans lien uz vēdera?

Viņš satvēra pūķi, veco čūsku
Atklāsmes grāmata ir vissimboliskākā un burtiski netulkojamākā. Tā jau mēs varam sameklēt vārdu "čūska" un atrast kaut vai:
4Moz 21:
6 Un Tas Kungs uzsūtīja tautai dzēlīgas čūskas; tās sakoda tautu, un daudzi no Israēla tautas nomira.
7 Tad tauta nāca pie Mozus un sacīja: "Mēs esam ar saviem vārdiem grēkojuši pret To Kungu un pret tevi; lūdz To Kungu, lai Viņš mums atņem tās čūskas!" Tad Mozus aizlūdza par tautu.
8 Un Tas Kungs sacīja uz Mozu: "Darini sev čūskas tēlu un liec to par zīmi; un katrs, kas sakosts un to uzlūkos, tas dzīvos."
Te arī čūskas ir Sātani?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.09 14:08:58
Es tikai iebilstu pret apgalvojumiem, ka Moz1 ir Lucifers, kas iemiesojies čūskā! (C)

Un tavuprāt, tas nebij viņš?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 13 , pavisam kopa bijuši: 34497