atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Baznīcas augstākā pārvalde
Mekletajs
Iesūtīts: 2008.06.30 15:59:36
Parasti vairums nekatoļu uzskata, ka pāvests nav nekāds zelta gabaliņš. Viņa pieņemtie lēmumi un viņu vēsturē paveiktais un teiktais arī ir daudzus apbēdinājis un sadusminājis.

Man ir jautājums par Psaules Luterāņu federāciju(PLF)- kādi ir viņas uzdevumi. Neko īpašu neesmu dzirdējis par viņas darbību, izņemot pārskata rakstus gada sākumā "Svētdienas rītā" par luterāņu skaitu.

īstenībā es teikšuu, ka nebūtu nemaz tik slikti, ja arī luterāņiem būtu kāds galva (piem PLF prezidents), kas balstoties tikai un vienīgi uz Bībeli un pēc Bībeles noteiktiem likumiem pārvaldītu luteriskās baznīčas. Tad varbūt nebūtu šitāds farss- Zviedrijā var laulāties homoseksuāļi, tur arī mācītāji var būt homoseksuāļi. Nav neviens, kas viņiem stingri izskalotu smadzenes. Viņi vispār saprot, ko dara? Tad varbūt nebūtu domstarpību arī par sieviešu ordināciju, ja būtu, kas visus kontrolē balstoties uz Bībeli!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:14:43
Bicīt micīt, Mulder! Ņe ab tom reč Tas citāts bija kā pretcitāts šitam:
Rom 4:
4 Bet, kam ir darbi, tam alga netiek piešķirta pēc žēlastības, bet pēc nopelna.
5 Kam darbu nav , bet, kas tic Tam, kas bezdievīgo taisno, tam viņa ticība tiek pielīdzināta par taisnību.


Ko es gribu teikt - ka nevar braukāt pa grāvjiem. Viens grāvis ir darbi, bet otrs grāvis ir ticība bez darbiem. Vot.
vasara
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:20:15
Zive, nu ja ka tā.
Es nez vai Tu ielūkojies tajā diskusā par cenu dēli - pie beigām ierakstīju par ticību un darbiem. Ticība rosina uz labajiem darbiem un dzīvot ticībā nemaz nesanāk nekā savādāk kā darot darbus, tikai tos nevar izlikt Dievam priekšā tiesas dienā - re kā es labi esmu pastrādājis, ielaid nu mani paradīzē.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.07.02 12:20:59
Ko es gribu teikt - ka nevar braukāt pa grāvjiem. Viens grāvis ir darbi, bet otrs grāvis ir ticība bez darbiem. Vot. (C)

Bet kas no tā visa ir svarīgākais, kas ir cēlonis, kas sekas, kas ir tas kādēļ Dievs vispār tev dāvā pestīšanu? KĀPĒC Dievs tevi pestī? Pietam jautājums VAI Dievs tevi pestī? Kāda ir Kristus nozīme?

Izlasi vēlreiz Ebreju 11 nodaļu... un kā jau eticu īpaši apstājies pie 33 panta! Bet visu izlasi!

Un tad uzdod jauājumu - KAS ir visu šo darbu avots? Cēlonis? Un vai pestīšana ir šo darbu dēļ, vai šī cēloņa dēļ?

Vai Dievs pieņem cilvēkus, jo viņi ir Dieva Bērni, vai tamdēļ, ka viņi dara Dieva Bērnu darbus?

Vai Dievs pieņem tevi tamdēļ, ka esi Dzīvā Vīna Koka Zars, vai tamdēļ, ka tu dod augļus, kurus tu tāpat nevari dot neatrodoties uz šī koka. KAS Ir tavu Vīna Augļu cēlonis, no kā tu - nokaltušais zars - vispār spēj kaut vienu vīnodziņu no sevis izspiest?


Tas ko jūs RKB sakāt, ka Paradīzē nonāk tie vīna zari, kuri dod 500kg vīnogu gadā. Mēs sakām - ka Debesīs Nonāk VISI Dzīvā Vīna Koka zari - VISI saņem vienu algu... gan tie vīna dārza strādnieki kas strādāja 12 stundas, gan tie, kas ienāca Dieva darbā 1 stundu pirms pasaules gala! Visiem viena alga!
Tik redzi... tie, kas tur bij jau iepriekš nekzamdēļ kurn par to, ka Dievs ir labs un dod savu algu arī tiem vīna koka zariem, kuriem tik tiko maza zaļa viena mazītiņa vīnodziņa parādījusies... varbūt pat tikai aizmetnītis - bet jau īsta vīnoga, kas mūžībā neizbēgami būs varens liels labo darbu ķekars!
RKB ir tik laicīga, skatās tikai uz šā brīža vīna zaru, neierauga tur veselu ķekaru bunti un saka - nē veci, tev purgatorijs draud, jo tu par maz vīnogas ražo - a vot paskaties tur uz to zaru (svēto) kādu tas milzīgu ražu ienesis!
Tik vai tu, jaukum, neredzi, ka tie ir viena koka zari? Koks ir tas, kas dod dzīvības sulu, tikai un vienīgi pateicoties tam, ka tu esi šajā kokā iepotēta, tu vispār SPĒJ dajebkādu vīnogu no sevis izdabūt, ko Dievs pieņem kā labu... lai arī neviens zars nespētu tik daudz vīnogas cik pienāktos Dievam saražot!
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:25:42
vasara Abet loģiski!
Mulders
KĀPĒC Dievs tevi pestī? Pietam jautājums VAI Dievs tevi pestī? Kāda ir Kristus nozīme?
Tāpēc, ka Viņš mani mīl. Tāpēc, ka viņš ir nomiris par VISAS pasaules grēkiem. Arī par to mudaku grēkiem, kas nezina, ko viņi dara.
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:26:48
Trilobīte Nu neko nepadarīsi Stereotipi rullē!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:28:52
Tāpēc, ka Viņš mani mīl. Tāpēc, ka viņš ir nomiris par VISAS pasaules grēkiem. Arī par to mudaku grēkiem, kas nezina, ko viņi dara. (C)

Lūk... un arī ES TAM TICU! Ka Dievs mani pestī, nevis tamdēļ, ka es kaut kad nejauši būtu ko labu izdarījis, bet tamdēļ, ka Dievs mani mīl. RKB savā tridentas koncilā mani ir nolādējuši tieši šīs ticības dēļ - ka es ticu, ka topu pestīts Dieva žēlastības un mīlestīabs dēļ, ka es ticu, ka Dievs ir tieši tik labs un žēlīgs kā viņš sevi rāda Rakstos... mani par to NOLĀD tie, kuri sakās, esam šī paša Dieva Baznīca... Vai tu to vari iedomāties?

Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:32:35
Mulders
Teikšu godīgi, Tridentas koncila dokumentus neko neesmu lasījusi. Bet, cik es esmu lasījusi jauno katehismu, tad Tu nes pilnīgu sviestu
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:36:02
Trilobīte...

Tit 3:5-6: Viņš mūs izglāba, nevis taisnības darbu dēļ, ko mēs būtu darījuši, bet pēc Savas žēlsirdības, ar mazgāšanu atdzimšanai un atjaunošanos Svētajā Garā,ko Viņš bagātīgi pār mums izlējis caur Jēzu Kristu, mūsu Pestītāju!

Pasaki to psc arī Pāvilam

A es maita... turpinu ticēt šim vārdam!

Jo no žēlastības jūs esat pestīti ticībā, un tas nav no jums , tā ir Dieva dāvana. Ne ar darbiem , lai neviens nelielītos.

Rom 9: 15-16: Uz Mozu Viņš saka: Es žēloju, ko Es žēloju, un būšu līdzcietīgs, pret kuru gribu. Tātad ne no cilvēka gribēšanas vai skriešanas , bet viss no Dieva žēlastības.

2 Kor 3:5 Ne ka mēs paši no sevis būtu spējīgi ko labu domāt ; bet, ja esam spējīgi, tad tas ir no Dieva,
6 kas mūs darījis spējīgus kalpot jaunajai derībai: ne burtam, bet garam; jo burts nokauj, bet Gars dara dzīvu.

Tā kā... vot tādi pīrāgi!
Ja kas manī ir labs, tad ne no manis, bet no Dieva, kas pats uz savu galvu mani ir Darījis spējīgu šo labo pat DOMĀT!
indriķis
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:36:18
Meklētāj, tad šis "luterāņu" galva būtu pirmais, kas ex catedra pasludinātu tevis pieminētās nešķīstības. PLF ne jau draudžu locekļi cīnījās par visu šo nešķīstību ieviešanu, bet tā saucamās galvas - bīskapi u.c.- jeb , bibliski, viltuspravieši un viltusmācītāji.
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:37:15
Trilobīte
Tas ir nevis psc, bet vienkāršs stereotips, viens no daudzajiem
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:37:24
Teikšu godīgi, Tridentas koncila dokumentus neko neesmu lasījusi. Bet, cik es esmu lasījusi jauno katehismu, tad Tu nes pilnīgu sviestu (C)

Es ļoti ceru, ka es nesu pilnīgu sveistu!

Bet joka pēc palasi Tridentas koncila kanonus! Protams, ja RKB kanoniem ir kaut kāds noilgums, tad es par to nezinu! MOš jau šie sen vairs nav saistoši, jo RKB jau ar savu doktrinālo lēkāšanu nekad nevar būt skaidrs ko kam un kurā brīdī RKB tic...
Te bij Limbo, tagad vairs Nav! Kas rīt tiks noņemts vai pielikts?
vasara
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:38:25
Trilobīte, redzi, es dzīvoju blakus šādam piemēram, par kuru man kļūst skumji. tantuks - regulāri iet uz rkb baznīcu, mani kā pareiza rkbiste regulāri par pagānu lamā, jo mūsu mācītājam esot mugurā melna sutana, bet viņu priesterim balta. bet teksts no viņas nāk tāds - es jau debesīs nebūšu, jo es neesmu tik labu dzīvi dzīvojusi. viņai 80gadu laikā neviens nav pasludinājis, ka Kristus ir pestītājs, kurš neuzlūkos viņas darbus, bet pirmkārt raudzīsies uz viņas ticību. Un ja viņa netic, bet domā par darbiem - kas gan viņu sagaida? Un no kurienes šis stereotips - ka jābūt īpašiem labajiem darbiem?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:44:06
Protams, Mulders jau tagad var mēģināt bļaut, ka viņš arī nedzīvo, bet viņā dzīvo Kristus, bet tā nebūs taisnība, piedodiet. (C)

Nezinu nezinu... atkal Trilobīte Dievu par meli grib padarīt:

Gal 3:27 Jo jūs visi, kas esat kristīti Kristus Vārdā, esat tērpušies Kristū.

Rom 6:
3 Jeb vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē?
4 Jo mēs līdz ar Viņu kristībā esam aprakti nāvē, lai, tāpat kā Kristus Sava Tēva godības spēkā uzcelts no mirušiem, arī mēs dzīvotu atjaunotā dzīvē.
5 Jo, ja mēs Viņam esam kļuvuši līdzīgi nāvē, mēs būsim tādi arī augšāmcelšanā.


Rom 8:
9 Bet jūs neesat miesā, bet Garā, tik tiešām, ka Dieva Gars mīt jūsos. Bet, ja kādam nav Kristus Gara, tas nepieder Viņam.
10 Bet, ja Kristus ir jūsos, tad miesa gan ir mirusi grēka dēļ, bet gars ir dzīvs taisnības dēļ.
11 Un, ja jūsos mājo Tā Gars, kas Jēzu uzmodinājis no miroņiem, tad Viņš, kas Kristu Jēzu uzmodinājis no miroņiem, arī jūsu mirstīgās miesas darīs dzīvas ar Savu Garu, kas ir jūsos.

Trilo izskatās, ka tava jaunā ekleziālā aizraušanās lēnām tevi novērš no ticības! Tu vairs pat sāc neticēt Evanģēlijam un sāc vizsiznīgi sludināt kaut kādas blēņas!
Bet tu tak pat vakar Ctulhu sludināji, ka manī ir Kristus Gars... Tagad saki, ka tā nav taisnība!

2 Kor 5:
16 Tad no šī brīža mēs neviena nepazīstam pēc miesas; un, ja arī mēs Kristu esam pazinuši pēc miesas, tomēr tagad vairs nepazīstam.
17 Tādēļ, ja kas ir Kristū, tas ir jauns radījums; kas bijis, ir pagājis, redzi, viss ir tapis jauns.


Bet izrādās, ka Trilo spēj noteikt, kam ir un kam nav Sv. Gars, bet Dievs saka, ka ikviens, kas Kristū iegremdēts ir ar šo Garu apzīmogots! Tas ka tu neredzi šī Gara augļus atbilstoši TAVĀM prasībām nav nekāds rādītājs... Dievs to vērtēs, ne tu vai Pāvests

Tur tā šaize... ka man nav bail no Pāvesta tiesas... mana tiesa pieder Dievam, bet mans Dievs vēl pirms tiesas mani ir attaisnojis un dāvājis man ne tikai šo attaisnošanu, bet arī Savu Garu, lai es varētu pieaugt ticības darbos un kazi paspēt kādu vīnogu izspist līdz Kunga atnākšanai! Tak nevis tamdēļ es spiežu vīnogas, ka gribu tapt pestīts, jo tāds es jau esmu, bet tamdēļ, ka Ābele nevar nedot ābolus, tāpat ticīgais dara darbus, jo nevar nedarīt! Tikai darbi šie ir Dievā nevis Cilvēkos darīti! Ja Dievs dos, tie taps redzami vēl šajā laikā...
Donachka
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:45:23
Ticiibas darbi jau izriet no TICIIBAS. Ja no TICIIBAS neizriet labi darbi, tad, piedodiet, kas taa par ticiibu?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:45:24
Trilobīte, tad kas tevi pestī ja ne tavi darbi? Uz ko tu ceri savā tiesā?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:45:47
Donačka, vēl vairāk - KAS tie par Darbiem?
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:47:31
Mulders Tad varbūt labāk pievērsties Vatikāna 2 koncilam
RKB jau ar savu doktrinālo lēkāšanu nekad nevar būt skaidrs ko kam un kurā brīdī RKB tic...
Un esi tik mīļš, pievaldi temperamentu Ar luterāņiem vispār nevar zināt vienā un tajā pašā brīdī kā kurš ko tic, ņemot vērā, ka dažādās valstīs un draudzēs var būt pilnīgi dažāda izpratne. Davai nemētāsimies tālāk šitādā garā?
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:51:21
Starp citu. Vēl viens jautājums, kas man liekas interesants. Cilvēki, kas ir kristīti, savulaik ticējuši, abet tagad ņekā. Pārliecināti ateisti. Vot šo za ģēla? Pēc teorijas tā tak nevaidzētu būt.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:53:42
Ar luterāņiem vispār nevar zināt vienā un tajā pašā brīdī kā kurš ko tic, ņemot vērā, ka dažādās valstīs un draudzēs var būt pilnīgi dažāda izpratne. (C)

Bet neviens burts Luteriskajās Ticības Apliecībās nav mainījies.... Luterāņiem ir saistošas tās pašas Ticības Apleicības kuras bij saistoša Baznīcai visu šo laiku, nekas tajās nav mainījies un LTA arī nav mainījusies nu jau tuvu 500 gadiem!

A RKB nupat... ij jaunus nāves grēkus pievienoja, ij Limbo anulēja... A moš rīt atkal kaut ko izmetīs, a moš ko jaunu ieviesīs!

Vot piemēram neviens RKB adepts neviens pats Senais Baznīctēvs nemaz nezināja, ka Marija ir uzņemta debesīs miesā! Lasu Baznīctēvus, Lasu apustuļus... ij visi viņi nodzīvoja nedz zinādami nedz ticēdami BAZNĪCAS Dogmai! Šito vari izskaidrot?

Man sanāk tā... ka mēs mierīgi varam ticēt tam kam ticēja Pāvils un vienalga tapt pestīti un neapdraudēt pestīšanu pat NEZINOT vārdu Vatikāns, kur nu vēl Vatikāna I un II koncila kanonus... Nafig viņi vispār vajadzīgi... pestīšanai tas neko nedod... Smadzeņu Fizkultūra? Nu un? Mēs te par pestīšanu nevis par "garīgumu" cilvēku priekšā!

Tas laikam arī RKB derdzās, ka Luterāņiem viss kas interesē ir Dvēseles Pestīšana... a tur ar filosofiju, to var arī filatēlistu pulciņā bez Pāvesta norādēm nodarboties...

Tādējādi, kad tā pavisam godīgi skatās, Pestīts var tapt bez Pāvesta. Nav vajadzīgs Pāvests dvēseles pestīšanai, nav vajadzīgi Vatikāna koncilu nolēmumi! Viss kas vajadzīgs - Evanģēlijs pasludināts skaidri un skaļi!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:59:46
Vai tas, ka cilvēkā darbojas Sv. Gars automātiski nozīmē, ka šis konkrētais cilvēks ir pilnībā sevī atdevis vietu Kristum? (C)

Ā nu loģiski... Pilnību NEVIENS šai dzīvē nesasniedz... pat Pāvils nesasniedza... Pīlnīgošana notiek pēc Nāves, nevis šajā Dzīvē. Loģiski ka svētdarīšana nav šīs dzīves laikā... jo šī dzīve vienkārši ir laicīga... nekas laicīgs nav mūžīgs... Tikai AUgšāmcelšanā mēs būsim pilnīgi kādus mūs Dievs ir iecerējis!

Piedod, bet es tevī neredzu pilnīgo Kristus atspulgu, ja tāds tevī būtu, tad tu nelasītu pavirši Bībeli un pavirši nelasītu citu cilvēku rakstīto. (C)

Nu un? Tak ne jau no tevis ir atkarīga mana pestīšana! Vaine? Arī ne no Pāvesta!
Pasarg Dievs ja tu iedomātos uz MANI skatīties kā piemēru... ne jau es esmu par tevi Krustā Sists ne jau es tevi varu pestīšanu dāvāt! Kā Kristus teica Pēterim - Kāda Tev daļa - tu seko Man! Vot tieši tā... kas tā jums par modi vienam uz otru blenzt... neko tu taisnu neieraudzīsi nevienā cilvēkā... bet ja KAUT KO ieraudzīsi, tad tas ir šis nelielais Kristus atspulgs... Nokaltis Zars netop dzīvs vienā dienā, tā kalte nobirs tikai beigās!

Ļoti skaisti to parāda Jesaja gara acīm rdzēdams jauno paauli

Jes 25:
6 Tad Tas Kungs Cebaots sarīkos uz šī kalna visām tautām lepnu mielastu - mielastu ar vecu vīnu, ar trekniem ēdieniem, ar ilgi taupītu un labi nogulējušos vīnu.
7 Un Viņš liks izzust šai kalnā tam ārējās čaulas plīvuram, kurā tērptas visas tautas, un tai segai, kas pārklāta pār visām tautām.
8 Nāvi Viņš izdeldēs uz mūžīgiem laikiem, un Dievs Tas Kungs nožāvēs visas asaras no ļaužu vaigiem un liks izzust Savas tautas negodam visā zemes virsū, jo Tas Kungs to ir runājis.
9 Tanī dienā sacīs: "Redzi, tas ir mūsu Dievs, mēs paļāvāmies uz Viņu, ka Viņš mūs izglābs! Tas ir mūsu Kungs, uz Viņu mēs cerējām! Priecāsimies un līksmosimies par Viņa žēlastību!"

Tu tagad redzi caur šo plīvuru, tieši kā Pavils saka - kā miglā - kā caur dūmakainu stiklu! Tu nespēj Kristu redzēt tagad pēc miesas... Tu nespēj viņu pazīt un nekad nepazīsi pilnībā cilvēkos - tamdēļ pareizi Krsitus saka - neblenz uz Jāni vai citiem apustuļiem - seko Kristum, viņš ir vienīgais skolotājs! Bet ja skaties uz Svētajiem, tad saredzi viņos Kristu... Es vēl neesmu TIK izaudzis, lai varētu mani Kristu ieraudzīt nepastarpināti! Bet pats Dievs gan redz to mazo bērniņu manā mazajā silītē... un ikviens Dieva Vārds to baro un audzina!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 138 , pavisam kopa bijuši: 33010