atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vai Baznīcā Drīxt jokot?
Mulders
Iesūtīts: 2008.06.18 10:54:10
Tēma tātad Baznīca, Ticība, Kristietība un Humors?

- Vai Dievs ir?
- Nav!
- Un kad būs?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
pīdžeij
# Iesūtīts: 2008.09.05 10:07:27
Reiz satiku vīrieti uz tilta. Viņš gatavojās lekt nost. Es viņam tiecu: "Nelec!" Viņš teica - "Neviens mani nemīl." Es teicu: "Dievs tevi mīl. Vai tu tici Dievam?"

Viņš teica "Jā". Es teicu "Vai tu esi kristietis vai ēbrejs?" [joks izcēlies ASV] Viņš teica "Kristietis." Es teicu "Es arī! Katolis vai protestants?" Viņš teica "Protestants. " Es teicu "Es arī? Kāda denominācija?" Viņš teica "Baptists.". Es teicu "Es arī! Ziemeļu baptists vai dienvidu baptists?" Viņš teica "Ziemeļu baptists." Es teicu "Es arī! Ziemeļu konservatīvais baptists vai ziemeļu liberālais baptists?" Viņš teica "Ziemeļu konservatīvais baptists." Es teicu "Es arī! Ziemeļu konservatīvais baptists no Lielo ezeru apvidus vai Ziemeļu konservatīvais baptists no Austrumu daļas? " Viņš teica "Ziemeļu konservatīvais baptists no Lielo ezeru apvidus." Es teicu "Es arī! Ziemeļu konservatīvais baptists no Lielo ezeru apvidus 1879. g. dibinājumā, vai Ziemeļu konservatīvais baptists no Lielo ezeru apvidus 1912. g. dibinājumā?" Viņš teica "Ziemeļu konservatīvais baptists no Lielo ezeru apvidus 1912. g. dibinājumā". Es teicu " Mirsti, nelaimīgais ķeceri!" un nostūmu no tilta.

Oriģināls atrodams angļu valodā šeit:
http://www.guardian.co.uk/stage/2005/sep/29/comedy.religion
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.05 13:36:19
pīdžeij
Zaurs
# Iesūtīts: 2008.09.06 00:25:54
Dzīvoja reiz vecītis un vecenīte. Dzīvoja laimīgi, saskaņā un mierā. Vienu vakaru abi sēž pie televizora, un vecenīte saka vecītim - vīrs, aizej uz virtuvi un atnes saldējumu ar zemeņu ievārījumu. Vecītis nu iet uz virtuvi, pie sevis murminādams - saldējums, zemenes, saldējums, zemenes, saldējums...
Pēc kāda laika viņš atgriežas no virtuves ar lielu šķīvi ceptas gaļas ar kāpostiem. Vecenīte īgni paskatās uz šķīvi un saka - tā jau domāju, ka tu aizmirsīsi kartupeļus!
tā arī ar baznīcu gadās....
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.06 00:28:32
Zaurs
Paskaidro, lūdzu, kur te baznīca sanāk - tupa esmu...
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.09.06 15:31:39
baznīcā drīkst jokot, tikai par Baznīcas lietām nedrīkst jokot
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 149 , pavisam kopa bijuši: 2968