atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vai Baznīcā Drīxt jokot?
Mulders
Iesūtīts: 2008.06.18 10:54:10
Tēma tātad Baznīca, Ticība, Kristietība un Humors?

- Vai Dievs ir?
- Nav!
- Un kad būs?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.18 15:29:25
Ctulhu, tu par šo:

Jan 15:15 Es jūs vairs nesaucu par kalpiem, jo kalps nesaprot, ko viņa kungs dara; bet Es jūs esmu saucis par draugiem, tāpēc ka visu, ko Es esmu dzirdējis no Sava Tēva, Es jums esmu darījis zināmu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.18 16:04:48
Ctulhu, bet būs ļoti nekorekti, ja tu draugu Vilibaldu Kāpostiņu identificēsi ar koka gabalu vai sauksi šo par Stīvu Gulbi vai Podriv Sarajev!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.18 16:22:47
Ctulhu, redz, tagad tu pārej uz to fāzi, kad tu esi vienlīdzīgs ar savu draugu. A ko darīt, ja kāds no viņiem ir daudz gudrāks par tevīm? Kā arī tu esi dzirdējis abu draugu argumentus par otru, kamdēļ viņi kašķējas! Te sanāk... vai nu tu nesaproti par ko kašķis, vai apzināti izvēlies to ignorēt...
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.18 16:23:48
Ctulhu
Tāpēc, ka tu nevari vienlaikus draudzēties ar frontes pretējo pušu virspavēlniekiem!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.18 16:29:10
Ctulhu, nu fīča būtu tāda, ja abi divi runātu tikai bazaru, bet abi jau rīkojas cilvēku dzīvēs un vari parunāt kā vienas tā otras puses pārstāvjiem, palūkoties kā viens rīkojas un kā otrs... kuram darbi ar vārdiem saskan, kuram no viņiem nē!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.18 16:58:10
(hihi, saatanisti ira pat mazliet nervozaaki briiziem, no saatanistu lapaam esmu banots kaadas 4 reizes, bet no kristiesju - tikai vienu).

Nu un kādus vēl tev pierādījumus vajag... Kristus ir 3x žēlsirdīgāks
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.18 17:24:52
Ctulhu, nu redz... nemaz neuzbāžas par kungu tev... ļauj mierīgi tusēties... a Sātanisti tik pieskata, vai tu paklausīgs un politkorekti izrunājies!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.18 17:32:17
Kristieši tiešām ir iecietīgākie.
Ahmeda lapā es kādu laiku noturējos, bet tad pats aizgāju, jo jutu, ka tālāk tikšu izbanots. Visi mani jautājumi beigās tika noklāti ar "man ir ORIĢINĀLIE Raksti", un tur taisnība!
Vispār, Ahmeda forumā tiek gaidīti tikai tie, kam ir "pozitīva interese par islāmu". Pat "pilnīgas beztēmas" stūrītī ir jāievēro tie paši noteikumi. Kāda tur vēl NB! Kristieši no turienes lido ārā kā korķi!
Ahmeds rada sliktu iespaidu par islāmu.
Krišnaītu formums tāds - tikai aizmetnis, neviens tur nerunā. Bet kādreiz aiziešu pie viņiem, pārsvarā ar no Muldera ņemtiem jautājumiem. :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.18 17:43:46
Ctulhu, Ingars Artos aug... tici man, dienas būs monstri reāli (pozitīvā nozīmē)!

Par to elementāro cilvēcības pieklājību, tā viņš ir... Arī ateistu vidū mēdz gadīties visai aprobežoti frukti... viņi gan parasti nav jāmet laukā, jo viņi vienkārši nespēj iespraukties pa vidu normāliem cilvēkiem, jo ir viena lieta šādiem iedomīgiem (neatkarīgi no ideoloģijas) tipiem... viņi necieš situāciju, ka viņus vienkaŗši neņem pierē vai par viņiem pasmejās... Labākā gadījumā šie aiziet ar pārliecību, ka ir neuzvarēti palikuši... sliktākā gadījumā aiziet ar lielu troksni un izraisot aiz sevis vienkārši nesmuku bardaku!

Es nezinu cik tur intelekts svarīgs, bet elementāra audzināšana un pieklājība... laikam vairāk tas saucās nevis intelekts, bet inteliģence, tā nāk ar laiku... un varbūt kristiešos ir preinstallēta nojauta, ka, jo ilgāk tu tusējies vilku barā, jo drīzāk par vilku tapsi.
Tādējādi, ja kristieši radītu paši savā starpā inteliģences "saliņas" tad jebkura formāta cilvēki kas tur nonāks vai nu paši pielāgosies un kļūs pieklājīgi, vai arī vienkārši tur nāks tie cilvēki kas jau ir pieklājīgi!

Un tas jau manuprāt ir visai pozitīvi, ka es ar KN varu sadzemdēt 16 lapas ar strīdiem, beigās ne par ko nevienoties, un tomēr pēc tam turpināt viens otru uzskatīt par visai gudru un inteliģentu cilvēku...

Tas ir labi, ja Mulders ar Ctulhu var apsēsties pie tējas vai nu kas nu kuram garšo, izbazarēt... varbūt pa vidam viens otru par ne pārāk gudriem nosaukt, jo nesaport to vai citu tēzi, un tomēr nākamā dienā draudzīgi atkal pabazarēt par nopietnām un ne tik nopietnām tēmām!

Bet iedomājies, ja šādas cilvēciskās attiecīabs vēl attīrītu no tiešām negatīviem piemaisījumiem, kas neizbēgami ir katrā cilvēkā... nu čistā paradīze būtu!
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.18 17:52:21
Ctulhu Nu iedomaajies, cik ilgi seit tuseetu neticiigie, ja pie klokjiem portaalaa buutu Ingars, Artos ...
Zini, palasot komentārus no malas, tavi un Artosa komentāri man šķiet ļoti līdzīgi, protams ne pēc satura.

Artos vienmēr raksta pareizas lietas, bet tā kā no grāmatas un šķietami bez līdzjūtības, tāds pareizs un auksts komentārs sanāk.
Tev pirmajā vietā vienmēr ir intelekts, arī auksti un bez intereses iedziļināties lietās kurās sevi ir jāpazemina, lai taptu paaugstināts ...


sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.19 15:57:12
Papucs

Kundali
garīdznieki visā ASV teritorijā aizlūdz par degvielas cenu mazināšanos
Par šo joku tiešām var pārsmieties


nevis pare to var pārsmieties, bet tā ir realitāte./ man uz Lieldienām nācās klausīties sprediķi par karu Irākā....... daudz gan nesapratu, jo neiedziļinājos, bet lasīju mieram tuvu ar latvisku sprediķi, bet tā patiesi ir - viņi aiz;lūdz par benzīnu (ja tev būtu tāds auto, kas rij bezbožna, bet benzīns mūsu naudā jau 60 santjiki, tu ar lūgtos nepārtraukti), par karu īrākā, par prezidentu un vēl sev uz mašīna vai pie mājas piesprauž mēs mīlam Dievu
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.19 16:00:01
siciliaKO/ ASV taa notiek RKB??? Cik zinu, Latvijaa ar shaadam lietam aizrujas parsvaraa hariki.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.19 16:02:58
Donachka
nu jā... mani uz citām baznīcām nelaida. tur bija daudz dažādu hariku un nēģeru, bet man teica, ka labāk tur neiet.... droši paliek droši... nevar zināt ar ko beigsies....
bet visādi citādi viņiem RKB baznīcas ir vēl RKBiskākas nekā daža laba iekš LV...... j;āsāk dziedāt zobenbrāļa stilā, bet es jutos toč kā atgriezusies 90. gadu vidū, ka LV vēl nebija ienākušas jaunas vēsmas
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.19 16:04:29
PS - aizmirsu piebilst, ka tās uzlīmes maksā naudiņu...
lai gan uz mašīnas vioņi līmē visu - mīlam armiju, Mīlu Obamu vai to otru fruktu... a ienākumi p[ar uzlīmēm nonāk baznīcās, armijai vai politiķu kampaņām
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.19 16:13:33
sicilia
Nu ko - biznesa iespeejas! Taisam uzliimes "Mees miilam veebe!"
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.19 16:23:08
God is sitting in Heaven when a scientist says to Him, "Lord, we don`t need you anymore. Science has finally figured out a way to create life out of nothing.
In other words, we can now do what you did in the `beginning`."
"Oh, is that so? Tell me..." replies God.
"Well", says the scientist, "we can take dirt and form it into the likeness of you and breathe life into it, thus creating man."
"Well, that`s interesting. Show Me. "
So the scientist bends down to the earth and starts to mold the soil.
"Oh no, no, no..." interrupts God, "GET YOUR OWN DIRT"
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.19 16:25:27
Donachka
hek
labāk citas uzlīmes.... cik tad to pircējyu mums būs
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.19 16:46:18
Rausītis
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.06.19 18:15:45
Brauc iemīlējies pārītis uz savām kāzām, diemžēl ceļā notiek autoāvārija un viņi abi iet bojā. Šie nonāk pie Pētera un saka:
- Mēs gribam precēties!
Pēteris atbild:
- Šeit neviens neprecās!
-Bet mēs uz zemes nepaspējām un ļoti to vēlamies, jo dikti mīlam viens otru!
- Nu labi, saka Pēteris, - pienāciet pēc pieciem gadiem, es paskatīšos, ko varu līdzēt.
Pēc 5 gadiem šie abi ir klāt. Pēteris saka:
- Jā, jūs varat tik salaulāti, bet jums jāpagida vēl 5 gadi.
Pēc 5 gadiem šie atkal klāt. Nu viss ir kārtībā: ir mācītājs, liecinieki, ērģelnieks un citas lietas. Šie tiek salaulāti un nu laimīgi dodas prom. Pēc kāda laiciņa tie tomēr ievēro, ka tik tiešām debesīs neviens nav laulāts, šie vienīgie tādi jokaiņi. Tie dodas atpakaļ pie Pētera un saka:
- Tev taisnība, te neviens nav laulāts. Mēs tad nu gribam šķirties.
Pēteris paliek īsti dusmīgs: - Man vajadzēja 10 gadus, lai es te kādu mācītāju sameklētu, bet lai debesīs atrastu kādu advokātu, man paies vismaz 100 gadi!
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.19 19:44:39
a_masiks
TO saprastu un jocīgi liktos tikai karojošiem ateistiem...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 126 , pavisam kopa bijuši: 32839