atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Luterisms un Gara Dāvanas
Mulders
Iesūtīts: 2008.06.02 16:22:37
Šādu tēmiņu gribēju parunāt!

Luteriskā mācība paģēr, ka Dieva brīnumi Baznīcā sākumā (mēles, pravietošana, dziedināšanas) bij kā Dieva zīmogs Apustuļu runātajam Vārdam. Toreiz nebij Kanonizēts Dieva Vārdu rakstu krājums, tamdēļ bij jābūt citam veidam kā drošticami apstiprināt Dieva mācību!

Tomēr Luterāņi nenoliedz Dieva brīnumus un Gara dāvanas arī šodien!

Tad nu jautājums - kādas būtu šodienas šādu brīnumu mērķis Baznīcā? Sākotnēji acīmredzot tas bij - stiprināt ticību? Vai šodien ticību Dievs stiprina ar kaut ko ārpus Dieva Vārda? Ja nē, tad kāds ir šodienas brīnumu mērķis? Jeb tomēr šodien brīnumu vairs nav?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.02 17:08:19
a_masiks
Neapmaksaas, tie ir tautas liidzeklji
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 17:13:56
a_masiks, JKalniņš ir ieberzies parakstoties par mācītāju, tie ir tie "kapteiņi" kas ir aicināti pēdējie pamest grimstošo kuģi! Tākā tur nu nekā... ko viņš pats domā es nezinu, bet pēc sava amata... šamam toč jāvelk līdz sroka beigām, kas ietver arī rūpēšanos par savu veselību, lai nesanāk palidot zem panta "Ražošanas Līdzekļu izniekošana"
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 17:14:20
Ctulhu, nevar teikt, ka nemāk... var teikt, ka nedara! Aiz kādiem apsvērumiem - nezinu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 17:17:21
Ctulhu, nu a ko tu man prasi... es tak šam ukazus nedodu! Pēc manā rīcībā esošās infas, fiziskā labklājība ir pilnīgs pīpis salīdzinot ar garīgo labklājību!

Nu līdzīgi, ja mums jāveic sirds masāža, lai cilvēku atdzīvinātu, tad pāris salauztas ribas ir figņa!

Vai... ja runa iet par ķermeņa glābšanu no Gangrēnas, tad nogriezt kāju ir figņa!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 17:18:44
a_masiks, tu saprati ko es teicu
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 17:21:28
Ctulhu, vispār jau tā nav... praksē tiek novērots, ka garīgā attiexme un ticība maz korelē ar extramitāšu skaitu! Kāreiz cilvēki kas daudz cietuši nereti ir visai jaudīgi ticīgie! Tātad gara spēks šamos parādās... It īpaši to var novērot kad kāds bezkājis vai aklais kalnos kāpj, kāmēr es - vesels kā gurķīts Forumā klavieri deldēju!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 17:22:19
Ctulhu, par Hokingsu runājot - un ko... tavuprāt viņš ir maz ko paveicis Fizikā? Vai viņa devums cilvēcei ir tik pat "niecīgs" kā viņa fiziskais ķermenis?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 17:25:40
Tb juus abi domaajat - pieliks taadam kaajas atpakalj - momentaa izlaidiisies?

Jocīgs tu esi, tu vienmēr meklē kaut kādu vienotu formulu pie dzīviem cilvēkiem un viņu subjektīvajiem uzskatiem! Nu kā lai mēs to zinām? Domā par velti ir teciiens "nepateicība ir pasaules alga" - nekad jau no malas nezini kā kurš uz ko reaģēs!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 17:27:47

Domaa- buutu sim kermenis normaals - buutu mazaak paveicis?

Kā lai es to zinu!

Psihologiem jāprasa... šie sakās, ka cilvēki sublimējas, ja šos ierobežo vienā vietā, šie kā tāda putra caur pirxtiem, izpaužas citā vietā - vai izlec pa logu!

Kā aklajam - redzes nav, zato dzirde un tauste tāda, ka neviens redzīgais to nespēj tā!
Tā nu kustībās ierobežotajam ir jāizpaužas kaut kur citur! Nu un ja prāts ir brīvs, tad viss notiek...
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.02 18:36:58
Mulders
haloo, es te arī esmu, vismaz biju he nu davaj atbildi tam ko es tur sarakstīju, dikti interesē tavs viedoklis

a_masiks
Nu bet acīmredzama acumirklīga bojātas ādas atjaunošanās, paralitiķa spontāna dziedināšana, vēža izzušana (tas nav nekas mazs)- šādas liecības esmu dzirdējis. Vēl tik jāpameklē vai ir bijusi kurlo, aklo dziedināšana....aj es nezinu, un ko tu man vispār piesējies
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.02 18:41:27
Ctulhu
vot es šito paprasīšu kādam harizmātam, bet parasti viņi dikti apvainojas
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.02 18:43:02
Ctulhu
nē nu cilvēks stāstīja, ko redzējis, kāpēc lai melotu par to, kas publiski noticis, tas izklausās jau bēŗnišķīgi stulbi.

Starp citu ir viens un ne viens vien video youtube.com kur cilvēki no ratiņkrēsliem pieceļas utt. Tas viss tur notiek publiski
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.02 18:43:19
Ctulhu
nē par to, ka apšaubu viņu mācību
Kasitis [84.245.235.254]
# Iesūtīts: 2008.06.02 19:55:21
Mulder, nelasīšu visu diskusiju, atbildēšu uz jautājumu pirmajā postā.
Tavs jautājums: "kādas būtu šodienas šādu brīnumu mērķis Baznīcā?"
Atbilde: Dziedināt Dieva bērnus, kurus Viņš mīl. Atbildēt uz viņu vajadzībām. Tas ir Dieva primārais mērķis, pārējie ir sekundāri.
Halo, cilvēki, Dievs taču nav kaut kādu principu kopums, Viņš ir mīlošs Tēvs. Ja mēs ļauni būdami, ārstējam savus saslimušos bērnus, cik daudz vairāk mūsu Tēvs Debesīs. Jēzus, kas ir Tēva redzamais veidols iežēlojās par cilvēkiem, tā arī ir tā motivācija. Viņš dziedināja VISUS VISUR. Jēzus nav mainījies, Viņš ir tāds pats vakar šodien un mūžīgi mūžos. Vai Jūs kaut kur evaņģēlijos redzat, kur Jēzus kādam slimajam atbild: "Ej, paslimo un pamocies, jo Tu vēl esi grēkos/maldos/etc.? Nē, Viņš nosākuma dziedina un pēc tam pasak: "Ej un negrēko vairs". Tur, kur viņš nevarēja dziedināt, tas notika neticība
Kasitis [84.245.235.254]
# Iesūtīts: 2008.06.02 19:56:11
Tur, kur viņš nevarēja dziedināt, tas notika neticības dēļ. Un tā ir problēma, kas ir visās draudzēs, nav nozīmē, vai harizmātu vai "lukturu"(tas par tiem "harikiem Nu cik var ķengāties, jopcik micik ar arā).
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.06.02 20:18:50
Kasitis [84.245.235.254]

Tur, kur viņš nevarēja dziedināt, tas notika neticības dēļ


Zini, tas nav nemaz tik viennozīmīgi tādā nozīmē, ka ir taču aprakstīti gadījumi, kad Jēzus dziedināja arī neticīgos - nu kaut vai pieaudzēja ausi tam kareivim, kuram Pēteris to nocirta, kad Jēzu gūstīja. Var jau būt, ka kareivis bija ticīgs, bet rakstos par to nekas gan nav sacīts.

Otra lieta. MĒS kā Baznīca pārstāvam Jēzu un laikam gan tas ir kaut kas cits nekā Jēzus pats savā miesā uz zemes. Jēzus darbību šodien var ierobežot kā mācītāja, tā arī mācāmā attālums no Jēzus. Lai cik arī kāds nebūtu ticīgs, ikviens tomēr ir vairāk vai mazāk tālāk no Jēzus, vairāk vai mazāk pakļauts miesas iekārēm un kādiem citiem grēkiem vai grēcīgām tieksmēm; ap. Pāvils par pilnīgu ticību raksta; "... ja man būtu pilnīga ticība...", tātad laikam pat viņš nepretendēja uz ticības pilnību!

Bet, protams, Dieva griba ir, lai visi būtu dziedināti! Mums tikai jāšķīsta savas sirdis un jānāk tuvāk Dievam, tas ir arī viss!
rainars
# Iesūtīts: 2008.06.02 20:40:57
Aleluja !Slava !Prieks par Dieva varenības spēka apliecināšanu.
Šīm liecībām nevajadzētu mitēties ,parādot Dieva visvarenības spēku.
Ef. 1:11 Viņš ir tas, ar kura gādību arī mēs esam kļuvuši par mantiniekiem, kas pēc Viņa nodoma - Viņš visu vada pēc Sava gribas lēmuma - bijām izredzēti
12 jau iepriekš savu cerību likt uz Kristu, lai tādējādi pagodinātu Dieva varenību.
13 Viņā arī jūs esat dzirdējuši patiesības vārdu, savas pestīšanas evaņģēliju, un, Viņam ticēdami, esat saņēmuši Svētā Gara zīmogu pēc apsolījuma,
14 kas ir mūsu gaidāmā mantojuma ķīla, līdz reiz iegūsim pestīšanas pilnību par slavu Viņa varenībai.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 23:34:21
Kasītis, tad kas tavuprāt Dziedina, Dievs vai cilvēka ticība?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.03 08:43:35
Mulders
Shis jautaajusm gan bija Kasparam, bet es ari gribu atbildet Un mana parlieciiba ir, ka cilveku dziedina ticiiba. Vnk dziive to pieraada un tas attiecas ne tikai uz dziedinaashanu. Ja cilveeks kaut kam stipri tic, tas notiek. Un vinsh var butu arii galeejs ateists.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.03 08:53:04
Donachka
Ja cilveeks kaut kam stipri tic, tas notiek
ar šādiem vārdiem cilvēki dodas pie ektrasensiem un tic viņiem, un brīnumi notiek - tas ateistu gadījumā
bet ticīgo gadījumā, ja tas, ko rakstīji būtu taisnība, tad Dievs nemaz nav vajadzīgs. Tad jau sanāk, ka mēs esam neliela grupiņa, kas nezin kādu iemeslu dēļ esam izvēlējušies ticēt Dievam, nu mums tā vnk iepatikās tas, ko viņš apsolījis. Lai gan kā grēcīgam cilvēkam var iepatikties kaut kas tāds, kas nopelnīts ar ciešanām un nāvi. tad jau vajadzēja ticēt kaut kam vienkāršākam.
Turklāt, ja tas ir tikai no cilvēka, tad cilvēkam lielos pārbaudījumos vienkārši var pietrūkt spēka ticēt.
Bet ja ticība ir Dieva dāvana, tad tas ir viennozīmīgi Dievs, kas dziedina cilvēku gan liekot ticībā viņam ciešāk pieķerties Dieva vārdam, gan pa tiešo.
Ja dzīvē notiek lietas, kuras es ļoti gribēju, lai tās notiktu, un ticībā lūdzu un ticēju, ka Dievs man tās dos pēc sava apsolījuma, ja Viņaprāt tas man nāks par labu, tad tam īsti nav sakara ar to cik ļoti es tās lietas gribēju, ja nu vienīgi lūgšanas pārdzīvojums
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 26 , pavisam kopa bijuši: 33524