atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Meždugorje Fatima u.c.
Mulders
Iesūtīts: 2008.06.02 14:25:55
Tēma kristiešiem un visiem tiem, kas sevi uzskata par kristiešiem

Fatimas, Meždugorjes... kas tie par fenomeniem? Vai tiešām tur Jēzus Kristus Nācarieša māte komunicē ar ticīgajiem? Kāda ir Luterāņu oficālā attiexme?

Neizsakāmi pateicīgs būtu ja LELB runātspējīgā daļa izteiktos - t.i. Bīskapi, Mācītāji?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.02 16:04:43
S.R...
Eseriit, vot sitas mani arii besii - mee sjuus miilam, juus muus nee. Luteraanji ir dazhaadi , taapat ka katolji. tatad, es ari tieku ieskaitiita tajos, kas nemiil katoljus, ja?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.02 16:06:19
Mulders
aha, draudzēsimies!!!
līdz nākošai reizei kad atkal kāpsi man uz roku pirkstiem. tad nedomā, klupšu tavā cekulā iekšā!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.02 16:06:32
Donačka, bet tieši tādas pašas tiesības, kā tam, kurš uzskata sevi par gana gudru lai darītu muļķības!

Vispār jau Kukulīc pareizi izteicās - mēs te daudz burtus rakstām, lai "izraisītu domāšanu"! Lēmumu, protams, pieņems katrs pats un pats arī tā teikt atbildēs...

Interesanti, vai mēs esam līdzatbildīgi lēmumos, kuri izdarīti izejot no mūsu dotajiem apsvērumiem un brīdinājumiem?

Man šon nācās smagu lēmumu piejemt... potenciāli pakāst varu 250Ls, tb nevis pakāst, bet nedabūt... Uz otriem svaru kausiem praktiski nekas... tikai personīgā raspaļcovka! Vot interesanti, vai tas, kas man "iebaroja" infu no vienas un no otras puses ir atbildģis pie jebkura iznākuma?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 16:07:38
S.R. vot tamdēļ kāpju uz roku pirxtiem, lai kulakus nevari vicināt... tik kājā kost
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.02 16:07:41
Donachka
atvaino, vispār jau ir daži luterāņi kas katoļus pieņem normāli, pat labi. Vilks tajā skaitā!vot tos mēs mīlam ļoti,ļoti!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.02 16:09:01
Mulders
Interesanti, vai mēs esam līdzatbildīgi lēmumos, kuri izdarīti izejot no mūsu dotajiem apsvērumiem un brīdinājumiem?
Gan, jau , ka esam. Jo cilveks, kursh paklausiijis, noteikti iedos pa galvu padomdeveejam, ja padoms izraadiisies nederiigs
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 16:10:00
Jo cilveks, kursh paklausiijis, noteikti iedos pa galvu padomdeveejam, ja padoms izraadiisies nederiigs

Tamdēļ vienmēr dodu tikai derīgus padomus, vai padomus, kuru "sliktākā gadījumā" vispār nekādu seku nav!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.02 16:10:24
Mulders
tas nekas, kas pats sevi pazemo, to Dievs paaugstina! tad varu iekost arī degunā! piesargies!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.02 16:10:55
Mulders
Tu nu gan esi iedomiigs, mulderiit Visas sekas nekad nevar paredzeet. Un biezhi vien deriigi padomi, kas liekas deriigi mums , izradaas pilniigi nederiigi citiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 16:11:49
S.R. nē man tevi jātur visai pozitīvā noskaņojumā... nekad nevar zināt kad kāds Irenejs ievajagās!

Vienmēr, kad situ RKB adeptus jūtos bik vainīgs, jo vismaz viens no viņiem pavisam nesavtīgu Kristīgu mīlestību man parādījs... tas man liek cerēt, ka pat zem Pāvesta staigā īstenticīgi kristieši kā S.R. un Trilobīte (šamā gan ģeologs vairāk)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 16:12:22
Donačka, nu durjoha tu mana mazā... tie padomi ko dodu tev, nav derīgi tālaknodošanai citiem
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.02 16:13:07
Mulders
Bac, nu kaapeec nebriidinaaji. Es jau pusi no Vb ar tiem aplaimoju
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.02 16:20:58
Mulder!!! sasodīts! tavai bezkaunībai nav robežu, nepietiek ar to, ka centies ar mani manipulēt, Tu pat nekautrējies to atzīt!!!
labi, kad tos papīru kalnu būsi izlasījis apsolos Tev sagādāt vēlkaut ko tikpat labu. tikai pasaki.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.02 16:25:21
S.R. pirmo grāmatu nolauzu, otro buxēju... zin sajūta ka tu esi skudra starp ziloņiem... Irenejs gudrs onka izrādās bijis! Respects!

p.s. par to manipulēšanu - es jau nemaz vēl nezinu kā man Providence palūgs tev to atmaxāt
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.02 18:40:03
Jā dīvaini - kāpēc Marija, nevis Kristus parādījās? Bībelē es tikai vienu gadījumu atrodu, kur šajā saulē parādās miruši cilvēki - Mozus un Elija kad Jēzus tika apskaidrots. Jebkurā gadījumā viss ir izvērtējams no tā, ko viņa vēstīja, ko sacīja - ja kāds varētu daļu, galveno domu no Marijas vēsts te uzrakstīt, tad mēs varētu ko spriest jau konkrētāk
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.06.03 07:58:21
Kā tur bija tajā stāstā par Luteru pirms viņš aizgāja klosterī? Gāja pa ceļu, ka tik ne negaisa laikā, un šķiet, Marija bija tā, kas viņam parādījās.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.03 09:41:21
Ingars, vispār Jēzus Kristus augšāmcelšanā arī visādi svētie parādījās!
vilks
# Iesūtīts: 2008.06.03 22:21:48
Mulders
Ja es negribu pielūgt svētos un ikonas, ja nekad nelūdzu Mariju, ja lūdzu Kristu pa tiešo, ja neskaitu rožkroni un uzskatu ka Pāvests ir nekas vairāk kā Romas diacēzes ArchBīskaps tāds pats kā Konstantinopoles, Maskavas, Ņujorkas etc. Vai tad es varu būt viņu adepts...
Un izrādās ka nē...

S.R...
Vai tādu atbildi Tu saņēmi no kāda RKB priestera?
manuprāt visi šie nosacījumi mierīgi pieļauj to, ka vari būt RKB loceklis.


Tas nav viennozīmīgs jautājums. Cilvēks var būt RKB loceklis un domāt kā Mulders. Bet, ja kāds kristietis no citas konfesijas vēlas konvertēties RKB, tad gan ir jāapliecina ticība visām dogmām - ieskaitot Marijas bezvainīgo ieņemšanu un pāvesta nemaldību ex cathedra.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.03 22:34:40
Trilo, tas no sērijas - tēvam bij trīs dēli, divi gudr a trešais Arheologs
donamargarita [195.2.117.51]
# Iesūtīts: 2008.06.04 08:23:36
vilks
Tas nav viennozīmīgs jautājums. Cilvēks var būt RKB loceklis un domāt kā Mulders. Bet, ja kāds kristietis no citas konfesijas vēlas konvertēties RKB, tad gan ir jāapliecina ticība visām dogmām - ieskaitot Marijas bezvainīgo ieņemšanu un pāvesta nemaldību ex cathedra.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 140 , pavisam kopa bijuši: 34757