atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Meždugorje Fatima u.c.
Mulders
Iesūtīts: 2008.06.02 14:25:55
Tēma kristiešiem un visiem tiem, kas sevi uzskata par kristiešiem

Fatimas, Meždugorjes... kas tie par fenomeniem? Vai tiešām tur Jēzus Kristus Nācarieša māte komunicē ar ticīgajiem? Kāda ir Luterāņu oficālā attiexme?

Neizsakāmi pateicīgs būtu ja LELB runātspējīgā daļa izteiktos - t.i. Bīskapi, Mācītāji?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.02 15:01:59
a_masiks, vispār jau ar masu pishozēm ir do lampočki ko tu GRIBI redzēt, ja vien tu vispār esi spējīgs procesēt kontextu un izlasīt uzrakstu "Čeburaška" pastāv liela varbūtība šamo ieraudzīt šādā vidē, pat ateistiem!

Bet vienmēr ir atmazka - neticīgajiem šamā nemaz nerādās!

Reliģijā ir ļoti liela subjektīvā komponente, no tās neizbēgsi! Atsijāt sēnalas no graudiem mums (Luterāņiem) palīdz Dieva Vārds... bet ja tas nav arbitrs, tad neko... atliek subjektīvais tici vai netici tam ko otrs sakās esam redzējis!
Kundali
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:09:19
Te varētu piemetināt par dzīvi pēc nāves, kas kuras ticības pārstāvim rādīsies "aizkapa dzīvē" tipa - paradīze, Valhalla, harēms vai kas cits.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:09:50
tu nekā nejēdz no RKB oficiālās mācības, piedod. Mūsu skolas direktors priest. Jerumanis arī ļoti kritiski izsakās par višam "auru" lietām,
Trilobīte, Donachka viss, ko es rakstīju, ir tas, ka parādību meklēšana un mariju parādīšanās ir māņticība un ticību apgrūtinoša vienalga kurā konfesijā ...ne ar vienu vārdu nepieminēju katoļus, kur jūs meitenes izrakāt, ka es cīkstos ar RKB mācību ... pašas atpazināt
arī ļoti kritiski izsakās par višam "auru" lietām
super! vai ta latvieši ir vienīgie, kas brauc uz tām "parādīšanās vietām", pilna dienvidamerika ar tādiem latviešiem
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:11:23
a_masiks, nu viss jau nav tik vienkārši Muslims tik ļoti neredz Dievmātes, ka pat priekšā nostatīta netiks ievērota... arī masu psihoze tik negatīvi - tb neredzam to, ko nedrīxt redzēt un ko neredz neviens cits "savējais"

Tā divi dažādi sahipnotizēti frukti var dzīvot divās pilnīgi paralēlās pasaulēs... A saka vēl paralēlās pasaules nepastāv! Pastāv, tepat blakus, tik lai tās ieraudzītu, tām vajag noticēt

A maita Dekarts, Hjūms visu sabojāja!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:11:34
Rausītis
Ko tu man teiksi, ja es nejūtu nekā, bet tu it kā jūti Dieva tuvumu. es sākšu skumt, ka nekko nejūtu.
Es tev neteikshu neko, katram sava vajadziiba. savas sajuutas uzspiezh tikai hariki. Neesmu maniijusi, ka katolji baaztos virsuu ar kaut kaadaam izjuutaam. Pati personiigi es ticu, ka vieta, kur 2 vai 3 sapuceejas un kuru viduu ir Kristus, nenoliedzami ir vieta, kur raisaas zinaamas sajuutas. Taapat, kaa zinaamas sajuutas raisaas pusnaktii vienatnee pa kapiem kliistot.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:11:44
Rausītis
vai kāds aizliedz tev par to priecāties, a? un neviens apdauzīts katolis neizsaka savu"diagnozi"par tavu "vienkāršo prieku". kur jums tik daudz indes, nenovīdības, naida pret visu nesaprotamo, nepiedzīvoto, savādāko? kas tas ir? luterāņu skaudības sindroms vai?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:14:20
S.R. nē tas ir Luterāņu Kristīgā mīlestība - pasargāt mazticīgos un vājos no pievilšanās... Zin kā... nefiltrēsi, un notirgosi savu Manhetenu par pāris stikla krellītēm!
Mums tā teikt "za rodinu abidna" kad cilvēki savas Manhetenas iztirgo par lētiem trikiem! Bet gala beigās jau tā ir tava ne mūsu Manhetena
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:14:49
Rausītis
viss, ko es rakstīju, ir tas, ka parādību meklēšana un mariju parādīšanās ir māņticība un ticību apgrūtinoša vienalga kurā konfesijā ...ne ar vienu vārdu nepieminēju katoļus, kur jūs meitenes izrakāt, ka es cīkstos ar RKB mācību ... pašas atpazināt
tādam "suņu sūdam`uzrakstu nevajag - tāpat ir atpazīstams.
bīstieties Dievu - jūs, zaimotāji!!!!
Donachka
# Labojis Donachka: 2008.06.02 15:14:56
Rausītis
Ja tu par mani zinatu mazliet vairaak, tad zinaatu,ka man pret visaadaam sajuutaam un visadu ziimju un briinumu mekleeshanaam ir izstradaats reaals riebums. Bet ir vietas, kuraas ir iipash miers un to es netaisos apstriidet. Un shaads miers ir tur, kur cilveki ludzas.
Lai tevi nevestu maldinashana pateikshu - es neesmu katoliete, esmu paarliecinata luteraane un konvertejos luteraanjos tikai maaciibas deelj. Cilveeku deelj es nekad shajaa konfesijaa nebuutu konverteejusies.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:16:16
Trilo, un Vatikāns NEKAD nekļūdās un NEKAD nav kļūdījies Vēsturē, un VISS< ko Vatikāns jelkad ir teicis ir pareizi, skaidri saprotams, nekad nav ticis pārinterpertēts, un to saprot ikviens lajs, bez vēl veselas inetrpretējošās mašinērijas?
Tb vai RKB vidū adpets drīxt pats personīgi par kaut ko domāt un pārliecināties un veidot savu viedokli un savas attiecības ar Dievu? Jeb tām jābūt pēc Vatikāna piegrieznes, kurš 2000 gados ne par milimietr nav bijis ne par lieli ne par mazu?
S.R...
# Labojis Mods-1: 2008.06.02 15:17:28
Mulders
Mulderīt - es arī neesmu ķērusi kādu kaifu no Marijas parādīšanās, bet es cienu to cilvēku pieredzi, kuriem tāda ir. un nesaku, ka tas ir slikti vai nepareizi.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.02 15:19:19
Donachka
ātri un veikli tu maini tēmu un sāc braukt man virsū par to, ko nekad neesmu rakstījusi
piem.es ticu, ka vieta, kur 2 vai 3 sapuceejas un kuru viduu ir Kristus, nenoliedzami ir vieta, - tieši tā, jo tas ir Rakstos un tieši tāpēc nav jābrauc uz tām vietām, kur parādījusies it kā Marija, jo KRistus jau ir tepat
shaads miers ir tur, kur cilveki ludzas.
pilnīgi piekrītu. bet tēma bija - ko cilvēki brauc lūgties tajās vietās, kur parādījusies it kā Marija.
tā kā, lūdzu, nemežģī manus tekstus
pat tagad, kad es zinu, ka tu neesi katoliete, manis izteiktajā domā tas neko nemaina, jo es nevienam personīgi virsū nebraucu
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:19:41
S.R...
eseriit, esi iecietiiga. Vinji jau neko slikti negrib. tikai paradiit, ka Dievs ir atklaajies arii cilveekiem bez izteeles
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:20:03
Trilo, vovo... katehēzi derētu mums katram iziet reiz pa reizei no jauna!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:20:59
eseriit, esi iecietiiga. Vinji jau neko slikti negrib. tikai paradiit, ka Dievs ir atklaajies arii cilveekiem bez izteeles

Muaahaaahaaaa...

Un kā var Donačku nemīlēt, viņa tač staigājoša pērle
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:22:16
Rausītis
Redzi, peec manaam domaam. cilveeki medzogorjee arii luudzas, pie tam tur luudzas cauru gadu un ljoti daudz kristieshu no visas pasaules, taa kaa laikam jau Kristus arii ir vinju viduu. Un ja pie viena, kads tur redz arii Mariju - ne jau tu vai es buusim taas, kuras te buus taas gudraas, kuras pateiks - tas ir no Taa Kunga, vai nav. Tu vari buut skeptiska pret to, tikai neuznjemies sogja lomu, ok.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:26:50
a_masiks, prasi viņai... nezinu un godīgi ceru ka šamā te ilgi nerēgosies... bet aizliegt nevaru!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:27:01
Mulders
Aha, Mulderiit un tu esi runajosh dimants
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.02 15:27:33
Donachka
neuznjemies sogja lomu, ok
nu kur es to darīju? vai tad es teicu šitam būs debesu valstība un šitam nē ... nu kas ar tevi ir kāpēc tik ērcīga

jau tu vai es buusim taas, kuras te buus taas gudraas, kuras pateiks - tas ir no Taa Kunga, vai nav
lūk, tikko piedzīvoju to, ka tas irļoti svarīgi, lai mēs, parasti laji, to būtu spējīgi pateikt, kas ir un kas nav no Dieva, citādi ir tūte, jo mūs var tā piečakarēt kā mazos ežus .... kas tad cits to pateiks, ja mācītāja nav tuvumā ar ko pārrunāt visus jautājumus, kas pēkšņi ikdienā var uzbrukt
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:28:21
Mulders
Tad cieni tos, kam ir tāda pieredze, bet necieni tos, kam šādas pieredzes nav, tādu nealkst un pēc tādas netiecas?
nevajag tagad tēlot dumiķīti! es cienu arī tādus cilvēkus, nu kā Dona minēja. bet es nekādi nespēju mierīgi paciest tādus ļaudis, kas savus uzskatus kādā jautājumā par lietām, par kurām vispār neko daudz nezin, pasludina par ļooti kompetentiem!!!!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 84 , pavisam kopa bijuši: 9229