atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu J.Vanaga intervija tepat LELB
Mulders
Iesūtīts: 2008.05.29 14:57:25
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:28:00
Ctulhu, nē... tu neesi pateicis kāda ir tava problēma ar Dievu balsī sarunāties! TU vienkārši NEGRIBI sarunāties ar Dievu tā kā tu ik dienas sarunājies ar cilvēkiem! Bet Dievs grib būt tavs draugs, runā ar viņu kā ar draugu! Tu ar draugiem sarunājies balsī, veidojot dzīvu cilvēku attiecības!

Protams, ja tavi draugi tev ir kaut kādas virtuālas entītes, tā jau ir problēma kas jāarstē - pietam visai sekulārā slimnīcā!

Tā kā... te nu mēs esam pie saknes! Ctulhu grib iepazīt Dievu, bet negrib ar viņu komunicēt un iepazīt! Tad kā tad sanāk... tu no Dieva slēpies un brīnies, ka viņš kā gudra un pieklājīga būtne tavu slēpšanos respektē?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:29:56
Tik pasakiet man abi - kaalab nevareetu palikt pie spiidosiem uzrakstiem uz sienas?

Nu raksi ar spīdošiem burtiem uz sienas! Man šķiet ka cilvēkam daudz ērtāk ir ja cilvēks runā Vārdos. To KĀ Dievs izvēlēsies tev atbildēt, tā jau būs viņa prerogatīva izvēlēties.
Tu sāc runāt sev visdabīgākajā veidā - normālā balsī, normāli sarunājoties... Vari pa taisno runāt ar Jēzu Kristu, lai adresāts būtu pareizais... a to zin, sāksi runāt ar Asmodejiem un Azazeliem, šamie arī atbildēs, ij būsi īgns, ka nepareizie frukti atbild vai visdrīzāk neatbild neviens!

Tu tik sāc... un atbildi atstāj Dieva ziņā!
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:30:00
Ctulhu 2008.05.30 16:26:37
Viņš nematerializējas par tavu iedomu tēlu, bet tā kā pats to teicis un kā tu lasi evaņģēlijā.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:32:47
Ctulhu 2008.05.30 16:28:57
Tiessi kuraa vietaa? Es apmeeram staados prieksaa luteraanju bazniicas plaanojumu -zaale, altaara paaugstinaajums utt.
Uz altāra, kad tiek teikti Sv. Vakarēdiena iestādīšanas vārdi pār maizi un vīnu.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:47:48
Ēvalds Bērziņš ...a aliņu un voblu pie jums nevar dabūt?
Jahve [194.213.9.26]
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:54:22
Ko bļausties?! Neesmu taču kurls! Nu, nav man pašreiz fosfora pie rokas. Saproti, nav.
Jahve [194.213.9.26]
# Iesūtīts: 2008.05.30 17:00:45
Ctulhu Ok! Būs. Tikai nāksies mūsu sarunu atlikt uz nedaudz vēlāku laiku.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.05.30 17:23:25
Ctulhu, nevienam neinteresē tava komunikācija ar forumu! Komunicē ar Dievu pats, kā tu komunicē ar cilvēkiem! Un, kad Dievs atbild, tad agri vai vēlu tu saproti to, ka viņš tev ir atbildējis!

Redzi, bumbul, izrādās, ka tu visu gribi kontrolēt un no Dieva puses nevienu pašu nosacījumu nepieņem! Tā nav draugu saruna! Tad kamdēļ tu brīnies, ka Dievs ļauj tev dzīvot aiz tā mūra kuru tu pats uzcel, kamdēļ brīnies, ka pasaulē tu neesi vienīgais kurš burtiski nespēj ar Dievu sarunāties. Redzi.. tas vien pierāda Dieva existenci... caur to, ka tevi satur Velns un neļauj tev ar Dievu komunicēt... tu nevari un nespēj ar Dievu sarunāties... tu nevari salauzt pats sevi, nevari tik vienkāršu lietu, kā sarunu ar Dievu inicēt... normālu cilvēcīgu sarunu!

Šeit es tev, protams, varu iedot tikai piemēru, kā iesākt sarunu ar Dievu, tavās rokās ir to darīt vai nedarīt... ja tu to nedari, tad ar to tu pierādi savu nespēju izkāpt pats no saviem aizspriedumiem... tu sakies esam atvērts, un nespēj tik vienkāršu lietu, ko spēj miljardiem cilvēku virs zemes... gan bērni, kas knapi runāt sāk, tā pieaugušie un večuki! Bet tu, lielais, varenais, lepnais, visu zinošais un visu varošais Materiālsits nevari vienkāršu sarunu ar Dievu iesākt... Kā tev tas!

Lūk tev pirmās sarunas uzmetums...

"Dievs, Jēzu Kristu, es Tevi nepazīstu, es jūtos stulbi pat iesākot šādu sarunu! Lūdzu iepazīstini mani ar sevi. Iemāci man ar tevi komunicēt un sarunāties. Ienāc manā dzīvē, lai es varu tevi iepazīt personīgi nevis no nostāstiem!"

Un kāmēr tu nespēsi tā godīgi šo sarunu apmēram šādi (vai līdzīgi) iesākt, tikmēr tu nevari teikt, ka Dievs ar tevi nekomunicē!

Kāmēr tu nesarunājies ar Valdnieku pienācīgā formā, tikmēr tev nav tiesības jelko aizrādīt

Dzīvo tālāk dzīvi ar apziņu, ka tu nespēj to ko spēj 1/3 pasaules iedzīvotāju - tai skaitā knapi runāt iemācījušies bērni! Bet tu to nevari... bet nebaidies, pārējie ateisti arī to nespēj... Pie Dieva tu nevari nākt, kāmēr Dievs pats nenāk pie tevis Tajā Dienā, kad tu to varēsi... sāksies tavas attiecības ar Dievu un tad jau pats redzēsi kas notiks!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.30 17:35:14
Ctulhu... apsveicu! Nevajag gan provēt, bet darīt... tak sākumam jau der! Nu un atliek tik gaidīt atbildi

Zin Sartram bij tāds stāsts foršs... Viens vīrels arī ar Dievu gribēja runāt... un Dievs neatbildēja... līdz vīrelis nonāca karā, nonāca gūstā, tur šamo pie stenkas pielika un brīdī kad atskanēja šāviens, tad vīrelim filma apstājās... pasaule sastinga un Dievs vīrelim pajautāja - nu Par ko gribēji parunāties!

Tā kā Dieva ceļi ir neizdibināmi, tad tu nezini kurā brīdī un kā DIevs ar tevi runās... bet kad tas notiks, tad tu to zināsi!

Tas tā, ja tiešām uzsāki šo sarunu apmēram kā es pamācīju!
Ploška [80.70.23.14]
# Iesūtīts: 2008.06.02 00:29:06
Ctulhu, ne tur meklē. Teksts ir Bībelē nevis uz sienas.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.02 08:07:20
Izlasīju un kļuva mazliet skumji
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.02 12:55:38
Ctulhu
Ir tikai jautājums, un kā atbilde dažreiz varbūt - doma tavā galvā. Kas ta par domu, vai tavējā, gļuki, zemapziņa vai Dieva balss - nekā nevar atšķirt.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 12:56:47
Ctulhu, KN vot tas vienmēr ir interesanti... no kurienes rodās skaitlis, kad mēs palūdzam kādam iedomāties skaitli no 1 līdz 10...

Vai tas kvalificējas kā "no nekā"?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:06:20
a_masik, nū tur vesela matemātiska funkcija...
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.02 15:18:00
a_masiks, ā nu es saprotu - tu domā, ka mans skaitlis ir inducēts ar to jautājumu - "iedomājies skaitli"

Jeb citiem vārdiem - cēlonis ir f(jautājuma)? Jeb - atbilde ir tas pats jautājums, tikai nu jau atbildes drēbītēs?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:35:16
vispār jau "haosa funkcija" ir oximorons...
Piekam strikti runājot kompis ģenerē pseido-rnd skaitļus!

BTW runā ka neviena RND nav 100% pareiza un neģenerē pilnīgi pareizu sadalījumu... vienīgais kas to spēj - RND ģeneratori kas uz kvantu bāzes taisīti!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:57:35
a_masiks, nu ir ir RND haosa funkcija... un haoss matemātikā ir bik kaut kas cits nekā filosofijā/ikdienā

nu RND kā jebkura "ideja" kas rodās... rodās sintezējot infu!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.06.02 16:08:29
US Patent 6732127 - Verifiable random number generator using chaos
http://www.patentstorm.us/patents/6732127/claims.html
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 16:47:43
Kā var "sintezēt" kaut ko nedzīva, bezsaprāta, bezdvēseles matērija?

Nū ja uz to šamo samāca apziņa!
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.06.02 17:02:44
No kurienes gan rodas idejas? ... Heirēkā! Un ideja klāt! .... Laikam jau arī iztēles sintizējošās darbības rezultātā. Cilvēks ne sliktāk par dieviem spēj radīt KautKo no Nekā. Nav nekā dievišķāka par pašu radīšanas procesu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 158 , pavisam kopa bijuši: 36342