atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu sievietes vieta
vilks
Iesūtīts: 2008.05.15 10:32:49
Tēmā par grēksūdzi un absolūciju parādījās doma, kuru nekad agrāk nebiju dzirdējusi - " Ja ciemā vairs nav neviena ticīga vīrieša, tad Dievs šādu ciemu `noslauka` no zemes virsas (skat. Abrahama dialogu ar Dievu par Sodomas un Gomoras iznicinašanu). Vēl pārdomā šo: "tie ir viena miesa", un vēl, "viņam būs valdīt pār tevi". Te ir tas pats uzsvars uz Dieva iedibināto kārtību, par kuru iet visu laiku runa šajā tēmā."

Šāds Abrahama dialogs tiešām ir, un tur tiek runāts par "taisnajiem". Vai šie "taisnie" ir tikai vīrieši un sievietes ar to netiek domātas? Vai sieviete Dieva kārtībā ir cilvēks tikai komplektā ar vīru, vai arī šī Rakstu vieta jāsaprot savādāk?

diskusija vairāk kristiešiem un es gribētu teoloģiskus argumentus.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.27 01:07:10
Ak, nabaga ar mazvērtības kompleksu sirgstošais Brokoli ... jo inteliģentāks vīrietis, jo inteliģentāku (un protams, arī glītu un pievilcīgu) sievieti viņš vēlas redzēt sev blakus!
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.27 01:08:13
Amelija
Kur tev tādas pesimistiskas domas? Kāpēc lai kāds tevi gribētu likvidēt?
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.27 07:39:03
Balss

tas nav joks, tas ir pierādīts fakts. Atkal jāmin man tā nabaga ASV psiholoģe, kas pagājušio (vai aizpagājušo) gad pierādīja, ka vīriec ir dresējams kā sunc Ja izmanto suņu pamatdresūras principus, tad varot panākt, ka vīriec klausa uz vārda unnnnnnnn (tagad teksts tiem, kas taiosās mani nomētāt ar akmeņiem).... galvenais šai ;štellē, ka vīrietim liksies, ka VIŅŠ PATS visu izdomājis un izdarījis, bet VIŅAM PIEDER laba un mīļa sieva

(PS - Trilo, ja nu kas, tas nav uzbrauciens vīriešiem, jo pe`tījums ir ;labdabīgs un māca, ka sievietēm vīri ne tikai jālamā, bet par labi padarītiem darbiem jāatalgo ar buču vai k`adu citu vīram tīkamu lietu:D)
Amelija
# Iesūtīts: 2008.05.27 08:01:20
Balss, tas nav manas domas, vnk te izskanēja priekšlikums likvidēt sievietes lai vīrieši sāktu domāt.
par sevi es nedomāju, ka kāds gribētu mani likvidēt
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.05.27 08:34:11
sicilia... bet par labi padarītiem darbiem jāatalgo ar buču vai k`adu citu vīram tīkamu lietu
varētu padomāt, ka sievietēm to visu nevajag, ka tik ļauj dresēt. baigā jēga no tādas "sadarbības"
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.27 08:40:55
Rausītis

ai nu ko piesējies. Doma bija... nevis kliegt - mērgli iznes miskasti, bet tā jauki palūgt pieglaimoties un par izmestu miskasti iedot vēl buču vai aliņu (kas nu kuram subjekta,m vajadzīgs).... ;D
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.27 14:03:12
sicilia
Padomi tai psiholoģei pareizi. Tikai secinājumi tādi crazy.
Ja tu pret savu vīru iekšēji izturies kā pret dresējamu dzīvnieku, kur tad paliek savstarpējā cieņa un mīlestība - vai tad tu necieni un nemīli savu vīru (pieņemot, ka tev tāds ir)?
Vai tad vīrs ir tikai objekts kā sunītis, tik primitīvs un manipulējams?
Lai gan šie padomi tiešām nav zemē metami un gudras tās sievas, kas tos iemācās.
Un arī vīri, kas tieši tāpat iemācās manipulēt savas sievas - ar mīļu vārdu, uzklausīšanu, laika veltīšanu viņām.
Tad arī viņi pretī saņems pienācīgo cieņu un mīļumu un visu citu, kas nu viņiem tā vajadzīgs!
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.27 14:07:49
a_masiks
Vai tad tu pats tāds esi?!
Man likās, ka tu par sevi esi daudz augstākās domās!
Amelija
# Iesūtīts: 2008.05.27 14:08:43
ai es neredzu neko sliktu, ka velk paralēli starp vīrieti un suni, jo suns taču viens foršs un mīļš dzīvnieks, kuru nevar nemīlēt. es no daža laba suņa vairāk mīļuma esmu saņemusi nekā no visiem man pazīstamiem vīriešiem kopā ņemtiem.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.05.27 14:08:55
Balss
nē es biju tā, kas ievazāja vārdu dresēt, vnk uz to pusi drusciņ vilka.
manipulēt savas sievas - ar mīļu vārdu, uzklausīšanu, laika veltīšanu viņām
ā.... , bet es domāju, ka tā ir sadzīvošana mīlestībā un saticībā, bet izrādās, ka apbusēja manipulācija ... labi lai ir manipulācija mīlestībā un saticībā ... padomiem nav ne vainas

vai kāds no jums ir dresējis suni?!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.27 14:12:26
es tikai vīrieti
Amelija
# Iesūtīts: 2008.05.27 14:14:23
es tikai bērnus esmu dresējusi, bet kad tie tuvojas 3 gadu vecumam, tik un tā kļust nevaldami un dara ko grib.
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.27 14:18:33
Vispēr neviens nevienu cilvēku nedrīkst ne manipulēt, ne dresēt (lai gan ar saviem bērniem esmu to mēģinājusi - ar ne visai labiem panākumiem...).
Tas, ko šeit dēvēju par manipulāciju, būtībā ir - izprast otra cilvēka emocionālās vajadzības un pareizā veidā tās piepildīt.
Amelija
# Iesūtīts: 2008.05.27 14:20:20
A man po* ko drīkst, ko nedrīkst - ko gribu, to daru.
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.27 14:23:20
Nabaga Amelija... Žēl, ka tava pieredze ir tik skumīga.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.27 14:24:35
vot nebūs gan tā . visus "sliktos" tekstus te dzēš
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.05.27 14:24:56
Amelija
lūk attiecībā uz bērniem es tiešām saskatītu nelielas, bet tiešām nelielas paralēles ar suņu dresūru, jo tieši kā mazus bērnus ļoti izteiksmīgi slavē par labu darbu, tā arī suni par izpildītu komandu, lai viņš saprot, ka saimniekam prieks. tā suns saprot, kas jādara lai saimieks, kurš hierarhijā atrodas virs viņa, būtu apmierināts un tad arī nevajag izmantot vardarbīgas metodes. lielie suņi arī savā funktierī nedaudz līdzinās ~3-4 gadīgiem bērniem. bet tas arī ir viss. dzīvnieks ir dzīvnieks, un dažreiz saimieks ir spiests arī parādīt dūrīti, lai dzīvnieks saprastu robežas.
tas jums tā, neliels ieskats suņu dresūrā
domāju, ka dresēt vīriešus ir sarežģītāk, turklāt sanāk, ka tas nav kristīgi, jo tas kas dresē ir galva, nu un tālāk jau jūs paši zināt ...
Amelija
# Iesūtīts: 2008.05.27 14:25:29
Balss, nu nemaz tik nabaga neesmu, citiem ir vēl sliktāka pieredze.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.27 14:28:23
Amelija
Man liekas,ka jebkura pieredze bagatina i laba, i slikta.
Amelija
# Iesūtīts: 2008.05.27 14:28:51
Rausītis
nu vīriešus es nekad nemaz nemēģināšu dresēt jo es netaisos nevienu pat pielaist sev klāt, tad lūk nebūs tādas vajadzības

S.R...
a lai tak dzeš man tas ar po*
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 165 , pavisam kopa bijuši: 418