atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu sievietes vieta
vilks
Iesūtīts: 2008.05.15 10:32:49
Tēmā par grēksūdzi un absolūciju parādījās doma, kuru nekad agrāk nebiju dzirdējusi - " Ja ciemā vairs nav neviena ticīga vīrieša, tad Dievs šādu ciemu `noslauka` no zemes virsas (skat. Abrahama dialogu ar Dievu par Sodomas un Gomoras iznicinašanu). Vēl pārdomā šo: "tie ir viena miesa", un vēl, "viņam būs valdīt pār tevi". Te ir tas pats uzsvars uz Dieva iedibināto kārtību, par kuru iet visu laiku runa šajā tēmā."

Šāds Abrahama dialogs tiešām ir, un tur tiek runāts par "taisnajiem". Vai šie "taisnie" ir tikai vīrieši un sievietes ar to netiek domātas? Vai sieviete Dieva kārtībā ir cilvēks tikai komplektā ar vīru, vai arī šī Rakstu vieta jāsaprot savādāk?

diskusija vairāk kristiešiem un es gribētu teoloģiskus argumentus.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.16 14:50:59
S.R. pēc kādiem kritērijiem tu nosaki, kas ir lokāla pavēle un kas ir vispārīga pavēle... ??? Tieši tāpat es varu sazāģēt gabalos RKB tik mīļo roku uzlikšanas sukcesiju!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.16 14:53:39
Mulders
nu jau gan!!! spriediet paši bija ar domu - vai tad jūs to nezināt!!!! nekādu lokālu tradīciju! vot tā iet kad neprašas Rakstus lasa!
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.05.16 14:57:04
nu sievietes RKB var dzīvot klosterī, sacerēt theoloģiskas grāmatas , mācīt svētdienas skolā , mācīt seminārā ....
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.16 14:58:38
masik, staajies taja pusee, kuraa lauva.
Lacis - kto na menja?
Zakjiitis: A kto na nas s ljovai?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.16 14:59:33
Mulders
nu lūk - vēlreiz pierādās vienāršās tautas Bībeles izpratnes nepilnības un pat bīstamība.
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.05.16 15:01:06
Lai arī esmu šeit ciemiņš, tomēr jāsaka - pie Protestantiem Svētie neroda s!
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.05.16 15:05:23
Trilo
visu cieņu iepriekšējam pāvestam, bet tagad jau jāķeras klāt pašreizējā darbiem ...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.16 15:05:24
S.R. Kāmēr tu sevi uzskati par "vienkāršo tautu" tikmēr "sarežģītā tauta` tevi burtiski var opāt visos galos Sliktākā gadījumā samaksās pāris miljonus, un turpinās... opāt parasto tautu un viņas bērnus Ja tev tāda kārtība ir OK... nu nevaru aizliegt.
Es nedz sevi nedz savus bērnus neļaušu "opāt" nedz garīgi nedz fiziski - it īpaši onkām, kas ar apbrīnojamu konsekvenci ir pierādījuši, ka Dieva Vārds viņiem ir tikai Varas instruments, nevis autoritāte!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.16 15:07:04
Brīnumsons, prikosl jau tāds... ka pie Protestantiem VISI ir svētie, kas uz Jēzu Kristu tic un top pestīti! Tas jums - svētie ir tikai tie, kuri vairs nevar muti virināt - tā teikt, tie par kuriem labas basņas sastāsta un viņiem balss tiesības liegtas, tad viņi runā to ko Pāvests saka viņi runā
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.16 15:09:32
Mulders
Dieva Likumi, ko Pāvils raksta - nav atkarīgi no sabiedriskās iekārtas!
Figņa krupnorazmernaja. Dieva likumi, verdzības laikmetā <izdoti>, akceptēja verdzību!

Un to arī parāda prakse, ka Ticīgie natzīst ar laiku tās baznīcas, kur sievietes kalpo pie alktāra - tās baznīcas ar laiku atkrīt un kļūst par tādām liberāliem interešu knipelēšanas kursiem!
Kur tad tāda prakse ir novērota?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.16 15:10:21
Mulders
ui, Mulderīt, kaut ko sapīgu aizskāru Tevī. neredzēti cinisks un rupjš paliki.
piekrītu Trilo - lieciet savas sievietes kur gribiet. bet par katoļu priesteriem tā nerunā - visi pār vienu kārti nav sviežami.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.16 15:12:32
Mulders
kādas 10 - 15 min. tagad paklusē. tā būs labāk visiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.16 15:21:06
S.R. prosto za rodinu abidna, ka cilvēki labprātīgi atdodās Pāvesta maldiem, nemaz pat kristiski nepavērtējot... prosto - onka patīk, smuka mūzika un daudz jauku basņu par svētajiem, a tie tur... pedofīli... tie tā... kļūda un ne jau visi tādi! Tak kā tu zini, ka tavs priesteris tāds nav... tur tač arī visi bij pārlicināti, ka mūsējais jau tāds nav... Bet viņi tač ar tām rokām tev vakarēdienu sniedz!
Pāvests te nesen bij amerikā... jūs skaisti runājat pret aboritem un tādām lietām, un tomēr... tas netraucē ZINĀMIEM abortu tiesību aizstāvjiem saņemt vakarēdienu publiski...

Ja man nebūtu Kristus un es būtu Kristus meklējumos, es prosto ensaprotu, kā pie RKB var atrast Kristu... acīmredzot tas tiešām ir Dieva Brīnums, ka tur tomēr cilvēki top pestīti vēl...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.16 15:25:49
Trilobīte Nā!

Esmu esmu agresīvs pret RKB mācību... bet vārdos agresīvs, darbos... nē... jo atkal jau... RKB vājā vieta ir Vārds... Tas arī to sagraus, un visi maldi agri vai vēlu pašiem RKB vien būs jānomaksā... tīrā naudiņā, vai zaudējot adeptus vai jebkurā citā veidā kā Dievs pats lems!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.16 15:28:00
Trilobīte
aha, kaut kas ar Mulderi nav labi.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.16 15:31:29
Trilobīte... Vieni pliki, otriem tikai čaula
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.16 15:32:48
Mulders
Vajadzeetu abiem apvienoties, buus i plikums apgeerbts, i chaula piepildiita.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.16 15:35:34
Donachka, diez vai tas notiks tuvākā nākotnē!

Vai miesa nav labāka nekā drēbes (Mat 6:25) ?
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.05.16 15:44:56
S.R. spriediet paši bija ar domu - vai tad jūs to nezināt
Mēģināsim tavu ar tavu domu aizvietot konkrēto textu.
Tātad no "Spriediet paši" bet mēs tādu paražu nepazīstam... sanāk "vai tad jūs nezināt, bet mēs tādu paražu nepazīstam.
Rezultātā sanāk vien neloģisks teikums ar pilnīgi neko neizsakošu frāzi.
nu lūk - vēlreiz pierādās vienāršās tautas Bībeles izpratnes nepilnības un pat bīstamība
Piedod, SR, bet šī pir pati muļķīgākā doma. Es nesaprotu kā viens cilvēks (miljoni!) pats sevi var tā aprobežot, ka atsakās no patiesības pirmajā instancē. Protams, ka skolotāji it ir vajadzīgi, bet tādi, kas padara savus skolēnus spējīgus patstāvīgi lasīt un saprast rakstus - tīru mantu, nevis no sevis atkarīgus robotus, kas "ēd" jau pārstrādātu pārtīku.
Padomā pati, ko tu darītu situācija, ja nevarētu regulāri "doties vizītēs", nelasītu rakstus vispār?
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.05.16 15:46:16
Trilo, visu sugu protestanti turpinās konvertēties katoļos ar tādu pašu ātrumu, kā tas notiek pašlaik LV, tad RKB neizmirs kaut vai šo papildspēku dēļ vien
kad masa ir bijis galvenais ticības kritērijs? mēs tak nerunājam par supermārketu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 80 , pavisam kopa bijuši: 14683