atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu ekumēnisms
petros
Iesūtīts: 2008.04.30 11:49:30
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
petros
# Labojis petros: 2008.04.30 11:54:16
Kāds ir jusu domas un komentāri?
http://www.rusprav.org/load_Ekumenizm.htm
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.30 13:17:58
rakstu nevarēju izlasīt , bet ar Ekumēnismu ir problēmas.
Vairums novirzienu būtu ar mieru , ja cits novirziens tiem pievienotos.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.30 13:23:46
rakstu nelasīju - jo slinkums. bet par ekumēnismu es esmu priecīga - īpaši , ja nesāk "skaldīt matus". cilvēks ir nepilnīgs, viņam grūti aptver visu Atklāsmes patiesību - to ir iespējuši vien RKB
bet man nav grūtu pieņemt citādi domājošo līdz tam brīdim, kamēr viņš man savu patiesību nesludina kā vienīgo pareizo - tas ir - ar manu muti Dievs runā! tad man gribās teikt - ar manējo arī!
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.04.30 13:37:35
"katolicisms" ir maldu mācība Punkts !
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.30 13:39:05
S.R. citiem vārdiem, jebkurš viedoklis ir pieņemams, izņemot to, kas pretendē uz patiesību?

bet par RKB spējām aptvert atklāsmi nerunāsim, saraušu gabalos
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.30 13:56:59
Mulders
labi,labi - Mulderīt, nerunāsim. galvenais ir tas, ka esi pestīts.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.30 13:59:12
Kundali
a kurš tev vispār ir devis balstiesības spriest par kristiešiem? - jopgists tu esi, nevis kristietis. un spried par saviem jogistiem. moš no tiem ko sajēdz.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.30 14:01:18
Mulders
redzi - mani interesē Patiesība, nevis patiesībiņas - a Patiesības izzināšana vienmēr ir process - tātad cilvēkam kādu vienu - nemaldīgu patiesību zināt nemaz nav iespējams.
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.04.30 14:03:57
Es S.R šajā jautājumā sev par autoritāti uzskatu - 1)Shri Mataji Nirmala Devi izteikumus par kristiešiem 2)Pareizticīgo Baznīcas viedokli. Pie tam šo divu viedokļu sakritība ir labs apliecinājums tam, ka ar "katolicismu" kaut kas nav kārtībā. Skaidrībai - Shri Mataji citas ticības (izņemot acīmredzamas sektas kā Jehovas Liecinieki vai mormoņi) nav nokritizējusi, ka tās būtu maldu mācības. Ir kristiešu kritika vispār, bet ne pilnīgi šķērsām viss, kā ir katolicismā.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.30 14:06:58
tātad cilvēkam kādu vienu - nemaldīgu patiesību zināt nemaz nav iespējams.

Jāņa 18:37 Tad Pilāts Viņam sacīja: "Tad Tu tomēr esi Ķēniņš?" Jēzus atbildēja: "Tu pareizi saki, Es esmu Ķēniņš. Tāpēc Es esmu dzimis un pasaulē nācis, lai apliecinātu patiesību. Ikviens, kas ir no patiesības, dzird Manu balsi."
38 Pilāts Viņam saka: "Kas ir patiesība?"

Jāņa 14:6 Jēzus viņam saka: "ES ESMU ceļš, patiesība un dzīvība; neviens netiek pie Tēva kā vien caur Mani.

Jāņa 17:17 Svētī tos patiesībā; Tavi vārdi ir patiesība.

Jāņa 17:3 Bet šī ir mūžīgā dzīvība, ka viņi atzīst Tevi, vienīgo patieso Dievu, un to, ko Tu esi sūtījis, Jēzu Kristu.

Jāņa 10:4 Kad viņš visas savas avis izlaidis ārā, viņš pats iet tām pa priekšu, un avis viņam seko, jo tās pazīst viņa balsi.

S.R. Kam man ticēt, tev vai Jēzum Kristum! Ja tev interesē Patiesība (ar lielo burtu) es tev rādu kur to atrast - jautājums, vai tu tiešām gribi zināt Patiesību - vai samierinies ar patiesībiņu?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.30 14:23:00
Mulders
tici J.K. man nee. es gribēju teikt - cilvēkam nav iespējams aptvert visu J.K. saproti? vismaz es tā domāju.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.30 14:24:55
S.R. saprotu! Ok!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.30 14:25:15
Kundali
Ir kristiešu kritika vispār, bet ne pilnīgi šķērsām viss, kā ir katolicismā.
tad jau lo9ģiski domājot RKB nav kristietības? nu jau gan zamaškas neko sev
man tā tava hari-mari nav autoritāte - atvaino.
petros
# Labojis petros: 2008.04.30 16:40:03
S.R... kamēr viņš man savu patiesību nesludina kā vienīgo pareizo

Saki man lūdzu cik ir patiesību?

tātad cilvēkam kādu vienu - nemaldīgu patiesību zināt nemaz nav iespējams.

Kāds teologs pirms apmēram pirms 100 gadiem jau ir teicis par šādiem : "Ja kāds saka: "Es esmu atradis patiesību, man ir droša pārliecība par katru atklāsmes mācību", tad klausītājus šādi vārdi pārsteidz un šokē, it īpaši jau tā saucamos ticīgos Šādu apgalvojumu uzskata par augstprātību."
petros
# Iesūtīts: 2008.04.30 16:52:03
a_masiks patiesība ir viena, bet tu to nespratīsi. Svētais Gars ir tas kas par to pārliecina. Bet tā kā tev tā nav, tad tu nespēj to saprast. Žēl.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.30 16:54:44
a_masiks Extra Terrestial Intelligence
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.30 16:55:24
Ctulhu, a patiesību ar to Garu definē... Patiesība ir tas ko šis saka, viss atšķirīgais - meli

A kā tu zini ka nauda kas tev makā ir īsta?
petros
# Iesūtīts: 2008.04.30 16:57:28
Ctulhu Dievs nemelo. Un arī tev man jāatbild tāpat kā a_masiks. Tu to nespēj saprast.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.30 16:58:39
a_masiks, Patiesība ir viena, jo realitāte ir viean! Patiesības "vienišķība" izriet no Realitātes "vienišķības". Neputro ka nu subjektīvu viedokli ar objektīvu patiesību!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.30 16:58:57
petros
Patiesība kā tāda ir Viena - tikai tās skaidrotāji ir daudz, un kad tie piejauc klāt visādus savus "petrosus" - tad patiesības vairs nav.
Viena ir Patiesība, Ceļš un Dzīvība un tas ir Jēzus Kristus, nevis petros,jānis vai juris.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 19 , pavisam kopa bijuši: 33719