atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Dziedāt Dievam un par Dievu
vilks
Iesūtīts: 2008.04.10 13:33:33
Tēma kristiešiem vai cilvēkiem ar pieredzi kristietībā. Pastāstīsiet, vai un kāpēc jums ir/ir bijis svarīgi dziedāt Dievam? Kas sagādā īpašu prieku, kas - kaitina? Ja būtu iespēja izvēlēties, kādu dziedāšanu un mūziku jūs gribētu savā draudzē, un no kādas labprāt izvairītos?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
vilks
# Iesūtīts: 2010.12.20 11:13:00
uij, kādu vecu diskusiju uzrakuši
Svētais
# Labojis Svētais: 2010.12.20 11:20:11
vilks
Na vkus i cvet druzej net

Bet vispar man patīk, kad dzied Dievam nevis cilvēkiem skaistus garīgus koncertus . Kad ir īsta slavēšana Dievam par godu, nevis smuka nodziedāšana cilvēku priekšā.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.12.20 11:40:37
Man ir ļoti grūti vienas lielas draudzes liturģijā dziedāt pārņemto, jaunsacerēto, lokalizēto melodiju Svēts ir.
Nespēju es ar šo melodiju slavēt Dievu, kā man to ļoti gribētos . Tā ir dziedāšana no lapiņas kā korī - bez līdz dzīvošanas un sirds gavilēm.
TAS man ļoti sāp. Spēju kaut kā - ar piespiešanos - dziedāt līdz pārējo jaunās liturģijas daļu, bet šo man ir ļoti grūti panest, jūtos kā aplaupīta...
Sicilia
# Iesūtīts: 2010.12.20 11:48:03
man patīk skaistas Dieva dziesmas - ar smuku melodiju un smukiem tekstiem. brīžam man ir nepieņemamas mūslaiku slavēšanas dziesmas, kur 4 rindiņas, kas tiek ntās reizes drillētas. parasti es no tādiem pasākumiem eju prom avi apsēžos stūrītī un cenšos atslēgties no notiekošā.
tas bija pirms daudziem gadiem, iegāju baznīcā, kurā bija nomain;ijies priesteris un izdzirdēju, ka nu tur dzied vienu dziesmu.. un asaras saskrēja acīs. es izjūtu katru tās vārdu un gavilēju... lai gan protams, daudzi jaunie kristieši savelk degunu un saka, ka tas ir fui
Valentīnis
# Labojis Valentīnis : 2010.12.20 12:31:49
vairāk kā 2 gadu laikā kopš diskusija te notiek neesmu iemācījies dziedāt un klausīties kaut ko nedaudz labāku, kā es spēju nodziedāt jau apnicis.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.12.20 12:32:42
Valentīnis
Neuztraucies es arī .
Valentīnis
# Labojis Valentīnis : 2010.12.20 12:37:50
labi no savas pieredzes ap 2000 aizklīdu uz A. draudzi kādu svētdienu man likās - tas gan koris! tagad esmu jau pieradis laikam un neko tādu nejūtu. nu , labi 18:00 nav kora, bet 11:00 tomēr nav tas.
Lai cik labi dziedātu, tautai apnīkot!
Sicilia
# Labojis Sicilia: 2010.12.20 12:39:43
es gan šogad iemācijos vairākas smukas dziesmas.
tikai tās nav mnodernās slavēšanas.
pēdējā laikā man pielipis šis
Kad mūsu Kungs atgriezīsies, kas plašākai publikai iespējams pazīstams kā šis http://www.youtube.com/watch?v=4e8Y34L8msA



Valentīnis
lūdzu nemelo. koris nav tas, jo tam ir pamatots iemesls. bet ne par to šeit stāsts un tā ir jūsu draudzes netīrā veļa
rainars
# Iesūtīts: 2010.12.20 13:46:05
Jā nu man patīk dziedāt Dievam godu dodot. Pienest mutes lūpas augli .
Korāļus patīk dziedāt , dziedot es ieelpoju Dievu ar visu savu būtību. Dziedāt iemācījos baznīcas solā , arī pareizi elpot atklāja Dievs līdz ar dziedāšanu, līdz tam nekāds dziedātājs nebiju. Dziedu ar pilnu krūti. Izrādās ka elpojot ar diafragmentālo elpošanu ir labi iekšējiem orgāniem , jo tie tiekot masēti.
Es teikšu iedziediet , vēlreiz teikšu iedziediet Dievu sevī!
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 149 , pavisam kopa bijuši: 37017