atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kas notiek KLB?
Akebono
Iesūtīts: 2008.03.27 01:23:23
Vai kādam ir objektīvas zināšanas, kas notiek KLB? Citādi te tikai pa kaktiem visu ko runā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.16 12:16:51
Nu, trīs esot ārā... Kas notiks ar draudzēm? Vai šie dibinās savu jauno, vispareizāko un labāko KLB, kas to lai zin? Gaisiņš, Dāboliņš, Alpe.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.16 12:19:26
Balss, ā nu lab... gaidīsm, kad būs skaidrāks texts... a to nav skaidrs infas avots un tā uzticamība!
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.16 12:20:42
Mulders
Infas avots ir 100%...
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.16 12:26:07
Domburs teiktu - dajebkas (joks)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.16 12:35:20
Balss, vispār tie 3 vārdi neko neizsaka man... es pat Ingarsa uzvārdu nezinu, ja tu implicē, ka šams arī ir izmets... a vai tad šams vispār bij mācītājs?
Un izmests KUR? Tb ko tad šie vēl vienu baznīcu taisīs? Nu lai tak nāk apakaļ... pie mātes LELB
Balss
# Labojis Balss: 2008.04.16 12:38:44
Mulders
Nevis Ingaru es minēju - nezinu, kas viņš, bet Indriķis bija no KLB.
Vienkārši izslēgti no KLB mācītāju rindām. Bet LELBā jau viņi nemaz nav bijuši ordinēti, kā man rādās.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.16 13:17:25
es nav mācītājs, es ir ierindnieks LELB
indriķis
# Labojis indriķis: 2008.04.16 16:29:51
Labi, pildīšu savu solījumu, jo nesteidzos, tāpēc ka mūsu puse bija piedāvājusi samierināšanos , kura tapa noraidīta. Gan Gvido ir muti palaidis e-baznīcā, gan šajā informācījā vairs nav nekā slēpjama.

KLB ir notikusi SIA Augsburgas Institūta , kas kontrolē KLB virsvaldi, bet konkrētu divu ambiciozu mācītāju Gundara Bākuļa&Ilāra Plūmes inspirēta un izraisīta šķelšanās mācītāju starpā - šis veidojums , pārkāpjot savas pilnvaras, iedomājās, ka tas var atlaist mācītājus.
Sīka atriebībiņa, jo SIA AI īpašnieki uzskatīja, ka to dēļ viņiem amerikāņu misija ir nogriezusi finansējumu.

Tālāk sākās farss - jo draudzes neakceptēja virsvaldes lēmumu.

Un pašas atlaida virsvaldi , tāpēc ka tika pārkāpta KLB neoficiālā satversme, kas neparedz virsvaldei šādas tiesības.

To nepieļāva gan luteriskais draudzes aicinājums mācītājam, gan draudžu satversmes, kam vienīgajām ir juridiskas personas statuss saskaņā ar LR reliģisko likumdošanu.

Kā labi zināms, KLB virsvaldei nav nekāda juridiska statusa. Tā pastāvēja uz brīvprātīgas vienošanās pamata starp ATA luterāņu draudzēm. Galu galā sanāca - maza vilna - liela brēka

Rezultāts - neskaidra KLB fragmentēšanās , jo kanceles sadraudzība ir tu-tū, večiem saplēšoties, bet altāra sadraudzība pagaidām ir palikusi. Tālāko rādīs laiks...

Pats amizantākais ir fakts, ka satversmē skaidri atrunāts, ka tas kas patvaļīgi pārtrauc sadraudzību ar kādu no KLB sadraudzības draudžu locekļiem, sevi nostāda ārpus KLB.
Tātad, ir noticis neiespējamais, Ilārs Plūme līdz ar četriem citiem virsvaldes locekļiem ir ārpus KLB, jo pieteikuši sadraudzības pārtraukumu trim mācītājiem.
Kuriem trim - teiksim, visiem viņiem ir cieša saistība ar Lutera Akadēmiju.

Un vēl kas - KLB nav neviena šī nosaukuma zīmola turētāja, atšķirībā no LELB. Tāpēc ir un paliek viens KLB arī ja "atstādinātu" un "izslēgtu" lielo pusi un šī saplēšanās turpinātos bezgalīgi. Es gan vienmēr esmu teicis, ka aiz K labi būtu E.



to be continued
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.16 16:35:18
Kuriem trim - teiksim, visiem viņiem ir cieša saistība ar Lutera Akadēmiju.
Vai tie trīs ir LA vanckari?...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.16 16:58:53
Ingars, tfutu... Indrix ne INgars
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.16 17:05:21
indriķi, vai tad tevi kāds aicina uz LELB? ... Neordinēja jūs laikam tāpēc, ka redzēja, ka nav izdevies cālīšus izperēt dzīvus...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.16 17:08:13
indriķis, da nē... es elementāri pārrakstījos... domāju tevi, a uzrakstīju viņu, ij visi nesaprata ij šis nesaprata ij pat tu nesaprati

A tas man rokas līkas!

Karoče KLB dabon kārtīgus pārbaudījumus... a kuram tādu nav! Jums savas barankas, mums savējās... ne mazākas!

Nu atliek vien novēlēt... lai jūsu kautiņi neievaino labticīgos cilvēkus! Dabon visu gana smagumu nest... a kā tur tas teiciens - tērauds ugunī rūdās, Dievs savējos bez pārmācības neatstās! Bet kas ir bez pārmācības, vai tas maz ir Dieva Bērns. Nu vismaz varat sevi mierināt, ka arī jūs dabonat žagarus... lai redz, kas ir pelavas un kas ir graudi!

Par parastajiem lajiem abida... jebkurā kašķī, viņiem ta tas par ko?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.16 17:16:32
indriķis, a bet AI īpašnieki ir kaut kas cits nekā Bākulis&Ilārs?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.16 17:22:29
Indriķis, es tagad mēģinās saprast pa savam, tu skaties uz pirxtiem un sit ar lineālu!

Ir juridiska persona, kantoris SIA AI, kas saņem ziedojumus vai naudiņu no wahtever kaut kurienes!
Tad ir KLB? kas ir KLB, vai tā nav juridiska persona kaut kāda? Un kāds ir saikne starp SIA AI un KLB?
Tad es sarpatu ir vesela kaudze tā saukto KLB draudzes, kur katra atsevišķi ir viena maziņa juridska personiņa!
Vilibalds Kāpostiņš no KLB draudzes A var iet uz KLB draudzi B pie altāra... pamatojoties uz KO?

Ij kas tajā visā tagad ir mainījies!

Es sākumā domāju ka ir viens KLB, juridiska persona, nu un ir iekšēji parakstīts papīrs zem kura stāv visu KLB draudzū paraksti un viss... un šis KLB augšā ir "virsmācītāji" kas dara ko...

Bet laikam es neizpratu pareizi KLB struktūru - juridisko un ne-juridisko!
indriķis
# Labojis indriķis: 2008.04.16 17:43:44
Balss, neordinēja tādu pašu iemeslu dēļ, kā padzina LA luteriskos pasniedzējus. Retrospektīvā varu teikt - paldies Dievam. Tie KLB džeki jau bija diezgan normāli, līdz šiem galvā sakāpa.
Tu gadījumā neesi gara radiniece kādiem man zināmiem ļaudīm? Tās pašas pretenzijas uz otra dvēseli, tā pati pārākuma stāvokļa sev piedēvēšana.
Cik cilvēku no LELB neaiziet uz katoļiem, pareizticīgajiem un visi klusē, bet vienmēr pārmetat tiem, kas grib būt luterāņi, bet ārpus LELB sistēmas.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.04.16 17:51:32
indriķis, znač ir juridiska persona SIA AI
Ir KLB, kas faktiski cik saprotu (lab neiedziļinoties) ir kaut kāds papīrs vai vienošanās par veselu čupu citu juridisku personu - tb KLB draudzžu altāra/kanceles sadraudzību, ar satversmi, kas arī ir neformāla, nu tā teikt, klubs ar saviem noteikumiem!

Ij kāds sakars AI ar KLB?

Jo ja KLB nav juridiska persona, nu tad manuprāt arī es tevi varu exkomunicēt jeb iecelt par mega bīskapu... ar tādu pašu lietderīabs koeficientu kā jebkurš cits, tai skaitā AI?
filologs [81.198.36.24]
# Iesūtīts: 2008.04.16 18:05:23
Ja jau KLB nav juridiska persona un nevienu nevar ATCELT, tad jau tā nevienu nevarēja arī IECELT, resp. tad jau tie paši KLB mācītāji savā laikā ir arī nelegāli ordinēti un patiesībā nav mācītāji?...
Vai pareizi sapratu?... (Loģika man ir kā jau filologam... )
filologs [87.110.154.210]
# Iesūtīts: 2008.04.17 12:45:52
Paldies, Indriķi, par info! Tomēr man vēl paliek kas neskaidrs. Ja KLB juridiski nemaz nav un tādu KLB mācītāju juridiski nemaz nav, tad no kurienes viņi īsti uzradās? Kura organizācija tad viņus izvēlējās un ordinēja? Un vai pareizi sapratu, ka viņi no draudzes "guva aicinājumu"?..
(Man vispār liekas, ka draudžu loma ir drusku liekulīgi pārspīlēta. Vai tiešām draudzes pašas tā nu izlēma būt (juridiski neesošā) KLB, un pašas tā nu aicināja mācītājus (kurus, varu derēt, iepriekš pat nepazina)?.. Un kā draudze var atlaist mācītāju par nekristīgu dzīvesveidu - kā, piem. draudze dziļos laukos var zināt, ka mācītājs Rīgā piekopj nekristīgu dzīvesveidu?.. Vai ar to draudzes varu nav tā kā ar darbaļaužu varu PSRS?.. )
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.17 12:49:22
indriķis, jā laikam man bik par sarežģītu tās satversmju un TA un juridiskās attiecības!

Ehh... kā jau teicu... cenšaties neievainot labticīgos lajus!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.17 12:57:40
Ctulhu, tamdēļ ir baigi prātīgs Kristus norādījums - ka, ja kāds grib būt pirmais, tad lai tas ir kalps... tā teikt... kājslauķītis! Tas visai droši izslēdz zarošanos JO

1. Būt par kājslauķi var gribēt tikai traks, *****s vai patiesi spēcīga personība, kuram agape pret tuvāko overraido personīgās ērtības un intereses (ceru ka tam tač piekrīti?)
2. Tādu gribētāju un varētāju nebūs daudz, un tie kas būs, tie būs ugunī rūdīti!

Tā kā Kristus nebij ar pirxtu taisīts...

Šodien cilvēki šo "briedumu" un "rūdījumu" mēģina nodrošināt ar pieredzi - tā teikt, vecumu - protams gan Rakstos gan veselais saprāts saka, ka tas tā nav vienmēr... un tamdēļ ir grūti!

Jo lai labi valdītu un reāli bīdītu lietas tad valdniekam ir jābūt ļoti altruistiskam un pavisam vērstam uz tuvākmīlestību... gatavam arī atteikties no daudz kā, citu labā!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 22 , pavisam kopa bijuši: 2998