atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu J. Vanaga sprediķis lieldienās
Mulders
Iesūtīts: 2008.03.25 09:20:43
Klausījos J. Vanaga sprediķi (pa TV, jo objektīvu iemeslu dēļ netiku uz dievkalpjumu).

Man patika... Iesāka apmēram (mans pārfrāzējums) : "Nu ko mironīši, nepalīdz jums kosmētika... ???"

Bij labs!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.26 12:55:17
*Duksis
Tais laikos bija visādi. I nesludināja, i latviešu valodu neprata...
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.27 20:42:15
Mulders
Tu mani smīdini vēl joprojām - gan pie spoguļa, gan pa ielu ejot, kad atceros tavu tēmas pieteikumu, man jāsāk vai skaļi smieties: "Nu ko mironīši, nepalīdz jums kosmētika... ???"
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.03.28 08:40:00
diemzzeel sso spredikji dzirdeejusi neesumu - bet uzruna nepatiik - kaadi mironiissi un kaada kosmeetika? labaakais veids kaa saakt jebkuru sarunu buutu sveiciens - lai ir salaveets Jeezus Kristus - tad izejot no ssiii sveiciena varam turpinaat par teemu
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.03.28 09:08:58
Man kā materiālistam-darvinistam-marksistam-komunistam-ateistam vislabākā uzruna liekas ir: "Sveiks cilvēk,- lieluma mānijas ķertais pērtiķi!" Tālāk varam viņu sākt veseļot iedzenot viņā mazvērtības kompleksu. T.i. faktiski darīt to pašu, ko darīja cien. Vanaga k-gs.
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.28 12:24:29
S.Rrrr....
Tam vajadzētu būt LTV arhīvā. Drukātā veidā tas ir izlasāms tepat LELB lapas ziņu sadaļā, kas protams, nav tik dzīvi kā live...
Tā uzruna par mironīšiem ir tikai Muldera jocīgi asprātīgais pārfrāzējums.
*Duksis
Sveiks, cilvēk - pēc Dieva līdzības radītais!!!
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.28 12:34:27
Ctulhu
Pēc LĪDZĪBAS!!! Ne kopija!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.03.28 12:38:41
Ctulhu, līdzība ir - intelekts, griba, bik-varens, bik-zinošs un spējīgs uzzināt, tiesāt/valdīt spēja, likumizpratne un spēja likumdošanu darīt!
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.28 12:39:09
Ctulhu
Nu, cik reizes varam runāt par vienu un to pašu? Ne jau mūžīgs un visvarens ir tie līdzības aspekti... Zini taču jau sen!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.28 12:50:42
Nu un kaada jeega bija pasam par sevi karikatuuras taisiit?

Nu bet tu tak arī jakobi gribētu uztaisīt AI, kas jebkurā gadījumā būtu tava I karikatūra
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.28 12:55:47
Ctulhu, pag nu pasaki, JA tu būtu gana jaudīgs, lai uztaisītu AI, tad NAFIG?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.03.28 13:01:29
Ctulhu, un ja šis AI izdomātu, ka viņam vairāk itneresē sēdēt un neko nedarīt... it īpaši uzspļaut tavai informācijai? Tad ko? Vai šis izdomātu, ka tu esi kaitīgs un izolējams/likvidējams... izejot no šī AI uzskatiem par to kas ir pareizi/nepareizi?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.28 13:02:47
a_masiks, es sapratu, ko tavs AI nedarītu... pasaki NAFIG vispār AI taisīt... Kādi būtu tavuprāt gana jēdzīgi iemesli uzorganizēt citu AI?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.28 13:03:18
Balss Sveiks, cilvēk - pēc Dieva līdzības radītais!!! Sveika, skaistākā no mūsu bara mērkaķenēm!!!
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.28 13:23:16
*Duksis
Paldies, paldies, par komplimentu! Meloč, no prijatno!
Zini latv.pasaku par vardi un gaili, kas uz ceļa satiekas?
Varde: Sveiks, augsti dziedātājs!
Gailis: Sveika, augsti lēkātāja!
Varde: Re, ku goda vīrs! Prot godu pieņemt un otram godu dot!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.28 13:25:39
Balss Gods Tev un Tavam suņam!
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.28 13:59:28
*Duksis
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.03.28 14:24:24
Salīdzināsim divas pieejas, kurās ir notikusi vēršanās pie latviešu tautas.

Pirmā. Atcerieties, kā V.V.F. savulaik no Mežaparka estrādes "kodēja" latviešu tautu: "Jūs esat lieli! Jūs esat diži! Utt."

Otrā. Kāds vārdā nenosaukts luterāņu arhibīskaps: "Jūs esat tūdaliņi! Jūs esat tāgadiņi! Utt." ... .

Cilvēks ir tāda dīvaina būtne,- ja viņam nemitīgi tiks atkārtots, ka viņš ir cūka, tad pienāks diena un... viņš sāks rukšķēt. Vai tiešām ko līdzīgu grib panākt tie, kas nemitīgi un katrā iespējamā gadījumā atkārto, ka cilvēks ir pastulba grēka pagale, kas pats bez Dieva un viņa kalpiem ne sūda nevar, kā tikai pierīties, kopoties un lūrēt TV!

Nus, un kura pieeja, no pragmatiskā viedokļa raugoties, ir labāka? Varbūt kādam ir savi apsvērumi šajā sakarā?
Noasveidīgais
# Labojis Noasveidīgais: 2008.03.28 14:31:17
Pasaulē vislielākās nejaucības ir izdarījuši cilvēki, kuri ir pārliecināti par savu taisnību (nemaldīgumu, bezgrēcību), bet vislabākās - tie, kuri bijuši, sacīsim, piesardzīgi attiecībā pret savu uzskatu un rīcības pareizumu.

Kristīgā ticība, Duksi , nav tikai un vienīgi pasludinājums par cilvēka grēcīgumu, bet arī - par piedošanu un izlīgšanu. Un - ņemot bauslību un evaņģēliju kopā - rodas pareizs un ļoti veselīgs līdzsvars.

Ideja tāda - pats par sevi esmu viegli ietekmējams un varu viegli kļūdīties (grēkapziņa), bet - atrodoties mīlestības pilnās attiecībās ar citiem (Dievu un cilvēkiem), mana iespēja kļūdīties strauji mazinās (svēttapšanas pamats ir kopība ar Dievu).
Ja es palieku viens, varu sastrādāt lielas muļķības. Labas lietas rodas tad, kad rēķinos ar Dievu un cilvēkiem.
Noasveidīgais
# Iesūtīts: 2008.03.28 14:35:56
Prieks, ka kaut kam vari piekrist, Ctulhu!
Tāpēc piekritīšu arī es - kritiska attieksme ir galvenais priekšnoteikums jebkura veida veselīgai psihes darbībai. Tomēr kritika nenozīmē to pašu, ko noliegums... Jo tad tā nav kritiska attieksme, bet vienkārši noliedzoša attieksme.
Kristīgā ticība nav ticība savam ticīgumam, ja kas.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.28 14:36:20
Noasveidīgais Tu, grēka pagale, esi kaut vienu vērtīgu darbu savā mūžā paveicis? Domāju, ka ar savu spēju pašvērtējumu Tu neesi spējīgs pat apiet apkārt savai mājai.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 153 , pavisam kopa bijuši: 1175