atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Draudzes dzīve pandēmijas laikā
incognito
Iesūtīts: 2020.03.15 10:40:14
Kā pie jums tas notiek?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
incognito
# Iesūtīts: 2021.10.17 17:03:32
Laikam Radio Marija tomēr ir viens no labākajiem piedāvājumiem.
dafne
# Iesūtīts: 2021.10.20 20:27:17
Kā ar dievkalpojumiem "šausmu" situācijas laikā?
incognito
# Iesūtīts: 2021.11.18 15:20:50
Es meklēju un atradu, ka
"Valdības rīkojuma 5.24. apakšpunkts nosaka, ka publiskus pasākumus rīko tikai epidemioloģiski drošā jeb “zaļajā” vidē, ja papildus tiek nodrošināts, ka:

apmeklētāji pasākuma norises laikā atrodas fiksētās, personalizētās sēdvietās;
pasākuma vietā vienlaikus atrodas ne vairāk kā 500 apmeklētāji;
blakus sēdvietās atrodas ne vairāk kā divas personas;
starp katrām blakus esošajām divām sēdvietām tiek nodrošināta ne mazāk kā divu sēdvietu distance vai aizsargbarjera, sēdvietas dažādās rindās tiek izkārtotas pamīšus (šaha laukuma veidā);
apmeklētāji, kas atrodas dažādos norobežotos telpas sektoros, savstarpēji nesatiekas;
pasākuma norises laikā apmeklētāju plūsma tiek organizēta tā, lai novērstu cilvēku drūzmēšanos un nodrošinātu 2 metru distances ievērošanu ārpus sēdvietām;
pasākuma rīkotājs nodrošina biļešu personalizāciju vai pasākuma apmeklētāju reģistrāciju. Personalizācija ietver šādu informāciju par apmeklētāju: vārds (vārdi), uzvārds, kontakttālrunis, konkrētā sēdvieta pasākumā. Informāciju pasākuma rīkotājs glabā vienu mēnesi un nodod centram pēc tā pieprasījuma."
avots: https://lvportals.lv/skaidrojumi/333407-kadi-ierobezojumi-ir-speka-arkartejas-situacijas-laika-no-15-novembra-2021#a10
Man tas izsaka, ka dievkalpojumi ir iespējami.
incognito
# Iesūtīts: 2021.11.18 15:30:14
Tikko uzzināju fakbukā - jā, būs. Bet ierobežots kopējais klātesošo daudzums. Un:"Piedalīšanās dievkalpojumā klātienē personām ar sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu un bērniem līdz 12 gadu vecumam."
dafne
# Iesūtīts: 2021.11.23 12:34:26
incognitoPaldies!Tas nozīmē"nāciet pie manis visi,"kas esat ...sertificēti"(un tie nav Jēzus vārdi)!Tā nav baznīca vairs.Baznīca jalaiž ir visi grēcinieki,kuri vēlas tur būt.Valsts nevar noteikt,kam būs pieeja Dieva žēlastībai un kuram nebūs.
incognito
# Labojis incognito: 2021.11.23 21:25:56
dafne,
atzīšos, man nešķiet uzrunājoši mēģinājumi epidemoloģiskiem pasākumiem piedēvēt garīgas kvalitātes.
Protams, valsts nevar noteikt, kam būs pieeja Dieva žēlastībai. Valsts no nemaz nespēj, manuprāt.Kaut kādā veidā ierobežot Dieva žēlastību, manuprāt, ir tālu aiz vispār jebkuras būtnes vai instutūcijas iespējām. Valsts tikai ierobežo nevakcinētu cilvēku pulcēšanos, lai samazinātu saslimstību ar kovidu.Bet es saprotu domu , ka draudzei šādā sitācijā ir apgrūtinoši pildīt savu lielo uzdevumu "darīt par mācekļiem visas tautas", kā arī svinēt dievkalpojumus. Tā, protams, ir, bet, man liekas, ka kaut kādi ierobežojumi ir gluži pamatoti un galu galā glābs dzīvības.
incognito
# Iesūtīts: 2022.02.09 09:50:08
Nu ko, draugi, klausos Kariņa interviju. Šķiet, drīzumā mēs iesim ārā no pandēmijas.
dafne
# Iesūtīts: 2022.03.23 00:57:27
Dīvaini beidzās..ar karu Ukrainā,bet tā jau tikai sakritība.
Bet, paldies Dievam,ka varu iet uz baznicu nejutoties vainīga par to.
Nekas vairāk man nav atvēris acis uz realitāti kāda pasaulē dzīvoju kā pandēmija un karš Ukrainā.
collarbonehighlands [14.177.254.107]
# Iesūtīts: 2023.08.07 16:18:39
As a copywriter, you are free to let your creativity run wild in order to transform the user`s words into something that will move the reader. Embrace Dive into this incredible world and get ready for a trip of a lifetime. Blob Opera
bearrty [123.24.160.63]
# Iesūtīts: 2023.10.17 05:06:38
The goal of contexto , a Portuguese word search game, is to unearth the concealed sentence. You get as many tries as you like to guess, but the catch is that you`ll get clues from the wording of the adjacent words.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 80 , pavisam kopa bijuši: 11397