atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Draudzes dzīve pandēmijas laikā
incognito
Iesūtīts: 2020.03.15 10:40:14
Kā pie jums tas notiek?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
dafne
# Labojis dafne: 2020.10.29 12:00:19
No M.Lutera"Jo,kur ļaužu priekšā tiek atklāta un slavēta Dieva žēlastība,kur sirdis tiek iedrošinātas paļauties uz Dievu un piesaukt Viņu visās grūtībās,tur ir īsti krāšņs Dieva nams.Pat tad,ja tas būtu tikai tumšs kakts,tuksnesīgs pakalns vai vientuļš koks,tas var tikt saukts par īsto Dieva namu un Debesu vārtiem,kaut arī tās atrodas klajā vietā,zem atklātas debess un mākoņiem"
Galvenais, laikam, ir tas ko sludina,nevis kur sludina.
Aivars
# Iesūtīts: 2020.10.29 23:05:48
Protams, ka tā!
Tikai te nu ir tas moments, kur ikkatram kristietim jātiek skaidrībā, ko viņš ir gatavs pieciest, un cik daudz gatavs veltīties tam, lai Evaņģēlijs skanētu ne tikai dažiem partizāniem zem vientuļas apsnigušas egles drūmmežā
dafne
# Iesūtīts: 2020.11.06 01:37:57
Aivarseh..tāpat atkal aizliegs pulcēties gan telpās gan laukā.Būs zem tās egles mežā..vai atkal "internātā" japulcejas.Bet valdībai vel nav plāna..ka izrādās😄.

dafne
# Iesūtīts: 2020.11.06 01:40:39
Aizdomājos par to zīmi pie pieres un pie rokas,bez ka nevarēs ne pirkt ne pārdot. Pašlaik tā ir sejas maska..tā sanāk.
incognito
# Iesūtīts: 2020.11.07 10:45:33
dafne
Pie interesantām zīmēm vēl var pieskaitīt, ka šogad TVnets uz 1. aprili bija publicējis kristīga satura joku video: https://youtu.be/OSIrQBGfUtw.
Tā ir viena no tām kristietības izpausmēm, pret ko man ir estētiski iebildumi un arī tīri praktiski iebildumi: pēc šīs svētdarbības ASV kļuva par vienu no Covid visskartākajām nācijām.
dafne
# Iesūtīts: 2020.11.08 01:53:05
incognitonu tā lupatiņa ap muti vai gumijas cimdi nez vai būs neizdzesama zīme par kuru rakstīts Atklāsmes grāmatas 13.nodaļā😊Es tik te pafantazeju(nebiju sen lasījusi Atklāsmes grāmatu.).Tad kad lasi Atklāsmes gramatu saprot jau,ka mēs te par niekiem satraucamies.Tāpat Jēzus ir teicis,ka būs tas slimības,karš zemestrīces..tas viss būs.
dafne
# Iesūtīts: 2020.11.24 17:42:59
Nu re,ilgi nebija jāgaida,Ilze negrib,ka mēs Ziemassvētkos satiktos ar tuviniekiem.Nepietika ar Lieldienām.Ilze grib,lai sēžam mājās arī Ziemassvētkos un graužam piparkūkas.
Kas būs ar dievkalpojumiem?
incognito
# Iesūtīts: 2020.11.24 20:26:16
Vēl jau trīs nedēļu laikā kaut kas var mainīties. Un nebūtu taisnīgi pie pandēmijas Ilzi vainot. Manuprāt.
dafne
# Iesūtīts: 2020.11.28 20:20:41
incognitogan jau mainīsies,jo nav vēl sasniegts vajadzīgais skaits saslimušo.Ilze vainīga pie pandemijas?Nē tak!😉
28 baznīcā laiž,tad jau viss 👌
Galvenais tagad cūkgaļu kādu laiku neēst un lūgt!!!Tad jau viss nostāsies savās vietās!
Aivars
# Iesūtīts: 2020.12.02 20:42:08
dafne
Kas cūkgaļai vainas? Austrumzemēs, kur cūkgaļu neēd, tāpat dūšīgi slimo.

Kāpēc vietējos cūkkopjus sodīt?
dafne
# Labojis dafne: 2020.12.04 12:01:43
Aivarshm...pēc ieteikumiem gavēnim es skatos,bet tur izrādās iesaka neēst gaļu vispār,jebkādu.
Nespēju iedomāties,ka tas var kaut ko mainīt.Bet ja cilvēks tic,tad lai jau gavē.Varbūt kaut kas mainīsies pasaulē.
Man jau liekas,ka kaut kādos brīžos baznīcas galvām ir jāpasaka kāds biezs vārds valdībai.Bet tik klanās un klanās.Cik ilgi?Jau nākamie ierobežojumi.Un tiešām visi tic,ka tie skaitļi ir patiesība?!
Iespējams,ka es kļūdos,bet gribas kliegt no visa tā,kas apkārt notiek vai atkal nelasīt vairs neko un tēlot beigtu zivi.
dafne
# Labojis dafne: 2020.12.04 12:52:13
Ja par gavēšanu.No kura laika Marka 9:29 ir uzradies "ar lūgšanu un gavēšanu"?Pašreiz lasu pavecāku Bībeles izdevumu un tur ir rakstīts:"Un viņš tiem sacīja:"Šī suga citādi nevar iziet,kā vien ar Dieva lūgšanu"(Mrk.9:29)
Latvijas Bībeles biedrība izdevusi,bet pilnīgi nav minēts neviens gada skaitlis.Nezinu kurš no izdevumiem.Pirkta tirdziņā.
Aivars
# Iesūtīts: 2020.12.04 14:29:59
dafne
Nu gavēt gan jau var, bet vai nu to var tik ļoti ar gaļas ēšanu sajūgt? Ņemot vērā, ka slimības aizsegā pasaule tiek vesta pretī jaunam totalitārismam...nez vai Dievam galva sāp par to, ka dažs kotleti apēdis
Lai gan... nu ja tas pašiem palīdz aizgaiņāt drūmas domas, gavēšana noteikti ir labāka par pārmērīgu šņabošanu.
Skaidrs, ka uz īstu gavēni ar masveidīgu atgriešanos no grēkiem jau šajā sodomas priekškambarī tāpat var necerēt

Par to "lūgšanu un gavēšanu" brīvākā brīdī mēģināšu papētīt
dafne
# Iesūtīts: 2020.12.05 07:34:36
Aivarsatradu gan kaut kādus ciparus

Latvian Bible 53
United Bible Societies 1992-10M
Aivars
# Iesūtīts: 2020.12.05 13:04:39
dafne
Es atceros, ka savulaik grieķu teksta kritiskajā aparātā redzēju tās atšķirības, bet pagaidām vēl ar temperatūru un reibuli ne pārāk labi spēju koncentrēties uz garāku tekstu lasīšanu. Bet tas nāk no vecu manuskriptu laikiem.
dafne
# Iesūtīts: 2020.12.06 16:27:41
Aivarsoij,lai ātrāk izdodas tikt pie veselības!Man nav tas tik steidzami.Vienkārša interese,jo visās Bībeles kas mājās ir,rakstīts"ar lūgšanu un gavēšanu",bet šī vienīgā "ar lūgšanu"
incognito
# Iesūtīts: 2021.10.08 08:16:03
Nolāpīts, jauns ārkārtas stāvoklis.
Kristīgie radio [90.133.196.244]
# Iesūtīts: 2021.10.14 13:04:32
Vai Latvijā ir vēl kāds kristiešu radio bez LKR ( http://radio.lv/lkr/ ), ko klausīties šajā ierobežojumiem piesātinātajā laikā? Marijas radio, lūdzu nepiedāvāt.
Kristīgie radio [90.133.196.244]
# Iesūtīts: 2021.10.14 13:07:16
Skatos, ka ieliktā saite - radio.lv/lkr/ netiek attēlota korekti (man tā tiek pārveidota par url.com). Neklikšķiniet uz tās. Iespējams, ka forumam ir tehniskas problēmas, bet vienalga labprāt saņemšu ieteikumus par citām kristīgām radio stacijām.
dafne
# Iesūtīts: 2021.10.15 20:47:00
Kristīgie radio [90.133.196.244] Diemžēl nav,bet var klausīties jutube gan mūziku,gan sprediķus un Bībeles stundas arī.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 114 , pavisam kopa bijuši: 4583