atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Par mācītāju atalgojumu
Pilsonis
Iesūtīts: 2008.01.24 10:45:02
Vai jūs neplīdzētu man vienā jautājumā?

es gribētu zināt par mācītājiem
no kā viņi dzīvo? kas viņiem maksā? cik? vai ir kādi atvieglojumi?

bū``su ļoti pateicīgs
lūdzu lūdzu!
paldies!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
AutorsZiņas teksts
sica. [78.84.154.224]
# Iesūtīts: 2010.03.08 11:37:39
Valentīnis
nu tad painteresējies
vai patiesi tu domā, ka priesteris ir kungs un ķēniņš (nu tas RKB ir tikai atsevišķos gadījumos viens te pat augstāk minēts)
sica. [78.84.154.224]
# Iesūtīts: 2010.03.08 11:38:56
Valentīnis
tu domā tev atskaitās. mūsējā sanāk reizi mēnesī un tas netiek afišēts tā baig ar milzu plakātiem:: pasaka dažreiz misēs un viss
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.03.08 11:40:15
na A.liekas pēdējo reiz ar tika pateikts t.Andreja laikā(nomira gan nu jau 10-tais gads kā iet )
sica. [78.84.154.224]
# Iesūtīts: 2010.03.08 11:57:03
vispār tās jūsu nsarunas ne patēmu... škic uz sarunām diskutēsim tālāk
Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.03.08 11:59:07
sica. [78.84.154.224]
tu jau nevari izdzēst, ko sarakstīji!!!
es varu, bet tas bojās manus sapamošanas rezultātus!
bērziņš
# Labojis bērziņš: 2010.03.08 12:04:35
Pilsoni, Nepateici, kapēc gribi zināt mācītāju atlgojuma lielumu?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.08 12:11:25
bērziņš
bērziņa kungs. Tev no augšas būtu takā tomēr jāredz - pilsonītis komentāru rakstīja aizvēsturiskajā 2008 gadā, kad zāle bija zaļāka, Kalvītis valdībā bija aizņemts ar visādiem svarīgiem darbiņiem, un krīze mums nekādi nedraudēja. Nu, vai vismaz ekeonomikas pārkaršanu mums solīja ar "maigo piezemēšanos".
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.03.08 12:15:00
masiks [212.93.96.2]eu roč aizvēsturiska diskusija izvilkta
jancis [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2010.03.08 12:45:32
Nav lieki arī pārlasīt arī diskusiju par Reformu nekustamajos īpašumos http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=3&id=183
nesapraša [78.84.52.201]
# Iesūtīts: 2010.03.08 12:58:30
Top 10 komentārs ir patiess, to apstiprināja Defacto intervija ar Dimantu, kur var noprast, ka uz upura altāra tiek uzlikti Ganiņš un Eglītis, kā atbildīgie par radušos situāciju un grezno, izšķērdīgo dzīves veidu. Vienīgi vai nav jāatstājas pašai galvai ar visu 80.cilvēku lielo administratīvo aparātu uz 140.mācītājiem. Jo virsgans neveic savas pamatfunkcijas - nerūpējas par draudžu ganiem un nav nekāds dialogs ar ierindas ganiem radušajā situācijā! Tiek domāts tikai lai administrācijai būtu atalgojums! Baznīcas pamats ir draudze un draudze bez gana nav draudze! Vai tā vairs ir Baznīca vai tikai iu vai sia ar savu administrāciju!?Kurš atgriezīs tagad draudzēm 1/3 nekustāmos īpašumus, kurus ieguldīja katra draudze māc.algu un sociālā nodrošinājuma fondā!?
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2010.03.08 13:46:42
Rudens rozes balss

Kā tev liekas, kādēļ mēdiju neuzbrīk ne ortodoksajai, ne katoļu baznīcai, bet pastāvīgi pie jebkura iegansta - tieši luteriskajai? Tas ir jautājums, kas mani tiešām interesē.

Uz šo jautājumu es tev varu atbildēt: Tādēļ, ka LELB pati dod iemeslu šādiem uzbrukumiem daudzējādā veidā: ar savām neadekvātajām darbībām finansu jomā; smieklīgām pretenzijām uz īpašumiem - kaut vai dzemdību nams, Pēterbaznīca jau arī - kam mums tā ir vajadzīga, mums jau ir Vecrīgā viena baznīca - Reformātu, kurai izdomāts mākslīgs pielietojums jauniešu centra veidā, bet Pēterbaznīcas draudze jau arī tāds mākslīgs veidojums vien ir! Tad vēl Vanaga tieksmes LELB padarīt par vadošo baznīcu Latvijā un visāda politiska koķetērija, patikšana apgrozīties augstākajā sabiedrībā; visbeidzot nespēja vadīt Baznīcu, uzturēt vienprātību vai vismaz toleranci - paskaties vien, kā mācītāji ir sašķēlušies. Savukārt no mazo draudžu puses ir pamatīga apdalītības sajūta.

Lūk - tas viss ir tas, ko es saucu par vietas došanu velnam. Un vēl ievēro labi - piekasās ne jau LELB kā tādai, bet gan tikai vadībai un pie katras izdevības Vanagam personiski. Švaks tas pīārists Kupcis ir, par ko viņam algu maksā! Jūs drausmīgi cepjaties par mediju interesi un meklējat nodevīgos infas pienesējus. Bet vai tad tas nav Kupča darbs - sniegt medijiem paskaidrojumus. Vienkārši LELB vajadzēja PIRMS de facto nākt klajā ar preses relīzi, tad neviens neko nevarētu pārmest. Te atkal ir vienkārši neizdarība, kas tik ļoti raksturīga mūsu vadībai.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.08 13:52:32
Jānis Kalniņš

Visumā piekrītu, izņemot par jauniešu centru - kāpēc tev tas šķiet mākslīgs veidojums? Kas par to liecina?
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.08 14:04:58
Jānis Kalniņš
Citējot Ingars, visumā NEpiekrītu tev. Plus vēl piedevām Tavi šeit publiskie apvainojumi savas Baznīcas vadītājam ir vairāk kā neētiski.
Ja gribēji viņam ko tekt, varēji - kā Bībelē rakstīts - pamācīt vispirms zem četrām acīm, piem., meilā.

Tas, ka tu esi visgudrākais un ka, ja klausītu tev, tad Baznīca visā pasaulē plauktu un zeltu, tas mums jau sen ir zināms.

Man drīzāk šķiet, ka šiem pastāvīgajiem uzbrukumiem ir kāds netiešs (vai varbūt arī tiešs) sakars ar LELB konservatīvo nostāju HS (kas ir ļoti agresīva kustība visā pasaulē) un sieviešu neordinēšanas jautājumā.

Tā nu veidojas "nesvēta alianse" starp ateistiem un "citādi ticīgajiem" kopīgā uzbrukumā mūsu Baznīcas konsevartīvismam arhibīskapa personā. Un tu esi viens no tiem...
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.08 14:13:43
Rudens rozes balss
Domājams un es pat zinu, ka ar vadītājiem visvisādas lietas ir runātas un pārrunātas
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.08 14:31:22
Rudens rozes balss
Nē, nu gan būs jārājas! Kāds sakars Jānim Kalniņam ar homoseksuālismu? Tas ir kaut kāds `gēbelsims`, kas pat ne katrā `dzeltenajā` preses izdevumā būs novērojams.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.08 14:38:20
Aivars
Tas attiecas uz starptautisko spiedienu, kura "nesvētajai aliansei" - protams, citu iemeslu dēļ - ir pievienojies Jānis Kalniņš
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.03.08 14:40:02
Aivars

Balss drusku cepās ne pa tēmu. Ja viņa zinātu, cik patiesībā bonusus viņai mēs atdevuši, pateicoties viņas otrajai pusītei!
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.08 14:40:55
Jānis Kalniņš
Tikko pēc mācītāju konferences bija ievietota ziņa LELB mājas lapā, tā pēc neilga brīža jau sākās zvani un interviju vēlmes. Tātad - kurā brīdī vēl preses relīzi? Ja kāds jau bija "pieklauvējis" jeb piezvanījis.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.08 14:43:57
Raimonds
Paldies par bonusiem.
Līdz šim gan nevienu vēl neesmu saņēmusi - tikai pāris gan virtuālas, gan reālas tulpes, bet no no Raimonds.
Nezinu, kāds sakars mistiskiem bonusiem man ar manu otro pusi. Es kā Jānis Kalniņš - saku, ko domāju. Un ne no viena bonusus nesagaidu.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.08 14:47:00
Rudens rozes balss
Kā tad! Kad pēdējo reizi nokavējos ar samaksāšanu maksas stāvvietā un dabūju soda kvīti, tas arī bija ``nesvētās alianses` roku darbs un kristiešu vajāšanas. Un tā sapīkusī dāma vienā iestādē, kur šorīt biju iegriezies, arī bija tai pievienojusies.

Raimonds
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 11 , pavisam kopa bijuši: 2253