atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu kāpēc ticat Bībelē rakstītajam?
sniegaodzina
Iesūtīts: 2008.01.03 16:16:37
Bībeli taču ir sarakstījuši cilvēki. kā jūs zināt ka tā ir patiesība kas tur rakstīta??? varbūt tās ir skaisti izdomātas pasakas??? kas jums liek domāt ka Dievs ir?? kādi tam ir pierādijumi?? kāpēc uz pasaules notiek tik daudz ļauna? vai tad Dievam to nevajadzetu noverst??? vai Dievs maz ir labs???
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.08 16:33:55
KN, bēda tāda, ka Kopenhāgenas skola pardz, ka Apziņa kolapsē kvantu viļņa funkcijas vienā noteiktā stāvoklī, tamdēļ te nu ir tā juhņa, kamdēļ tu multiversu nekad nevarēsi novērot, līdzko tu uz fotonu paskatīsies tā cieši, tas maita kolapsēs tieši tajā universā, kuram piesaistīta ir tava apziņa...
Tas apmēram tā... ir bezjēdzīgi runāt par to ka vakar tu varēji izvēlēties 1000 dažādus risinājumus kādai problēmai, fakts ir tāds, ka tieši viens risinājums deva tieši to bildi, kuru tu novēro tagad. Tu nevari izvēlēties neko citu kā tikai to, ko tu izvēlies.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.08 16:37:08
Ja ir viena Realitāte, kāpēc tai nevar būt par cēloni Autoru kolektīvs? Lūk, tev Windows instalācija - daudzu programmētāju kopīgs darbs. Reāli darbojas, ir Realitāte būtnēm, kuras varētu dzīvot kādā tur datorprogrammā - simulatorā.

Pēc kā tu atšķir, ka viņi ir daudz... kas ir tas, kas viņus atšķir, jo citādi tu nevari teikt - Kolektīvs!

Bet līdzko tu uzzīmē divus punktus, kas atšķiras tikai ar vienu koordināti, tu esi definējis taisni, kas ir augstākas pakāpes dimensija par punktu un trascendē punktu un ir tieši viena!

Vai neesi brīnījies par to, ka caur diviem punktiem var novilkt tieši vienu vienīgu nesakrītošu taisni!

Šādi spriežot ceļoties pa struktūru augšā tu nonāksi pie viena hierarhiskā ROOTa, par kura struktūru tu vari tikai spekulēt, bet no ārpuses tu to esi spiests uztvert kā tieši vienu objektu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.08 16:41:12
Nonaakam pie taa pasja: Ja njemam nopietni hipotezi, ka taas, kaa teisti saka, gariigaas padariisanas pastaav, taa m
momentaa jaafinansee okultisti!


Bet paredzot augstākas SB kontrolēšanas tiexmes, mēs varam faktiski nofinansēt paši savu paverdzināšanu! Nebaidies? Būsi kāmis krātiņā, kas domā ka pasauli ir izpētījis!

Teisti tieši par to arī uztraucas, ka demonoloģija nekontrolēta noved pie paša pētnieka apčakarēšanas un paverdzināšanas un vēlāk uzrīdīšanas labticīgajiem!

Un loģiski ka jebkura ļaunā aģenta pirmā taktika ir radīt uzticību tevī, tātad piekrist visiem taviem postulātiem, tā teikt locīties tev līdzi un pūst tavā stabulē (tas pats AU Kompass tā blondīne tieši tā arī runāja tieši to ko meitene gribēja dzirdēt) un lēnām geinojot tavu uzticību, pārņemt vadību! Ja pārtver laicīgi kontroli, vari izbēgt, a vari neizbēgt, īpaši ja oponents zin tavas vājības (skat atkal AU kompasu ar lāču karali).

Tieši otrādi - labie SB būs tie, kas sākotnēji šķitīs nelabi, jo teix tev taisnību - arī to, kas ir nepatīkama! Interesanti, ka filmā patiesības daikts ir mehānisms, nevis dzīva būtne. Tas implicē scientistu paradigmu, ka SB nevar apriori būt laba un paust patiesību, tikai auxts metāls spēj runāt taisnību... tas ir blefs.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.08 16:44:06
``tu nonāksi pie viena hierarhiskā ROOTa, ``
Bet ja nu saada celsjanaas pa liimenjie ir bezgaliiga?


Tad izejot no mūsu ierobežotības uztvert bezgalību strukturāli, esam spiesti to aplūkot kā vienu kopu, no kā arī automātiski izriet - Vienīgums!

Savukārt dzīļāka skatīšanās ir jautājums par šī cēloņa struktūru... bet te nu pat Teistiem rokas par īsām, jo Dieva "iekšas" ir noslēpums, nedz atklāts, nedz izdibināms jautājums uz doto momentu.

Labākais kas ir noticies, Dievs atklājis savu 3vienīgo dabu, tas JAU ir atbilde neliela par struktūru, un tu jau tad redzi, ka neticīgie vienkārši nobuxē uz šo jēdzienu un to nesaprot, ticīgie to saprot bet izskaidrot nespēj, jo, loģiski, nevar izskadirot kaut ko kas ir ārpus empīriskās uztveres, var tikai projicēt līdzības, bet nu tas ir tas pats kas flatlanderim borēt kas ir cilindrs, te šis redz kvadrātu te apli un zin, ja tu rādi apaļu kvadrātu un saki ka tas ir cilindrs, tad nav brīnums ka šis ar pirxtu pie deniņiem rāda!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.01.08 16:47:03
Mulders

Tāpēc jau arī Kopenhāgenas skola tai darbā tiek kritizēta.
Evereta skolā atkal apziņai nav tādas funkcijas.

Es jau zinu, kāpēc tev Kopenhāgenas skola mīļāka :-)

P.S. Tas nebija Kapra, bet šis te autors:
http://en.wikipedia.org/wiki/David_Deutsch
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.01.08 16:53:11
Mulders
Pēc kā tu atšķir, ka viņi ir daudz... kas ir tas, kas viņus atšķir, jo citādi tu nevari teikt - Kolektīvs!
Pēc dažādiem programmēšanas stiliem kaut vai. Taču jautājums nav par to, vai es viņus varu vei nevaru atšķirt, bet gan par to, vai viņi var vai nevar eksistēt, vai arī var eksistēt tikai viens vienīgs.

Bet līdzko tu uzzīmē divus punktus, kas atšķiras tikai ar vienu koordināti, tu esi definējis taisni, kas ir augstākas pakāpes dimensija par punktu un trascendē punktu un ir tieši viena!
Punkta līdzība neder, mēs runājam par saprātiem. Tev sanāk - ja divi cilvēki strādā pie viena projekta, tad viņi saplūst kopā kaut kādā kopcilvēkā?

Vai neesi brīnījies par to, ka caur diviem punktiem var novilkt tieši vienu vienīgu nesakrītošu taisni!
Tas ir tikai plaknē, taču pamēģini vilkt uz globusa! Tur caur abiem poliem var izvilkt daudz taišņu.

no ārpuses tu to esi spiests uztvert kā tieši vienu objektu!
... taču tas nenozīmē, ka objekts IR viens!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.08 17:03:36

Redzi, mees atkal uzskataam, ka nav jeegas postuleet kautko principaa neizdibinaamu.

Nē es neteicu principāli neizdibināmu. Es nedomāju ka cilvēks jelkad pārstās jautāt jautājumu "Kas ir Dievs" ar to domājot tieši šo iekšējo struktūr. Mēs vienkārši šobrīd šo jautājumu atliekam, jo apzinamies savu nespēju uz doto brīdi to atbildēt, bet koncentrējamies lai skaidri saprastu to kas tomēr ir atklāts.

Tāpat arī fizikā... varbūt patiesi nevajag pūlēties atklāt kas ir elektrība un gravitācija, ir interesanti jautājumi kurus vajag pamēģināt atkost arī bez tiem, kazi tas pats Higgsa bozons dos atbildi arī uz šiem jautājumiem. Zin kā... citreiz vaig atiet no gleznas tālāk un mierīgi uzvilkt dūmu ij kad mozgas beigs kūpēt moš ieraudzīsi ka prosto lasi grāmatu kājām gaisā... ij viss būs skaidrs!

Pietam, kaut vai Dieva gājiens ar 3vienību liek domāt, ka Dievs neuzskata principāli savu dabu par neaizskaramo govi, vienkārši viņš jau arī Gudrs, neuzbāžas ar kvantu fiziku mežonim, kam bi mamutu nogāzt vispirms...

Pietam zin kā ir ar 3vienību... ir daži izredzētie kas to spēj saprast skaidri... bēda tāda, ka šie nevar to pastāstīt citiem... nesaprot... strukturālā nesaderība! Te arī parādās pazemības jautājums, pagaidīt kāmēr visi citi nonāk līdz tam, tad arī atklāt nākamos līmeņus! Galu galā Dievs radīja cilvēku ar vienu labu mērķi - attiecībām ar sevi. Es, protams, neuzskatu, ka man jāzin tava struktūra lai varētu ar tevi labi dzert tēju, tak man nav žēl ļaut tev sevi aplūkot rengena staros, ja tev tas ir būtiski, lai varētu ar mani iet mežā sēņot!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.08 17:11:18
KN, redz te arī ir pasaules nelaime!

BTW Hinduismā tas vislabāk parādās... Dievišķais tiek saskaldīts tādos matos, ka tur putekļi vien kūp. Tb katrai cilvēku iedomātai ATŠĶIRĪGAI īpašībai tiek piekabināts atsevišķs atšķirīgs pirmsākums - Dievs. Arī Raksti raksta, ka tā ir primitīvā Dievbijība un saka, ka arī mēs sākumā bijām pirmspēku kalpībā... tieši runājot daudzskaitlī... Tas ir tā, ka manu labo garastāvokli tu traktē kā vienu personu, bet kad dusmojos, tad tas ir cits Mulders Prim... un cik man stāvokļu tik Dievu tev sanāk..> Rezultātā, tā kā Dievs ir bezgalīgs, tad Dievu skaits hinduismā ir ierobežots ar cilvēka iztēli! To pašu var redzēt pagānismā un Grieķu/Romiešu teoloģijā... kaut kādām īpašībām tiek pakārtots Dievs, taču kad paskatās tuvāk, tad Milas Dievs var dusmoties un Dusmu Dievs var iemīlēt...

Otrs grāvis ir strikatis Monoteisms, kas bēgdams no politeisma ielido otrā grāvī un mēs iegūstam Sfērisku Dievu Vakumā!

Bet tā kā Trīsvienība lec ārā no jebkādas izpratnes, tad tā neizbēgami noved pie viena vai otra grāvja, līdzko tu ar savu rupjo āmuru mēģini Dieva struktūru ķidāt!

Tamdēļ esmu teicis Dievs ir "MetaSaprāts" un ļoti labi apzinos, ka ar to es faktiski neko nepasaku jēdzīgu, jo arī tāds saprāts kas par kārtu augstāks kvalitatīvi nevis kvantitatīvi par mūsējo ir ārpus mūsu pieredzes un uztveres, varam tik piedēvēt tam vārdu tā paši sevi mānot, ka kaut ko esam pateikuši. Šeit Kārlis sj to labi pateica, par Dievu nevar runāt kāmēr Dievs pats par sevi nerunā!

Tamdēļ arī Dievs pazemojās līdz cilvēka līmenim, lai beidzot dotu pats sevi mums uztveramā formātā... Tas ir kā cilindrs noprojicējās par kvadrātu, lai nabaga flatlanderi beidzot kaut kā Dievu varētu aptvert... ar savām plakanajām smadzenēm!

Te ir tas pats... Taču ja flatlanderis sāks šķelt cilindru ar visām iedomājamām plaknēm viņam radīsies ilūzija, ka runa iet par n-tajiem pirmsākumiem...

Es daudz tolerantāk uztveru tādu politeismu, kur Dievi savstarpēji nekonfliktē un nerada pretrunas, bet ja Dievi savā starpā kasās (skat Romiešu leģendas) nu tad es tās fixi norakstu teiku plauktiņā, tas ir ārpus jebkāda mana pieļāvuma par Dievu, jo viena no pamataxiomām man ir tāda, ka Dievs nav pretrunu Dievs...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.08 17:12:31
Ctulhu, par to dešifratoru incanta doma!

Te tāda ienācās doma... Tu būdams pieaudzis esi spiests uzticēties labai meitenītei, kas lasa daiktu. Tev apriori ir jānotic meitenītes labumam, lai viņas interpretāciju varētu pieņemt.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.01.08 17:14:27
Mulders
Kā var varēt saprast un nevarēt izskaidrot citiem? Tas var norādīt arī uz šķietamu izpratni, kad pašam liekas, ka saproti, taču sākot iedziļināties, izrādās, ka nesaproti vis.

Vienīgi tas varētu būt tad, ja "saprastais" ir kaut kāda sajūta, nu tur "sāļš", tad vari skaidrot līdz pulsa pazušanai, nekas nesanāks.

Vai arī - saprāta paplašināšanās kādas atklāsmes vai izmainīta apziņas stāvokļa gadījumā. Tad paliek pāri tikai "es zinu, ka tas tā ir, taču tagad pats sev nevaru paskaidrot". Vai tas ir šis gadījums?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.01.08 17:19:12
Mulders
Tev atkal hinduisma salmu cilvēks. :-)
Pie krišnaītiem vismaz neko neskalda, ir vienkārši viens vienīgais Dievs, un dažādas Dieva izpausmes, lomas, ko viņš spēlē. Papildus tam dažreiz lomas spēlē arī citas būtnes, taču jebkurā gadījumā tie visi ir padievi, pakļauti miršanai.
Dievs ir viens.

Tie, kas savā starpā kasās, ir padievi - Olimpa dievi ir kā piemērs. Jāņem vērā, ka visi Olimpa dievi kaut kad ir piedzimuši, arī Zevs tai skaitā.

Vārdu sakot, nejauc Dievu ar dievu! :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.08 17:22:54
Kā var varēt saprast un nevarēt izskaidrot citiem? Tas var norādīt arī uz šķietamu izpratni, kad pašam liekas, ka saproti, taču sākot iedziļināties, izrādās, ka nesaproti vis.

Ja pietrūxt strukturālā bridža!

Vislabāk to varētu raksturot ar starpvalodu tulkošanu! Var gadīties, ka no vienas valodas tulkojot otrā nav iespējams pārnest nozīmi jo nav tāda vārda. Savukārt jaunu vārdu iedot nozīmētu vēl pa virsu iedot arī empīrisko pieredzi!

Kas beigu beigās noved pie tā, ka, lai es tev paskaidrotu to ko esmu sapratis 3 gadu sēdēšanu fudzijamas virsotnē, man nāxies tevi turpat nosēdināt... un tas tev var izrādīties nepieņemami. Bet mans apgalvojums ka Konrālie Nāpšļi ir lillā būs visai aizplīvurots tev.

Kā arī, vai tad neesi sastapies ar situāciju, kad kaut ko saproti, bet citam paskaidrot nevari, jo viņš vienkārši neuztver to freimworku kurā tu domā.
Man, piemēram, ir grūti skaidrot filologam programmēšanas multiheritanci! Sanāk māžoties ar līdzībām, bet tikai vēlāk ieraugi cik šķībi dažkārt cilvēki interpretē šīs līdzības!

Labs piemērs ir objektorientētā programmēšana. Lai to saprastu man nācās atmest iepriekšējo paradigmu... līdz tam to visu nesapratu! Tagad saprotu un brīnos kas tur nesaprotams var būt!

Nu tā kaut kā... un vienmēr jāņem vērā ka var existēt kudī augstākas atklāsmes. Kaut vai tā pati kvantu fizika, tieši tas ko teicu, tamdēļ ka neexistē skaistas valodas kurā runāt, nākas izlāpīties ar matemātikas formulām... bet interpretācijas nav, tamdēļ tādi autori, kam laba iztēle var runāt par paralēliem visumiem, bet tā ir valoda... vai tā palīdz izprast... to lai citi spriež!

Te arī prātā nāk Akvīans Toms, viņš ļoti gudrs onka bij, bet tad kad gandrīz savu darbu bij pabeidzis viņam esot bijusi atklāsme un viņš nepabeidzis darbu to pārtrauca ar vārdiem "Viss, ko esmu uzrakstījis ir Salmi" (Katoļi to noklusē). KO viņš saprata un atskārta... da nezinām, jo kā rāda vēsturi RKB čurā kipjatoku jau par šiem salmiem, tad nu iedomājies kas onkam dabrauca, ja šis tādu pērli nolaiž podā... Man ir teorija ko šis ieraudzīja, tak es pats to nespēju vēl redzēt!

Pats esmu gan piedzīvojis tas ko krieviski saka "Aseņila" gan esmu redzējis jaundzimušos kristiešus kā viņiem salīmējas pužļi un viņi atskārts grēknožēlas un Kristus upura un piedošanas nozīmi... bet kas interesanti, pat pašiem mums tā izpratne izslīd no rokām, ja nepaturam galvā... paliek tikai ticība... un tad atkal kādreiz kaut kas uzplaixnī un tu kaut ko saproti!

Un lai to visu nodotu tev, man nāktos tevi soli pa solim vest tieši pa to ceļu kuru esmu gājis es pats, jo citu es nezinu! Taču Kristieši izvēlas citu ceļu - stāsta par Dievu un ļauj Dievam pašam cilvēkā darboties...

Un tas nav nekāds brīnums, ka vienā brīdī tev kaut kas notiek galvā un pēkšņi tu ieraugi kaut ko tik skaidri ka apžilbsti, un tad atskārsti ka citam to nespēsi nodot, jo viņam ir cita pieredze!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.01.08 17:24:54
KN mazliet tev draudzīgs brīdinājums par tiem fiziķiem kas taisa revolūcijas ar brošūriņām!

Esi skeptisks! Pastāstīšu reiz kā mani apčakarēja. Es reiz izlasīju kā viens baigi argumentē pret visādiem tur prikoliem fizikā un kā vienu viņš pieminēja fenomenu ar ledu.

Viņš argumentēja, ka ūdenim atņemot enerģiju tas sasalst un galu beigās spēj tērauda trubas salauzt. No kā šis secināja, ka enerģijas nezūdamības likums ir blefs.

Lūk tev jautājums, vai zini atbildi kamdēļ viņam nav taisnība... Kā tas nākās, ka ūdeni atdzesējot tajā parādās tāds spēks un ledus izplešoties spēj salauzt ļoti izturīgas struktūras, kurās pirms tam pat ļoti karsts ūdens ne čiku ne grabu nespēj padarīt!

Es toreiz tam noticēju, bet man pietika prāts pagooglēt atbildes, un tās sagūglēju un tur bij kāreiz tas, ar ko cilvēkus apčakarē pierādot ka 2x2=5... sīkums, ko pat šķiet skolās nemāca!
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.01.08 17:35:31
Mulders
Deičs nav nekāds brošūriņu fiziķis.
Ja domāji to par gaismas ātrumu c=const, tad jā, piekrītu.

Kau gan - es parasti izrakņājos pamatīgi pa internetu, meklēdams, ko citi jau ir izkritizējuši :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.08 17:49:59
Ctulhu, nefiga...

dievs + cilveeki + sakaru kanaali +jauna infa, kas genereejas siis sisteemas darbiibas rezultataa

Tā ir vienkaŗšāka sistēma!

Kaut vai tas, ka Dievs varēja radīt uimu dažādu visumu un radību, bet radīja tieši šo, nozīmē, ka Dieva griba kolapsēja konkrētā visumā konkrētā Radīšanas aktā... Būtībā Dievs upurējās šī visuma labad, tādējādi Dieva "pīckāšanās" ap šo konkrēto Visumu ir daudz mazāka (bezgalīgi mazāka) sistēma nekā Dievs pats par sevi!

Dievs pats par sevi ir radīšanas superpozīcijā, savukārt no mūsu viedokļa skatoties Dievs + Mūsu Visums ir viens šīs superpozīcijas gadījums... no kā nepieciešami izriet, ka tas ir daudz mazāks par Dievu vienu pašu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.08 18:20:14
Ctulhu, Dievs ar superpozīciju ir lielāks, nekā Dievs konkrētā Radības kontextā!

Un tu to vari saukt par destruktīvu aktu, mēs to saucam par mīlestības jeb pašuzupurēšanās aktu. Mīlestība vienmēr ir upuris, sevis "ierobežošana"...

Dievs arī tālāk gāja un Jēzū Kristū par cilvēku tapa - mūžīgi! Un mūžīgi nesīs naglu un šķēpa rētas savā ķermenī!

Bet nu tas jau ir cita tēma un dziļa tēma!

Pagaidām saproti, ka Dievs ir lielāks par jebko, ko pats rada! Jebkas kas ir Dieva radīts ir mazāks nekā Dievs.

Dievs ir teixim 1 bet jebkura radīšana ir kaut kas mazāks piemēram 0.0002 un Ir nevis jāsaskaita bet jāreizina... Tamdēļ summārais reizinājums vienmēr būs mazāks nekā Dievs viens pats

Matemātiķi!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.08 18:41:18
Ctulhu

Dievs + Radītais "ierobežo" Dievu šā radītā kontextā. Teixim Dievs radot pasauli radīja klintis cietas un ūdeni šķidru. Tas neizriet no paša Dieva dabas, Dievs pats nemainījās, savukārt, ja Dievs ar mani gribēs sarunāties viņam būs sevi jāierobežo šajā klints=cieta, ūdens=šķidrs rāmī. Dievs ar mani grib veidot attiecības, tā kā es esmu mazāks par Dievu, tad Dievam ir jānolaižas manā līmenī un "jāprimitivizējas" jākļūst mazākam. Tobiš viņš pats jau nemainās, un mazāks nepaliek būtībā, bet šajā kontextā viņš upurē savu visvarenību lai ar mani veidotu attiecības, jo es tīri praktiski by-design nevaru Dievu uztvert visā viņa pilnībā, jo neesmu Dievs!

Agape vienmēr ir upuris. Ja es mīlu bērnu, man sevi ir jāierobežo bērna labā! Ja es mīlu kaķus man jāierobežo sevi ar kaķu pasauli, es nevaru no viņiem prasīt to ko es prasu pats no sevis vai saviem bērniem!

Ja kritiski un ar atvērtu prātu padomāsi, sapratīsi ka Visvarena Būtne + Konkrēta Visvarenības izpausme ir mazāk nekā tikai Visvarena Būtne!

Dievs neradīja mūs lai sevi izklaidētu, vienkārši viņš gribēja radīt būtnes kas var baudīt mīlestību, jo Dievs ir mīlestība un viņš zin cik agape ir forša lieta, tā nu viņš nebūdams egoistisks radīja būtnes lai ar tām dalītos šajā agapē, un nevis tamdēļ, ka bij vientuļš vai garlaikots, bet prosto viņam tāda zooloģiska tiexme - darīt laimīgas savas būtnes. Bet mīlestība neizbēgami prasa brīvību, kas neizbēgami nozīmē potenciālu mīlestību noraidīt!

Tev izteikti derētu tomēr ar budistiem kopā Fudzijamas pakājē pasēdēt, jo strīdies pretī no pozīcijas, ka tu jau visu zini un savādāk būt nevar principā. Kad tev saka, ka ir savādāk, tu to noraidi un tad saki, bet Dievs ir pretrunīgs, bet nepretrunīgu Dievu tu nepieņem, jo tas prasa izmaiņas tavā uztverē, bet to tu negribi, tev ērtāk ir, ja pasaule mainās... nu ok, tā tu paliksi nesapratis to, kas neatbilst tavām domāšanas un uztveres struktūrām!
Balss
# Iesūtīts: 2008.01.08 21:17:05
Kādu brīdi neesmu šeit bijusi un tik drīz atkal nebūšu, tāpēc novēlu mūsu draugiem no NB izlasīt šo interesanto saiti: http://www.lelb.lv/lv/?ct=lelb_zinjas&fu=read&id=324&sta.. rt=
Lai jums jauka, vērtīga dzīve!
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.21 23:44:20
sniegaodzina
. Ikviens nostiprinādamies un dzīvodams labajā un patiesajā no tā, spēj zināt, kas ir ļaunums un nepatiesība.Cilvēki netika ar varu piespiesti ticēt, ka tas būtu noticis Dievam piepeši parādoties redzamā veidā; bet ticība tika iededzināta, kad cilvēki, dzirdot Kunga vārdus, un būdami liecinieki Viņa darbiem, atzina Viņu par miesā nākušo Dievu.
Tiem, kas ir labajā un patiesajā, ir griba un saprāts; bet tiem, kas ir ļaunumā un nepatiesībā, nav ne gribas, ne saprāta, bet gribas vietā viņiem ir iekāre, un saprāta vietā zināšana.

<< . 1 . 2 . 3 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 129 , pavisam kopa bijuši: 34613