atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kas tas par prikolu Ļedājevs Domā?
Mulders
Iesūtīts: 2007.11.20 11:05:50
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/113884

Kādi komenti. Klāt nebiju, un šis raksts ir viens viedoklis un interpretācija!

Kāda ir LELB vadības koments?

Iļi tā latvijā ir normāla prakse, Anglikāņi KLB dod vietu dievkalpojumiem, LELB - harikiem?

Vai kāds bij šai dievkalpojumā, kādu mācību Ļedājeva uzaicinātais mācītājs teica?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
Sieviete
# Labojis Sieviete: 2007.11.26 00:26:13
a_masiks
Nebiju atverusi to säkotnejo Apollo linku, kas ir pärpublikacija no Dienas... Mana neuzmaniba.
Bet butu labi, ja tu pats pärlasitu un paanalizetu abas sis zinas no Apollo. Otrais - arhitekturas sadaljä - uzskaitija vienkärsi faktus, bez subjektiva iekräsojuma atskiribä no spilgti tendenciozä Dienas raksta. Mani interesee sanjemt objektivu informäciju, subjektivismu atstäjot komentäriem un nesaucot tos par zinjäm.
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.11.26 15:04:21
a_masiks
Protams, absolūti objektīvs var būt tikai Dievs, ne cilvēki. Taču tiekties uz objektivitāti, to gribēt vajag. Arhitektūras sadaļā koncertu atstāstīja kā notikumu bez blakus komentāriem. Bez pēdiņām un bez epitetiem. Uz subjektīvismu un pārspīlējumiem no Dienas pārņemtajā rakstā, lai neteiktu - tīšiem meliem - jau tika norādādīts agrāk. Jau virsraksts, piemēram - nevis, "Domā notiek labdarības koncerts" (kas būtu neitrāli), bet "Domā saimnieko Jaunā Paaudze." Raksts mudž no šādiem interpretējumiem.
Domāju, ka neviens Austrumeiropas medijs vēl nav ne tuvu rietumvalstu mēdijiem, kas ļoti stingri stāv par žurnālistiskās objektivitātes principu ievērošanu, skaidri nošķirot ziņas no komentāriem.
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.11.26 15:24:31
a_masiks
Es nerunāju par dzelteno presi, bet par nopietnajiem rietumu mēdijiem, kā lielajiem, respektablajiem laikrakstiem un BBC u.tml.
Tā kā es rietumu medijus pazīstu diezgan labi, tad spriest uzdrošinos gan.
Par Kalvīti un viņa lēno atkāpšanos īsti nesapratu. Varbūt tu jauc ziņas ar komentāriem? Bet, protams, absolūta objektivitāte ir neiespējama, un ne vienmēr arī tiek gribēta. Arī rietumu valstīm un attiecīgi mēdiju īpašniekiem ir savas intereses. Taču tik klaju demagoģisku jēdzienu putrošanu kā A-eiropas medijos, arī LV, neesmu citur sastapusi.
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.11.26 15:37:11
Bet, lai filtrētu, vajadzīga daudzpusīga info. Kuram tā ir? Tikai tam, ka par to īpaši interesējas. Bet pārējie lai tad rij nost tos melus, ko viņiem iebaro?
Krievu prese jau ir viens paraugfenoments demagoģijas pielietošanā ar 80 gadu pieredzi... Diemžēl. Un tāda tā ir ne jau pati no sevis, bet tiek mērķtiecīgi virzīta lielvalsts valdošās kliķes politisko mērķu intersesēs..
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.11.26 15:57:16
ES nedomāju, ka mums nav nekādas atbildības par to, kas notiek mūsu sabiedrībā. Kas grib, lai špricējas, kas grib, lai piesārņo sevi ar killer games, lai lasa mēslus. Īpaši attiecībā un mūsu sabiedrības garīgo veselību. Un tīši, apzināti meli ir slikti jebkurā variantā. Tāpēc es u.c. te par to iestājas. Tagad notiek i-netā parakstu vākšana Dienai, lai aicinātu to mainīt savu nelīdzsvaroto politiku.
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.11.26 15:59:56
Ctulhu
Protams, protams. Taču, vai tāpēc mums nebūtu jāpapūlas, lai tie, kas uzdodas par taisnajiem, gudrajiem un vispareizākajiem, arī ievērotu savus saukļus?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.11.26 16:37:57
Ctulhu
Nekā. Šis kā reizi domā. Vārtās un bļauj citi :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.26 17:03:08
Ctulhu, žetons pamanīji virsraksta divdomīgo dabu!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 118 , pavisam kopa bijuši: 36986