atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kas tas par prikolu Ļedājevs Domā?
Mulders
Iesūtīts: 2007.11.20 11:05:50
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/113884

Kādi komenti. Klāt nebiju, un šis raksts ir viens viedoklis un interpretācija!

Kāda ir LELB vadības koments?

Iļi tā latvijā ir normāla prakse, Anglikāņi KLB dod vietu dievkalpojumiem, LELB - harikiem?

Vai kāds bij šai dievkalpojumā, kādu mācību Ļedājeva uzaicinātais mācītājs teica?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.22 12:58:24
a_masiks nu tu zirgu ar knīpstangām salīdzināji!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.22 13:04:41
a_masiks, nepareizi! Jo ir būtiski KAS tiek lasīts! Vot iedomājies, ja krimināllikumu lasa un interprtē kā dzeju vai teixim Raiņa "Lauztās Priedes" lasa kā instrukciju kuģubūvniecībā!

Ok gadījumā, ja mums ir burtiņi un nav nekādas poņas nedz par autoru nedz par kontextu, nu tad jāizpīpē kā lasīt.

Tač ja ir zināms gan autors, gan kontexts, gan texta forma, tad arī texts tiek attiecīgi lasīts!

Te jau ir neticīgo problēma, ka šie Rakstiem pieiet pārsvarā kā Vēstures hronikai vai zinātniskam traktātam, atrod to neatbilstošu mūsdienu zinātnisko traktātu prasībām un diskārdo to.
Tas ir kā gleznu skatīties ar mikroskopu un norādīt uz neprecizitātēm!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.11.22 13:08:35
Mulders
neticīgo problēma, ka šie Rakstiem pieiet pārsvarā kā Vēstures hronikai vai zinātniskam traktātam
Vietās, kur Raksti uzmetās par vēstures hroniku un zinātnisku traktātu, nekas cits neatliek, kā apskatīt Rakstus kā hroniku vai traktātu.
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.11.22 13:25:26
> Un "Diena" man patīk, jo neuzskata savus lasītājus par pelēko masu
> un muļķiem

Ahā esi iekritusi viņu slazdā!

Tas ka Diena ir gudrāki un viltīgāki par Rītdienu savā PR un taktikā nu nekādīgi nepaceļ viņu motīvus pār Rītdienas motīviem.

Motīvi var būt vieni un tie paši, izpildījums - pēc katra spējām!

Kaut kāds lauzy banānvalstiņas diktators savos motīvos var būt ar tādām pašām ambīcijām kā Bušiks, tik abu taktika šo mērķu sasniegšanā būtiski atšķiras un otrais nomaskējas zem skaistiem vārdiem - "demokrātija" "brīvība" lai paietu garām cerberiem, kas sargā cilvēci!

Vilki aitu drānās!
Katolis
# Iesūtīts: 2007.11.22 13:29:34
Mja....labs laikām bija pasakums....
Protestanti apvienojas.....
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.22 14:09:50
vilks, man atkal atklāti meli nu tā... ir slikti, bet tos vismaz redz... a kad man tiešām kūciņā iecep beigtu peli, es apvainojos!
Balss
# Labojis Balss: 2007.11.22 16:05:31
a_masiks
Izlasi vēlreiz Jāņa Bitāna rakstīto: "Diena" nekad nav pieminējusi klaji nepiedienīgus un neatbilstošus istāžu sarīkojumus Pēterbaznīcā un tml. lietas citos dievnamos... BET! Nekad šīm burtiņus saturošajām slejām garām nav paskrējis pat punktiņš uz i, ja runa ir par LELB, arhibīskapu un vispār par jebko bibliski veselīgu.
Runa ir nevis par mūsējiem un jūsējiem , bet par max objektīvi atspoguļotu īstenību. Uz neobjektivitāti gan es, gan citi tev jau norādīja, tikai tu to nevēlies redzēt. Var būt kritisks un iebilstošs, bet neobjektivitāte saistībā ar naidīgumu ir visai netīrs maisījums.
vilks
vairumā gadījumu nav grūtību atšķirt ziņas no emocionāli pamatota viedokļa.
Lai gan parasti man tavi komentāri liekas vērtīgi un sakarīgi, gribu šoreiz iebilst tam, kā tu vērtē Dienas attieksmi pret notiekošo Baznīcā vai sabiedrībā, kad tas attiecas uz kristīgām vērtībām vai notikumiem šajā sakarā.
"Diena" man patīk, jo neuzskata savus lasītājus par pelēko masu un muļķiem,
Jā, Diena iebaro melus veikli, skaisti iesaiņotus, ne tik primitīvi kā to dara Rītdiena. Bet tādēļ tie ir vēl bīstamāki, jo inde nemaz negaršo pēc indes, bet pēc konfektes.
Merlins
# Labojis Merlins: 2007.11.22 16:14:48
Vilks , ja tu ar to gribēji teikt, ka Diena runā patiesību, tad tev ir ļoti atbilstoša bilde - tāds naivs, optimistisks, uzticīgs vilciņa skatiens. Tev piestāv.

Indriķi, Visiem vienlīdzīgas tiesības, nekādas liekulības! Piedāvā arī tu kora koncertu, samaksā par laiku un Doma durvis būs tev tikpat atvērtas. Tikai problēma laikam tāda, ka priekš sava kora KLB diez vai locekļu pietiks, bet ar citiem kopā dziedāt sadraudzības mācība neatļauj.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.22 16:37:11
Ui Merlins = ļauns

vilks
# Iesūtīts: 2007.11.22 21:14:17
Merlin un Balss, acīmredzot mums ir dažādi viedokļi šai jautājumā. Vienīgi es varētu piebilst,ka es laikrakstos nemeklēju patiesību,bet gan tikai skatu uz dažādām lietām. Patiesību es meklēju Bībelē. Bet,kas attiecas uz `Dienas` vienpusīgo skatu uz Baznīcu-nu,ko lai saka,ka LELB pēdējos 10 gadus ir darījusi visu,lai `Dienai` līdzīgi domājošajiem rastos tieši šāds priekšstats. Man arī bieži viedoklis ir tieši tāds..bet nu sava Baznīca ir savā Baznīca,turpinu par to lūgt un cerēt,ka reiz kaut kas mainīsies uz labo pusi.
Akebono
# Iesūtīts: 2007.11.23 01:03:48
Vilks , Ja jau avizes patiesibu nemeklee, ar ko tad Ritdiena tev slikta? Teici, ka nepatiesibu deelj - tad jau iznaak, ka tomer meklee to patiesibu ari avizees.
Bet ja patiesibu bibelee meklee, vai tad nezini, ka "pasaule juus ieniidiis" - par to, ka neesat tai lidzigi. Bet, redz, biibelee veel noteikts "netopiet shai pasaulei liidziigi." Vot gruuti ar taam biibeles patiesiibaam...
Balss
# Iesūtīts: 2007.11.23 09:33:14
Akebono Žetons!
a_masiks Viuks ir teoloģiju studējis... Varbūt tāpēc sakarīgāk izsakās? Mācījies sistemātiski, lai gan - hm - nekonsekventi domāt, kā to tikko norādīja Akebono.
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.11.23 09:44:21
Ctulhu neapzinās savas paradigmas robežas, nederēs
Kristieši neapzinās savējās. Arī nederēs.

Kā arī nespēj atpazīt dizainu matērijā!
Bugaga
* * *
Par to pašu `notikumu acpoguļojumu`, par ko te cepās Mulders un Ainārs (tas kurš Šlesers :D). Ira klaimi, ka lūk `Diena` un `LTV`, scukas tādi, neacpoguļoja ņeko `Ģimenes dienu`, kura jūnijā vai kad notika Doma laukumā, toties DETALIZĒTI acpoguļoja achtungu praidu.

Uz ko es atbildu:
1) Ģimenes svētki nebija VALSTS pasākums/svētki (nu nav mums kalendārā sarkanas `ģimenes dienas`, kaut gan droši vien ka tāda nebūtu slikta), bet gan noteiktas domubiedru grupas (šajā gadījumā baznīcas) organizēts pasākums, kura ietvaros notika aģitprops no sērijas `Ģimene ir labi`, `Jēzus rullē` un `geji ir ļauni`.
2) Valstij NAV PIENĀKUMS veikt translācijas no atsevišķu domubiedru grupu aktivitātēm, privātiem medijiem - ne tik.
3) Bez tam - LTV ik svētdienu pārraida tiešraides/videoierakstus no dievkalpojumiem kristiešu baznīcās.
4) Kaut kā neatceros achtungu praida acpoguļojumu tiešraidē, savukārt `paldies` par saasināto šim pasākumam veltīto uzmanību ziņās jāsaka agresīvi noskaņotajiem antipraidistiem, KURU dēļ uz ielas tika uzstādīta demokrātiskās valsts pamatpazīme aka žogs © un nolikts trīskāršs policejas kordons.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.23 09:45:24
Balss, nekas nekas, a_masiks sāk atzīt ka nevelk līdz pestītajiem, tad arī pac nav tālu no Debesu valstības, cssst... tik viņš pats to nezin!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.23 11:39:21
Mulders arī bij domājis par to notikumu attēlojumu LTV uz kādas bāzes kas tiek rādīts, kas lemj utt utjp.

Būtībā lai cik negribīgi tomēr Šeksnas #3 punkts atspēko arī manu un Šlesera pozīciju, jakobi, ka mūsu pasauluzskats tiek diskriminēts. Tomēr ir jāatzīst, ka dzīvojam kaut cik necik demokrātiskā valstī kur var sanākt atsevišķos gadījumos, ka TV un mans viedoklis var atšķirties un uzskats par to kas ir un kas nav svarīgi ir arī tomēr uzskats!
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.11.23 11:56:00
Merilins Domā par attīstītāju piestrādā, ja ar biznesa piedāvājumiem te mētājas, vai? Nebēdā , koris mums sanāktu labu labais, ne kā tie "kaķu kori`` daudzās LELB draudzēs. Bet kautkā vairs negribas saistīties ar tik ``viesmīlīgiem`` saimniekiem.
Mirga
# Iesūtīts: 2007.11.23 18:57:56
Papildinājumam:

http://www.apollo.lv/portal/ipasums/articles/114051
Akebono
# Labojis Akebono: 2007.11.23 20:25:25
Vilks, man nekas nav pret viedokljiem. Tachu Diena biezhi publice apgalvojumus tjipa "arhibiskaps atkal izdarijis taa un taa", kad vinjsh to nav darijis, un tad tas nav viedoklis, bet meli. Dienas meli, iespejams, ir pat ljaundabigaki par Ritdienas meliem, jo Ritdiena tos varbut raksta aiz muljkibas, bet Diena lepojas ar savu IQ - tatad dara to apzinati un ar ljaunu noluku.
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.11.24 00:12:39
Paldies MIrgai par linku! Tiesam brinums, cik tomer vienkarsi ir sniegt informaciju, to neiekrasojot ar saviem subjektivajiem uzskatiem un neinterpretejot.
Laikam ir verts iegriezties Apollo !
Janis Diekonts
# Labojis Janis Diekonts: 2007.11.25 21:17:08
LELB komentàrs par sho pasàkumu publicéts laikrakstà Svétdienas Rìts.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 162 , pavisam kopa bijuši: 5143