atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kas tas par prikolu Ļedājevs Domā?
Mulders
Iesūtīts: 2007.11.20 11:05:50
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/113884

Kādi komenti. Klāt nebiju, un šis raksts ir viens viedoklis un interpretācija!

Kāda ir LELB vadības koments?

Iļi tā latvijā ir normāla prakse, Anglikāņi KLB dod vietu dievkalpojumiem, LELB - harikiem?

Vai kāds bij šai dievkalpojumā, kādu mācību Ļedājeva uzaicinātais mācītājs teica?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Kasis [80.232.216.86]
# Iesūtīts: 2007.11.20 13:26:58
Sprediķis bija maksimums 15 min, tad cilvēki nāca pie altāra ziedot naudu, pie tam kamēr viņi nāca koncerts turpinājās ar dziesmu "Tēvs mūsu", pēc tam bija svētības lūgšana par šiem ziedojumiem. Tas viss kopā aizņēma minūtes 25-30. Atkārtošos, tas bija labdarības koncerts, kur ir problēma, ja tiek pieminēts labdarības mērķis? Koncerts kopumā bija no 19 00 līdz 21 00.
"bezgalīgi mokošs uzaicinājums ziedot Doma baznīcai ar nenormālu runas traucējumu /tjip - za-ika/....". Nu nezinu, galvenā doma bija: šis ir skaists Dievnams, un ka tas ir Dievam tīkams darbs ziedot naudu tā uzturēšanai, un ka "svētīgāk dot, nekā ņemt". Es ar prieku ziedoju un uzskatu, ka pareizi darīju.
Kasis [80.232.216.86]
# Iesūtīts: 2007.11.20 13:29:31
Rādi, ja Tev būs taisnība, un es esmu ko nepareizi pateicis, es to atzīšu.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.20 13:31:25
a_masiks, es arī nesapratu kur Kasis sagroza? Tu biji klāt tai koncertā? A to pagaidām ir Kārlis un Kasis kā aculiecinieki... tātad vajag vēl kādus?
Kasis [80.232.216.86]
# Iesūtīts: 2007.11.20 13:49:00
Masik, jāatzīst, tu dīvaini rīkojies. Tu apvainoji mani nezinot faktus. Varēji taču vismaz no sākuma pajautāt kau ko.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.20 13:53:16
a_masiks, nu un Kasis tak nesagrozīja! Diena klusēja par gospeļu performances ilgumu un Kasis arī to nespecificēja! Kasis tieši specificēja Nigērieša uzstāšanās laiku (ampēram).

Nu ij tagad ej un zīlē kam taisnība... jo Diena operēja ar tādiem akūni precīziem terminiem kā "daži" un "ilgstoši" kas ir baigi subjektīvi, taču akcents ir visai skaidrs... mērķis ir panākt ilūziju, ka JP aicinātais Nigērietis bij bezmazvai centrālā persona a bet Koncerts bij fona "karsējmeiteņu" uzstāšanās! Vai tā tiešām bij... pēc Kasis teiktā man sāk rasties aizdomas, ka Diena kārtējo reizi ar birku karināšanu un "character assasnination" nodarbojas...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.20 14:07:14
a_masiks, tu ko kaut kādā leiputrijā dzīvo vai?
Kopš kura laika parastais avīžlasītājs faktus lasīs? Viņš jau arī presi tā uztver - tie ir fakti, jo cilvēks ir ideālists bezdomājoša protoplazma, uztver Presi kā patiesības ruporu (skat CCCP) itogo, ja pareizi un nemanāmi saliek šādus subjektīvus vārdiņus, zem kuriem var pabāzt dajebko (no sērijas - mēs jau nemelojam, tas paši jūs to interpretējāt tā šķībi). Tā arī prese un žurnālisti manipulē ar cilvēku apziņu.
Jābūt visai gudram un pašam jāfiltrē notikumi, lai šitādu prikolu pamanītu! Tak kurš ies piekasīties mēdijam, kas pauž manu paša dziļāko pārliecību!
Diena mierīgi vispār varētu (un to arī dara) Baznīcu no panckām ārā izrunāt - neticīgie to uztvertu kā baltu patiesību ij faktus nečekotu - bet ticīgo iebildumus, ka tā nemaz nav - interpretētu kā alkaholiķa šļupstus delīrijā, ka šis jau nemaz nav piedzēries...
Tā kā... ja cilvēks stulbs... tad viņš ir stulbs neatkarīgi no tā vai ticīgs vai neticīgs. Un kā jau gudri onkas ir teikuši - stulbu aitu baru vieglāk vadīt... arī neatkarīgi no šī bara ideoloģijas/ticības/uzskatiem!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.20 14:23:08
Ctulhu da nekas nebij, es tak nebiju klāt, tak Diena tā uzrakstīja, reku Kasis esot bijis klāt un raksta ko citu. Tā kā es vot netieku gudrs kas tur bij...
Vrodj pasākums nostādīts kā Koncerts nevis Dievkalpojums. Cik tur sakars ar JP tā arī nesapratu, vai sakars tāds, ka Ļedājevs tur klāt bija vai sakars ar Nigērieti vai kā... pac nesapratu tamdēļ jau tēma, lai tie, kas tur bij stāsta, a to baigi aizdomīgi likās Dienas lietotie izplūdušie termini ar emocionālu nokrāsu!
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.11.20 14:24:27
CtH, te fleims ira tikai par to, ka (b)Ļeģajevs ielaists Doma baznīcā uz pasākumu. Tad nu te tauta nevar vienoties par to, vai tas ir bijis labi un pareizi, vai nelabi un nepareizi.

A par tēmas nosaukumu - apgalvojums `Ļeģājevs domā` patiešām ir prikols
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.11.20 14:26:20
vai sakars tāds, ka Ļedājevs tur klāt bija vai sakars ar Nigērieti vai kā
Anselms Madubuko (tā laikam to niggu sauc), kā stāsta plakāti pieturu būdiņās, ir ieradies Latvijā ciemos pie Ļošas uz konferenci `sargi uz mūriem`, nolūkā aizsargāt cilvēktiesības (ar to saprotot tradicionālo ģimeni).
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.20 14:27:48
Ctulhu pēc aculiecinieku teiktā, Ļedājevs pac vispār klusēja lupatiņā, runāja viņa uzaicinātais Nigērietis, par sarunas saturu ir klusums, jakobi aicinājis ziedot Doma baznīcas ērģelēm.
Vēlāk bij ziedojumi riktīgā hariku stilā, ka naudiņa tiek nomesta zemē pie altāra, kas ar to tālāk - vilx viņu zin, tak uzstādījums - Doma vajadzībām ziedojumi.
Koris esot bijis savējais.
Tā kā vot sliecos domāt par to Dienas tendenciozitāti... šķiet ka visi ir vienisprātis, ka Ļedājevs pašā pasākumā bij kā koncerta klausītājs!

Vot un tiec gudrs šitajā mēdiju informācijas laikmetā
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.11.20 14:29:52
Te ir par tiem vīrukiem uz mūriem:
http://www.newgeneration.lv/lat/jaunumi/watchmen_on_the_walls/?do.. c=3552

Nu vrodje nelaist jamo naff nekaada pamata - ieeja briiva.
Citēju: `tas bija atvērts koncerts, uz kuru biļetes pārdevās Biļušu paradīzē.`
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.20 14:36:12
a_masiks nu man prieks, ka tu piekrīti ka Diena gan burtiņus uzrakstīja, tak reāli neko nepateica!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.20 15:27:31
Artos, korekti būtu ja vēl dotu linku no kurienes zajava!
Gramatika [159.148.21.169]
# Iesūtīts: 2007.11.20 15:33:06
Aicinu nelietot vārdiņu nigga, kas skan identiski nēģeru jeb melno cilvēku nicinošam apzīmējumam angļu valodā.
ASV iedzīvotāji uzskata, ka ir pareizāk runāt par baltajiem un melnajiem cilvēkiem.
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.11.20 15:45:09
Aicinu nelietot vārdiņu nigga, kas skan identiski nēģeru jeb melno cilvēku nicinošam apzīmējumam angļu valodā.
ASV iedzīvotāji uzskata, ka ir pareizāk runāt par baltajiem un melnajiem cilvēkiem.

Tev pastāstīt par vārda `nēģeris` (no kā `nigga` ir vnk žargonforma) etimiloģiju?
Balss
# Iesūtīts: 2007.11.20 16:00:19
FYI
Diena: 18.novembrī Doma baznīcā saimnieko Jaunā paaudze
Publicēta: 20.11.2007.
Inga Spriņģe
Ģirts Kasparāns

Alekseja Ļedjajeva vadītā draudze Jaunā paaudze (JP), kas līdz šim sprediķoja tādās vietās kā Rīgas sporta manēža, 18.novembra vakarā piepildīja Latvijas galveno dievnamu Doma baznīcu, kur notika ar JP saistīts pasākums. Tas tika reklamēts kā "labdarības koncerts" ar Rīgas gospelkora piedalīšanos, lai vāktu ziedojumus Doma rekonstrukcijai. Koncerta sākumā koris nodziedāja tikai dažas dziesmas, pēc tam uz skatuves kāpa JP uzaicinātais sludinātājs no Nigērijas, kurš uzstājās ar ilgstošu sprediķi.


Ja šī nav tendencioza interpretācija, tad parādiet labāku piemēru!

Šeksna,
Tā nav tikai žargonforma. Ja padomju laikā vārds žīds, kurš pirms 2.pasaules kara bija literārs vārds (tāpat kā citās Eiropas valodās Jew, Jude u.tml. joprojām tāds ir), tad Latvijā padomju ievazātā žagonvārda ietekmē vārds žīds (tāpat kā krievu valodā) ir evolucionējis par nicinājumu izteicošu neliterāru vārdu.
Līdzīgi ir ar nigga - ASV melnie to uztver kā nicinošu, kā tas pēc būtības arī tiek lietots.
Balss
# Iesūtīts: 2007.11.20 17:35:11
a_masiks
Faktu tīša interpretācija sev vēlamā virzienā jau ir sagrozīšna .
Piem., Doma baznīcā saimnieko Jaunā paaudze , Tas tika reklamēts kā "labdarības koncerts" Vai Tev neliekas, ka pēdiņas šajā tekstā ir lietotas tīši, lai implicētu, ka nekāds jua labdarības koncerts tas nebija.
koris nodziedāja tikai dažas dziesmas , kas ir faktu SAGROZĪŠANA. Kas tad IR koncerts? 50 dziesmas, simts?
Ctulhu
Es nejūtos diskriminēta, ja mani sauc par woman (domāju, ka arī tu nejūties tā, ja tevi sauc par man ). Tātad, lai būtu apvainojums vai diskriminācija, ir jābūt iesaistītām negatīvām emocijām no abām pusēm.
Vēlu tev tikai pozitīvas emocijas!
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.11.20 18:28:52
Parlasot rakstu,nevar neievérot tà nobeigumu ar "respektablo pétìjumu centra atzinumu". Visa koncerta nodévéshana par JP pasàkumu, arhibìskapa izcelshana blakus JP lìderim un tendenciozs virsraksts.
Tas viss komplektà ar "respektablu" atzinumu.
Màjiens diezgan pamanàms. Mégjinàjums pabàzt arì arhibìskapu zem tà pasha zìmoga,lai bùtu pa sitienam.
Balss
# Iesūtīts: 2007.11.20 19:51:31
Ctulhu
Kur tu ņēmi, ka arhibīskaps ir aicinājis Ļedjajevu?!? Ļedjajevs tur droši vien bija tāpēc, ka diriģente un šī koncerta organizatore ir no Jaunās paaudzes.
Bet arhibīskaps droši vien koncertā bija tāpēc, ka viņam patīk gospeļu mūzika un ka tas ir labdarības pasākums Doma atjaunošanai. Pieņemu, ka viņš pat nezināja ne par diriģenti, ne par nigērieša uzrunu.
a_masiks nepajokam ierēc [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2007.11.21 01:05:37
par netendziozo Balss paskaidrojumu - "arhibīskaps ejot garām Domam izdzirdēja jauku gospeļu dziedāšanu, nu ij iegāja iekšā paklausīties. Kā gadījies, kā ne - vienīgā brīvā vietiņa pāprildītajā baznīcā atradās blakus Ļeģjajeva kungam! Tur tad arī arhibīskapa kungs apsēdās, kādu brīsniņu paklausīties jaukos gospeļus... Kad sākās ziedojumu vākšana, tad piecēlās un neko neteicis aizgāja tālāk savu ceļu..."
Kaut kā tā jāsaprot TAVA interpretācija? Nav mazliet panaiva?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 136 , pavisam kopa bijuši: 2914