atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Svētā Meinarda brālība.
indriķis
Iesūtīts: 2007.11.09 10:31:30
Forumā kāds vaicāja par organizāciju, kurā pulcējušies LELB garīdznieki ar kopīgām interesēm - augstbaznīciskumu, ekumēnismu, "apustulisko sukcesiju``. Tāpēc būtu interesanti uzzināt ko vairāk par Svētā Meinarda brālību
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2007.11.15 15:53:53
indriķis
Nē, augstbaznīciskumu, ekumēnismu, "apustulisko sukcesiju`` , šie visi ir jēdzieni, par ko šeit sarunājamies. Bet es netaisos atcerēties vai meklēt rokā un šeit vēlreiz tiražēt visus tos tīši vai aiz tavas īpatnības izteiktos melīgos apgalvojumus par LELB.
indriķis
# Iesūtīts: 2007.11.16 14:20:27
Nebrīnīšos ja redaktors pats šajā brālībā, ņemot vērā viņa īpašās aktivitātes dzēšot šo tēmu.
Balss , pārmetumi par melīgajiem apgalvojumiem bez pierādījuma un pamatojuma ir grēks un baušļa pārkāpums. Uzrādi kaut vienu melīgu apgalvojumu.
Balss
# Iesūtīts: 2007.11.16 16:06:37
indriķis
Sorry, netaisos meklēt un celt augšā visus tevis izteiktos nepamatotos apgalvojumus - tie jau ir tikuši apgāzti.
Jo s... maisa, jo tas vairāk smird. Neņem pie sirds tautas parupjo sakāmvārdu, bet negribu atkārtot visas blēņas, kas te reiz tikušas sarakstītas. Tā ir veca, nodeldēta plate, kas griežas uz riņķi: LELB slikta, divas kājas sliktas, četras - labas! u.tml.
Lai nu paliek, dzīvosim mierā!
indriķis
# Iesūtīts: 2007.11.16 16:49:57
Balss, tavuprāt ,nepamatotie apgalvojumi jau nav sinonīms melīgiem apgalvojumiem.
Ai ,klibo tev kristīgā ētika, klibo. Es noņemos ar apgalvojumiem, bet tu prasti lamājies.
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.11.16 16:57:19
indriķis, rādu tev melīgu apgalvojumu!

Precīzu linku neiedošu, bet ja tu to noliegsi, tad visi redzēs, ka tu melo!

Tu ne reizi vien esi apgalvojis ka es esmu mācības vienprātībā ar PLF maldiem, un šo apgalvojumu pamato ačgārnā Viskonsīnas sadraudzības mācībā. Tomēr tu nespēj uzrādīt nevienu faktisku pierādījumu (aculiecinieku liecības, fotogrāfijas, video, audio ierakstus) kurās tu varētu uzrādīt šādu notikumu... ka es eju pie dievgalda pēc atklātu maldu sludināšanas! Kā arī pilnībā ignorē manu mutes liecību, ka es noraidu geju laulību, atklātu geju priesterību un sieviešu ordināciju u.c. PLF liberālmaldus!
Savukārt man ir vismaz viens liecinieks, kas var uzrādīt partikulāri, ka es atklāti nošķīros un pat demosntratīvi kājas nokratīju pēc kāda "dievkalpojuma" kur savas nezināšanas dēļ biju iemaldījies Erfurtē Augustīniešu Baznīcā kur arī Luters bij sludinājis, tur izrādās tagad sievietes par priesteriem uzdodas.

Tā kā... tu esi izteicis par mani apgalvojumus bez pierādījumiem, tu esi pārkāpis bausli!
Jānis_Bitāns
# Iesūtīts: 2007.11.16 17:12:09
Balss
Paldies par padomu, es šo tehnisko iespēju nebiju ievērojis, tiešām ērti!
indriķis
# Iesūtīts: 2007.11.17 16:20:01
Mulder, bet es nemeloju, sacīdams, ka tu esi baznīcas sadraudzībā ar PLF , tāpēc ka tava baznīca ir altāra un kanceles sadraudzībā ar PLF. Es neapgalvoju, ka tev personiski ir pieņemami PLF maldi.
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 29 , pavisam kopa bijuši: 6114