atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Katoļu katehisms+Luterāņu Vienprātības grāmata.
kipiters
Iesūtīts: 2007.10.02 18:16:02
Katoļu katehismam un luterāņu vienprātības grāmatai, cik zinu, ir kopīgi 3 baušļi par Dieva mīlestību ,bet pārējie ir par cilvēciskām attiecībām.
Vai tas ir tā, vai es kļūdos?
AutorsZiņas teksts
redaktors
# Iesūtīts: 2007.10.04 11:15:21
Šī diskusija bija piemērs, kad uz korekti uzdotu jautājumu nav atbildes, bet foruma dalībnieki beztēmā (vai gandrīz beztēmā) runājās savā starpā, sarakstot vismaz 3 lapas ! Atveru atkal šo tēmu ar lūgumu atbildēt jautātājam par tēmu.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.04 11:24:24
Neesmu iedziļinājies RKB katehismā, bet esmu lasījis Vienprātības Grāmatu. Nu ij no šāda kontexta nesaprotu pašu jautājumu! Es atbildētu - nē, tač man ir aizdomas, ka neesmu sapratis pašu jautājumu, vai arī, ja sapratu, tad autors nav sapratis kas ir RKB katehisms un Vienprātības Grāmata!
Jānis Ginters
# Iesūtīts: 2007.10.04 13:31:57
Domāju, ka pareizāk šeit būtu salīdzināt M.Lutera Mazo vai Lielo Katehismu, kuri abi ietilpst Konkordijas grāmatā ar kādu no RKB katehismiem. Baušļi un to numerācija neatšķiras.
Andis Atvars [81.198.158.31]
# Iesūtīts: 2007.10.05 22:14:48
kipiters
Jā esmu pirms turpat 30.g. šķirstījis RKB katehismu. Cik atcertos tajā bija baušļi, lūgšanas..., bet neko vairāk neatminos... Pieņēmu, ka vairumam forumā būs līdzīga situācija- būs lasījuši vienu, bet otru nē... Varbūt mācītājiem ir vairāk ko teikt, jo teoloģijas fak. topošie mācītāji jau tiek iepazīstināti pat ar nekristīgām reliģijām, bet RKB vēsture(mācība) jau līdz 16. gs. bija arī luterāņiem.

kipiters
# Iesūtīts: 2007.10.09 21:49:51
Atkal daudz informaacijas, paldies, tuliit pat saaksu iepaziities
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 24 , pavisam kopa bijuši: 11170