atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu praktiskā teoloģija KRISTĪGA DISKUSIJA
p.l.dassy
Iesūtīts: 2011.01.24 15:14:08
Ko domājat par praktisko teoloģiju? vai esat saskārušies ar šādu jēdzienu?

kādas praktiskās teoloģijas problēmas mūsdienās ir aktuālas? kurām būtu jāpievērš uzmanība? un jārisina?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Memekija
# Labojis Memekija: 2011.01.31 22:25:17
Ingars Nē, ar to es domāju visādas fantastiskas idejas, kas nav Bībelē pamatotas, bet ir cilvēku izdomājumi, kā piemēram, šķīstītava, Marijas kā debesu ķēniņienes godināšana utt.
Ja papūlas, tad šīs idejas var samērā viegli pamatot Bībelē, tieši tāpat, kā "pareizās" ar Bībeles palīdzību noliegt Svarīgākais mums visiem ir kopējs.
Ingars
# Iesūtīts: 2011.01.31 23:00:42
Trilobīte

Redz, tev sirdsapziņa ir tik ļoti notrulinājusies, ka tu pat nespēj izšķirt labu no ļauna. Tu pat nepapūlies piedomāt pie saviem izteicieniem, citādi pamanītu savus neloģiskos secinājumus, kā piemēram - liekulīgs un sektantisks spriedums - tas jāsaprot tā, ka es spriežu liekulīgi un sektantiski, ja uzskatu, ka ir vulgāri otram pateikt, ka viņš gulējis ar elku dievi un pārtapis par sektantu?

Paanalizēsim cilvēku, kurš:
1) uzbrūk kristīgai laulībai
2) pats elku pielūdzējs būdams apsūdz otru elkdievībā
3) pats sektants būdams lamā otru par sektantu
4) pats acīmredzami neko daudz no kristietības nesaprot, tomēr aizrāda otram, kā viņš vispār uzdrošinās te kaut ko sacīt

Visnotaļ liekulīgs un sektantisks cilvēks

Memekija

Tieši otrādi - tur jau tā lieta, ka neviens jau nespēj kaut vai šīs konkrētās mācības pamatot bībelē. Nu kur tu redzi pamatojumu bībelē par Marijas kā ķēniņienes statusu debesīs un par šķīstītavu
Aivars
# Iesūtīts: 2011.01.31 23:03:50
Ingars
Arī Tev pienāktos uzvesties kā tādam, kurš spēj garās bikses valkāt
Ingars
# Iesūtīts: 2011.01.31 23:15:10
Aivars

Domā, es pārāk ņemu pie sirds? Varbūt, taču nez...reizēm uzvesties tādam, kurš spēj garās bikses valkāt nozīmē, ka jāaizbāž mute kaunu zaudējušiem cilvēkiem. Nu cik ilgi varam liekuļot un izlikties, ka viss ir kārtībā - tjipa smaidam visi, mums tagad baigais ekumēnisms...līdz pirmajam strīda punktam. Es ticu, ka patiesība ir tikai viena un pirmajā draudzē garīgie līderi nonāca pie vienas patiesības mācības jautājumos, bet pārējie pakļāvās.
Memekija
# Iesūtīts: 2011.02.01 09:03:02
Kā jums liekas- vai labāk ir būt nepareizam, vai lepnam?
elfic [86.162.181.128]
# Iesūtīts: 2011.02.01 23:01:18
Lepns ir nepareizs
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 82 , pavisam kopa bijuši: 32954