atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu par pēdējo viltuspravieti baznīcā
-Jona-
Iesūtīts: 2010.11.24 12:06:59
jo tuvāk laiku beigām, jo biežākas spekulācijas par un ap, bet baznīcā, kā jau ierasts, vai nu atklāsmes joprojām augstprātīgi noraida , vai arī paši sāk jau fantazēt...


vispirms - viltuspraviešu pazīmes no Bībeles:

melo un paši pinas savos melos, viņu "pravietojumi" nepiepildās, tātad – vnk samozvanci /Jer.14., Ec.12,13/
cenšas novērst citus no ticības /Ap.d.13/
paši var uzdoties par Jēzu Kristu /Mt. 24, Mk.13/
pat ja rāda brīnumus, viņu darbi ir ļauni /Mt.7, Atkl.19, 20/
mantkārīgi, baudkāri utt. - resp., platā ceļa gan sludinātāji, gan gājēji /2.Pēt.2/
neapliecina Jēzu Kristu, miesā nākušu, neklausa Viņa praviešus /1.Jņ.4/
brāļojas ar pasaules varenajiem /Atkl.16/


tad nu – svarīgākais, ko Kungs šajā sakarā atklājis Savai pravietei Vassulai:
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 .
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.12.15 22:54:17
armilo
, gan jau pēc piektā alus kausa arī godājamais Mārtiņš nestrīdētos, ka vislabākais veids kā Baznīcu saukt ir Kristīga Baznīca, vai kauču, "Kristus, Mārtiņa, Armilo, .... Aivara u.c. Baznīca".
Par mašīniskiem tulkojumiem, noteikti nav jāuztraucas
Drīzāk der apdomāt, vai `absolūcija` pusaugu letiņa ausīs vispār saistās ar mazākajām aizdomām, ka Dievs šai pašā brīdī piedāvā jaunu un svētīgu sākumu.
Krišjānis
# Labojis Krišjānis: 2010.12.15 23:22:39
Pietiek ar pirmo lapu, lai redzētu - atkal Jona te bagātīgi sēj herēzes sēklu. Nepietika viņai ar Delperu, tagad vēl klāt "praviete" Vassula...

Pareizi Jošs jautāja - vai Jona ir izlaista no bana? Ceru, ka ilgi tas tā nepaliks. Vienīgi jājautā būtu - kāpēc viņai ļauj te slavēt savus "praviešus", kuriem ar Dievu maz sakara.

Lūdzu, Jona, viens teksts no jūsu reklamētās web lapas - "Budistu mūki bija nolēmuši pasniegt viņai šo balvu, lai izceltu viņas lielo ieguldījumu reliģiju harmoniskās līdzāspastāvēšanas veicināšanā, kā arī atzīmētu viņas darbu miera veicināšanā starp dažādu tautu un ticību pārstāvjiem. Ceremoniju atklāja V.E. Maikls Rozario, Dakas Katoliskās baznīcas arhibīskaps. Viesu vidū bija gan apustuliskā nuncija sekretārs, gan musulmaņu skolotāji no dažādiem Bangladešas apgabaliem, gan arī citi četru galveno reliģiju pārstāvji – kristieši, musulmaņi, budisti un hinduisti."

Jāa, sātans pat ne vien balvu, visu pasauli iedos, lai tikai ļauj pastāvēt visām reliģijām, lai tikai nesludinātu Kristu un nekristītu visas tautas Viņa vārdā.

Jūsu "praviete", cienītā Jona, sludina nevis Kristus mīlestību, bet Viņa upura veltīgumu!

P.S. Jona! Ir taču web lapas arī katoļiem! Barojiet viens otru tur ar saviem "praviešiem" un "svētajiem aizbildņiem", kāpēc vajag LELB forumu piecūkot? Tas nav retorisks jautājums!
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2010.12.16 10:04:55
Krišjānis
Šķiet, Jona nav katole,bet luterāne.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.16 10:52:38
rexis, tikai shoreiz izskataas ka tur ir palikusi vairs tikai izkaartne shim nosaukumam
Paulus
# Iesūtīts: 2010.12.16 10:59:40
Krišjānis
Jona pieder LELB, viņa nav katoliete.
btw, Vatikāns nav atzinis Vassulas atklāsmes un vēl vairāk - ir rekomendējis katoļiem ar to lasīšanu neaizrauties
Tēvs Indriķis
# Labojis Tēvs Indriķis : 2010.12.16 11:45:51
armilo , ar ko luterāņi atšķiras no katoļiem. Tūlīt sekos katoļu kritika .
Ko var darīt, tas piederas pie identifikācijas - savējie un ne tik savējie.
Kas attiecas uz iespēju rehabilitēt katoļu vārdu luterāņiem, manuprāt, tas ir iespējams. Vajag mērķtiecīgi to gribēt un uz to iet, un pāris paaudzēm nomainoties, viss būs OK.( Ne jau uzreiz tapām arī par evaņģēliski luteriskajiem.)
Vēl jo vairāk tāpēc, ka vārdu `luterāņi` kā mantojumu ir saņēmuši vesela virkne mūsdienu herētiķu, kam ar luterisko teoloģiju nav nekāda sakara.
Krišjānis
# Iesūtīts: 2010.12.16 11:47:50
παλαιό ανόητος, Paulus
Nu nezinu gan, kā var viens luterāņu draudzes cilvēks šitā domāt. Neklausās ko mācītājs saka? Jūtu amatbrālim līdzi.

Jošs Mulders, tā pat vairs nav izkārtne. Ja es kaut kur Āfrikā sludinātu savu kristīgo pārliecību, bet visiem teiktu, ka esmu imams vai dalai lama, tā nebūtu izkārtne, bet meli.

Paulus
Vatikāns nav atzinis Vassulas atklāsmes un vēl vairāk - ir rekomendējis katoļiem ar to lasīšanu neaizrauties - tad vēl vairāk jājautā, ko Jona ar šo "atklāsmju" rautās "pravietes" reklamēšanu grib panākt? lai arī citi nomaldās? vareni! BET NE LELB FORUMĀ!
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.16 17:36:59
Krišjānis laikam gan nav lietas kursā par LELB centieniem ekumenisma jomā? nav iemesla mani banot, es foruma noteikumus nepārkāpju. te nāk arī katoļi un brīvi izsakās pat ateisti, ja kas.

Jūsu "praviete", cienītā Jona, sludina nevis Kristus mīlestību, bet Viņa upura veltīgumu!

lūk, tīri meli! un no meļiem gan būtu labi atbrīvoties jebkurā forumā, bet tāds jau tādu laikam saprot? - te vari iepazīties sīkāk ar sava domubiedra Joša kristīgajiem apgriezieniem, laikam slikti viņu pazīsti (sk. manus un +Jāņa komentārus):
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&id=2262&rid=2&start=6


btw, tev ir visas iespējas apgāzt mani un šos praviešus godīgā diskusijā. redzi garā? ar Kungu sarunājies? esi tūkstošus atgriezis? varbūt dziedinājis?
tavs teoloģiskais papīrītis, atvaino, ir tikai papīrītis. pats par sevi tas nevienu vēl par kristieti (kur nu vēl tādu, kas drīkstētu praviešiem aizrādīt) nepadara:

"... Es gribu strikti uzsvērt – vienīgā patiesā teoloģija –, ir Manis, jūsu Dieva, kontemplācija un prieks par gaidāmo Svētlaimības redzējumu; tā ir īstenā un svētā teoloģija; ne jau mācīts teologs, kas pārcilā papīrus ar savu teoloģiju, tāpēc kļūst par pravieti; par pravieti kļūst tas, kuru Es pats svaidu ar Savas Mīlestības svaidījumu un labi iestiprinu Savā Sirdī, lai viņš sasniegtu iekšējo Dievišķību un saņemtu Manas Sirds ārkārtējās iedvesmas – lai tās kā uguns tiktu pasludinātas Maniem ļaudīm..."
http://www.tlig.lv/content/view/1319/116/


<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 30 , pavisam kopa bijuši: 33528