atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Jautājums par draudžu mājas lapām
vilks
Iesūtīts: 2010.10.21 12:04:37
Vairāk aptauja, ne diskusija - tiem, kas vismaz pa reizei paskatās kādas draudzes mājas lapu.

Kādu informāciju jūs meklējat draudzes mājas lapā? Vai kādu jūs priecātos tur atrast? (kas tur varbūt vēl nav)

tas var attiekties gan uz jūsu pašu draudzes mājas lapu, gan uz jebkuras citas draudzes mājas lapu
AutorsZiņas teksts
vilks
# Iesūtīts: 2010.10.21 12:04:56
tāds, lūk, jautājums
õunapuu [81.198.4.117]
# Iesūtīts: 2010.10.21 12:07:17
es aizpildu aptaujas, ja tādas ir
Metriņš
# Labojis Metriņš: 2010.10.21 12:07:47
vilks ja meklēju, tad tādu mājas lapu, kur nav viena un tā pati informācija. Ja lapa tad lapa, kura mainās, kurā ir dialogs ar lasītāju, kur galu galā ir ikdienas informācija. Bet pēdējā laikā neesmu skatījies. Vēl manī izsauc pretreakciju lapas, kurās tiek nonicināta latviešu tradīcija pasakas un teikas.
Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.10.21 12:11:20
vēlams, lai informācija par to, kas priesteris / mācītājs un cikos SV.M/DK atbilstu patiesībai. dažas lapas atpaliek pa gadiem 5.
Valentīnis
# Labojis Valentīnis : 2010.10.21 12:14:18
manā rajodraudzē tāda problēma ir... es varētu izlabot, bet tad man jāiet pierādīt kas tad es tāds esmu un vai tiešām negribu neko ļaunu izdarīt.
A. draudzē mēs ar t K. ar lielām mokām no informācijas centra sadabūjām paroles un atjauninājām. tagad laiks jaunai lapai....
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.21 12:19:02
Par savas draudzes aktivitātēm uzzinu dievkalpojuma laikā, kad vēsta ziņojumus. Bet, ja aizmirstas , tad ielūkojos mājaslapā. Reizēm paskatos kādi jaunumi ir citu draudžu mājas lapās. Caur šo saiti www.christinfo.lv var ieiet visu konfesiju draudzes mājaslapās, un noskaidrot sev interesējošo jautājumu. Tajā ir arī apkopotas visu draudžu aktualitātes un tā tiek nemitīgi atjaunota. Caur šo linku es arī uzgāju šo forumu.
Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.10.21 12:25:03
Trilobīte
tavai rajonbaznīcai lapu vispār nav... vai nemāku atrast?
Sicilia
# Labojis Sicilia: 2010.10.21 12:29:09
vai es te augustā tieši gatavoju semināru par draudžu mājas lapām un saturu un biju veselu sarakstu sagatavojusi, kam jābūt utt un aizmirsu 9izraktāju Lv lapas, LT lapas un ITA lapas)

galvenais bija adrese un kontakti
mises laiki un izmaiņa s
regulāri laicīgi pasākumu un citu aktivitāšu datumi (jauni nevis pusgadu vai 3 gadus veci)
draudzes aktivitātes (tur kursi, grupas, kori uttt) kur var pieteikties
var bilde sielikt
ai vēl bija kas, bet tad man jāmeklē portatīvajā, ko man slinkums mekl;et

lielākā kļūda - baznīcas vēstures apraksti ar celšanas gaitas aprakstu utt, bet reālas mūsdienu infas trūkums....
Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.10.21 12:31:48
Sicilia


lielākā kļūda - baznīcas vēstures apraksti ar celšanas gaitas aprakstu utt, bet reālas mūsdienu infas trūkums... .
tas jau visām katoļu draudžu lapām , kuras ap 2005 saražoja un kam parasti draudze nemaz klāt netiek...
Sicilia
# Iesūtīts: 2010.10.21 12:33:32
Valentīnis
da ne tikai tām, kas uzrožatos 2005 gadā..... it kā lielu draudžu lapās tas pat ire... bet lai atrastu mises sakumu acis var izmežgīt

Vēl secināju, ka lapai jābūt ļoti vienkāršai ar elementāri atrodamu infu par ko veči mani gandrīz nolinčoja, bet pamatojums ir vienkārš - ne visi sajēdz netu, ne visi sajēdz ūberkrutas lietas lapās, bet vēlas tomēr atrast ko vēlas
danar
# Labojis danar: 2010.10.21 18:53:17
vilks
Ja es ieklistu kadas draudzes majas lapa,tad parsvara,lai noklausitos kadu sprediki vai palasitu kadu rakstinu.Ari fotogalerijas paskatos.Ir ari dziesmu vardi mekleti.
Pasu majas lapa,protams gribetu redzet visu iespejamo informaciju par savu draudzi-dievkalpojuma laiki,informaciju par citam aktivitatem draudzee,spredikus..u.c.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.10.22 18:13:44
Metriņš
Arī negatīva reklāma darbojas kā reklāma, varēji nelikt saiti



Bet draudzes mājaslapas centrā ir jābūt draudzes dzīves atspoguļojumam. Jau minētie laiki un tuvākas/tālākas nākotnes kalendāram, kā arī draudzes locekļu atsauksmēm un komentāriem par jau pagājušiem notikumiem, ja tādi ir bijuši ( )
Pieļauju, ka varētu tikt publicēti arī mācītāja sprediķi. Arī nākamās dienas - lai zin, cikos ierasties uz dievkalpojumu (tb, pirms vai pēc sprediķa).

Pats galvenais - draudžu mājaslapās būtu jābūt neprecēto jaunavu un jaunekļu fotogrāfijām, lai attiecīgi ieinteresētas personas varētu izvēlēties, kuru draudzi apmeklēt!
sabio
# Iesūtīts: 2011.01.04 14:26:27
atvainojos par linka saturu, bet ne jau es to veidoju UN- tas tomēr ir par tēmu...
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/36899/peterbaznicas-majas-lapa-piedava-seksa-kontaktus-un-kailfoto
Kristofers
# Iesūtīts: 2011.01.04 15:43:07
Papucs Pats galvenais - draudžu mājaslapās būtu jābūt neprecēto jaunavu un jaunekļu fotogrāfijām, lai attiecīgi ieinteresētas personas varētu izvēlēties, kuru draudzi apmeklēt!

Labais Kristīgais feisbuks.
Zaurs
# Iesūtīts: 2011.01.06 20:37:33
Papucs
saki, lūdzu, kādā veidā minētos draudzes locekļus var ievilināt savu komentāru izteikšanā un publicēšanā?
erafencing [113.23.54.231]
# Iesūtīts: 2023.09.14 06:40:16
Kad dievkalpojuma laikā tiek paziņoti vēstījumi, es uzzinu par savas draudzes notikumiem. Tomēr es ieskatījos tīmekļa lapā, ja aizmirstat. Es laiku pa laikam pārlasu ziņu rakstus citu draudžu tīmekļa vietnēs. Visu konfesiju draudžu mājaslapām var piekļūt, noklikšķinot uz šīs saites www.christinfo.lv geometry dash world
daisymaria [118.68.71.50]
# Iesūtīts: 2023.11.10 06:42:22
Excellent insights! The article adeptly captures the essence of resilient leadership in today`s dynamic environment Uno Online

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 5 , pavisam kopa bijuši: 36873