atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kāpēc aizlūgšanās meklējam palīgus?
indriķis (labs)
Iesūtīts: 2010.09.18 11:45:10
Kāpēc mēs , parādoties lūgšanu vajadzībām, par mums lūdzam aizlūgt draugiem un baznīcā, katoļiem ejot vēl tālāk, lūdzot par viņiem aizlūgt tam Kungam Debesis jau esošiem kristiešiem, ja mēs lasām Rakstos, ka Dievs , kurš ir visuvarens un dzirdot katru mūsu nopūtu, mūsu vajadzības zin, pirms vēl viņu lūdzam?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.09.21 12:27:36
Alfrēd, Dievs tās rotaļlietas ņem un labo, bet viena otra ( kā tu ) šim spirinās pretī un labāk grib palikt salauztas.
Jo nosaukt problēmas jau mēs visi varam, bet atrisināt nevaram tik pat kā neko.
Un - kaut kur mīlošajam Radītājam tās konkrētās - pa varītēm nemīlošās un salauzto rotaļlietu stāvoklī palikt gribušās radības arī jāliek.
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.09.21 12:34:53
lēnprātīgais Iznīcinātāja kapteinim bija traģiski grūta izvēle - vai nu glābt šos peldošos jūrniekus un palaist vaļā vācu zemūdeni, vai arī iznīcināt vācu zemūdeni kopā ar savējiem. Viņš izšķīrās par iznīcināšanu.
Tipiska britu prostitūtas izvēle, ja atceramies 2.pasaules karu un britu labprāt Staļinam nāvei izdotos neskaitāmos cilvēkus.
Tiešām, šis stāsts neder par piemēru Dieva darba izskaidrošanai.
Alfrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.09.21 12:46:57
Indriķis rakstīja
"Un - kaut kur mīlošajam Radītājam tās konkrētās - pa varītēm nemīlošās un salauzto rotaļlietu stāvoklī palikt gribušās radības arī jāliek."
Neliels domas treniņš. Kā tu izturētos pret cilvēku, kurš tev uzspiež savu mīlestību, un gadījumā, ja tu viņam neatbildi ar pretmīlu - sola tevi mūžību spīdzināt? Kā tu pret šādu cilvēku izturēto savā ikdienā? Droši vien vairītos. Tādēļ es brīnos, kā kristieši šo Dieva duālismu, kas nelīmējas kopā var tā vienkaŗši ignorēt, izvēloties uz radītāju attiecināt tikai sev tīkamo. Sit mani nost, bet es nevaru pieņemt, ka būtne(?), kas mani it kā mīlot, reizē var būt arī autors grēkam un ellei. Izmantojot līdzību, cilvēks rada kādu nāvējošu vīrusu, aplipina ar to visu pasauli un saka "Vai nu jūs mani pasludinat par savu kungu un darat kā es jums lieku, un dabūjat zāles, vai nu uzliekat mīksto, bet mirstat šausmīgās mokās (no vī
Alfrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.09.21 12:47:29
labojums
(no vīrusa, kuru PATS! radīja).
vilks
# Iesūtīts: 2010.09.21 13:38:48
Ctulhu
Tavs komentārs ir jau pilnīgi ārpus tēmas.

Alfrēds [85.15.232.34]
Tavi apcerējumi arī jau principā ir ārpus tēmas. Iesaku pārlasīt foruma noteikumus un tos ievērot.
vilks
# Iesūtīts: 2010.09.21 14:13:04
Ctulhu
Cik es varu spriest, Indriķis tikai atbildēja uz jautājumiem, kurus aizsāka Alfrēds. Nu, ja viņš īpaši izteiks vēlmi, lai jūs turpinat jautāt un iebilst, tad, protams, diskutējiet kaut bezgalīgi.
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.09.21 17:05:06
Alfrēd, Nav tā ka kristieši nedomātu par šiem sāpīgajiem jautājumiem, man pašam šādu pārmetumu Viņam grūtos brīžos netrūkst, bet, ja apsolījumā ir kas vairāk , proti, mūžība, filozofiskas atbildes uz visiem jautājumiem še laikā var līdz tam pagaidīt. Ticība , vispirms, ir pārliecība par neredzamām lietām.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 148 , pavisam kopa bijuši: 36020