atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kaada Kristiiba netiek atziita par valiidu?
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.09.15 09:30:43
Jautaajums, protams, teologjisks un aciimredzot targetots uz Kristieshiem.

Kaada ir maaciiba par nevaliidu Kristiibu?

Kad Kristiiba tiek atziita par nenotikushu?

Jautaajums no kaut kur J. Gintera izteiktaas teezes par to, ka, ja LELB sastaptos ar Delpera kristiitiem cilveekiem, buutu jaarisina jautaajums par Kristiibu validitaati.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.20 16:02:10
-Jona-
svarīgi tikai tik, lai man ļautu liecināt. bīskapu atbilde man arī interesē tikai šajā sakarā, ne vairāk.

Nu tad Tev nāksies atļaut arī citiem liecināt pret Tevi un Delperu. Jūs esat pievilti
paskaidrojums [91.200.65.184]
# Iesūtīts: 2010.09.20 16:03:59
-Jona-
man prieks, ka mēs sapratāmies
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.20 16:04:44
Aivars

tavu "liecību" es jau redzēju, kad mēģināji man piešūt šo:
- 8. Ateisma un citu reliģiju propaganda (?), kā arī foruma lietotāju atrunāšana no kristīgās ticības (??) šī foruma ietvaros neiederas. Šādas tēmas un komentāri tiks dzēsti bez brīdinājuma, un to autoriem var tikt bloķēta pieeja forumam uz noteiktu vai nenoteiktu laiku.

Delpera atkl. sakarā - pilnīgi un absolūti MELI.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.20 16:07:48
Delpera atkl. sakarā - pilnīgi un absolūti MELI.

Absoluuta patiesiiba!
paskaidrojums [91.200.65.184]
# Iesūtīts: 2010.09.20 16:10:31
-Jona-

Jona, mīļā māsa, ej taču vienreiz studēt teoloģiju. No sirds iesaku! Baznīcas un teoloģijas vēsture ir zelta fundaments visām apoloģētiskajām diskusijām.
Jānis Ginters
# Iesūtīts: 2010.09.20 16:11:45
-Jona- nebūtu tik laipns un beidzot nepastāstītu tuvāk, kā, cik atšķirīgi tad luterānis Delpers sapratis Trīsv. formulu un cik nepareizi tad galu galā krista?
Jona, problēma vispirms pastāv tajā, ka luterānim (un ne tikai), kas nav garīdznieks vai evaņģēlists, Baznīcas kārtība neparedz izpildīt kristību, kā vien tikai ārkārtas (notes) gadījumos. Ja kāds to praktizē, tad nevar apgalvot, ka kristība notikusi Luteriskās Baznīcas ietvaros, tātad arī Baznīcas mācībā. Te kādi cilvēki nedodās kristību saņemt uz baznīcu, bet pie pašdarbnieka. Sevišķi, ja pašdarbnieks sarakstījis grāmatas, kurās ir visai liels "kiš miš ar rozīnēm", tad mācība, rituāls un, līdz ar to kristības validitāte ir zem lielas jautājuma zīmes.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.20 16:13:34
paskaidrojums [91.200.65.184]

man, brālīt, pietiek ar Jēzu. bezgalīgus neauglīgus teo-strīdiņus tad nu atstāju jums.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.20 16:17:14
Jānis Ginters

tas notes gadījums var būt arī tāds, ka kristību kā vienreizēju notikumu dzīvē gribētos sanemt tomēr pēc iespējas no tīrām/svētām rokām - no cilvēka, kam vārdi ar darbiem saskan.
mazticīgākam tas ļoti stiprina arī ticību, kā novērots..
paskaidrojums [91.200.65.184]
# Iesūtīts: 2010.09.20 16:17:34
-Jona-
"man, brālīt, pietiek ar Jēzu. bezgalīgus neauglīgus teo-strīdiņus tad nu atstāju jums. "

kopš esmu beidzis teologus, man gluži pretēji vairs nav par ko strīdēties.

-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.20 16:23:00
ja pašdarbnieks sarakstījis grāmatas, kurās ir visai liels "kiš miš ar rozīnēm"

Jānis Ginters zin teikt, ka pašdarbnieks? vai J.G. spēj redzēt garā? vai ir atdevis redzi akliem? izdziedinājis ar vēzi slimos? vai pēc J.Gintera ārsti speciālisti precizē savas diagnozes, kad aparāti kādreiz nogļuko??
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.09.20 16:50:49
ķepa, Iedomājies, kad šo teikumu lasītu, un to jau Viņš arī dara, Kristus nesapratu, kur problēma?
Jošs Mulders , ko tu tik švaki chuguna radiators ? Kāpēc ne karalis no Merovingu dinastijas, Jēzus un Madaļas tiešais pēcnācējs, kurš gaida viņa atjaunošanu tronī, lai beidzot atnestu visiem pavalstniekiem taisnību un mieru?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.20 16:54:44
indrikjis... da kaut 17aa Karolingu princese
Ķepa
# Labojis Ķepa: 2010.09.20 16:59:01
indriķis (labs) nesapratu, kur problēma?

Viņš ar koku visus sadzītu kopā un vēlreiz pastāstītu Kas ir tas, kas mūsu starpā ir vienojošais. Un manuprāt tas būtu vienkāršā valodā. Vienīgais, par ko man ir šaubas, tas ir par tiem, kuri ir aizrakušies ļoti dziļās dogmās un viens otru vairs nevar saredzēt, jo tā plaisa jau ir tik liela ...
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.09.20 17:16:38
Ķepa , tev ir pilnīga taisnība, ja runājam par konfesijām vispār, bet tevis rakstītais nav gluži saistāms ar Delperu. Visam ir robežas.
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.09.20 18:12:29
indriķis (labs) vis foināk ir iet tieši pa robežu
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.09.20 18:28:56
Ej nu , šad tad jau var, bet tad fiksi atpakaļ robežas drošībā.
Jona , nu tiešām, ko tu visiem frīkiem uzmeties par apoloģētu.
Kad tu runā no sevis par ticības lietām, tev sanāk tīri kristīgi,
kāpēc tev vēl vajag pārstāvēt šos, lai šie runā paši par sevi.
Jānis Ginters
# Iesūtīts: 2010.09.21 08:09:42
-Jona- notes gadījums var būt arī tāds, ka kristību kā vienreizēju notikumu dzīvē gribētos sanemt tomēr pēc iespējas no tīrām/svētām rokām
Notes gadījums ir tad, ja dzīvības briesmās esošs cilvēks, kurš meklē kristību var nesagaidīt mācītāju, kurš nav tuvumā. Šādi aprakstīts nav notes gadījums.

kā Jānis Ginters zin teikt, ka pašdarbnieks?vai J.G. spēj ...
Evaņģēlijā aprakstīti dziedināšanas gadījumi, kad mūsu Kungs dziedināja un pēc tam lika rādīties priesteriem un izpildīt bauslības priekšrakstus. Ja pats Kungs respektē bauslības kārtību, bet kāds brīnumu darītājs nerespektē savu Baznīcu kārtību, tad, neiedziļinoties sīkāk, tā ir pašdarbība.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.21 10:48:51
pravieši par Kungu pravieto, bet liecina liecinieki, ja nu Indriķim piemirsies

21 ... Jautā tiem, kas dzirdējuši, ko Es uz tiem esmu runājis; tie zina, ko Es esmu teicis."
/Jņ.18/


Jānis Ginters

es Bībelē neatrodu ka pēc dziedināšanas obligāti būtu vēl jāatrādās priesteriem(?), toties atrodu, kā daudz būtiskākus priekšrakstus ignorē pats J.Ginters ar savu pārsteidzīgo neiedziļinoties sīkāk tiesāšanu.
tāpēc vien būtu gan lietderīgi iedziļināties reiz esam sākuši, bet tālāk šajā tēmā, plz:
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=2&id=3447&start=10
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.09.21 12:18:26
Jona , kas nu tie par praviešiem.
Pravieši nerunā pretī kristīgajai resp. baznīcas mācībai.
Jānis Ginters, no savas pieredzes zinu tikai vienu "notes" kristības gadījumu, kur māsa slimnīcā nokristīja brāli, tam guļot uz nāves gultas ar vēzi. (Es viņu izvadīju.)
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.21 12:23:15
indriķis (labs)

kas nu tie par praviešu tiesātājiem, kas runā pretī pilnīgi visam - gan Bībelei, gan Baznīcas Mācībai (praviešus paļājot/SG zaimojot).
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 66 , pavisam kopa bijuši: 2133