atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu KAUNS
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2010.05.26 14:36:51
pret mācītāju un slimnīcas apsargu ir pierādītas deviņas noziegumu epizodes
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 .
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.29 23:20:49
godwit
Arlabunakti, ta arlabunakti, bet kur tur ir kāds vārds par garīdznieku, kas pārcietis sensitīvu operāciju?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.29 23:30:36
Justitia
Ak, neņem vērā, taču jau ne ar ko... sauc savu mīļumu kauču par zaķīti vai kaķīti, bet sievasmātei no tā ne ausis, ne zobi, ne ļipa neparādīsies
Bet šie `tulkojumi` gan reizēm nervozus smiekliņus mēdz pieburt
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.05.30 00:01:50
Justitia
Jā, es arī droši vien trīcētu. Man mājās stāv mape ar dokumentiem, kas pierāda kādu ļoti neglītu mahināciju Katoļu baznīcā ar finansiāliem līdzekļiem. Varētu iet tagad un iesūdzēt attiecīgos priesterus. Bet neeju. Kādēļ? Jo būs tāpat kā ar Lēvaldu. Pierādījumi ir, bet noliegs līdz kapa malai. Bet dokumentus paturu, tā, personiskai drošībai. Ja kāds ķersies man klāt, ka par daudz zinu un saku, būs ar ko sist pretī.

Saki, kompromatu glabā nebaltai dienai?
Un neviļus radīji savdabīgu viedokli par sevi un tālāksniegto informāciju...
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.30 00:17:13
Justitia

Mans viedoklis par bīskapiem ir cits. Vairāk Bibliskais , ne konfesiju izdomātais.
Jo =
bīskaps drīkst būt jebkurš Svētā Gara pilns kristietis. Viņam nav jābūt ar mācītāja augstskolas izglītību. Bīskapu obligāti izvirza draudze. Kā no mācītāju vidus tā no citu draudžu kalpotāju vidus.
Jo konfesijās tagad ir tāds bardaks, ka katrs sev piešķir činu kā vien vēlas. Tāda pravesta nemaz nav Bībelē; arī te , kas tika pausts visādas pakāpes ko vien tikai nav izdomājuši. Ārprāc....
Kā tas nākas , ka nevienu savā baznīcām nevaram nosaukt par apustuli? Tiešām ar visām Svētā Gara vērtībām kā tajos laikos? Ir tādi cilvēki, es pazīstu tādus , bet viņi nav savā zemē cienījami.
Ko mēs gribam ? - aprēķināt sevī cik lieli kristieši esam? Nekas nesanāks. Kamēr necienīsim Biblisko kārtību un nesauksim lietas īstajos , Bībliskajos vārdos , maldīsimies kā starp trim priedēm.
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.05.30 03:54:20
Justitia
Ļoti skaists teksts. Bet tagad, ja iespējams, parādiet man latviešu luterāņu bīskapu, kas atbilst šim aprakstam?

Es tādu pazīstu. Bet neesi tu šeit Dieva vietnieks virs zemes, lai mēs pēc tavas pavēles kādu nestu tev rādīt. Ja gribi redzēt, būs vien tev jāiet uz luterāņu baznīcu.
Pagris
# Labojis Pagris: 2010.05.30 06:14:14
Jautājums par sākotnējo tēmu, īpaši tiem, kas labi pazīst A.P.Lēvaldu.
Vai apsūdzētais pēc apcietināšanas ir lūdzis pastorālu sarunu un grēksūdzes iespēju? Protams - bikts noslēpums nepieļauj iespēju, ka kaut kas no runātā varētu tapt izpausts. Bet godprātīgi būtu lūgt savus draugus un amata brāļus iestāties un aizlūgt kā par nevainīgu, vai arī, iestāties un aizlūgt kā par vainīgu.
Iepriekš bija runa par advokāta vajadzību vai nevajadzību. Protams, advokāts ir nepieciešams. Bet, vai pirmkārt nav vajadzīgs mācītājs?
Ja šāda vajadzība nepastāv - - -
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 101 , pavisam kopa bijuši: 153