atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vīzija par mājas grupiņu draudzēm (kristiešu tēma)
Ingars
Iesūtīts: 2010.05.12 12:41:20
Diskusija par jūsu viedokli par šo vīziju
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.05.12 15:09:14
no vīzijas:
Mēs ticam, ka katrs kristietis ir aicināts būt vadītājs... lai katrs kļūtu par līderi... tiek izveidots viņa līdera raksturs...

? pirmkārt, kristiešiem aicinājumi ir ļooti dažādi, kā zināms. man piem. nav un nekad nebūs līdera raksturs, un arī nealkstu pēc tāda. cik nu esmu lasījusi tradic. kristiešu atklāsmes, Jēzus vēlas pavisam ko citu - lai mēs ietu mazumā, tad visu vajadzīgo mūsos izveidos Viņš un vienīgi Viņš.
komplektā ar vispārējo frāžainību, acīmredzami pa taisno ievazātiem anglicismiem, kā arī tml. ticības pamatiem kā:

1.1 Bībele – mēs ticam, ka Bībele un tikai Bībele ir patiess Dieva vārds (Pāvila 2. vēstule Timotejam 3:16, Pētera 2. vēstule 1:20–21).

teikšu kā ir - mani neuzrunāja.
pēc manas pieredzes - tikko kā panesas tml. tekstiņi, tā nākamie tekstiņi parasti seko: un tikai mūsu interpretācijas ir tās pareizākas... resp., paši sevi saceļ par Praviešiem.

bet tas nekādi nav gala spriedums par maz infas pagaidām, un man jau vispār ir izteikta alerģija uz importētiem urrā pasācieniem ar aurošanu stadionos.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.12 15:44:59
Svētais

Es tev piekrītu, ja tu runā par manu sirds attikesmi. Taču vai man smaidot piekrist visam, ko kāds saka? Jebšu - es pasaku, ka tur tiem katoļiem ir tā un tā - ok, piekrītu, naidīga attieksme, bet ja otrs pretim - mums katoļiem tas un tas ir labāk, nekā jums luterāņiem - to tu sauc par cenšanos palīdzēt un laba vēlēšanu?

vilks
Es vienkārši izteicu savu viedokli

-Jona-
Un tavs viedoklis jau arī ir tikai tava interpretācija, nav nekādas garantijas, ka tu nekļūdies
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.12 15:49:55
Ingars
Nesaku, ka tev smaidot kādam jāpiekrīt. redzu, ka tu esi patiesības meklējumos. taču pagaidām tu vēl neatšķir tos, kas ir tavā pusē un par tevi. es par to.

Taču vienu gan, ir teikts, ja jūs no visas sirds dzīsities pec ta, kas labs, kas vares jums ko ļaunu darit? ( 1.Pet 3:13), tapec uzmundrinu un iedrosinu tevi tiekties pec tā, kas labs, nevis meklet citur utis! To arī Vilks tev noradija ar šo rakstu vietu! ( Fil.4:8)
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.05.12 16:03:47
Ingars Un tavs viedoklis jau arī ir tikai tava interpretācija, nav nekādas garantijas, ka tu nekļūdies

es savu viedokli par galējo patiesības instanci nekad neesmu uzskatījusi, man ir jau nācies piekoriģēt to vairākkārt - saskaņā ar Kunga šodien atklāto praviešiem (resp. tiem, kas uzrāda Augļus plus Zīmes)
Vassulai tie ir pārpārēm, arī pravietojumi JAU ir piepildījušies:
http://www.tlig.lv/content/view/930/108/
vilks
# Iesūtīts: 2010.05.12 16:09:20
Ingars
hmm
es tev toties viskautko pajautāju
mēģinu saprast
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.12 16:48:30
-Jona-
Kāpēc tieši Vassula būs tā patiesā praviete? Es tur īsti nesapratu, kuri pravietojumi konkrēti ir piepildījušies? Interesanti, ka tu tik naski esi gatava pieņemt Vassulas atklāsmes, bet savukārt šo noraidīji kā nepatiesu, bet ja nu tu esi Svētā Gara atklāsmi noraidījusi, kurai ir gan augļi, gan zīmes? Es piekrītu tam, ko Vassula saka tiktāl, cik tas ir saskaņā ar Svētajiem Rakstiem. Augļus un zīmes tu atradīsi arī pie citu reliģiju pārstāvjiem, bet tu neesi ņēmusi vērā vienu ļoti svarīgu augli - mīlestība priecājas par patiesību. Ja tad nu cilvēkam ir visas iespējamās pozitīvās īpašības, bet viņš sludina melus, vai lai tāpēc mēs pieņemam tos melus? Vai tas, ka cilvēks sagroza Kunga Jēzus vārdus, ir labs auglis? Par zīmēm labak nerunā, jo tāpat ir runāts par viltus zīmēm un viltus brīnumiem ar.

vilks
Kas ir patiesība? Un vai tā ir vai nav svarīga?
vilks
# Iesūtīts: 2010.05.12 16:51:28
Ingars
Patiesība ir Kristus.
Bet par kuru patiesību tu jautā? Vai - par patiesību kurā jautājumā?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.12 17:01:00
vilks

Kāpēc tad mēs Viņu neklausam?
moritz :)
# Iesūtīts: 2010.05.12 17:06:11
man domāt, mājas draudžu būšana ir laba lieta (rakstos tāds modelis ir aprunāts), ja vien to vadītāji ir ar labu teoloģisko apkalumu.
jencītis gan varēja pateikt, ka ideju patapinājis no Kolmana "Jēzus evanģelizācijas stratēģija"...
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.05.12 17:08:51
moritz

Pastāsti tuvāk par Kolmana "Jēzus evaņģelizācijas stratēģiju" un arī lūdzu nocitē rakstu vietas, kurās mājas draudžu modelis ir aprunāts
vilks
# Iesūtīts: 2010.05.12 17:12:28
Ingars
hmm, kā es varu zināt, kāpēc tu Viņu neklausi.
manā draudzē cenšas Viņā klausīties un Viņu klausīt.
moritz :)
# Labojis moritz :): 2010.05.12 17:18:30
Ingars
sen jau kā lasīju, ļoti detalizēti neatstāstīšu. modelis attiecībā uz līderību: 3, 12, 72... jēzum bija tuvākie 3 mācekļi (Pēteris, Jānis, Jēkabs), kas tika mācīti visvairāk, tad pārējie 9, kurus palīdzēja ganīt pirmie 3, tad 72, kas bija 12 kompetencē. Starp citu, pie baptistiem to grāmatu var nopirkt, pat latviski jau iztulkota.
no rakstiem izriet, ka tautieši satikās pa mājām. visdrīzāk, ka šī tikšanās bija koordinēta. Ap.d.2:46, 5:42, 20:20, 1.kor.16:19, kol.4:15
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.05.12 18:11:14
Ingars

Vassulai piepildījušies Kunga brīdinājumi par 11. septembri - izteikti 10 gadus iepriekš, precīzi 11. datumā, precīzā tekstā, ka Torņi sabruks.
k ur tu rāvi, ka noraidu tevis ielikto? vien aizrādīju uz uzkrītošākajām nesakritībām ar citām, tradic.konfesijām dotajām atklāsmēm (tajā vīzijā par patiesu atzīta tikai Bībele - vai tad tas nav pretrunā pat ar taviem paša uzskatiem?).

neapšaubu Jencīša dziedināšanas gadījumus, bet ka pravietis vai tml. - par to gan šaubos.
rainars
# Iesūtīts: 2010.05.12 19:33:56
Vīziju G12Jencītis smēlies no kolumbieša Cēzara Kastelanosu .
Kurš to pamato bibliski līdzīgi kā moritz komentā.
Par vīziju ir vesela lekcija , to nav iespējams trijos vārdos izteikt.
danar
# Iesūtīts: 2010.05.12 19:47:38
Ingars
Man rodas jautajums..kapec nepietiek ar draudzi?
rainars
# Iesūtīts: 2010.05.12 19:54:08
danar šādas mājas grupiņas veiina komunicēšanos un iedziļināšanās katra indivīda vajadzībām . Katram tiek veltīta personīga uzmanība un aprūpe,gan garīga ,gan fiziska.
danar
# Iesūtīts: 2010.05.12 19:57:56
rainars
Bet tapat to nevar darit...?
rainars
# Iesūtīts: 2010.05.12 21:51:53
Var , bet vai dar.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.13 09:08:25
vilks

Lai nu paliek

moritz

Paldies, tu man ļoti palīdzēji

-Jona-

Un tas nu tagad nozīmētu, ka Marija ir mūsu māte, līdzpestītāja, debesu ķēniņiene, ka mums pie viņas jāvēršas kā starpnieces, lai varētu tikt pie Jēzus sirds, kaut arī tas ir pretrunā ar Svētajiem Rakstiem? Dīvaini, ka neviens cits pravietis, piemēram Deivids Vilkersons, Kens Pīters neko nerunā par Mariju, ka viņai būtu šāds statuss, nedz arī daudzi citi dievbijīgi sludinātāji, kā Smits Viglsvorts, Benijs Hinns, Billijs Grehems, Nikijs Gembels nav neko runājuši tādu par Mariju, ne šķīstītavu, ne pestīšanu no labiem darbiem. Vēl dīvaināk ir arī tas, ka bībelē nekas tamlīdzīgs nav pieminēts, neviens no praviešiem to nav pieminējis, kā tad tā? UN vēl aks ir dīvaini, ka šo konkrēto katoļu dogmu (par Mariju un šķīstītavu) apstiprinājumi rodami tikai apokrifos un mistiskajā "tradīcijā", bet ne Jēzus, ne apustuļi, ne pravieši par to nerunā - kā tad tā?

k ur tu rāvi, ka noraidu tevis ielikto? vien aizrādīju uz uzkrītošākajām nesakritībām ar citām, tradic.konfesijām dotajām atklāsmēm (tajā vīzijā par patiesu atzīta tikai Bībele - vai tad tas nav pretrunā pat ar taviem paša uzskatiem?).

Labi, lai nu tā būtu, bet kas teicis, ka visas tradicionālajām konfesijām esošās atklāsmes ir pareizas? Ja vēl ņemam vērā, ka tā sauktās "netradicionālās konfesijas" daudz vairāk atgādina kristiešus un draudzes apustuļu laikā, nekā jebkura no tradicionālajām...

Jā, tur par patiesu atzīta tikai bībele un tas nav pretrunā ar maniem uzskatiem, bet kā ar taviem? Un tas ko tu apšaubi vai neapšaubi, tas nav akmenī iecirsts


Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.13 09:10:34
danar

Nu reālā situācija pierāda, ka ar draudzi pietiek gan, bet ar svētdienas dievkalpojumiem nepietiek vis, tā ir realitāte un tur tu neko nevari iebilst, patiesība runā pati par sevi. Jebšu vai mēs iram gudrāki par apustuļiem? Šaubos.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 79 , pavisam kopa bijuši: 9224