atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vīzija par mājas grupiņu draudzēm (kristiešu tēma)
Ingars
Iesūtīts: 2010.05.12 12:41:20
Diskusija par jūsu viedokli par šo vīziju
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.12 12:42:23
Tātad kristieši aicināti izteikt savus viedokļus par šo vīziju
Donachka
# Iesūtīts: 2010.05.12 12:44:08
neko neatshkjiras no piramiidas principa, ko lieto nelabajaa biznesaa.
Donachka
# Iesūtīts: 2010.05.12 12:47:00
Ctulhu
tieshi taa...un neka jauna nav zem shiis saules....
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.12 12:48:30
Ctulhu

kh..khm, es apzināti ierakstīju "kristiešu tēma", tas nozīmē, ka šajā diskusijā atsevišķi netiks apskatīts jautājums par Dieva esamību vai neesamību
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.12 12:49:27
Donachka

Kas slikts piramīdas principā?
Donachka
# Labojis Donachka: 2010.05.12 12:49:52
Ingars
cht nevienu vardu neteica par Dieva esamiibu - neesamiibu, vinsh tikai uzrakstiija apziimeejumu, kaa sauc shaada veida pasaakumus.
***
Slikts ir tas, ka tas ir bizness. Un arii sheit ir bizness, kas labi darbojas uz piepaceltiem juteejiem, kuriem viegli aizmaalet acis, priekshaa un pakaljaa saucot aleluja un citeejot Biibeles pantus.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.12 12:52:49
Donachka

Ok, bet kristiešu tēma tomēr
zero2 [80.232.250.218]
# Iesūtīts: 2010.05.12 12:55:11
ieteiktu pievērstu uzmanību šim akcentam "fokusā - jauni cilvēki". a kāpēc ne veci?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.12 12:56:23
Ctulhu

Ok, es vienkārši gribēju dzirdēt kristiešu viedokli, jo tas bāzējas uz cita uzskatu pamata

Donachka

Kā tu zini, ka tas ir bizness? Man pēc biznesa var izskatīties jebkura tradicionālās konfesijas draudze
vilks
# Iesūtīts: 2010.05.12 12:56:44
Pats princips - ka vajag pieskatīt vadītājus, kas savukārt pieskata citus cilvēkus, kas savukārt pamazām izaug un pieskata nākamos - ir ļoti labs.
Bet tiešām, ir jābūt ļoti uzmanīgiem, lai tas nekļūtu par brainwashingu, kas savukārt draudzei un Kristus Baznīcai var nodarīt vairāk ļauna kā laba.

Tajā vīzijā ir sarakstīti daudz lieli vārdi, ar tiem cilvēkus ir viegli apburt, tomēr ir svarīgi, lai šī vēlēšanās kalpot citiem un citus pieskatīt izaug viņos dabiski, nevis tiek ar varu uzspiesta no ārpuses.
zero2 [80.232.250.218]
# Iesūtīts: 2010.05.12 12:57:01
Ingars "Man pēc biznesa var izskatīties jebkura tradicionālās konfesijas draudze" tā arī ir - neesi pamanījis līdz šim?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.12 12:57:46
zero2 [80.232.250.218]

Diez vai tur ir runa par vecumu, bet gan par to, lai draudze augtu skaitliski
godwit
# Iesūtīts: 2010.05.12 12:58:18
Ingars
Skatoties uz bļaujošajiem harizmātu mācītājiem, es apšaubu viņu piemērotību saskaņā ar saitē atrodamo 15. punktu:

Kas nepieciešams efektīvai kalpošanai?

1. Skaidra Vadība.

2. Vienotība Vadībā.

3. Uzvaras stratēģija.

4. Apvienojoša stratēģija.

5. Efektīva Līderu skola.

6. Mājas grupas vīriešiem un sievietēm.

7. Vīriešu un sieviešu mājas grupu tīkls.

8. Spēcīgi Encounteri.

9. Vadības sirds, kas ietver patiesas savstarpējās attiecības, personisku kalpošanu cits citam. Svarīgi lai tas sāktos no mācītāja.

10. Pre-Encounteri.

11. Post-Encounteri.

12. Efektīva mājas grupu struktūras administrācija.

13. Skolotāji, kas ir spējīgi saprotamā veidā izskaidrot, kas ir Vadība.

14. Mācītāja un viņa sievas vienotība Vadībā.

15. Garīgi vesels mācītājs.

16. Slēgtas mājas grupas, kuras veido 12 mācekļi.

17. Atvērtas mājas grupas.

18. Makrogrupas.

19. Ticības mērķi un speciālas kalpošanas.

20. Vadības G12 konferences.
Donachka
# Iesūtīts: 2010.05.12 12:59:01
Ingars
bet gan par to, lai draudze augtu skaitliski
Jautajums uz iebeershanu - kaapeec draudzei jaug skaitliski?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.12 13:01:30
vilks

Zini, es palasīju to mazo grāmatiņu "desmit jautājumi uzmācīgam svešiniekam" un secināju, ka smadzeņu skalpošana sastopama arī tradicionālajās konfesijās. Domāju, ka jāizvērtē godīgi kas ir kas un vai visi, ko dēvējam par sektantiem, tiešām tādi arī ir.
vilks
# Iesūtīts: 2010.05.12 13:01:48
Ctulhu
klau, šī IR kristiešu tēma.
nv Valentīnis
# Labojis nv Valentīnis: 2010.05.12 13:03:56
es labāk par grupu ar tikšanos neitrālā teritorijā, kurai var pievienoties un atvienoties jebkurš jebkurā brīdi. tas neizslēdz tikšanos arī kādās mājās , kur uzaicina... kaut ko tādu es apmeklēju iekš A. draudzes

mājas grupa ir kaut kas elitārs, tas man nepatīk.

Alfa kursa grupai, ja pareizi saprotu priekšrakstus, ideālā gadījumā būtu jāpāraug par mājas grupu.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.12 13:04:54
Donachka

19 Tāpēc eita un darait par mācekļiem visas tautas, tās kristīdami Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā,
20 tās mācīdami turēt visu, ko Es jums esmu pavēlējis. Un redzi, Es esmu pie jums ik dienas līdz pasaules galam."

Ir vieglāk atsēdēt baznīcas solā un periodiski šur tur piepalīdzēt, bet runa taču ir par cilvēku likteni mūžībā. Te nav svarīgi, ka obligāti tieši Jencīša draudzei jāpieaug vai kādai citai tieši harizmātiskai draudzei, bet gan jebkurai kristīgai draduzei

godwit
tev ir grāds psihiatrijā?
vilks
# Labojis vilks: 2010.05.12 13:07:24
Ingars
kas tai grāmatā tāds ir?

secināju, ka smadzeņu skalpošana sastopama arī tradicionālajās konfesijās
vispār nenoliedzu, arī es ar smadzeņu skalošanu/nlp saskāros tieši luterāņu pasākumos, līdz ar to nenoliedzu, ka arī luterāņiem un visiem citiem no tā ir jāuzmanās (Sica ar to saskārās, piemēram, katoļu baznīcā). Tikai nezin kāpēc ļoti daudz cilvēku, kas ar to ir saskārušies, to ir sastapuši harizmātiskos pasākumos, neatkarīgi no konfesijas, līdz ar to viņiem ir radusies izteikta alerģija pret harizmātiskiem pasākumiem.

Tieši tas,s tarp citu, man arī rada neuzticību šīs vīzijas realizētājiem Latvijā (lai cik laba tā vīzija nebūtu), jo ārējās pazīmes ir visas parastās - slikts tulkojums no angļu valodas (kas liecina par ne pārāk augstu inteliģenci vadītāju vidū), daudz lieli un cēli vārdi, bet realizācija izklausās pēc šo vārdu ieborēšanas cilvēku domāšanā.

Tiešām lūdzu piedošanu, ja kļūdos, bet ārējās pazīmes neizskatās diez ko labi.
Bet, no otras puses - paldies Dievam, ja ir cilvēki, kas tur sastop Kristu un ja tas viss nāk viņiem par labu.

Savukārt pati ideja par mājas grupām, no kurām izaug jaunas mājas grupas, ir ļoti ok.
godwit
# Iesūtīts: 2010.05.12 13:18:06
Ingars
"Zini, es palasīju to mazo grāmatiņu "desmit jautājumi uzmācīgam svešiniekam" un secināju, ka smadzeņu skalpošana sastopama arī tradicionālajās konfesijās."
Vai varētu lūgt piemēru, kā LELBs skalo smadzenes?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 17 , pavisam kopa bijuši: 1545