atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kristības
Ērika
Iesūtīts: 2010.04.07 00:31:25
Kā īsti ir , ja es gribu nokristīt bērnu luterāņu baznīcā , es varu kristīt tikai savā baznīcā , jeb varu kristīt jebkurā luterāņu baznīcā? Ko nozīmē piederēt draudzei - būt luterānei vai piederēt noteiktai baznīcai?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 11:32:51
Ctulhu
Ja??? , kāpēc tad neko neesi sapratis? Lasi vēlreiz
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.20 11:33:15
pich, gnid staasta ka vinjiem nekaadas izmainjas, un tomeer vinji ir sheit... starp Ticiigajiem... uzdod jautaajumus, intereseejas Vot buus jautri sasmieties par shitiem pextinjiem Debesiis
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.20 11:35:35
Tad, kad būs nopietena attieksme! Vai arī parādi man Bībelē vietu , kur kristīja zīdaiņus? Vai arī parādi vietu, kur bez sirds ticības to var?

Eeee ja no visa taa kas nav Biibelee skaidri pateikts, tu izsecini, ka tas ir aizliegts, tad...
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.20 11:37:39
Jošs Mulders

Svētajam bez Bībeles citu dzīves vadmotīvu nav. Ja nav Bībelē, tad nav vispār

p.s. kāpēc uzreiz neieliki repliku par to, ka Bībelē nekas nav teikts par bērnu potēšanu?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 11:37:54
Ctulhu
Nu žēl . Ko lai saka...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 11:38:33
pich_
A tu vari izdomāt jebkādus citus vadmot`ivus savā dzive ja velies , es pieturesois pie Bibeles
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.04.20 11:41:07
Svētajam bez Bībeles citu dzīves vadmotīvu nav. Ja nav Bībelē, tad nav vispār

Nuja... taapee jau saku... Iemaaci [censored] luugt Dievu un vinjsh bazniicaa galvu pret griidu paarsitiis!

p.s. kāpēc uzreiz neieliki repliku par to, ka Bībelē nekas nav teikts par bērnu potēšanu?
Nu nav jau... teikts... taapeec ir ljoti bezatbildiigi poteet beernus pirms vinji ir ar sirdi un dveeseli apzinaajushies vakcinaacijas visus procesus, nepiecieshamiibu un izveidojushi nopietnu attiexmi pret to!

Bet... hmmm logjika ir jautra lieta

Rakstos nekur nav aizliegts kristiit beernus, nekur nav nosodiita shaada prakse, nekur nav paraadiits kaads gadiijums, kad kaads vecaaks ar beernu tiek raidiits prom (uz citu draudzi), atsakot kristiibu...

Taakaa
Ja no Informaacijas Neesamiibas tiek secinaats kaut kaadi doktrinaali imperatiivi, tad hulji tev vajag Biibeli... tad Biibele ir tikai kaa "Neesoshaa" apraksts, un taa teikt - your limitation is your imagination - Jo taapat kaa Sveetais, es te vareetu TAADU teologjiju sabiidiit - no visa taa, kas Rakstos nav pateikts Uhuhuuu Maz neliktos!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 11:43:25
Nevajag vakcinēties tiem, kam jau tāpat pieder Dieva valstība - bērniem
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.04.20 11:45:02
Nevajag vakcinēties tiem, kam jau tāpat pieder Dieva valstība - bērniem

Taatad, tie, kas Pieder Debesu Valstiibai, tiem nedriixt sniegt Debesu Valstiibas daavanas?

Jautaajums ir nevis par "var/nevar" bet par "driixt/nedriixt"

A vot uz shito Anabaptisti NEVAR (un arii Nedriixt) atbildeet! Principaa nedriixt - jo tas expozee vinju Teologjijas bankrotu!

Vai Debesu Valstiiabs pilsonim driixt pasniegt Debesu Valstiibas Daavanas?

Un kad beerni pazaudee sho pilsoniibu?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 11:47:30
Priekš kam dot dāvanu, ja šī dāvana jau ir iedota . Iedota pēc noklusējuma ar Jēzus vārdiem bērniem pieder debesu valstība Kā var iedot kaut kam to, kas jau tam ir iedots un pieder
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.20 11:49:59
Kā var iedot kaut kam to, kas jau tam ir iedots un pieder

Nu ja tu nezini KAA, taa ir cita lieta... naac iemaaciisim!

Bet nevajag, savu nespeeju vai neizpratnes deelj liegt beerniem shiis daavanas!

Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 11:51:36
Kā, bij retorisks jautājums . Kā šo dāvanu dod es zinu, bet kamdēļ kādam tā ir jādod, ja tā viņam jau ir
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.04.20 11:53:08
Kā šo dāvanu dod es zinu, bet kamdēļ kādam tā ir jādod, ja tā viņam jau ir

Varbuut taapeec, ka Kristus to paveeleeja?

Jo no tavas teologjijas tak izriet, ka ja... beerniem pieder debesu valstiiba un vinjiem nevajag dot, to kas vinjiem pieder... BET tiem pashiem beerniem, kad vinji izaug lieli VAJAG dot, tas LOGJISKI noziimee, ka tas, kas vinjiem piedereeja, tad kad nevajadzeeja dot, vairs nepieder, taapeec arii vajag dot...

Taatad... bez Kristus paveeles, ir vismaz veel viens iemesls - Dot, lai vinji to vairs nepazaudee
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 11:54:56
Tas pats Kristus teica, ka bērniem pieder Dieva valstība . Ja tā viņiem jau pieder, kāpēc tā viņiem vēl būtu jādod ar kristību palīdzību . A tie piemēri , kas kristījās nebija bērni
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.20 12:02:11
Sveetais,

Varbuut taapeec, ka Kristus to paveeleeja?

Jo no tavas teologjijas tak izriet, ka ja... beerniem pieder debesu valstiiba un vinjiem nevajag dot, to kas vinjiem pieder... BET tiem pashiem beerniem, kad vinji izaug lieli VAJAG dot, tas LOGJISKI noziimee, ka tas, kas vinjiem piedereeja, tad kad nevajadzeeja dot, vairs nepieder, taapeec arii vajag dot...

Taatad... bez Kristus paveeles, ir vismaz veel viens iemesls - Dot, lai vinji to vairs nepazaudee


Bet man protams, ljoti patiik un fascinee, ka tu prasi MAN, skaidrot tev to, ko Kristus ir paveeleejis

Jo redzi... tad, kad vinjsh teica ka taadiem, kaa beerninji, pieder valstiiba (noraadot uz beernu ticiibu, nevis beernu vecumu), vinjsh neteica, ka taapeec vinjiem kaut ko nevar dot... TO izsecini TU, mans draugs, jo aizliegumu dot Kristiibu sakramentu, tu Rakstos neatradiisi, tas ir tavas achgaarnaas teologjijas rezultaats. Tachu, pavelee Kristiit - bez jebkaadaam atrunaam un referenceem uz to vai kaadam kaut kas jau pieder vai nepieder - taaada Rakstos gan ir... un tieshi SHO paveeli tu pakljauj savai Rakstos nepamatotajai pashizdomaatajai teologjijai, un savu tradiiciju deelj atcel Dieva Vaardu

Bet lai tas ir uz tavu sirdsapzinju! Driixti dziivot ar sho apzinju, jo tev jau buus jaatskaitaas Dievam...

Nu iedomaajies... Kristus tev debesiis raada savu paveeli - Kristiit visas tautas... Un tu vinjam ko... jautaasi - Kaapeec man tas jaadara, ja tu teici, ka beerniem jau taa valstiiba pieder? Tieshaam iedomaajies shaadi argumenteet ar Dievu?

Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 12:09:15
Bērniem iedots, pieaugušajiem pašiem jāpaņem . Kristības nav maģisks rituāls un sakraments, kas tevi tādā vai citādā veidā pasargās no kaut kā vai palīdzēs uz kaut ko. Kristības ir apliecinājums tam, ka tic Jēzum kā savam Kungam un Glābējam. Zīdainis nevar ticēt, tāpēc arī Jēzus teica, ka tādam pieder debesu valstība. Tad kāpēc nenokristīt visus zīdaiņus Jēzus vārdā un ar to tad būtu pietiekoši...Taču nav. Jātic, jāmāca turēt to, ko Jēzus mācīja turēt ( tai paša pavēlē ierakstīts) Ja viss sastāvētu tikai no kristībām, tad kāpēc jāpievieno vēl kaut kas būtu? Jo taču ir izpildīta pavēle! Taču dzīve nesastāv no vienām kristībām, tāpat kā viens loceklis nav visa miesa. Tāpēc Dievs caur savu vārdu saka, kas tic un top kristīts, tas būs izglābts. Šo nosacījumu ticēt nekādi nevar apiet. Tāpēc Dievs saka caur Filipu, ja tu no visas sirds tici, tad to var, un galminieks tikai tad top kristīts, kad ir apliecinājis savu ticību.
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.04.20 12:15:11
Ap šito jau sen tiek šķēpi lauzti, bet kā ir patiesībā...hvz. Interesanti, kad pirmo reizi tika kristīti bērni? Un vēl...kāpēc pats Jēzus netika kristīts jau kā zīdainis?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 12:18:39
Džonijs
Nav neviena piemēra Bībelē, kur ir aprakstīta bērnu kristīšana. Tie piemēri kas ir doti skaidri norāda, ka kristību nosacījums ir ticība Jēzum Kristum. Zīdainis nevar ticēt. Bērns var, un tur ir dažādi vecumi , kad tas var notikt.
danar
# Iesūtīts: 2010.04.20 12:22:47
Svētais
sieviesu kristisana jau ari nav ipasi atdalita..tas nozimetu...ko
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.04.20 12:23:18
Svētais Nu ja...es bij domājis vēsturiski. Bet interesanti, kā SG runā dažādi uz dažādu konfesiju pārstāvjiem...ibo katra interpretācija tiek ar Viņu saistīta.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 37 , pavisam kopa bijuši: 1999