atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kristības
Ērika
Iesūtīts: 2010.04.07 00:31:25
Kā īsti ir , ja es gribu nokristīt bērnu luterāņu baznīcā , es varu kristīt tikai savā baznīcā , jeb varu kristīt jebkurā luterāņu baznīcā? Ko nozīmē piederēt draudzei - būt luterānei vai piederēt noteiktai baznīcai?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 .
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.22 11:29:09
Svētais

Panākt, ko gribu es...? Saprast, kā veidojas tas vai cits viedoklis, saskatīt, kā tad ir patiesībā pēc bībeles utt.
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.04.22 11:36:14
Ingars
Jā, tas pats par sevi mumns visiem tā. Bet nevaru uztvert kādā garā tu ej reizēm. Vai paštaisņibas, vai izzinošā, vai daloties ar savu nostāju, utt... Piem. Mulderam man ir skaidrs uzreiz, viņš otru noliks līdz ar zemi tikai lai viņam būtu taisnība, taču viņš to dara no labas un tīras sirds, jo vēlas dedzīgi stāvēt par savu Kungu un savu pārliecību, tāpēc, kad ierauga to, tad ir vieglāk. Protams jāmācās pasniegt tā, lai otrs vēlētos ieklausīties un pieņemt, bet to mums visiem jāmācās lielākā vai mazākā mērā.Sal.15:2 Gudra cilvēka mēle padara viņa mācību mīļu,...Ar tevi man ir grūtāk reizēm, bet tu vismaz vārdos neesi ass un skarbs pret otru diskusiju dalībnieku, bet man ir grūti satvert tavu sirds nostāju, nevis tavu prāta un atziņas nostāju.. Tas man sagādā grūtības, un tāpēc nezinu kā reizēm atbildēt. Un protams, ka reizem nesaprotamies..
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.22 12:04:59
Svētais
Mulderam man ir skaidrs uzreiz, viņš otru noliks līdz ar zemi tikai lai viņam būtu taisnība, taču viņš to dara no labas un tīras sirds ...
Nu gluži vai gara acīm redzu Mulderu tādā labestīgā mātišķā mīlestībā gādīgi noguldām sarunu biedru
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.22 12:09:19
Aivars
Nu redz, man vismaz ir skaidrs ar kādu sirds motivāciju viņš to dara. Šis vispār ir luterānu forums, tāpēc brīnos un reizē pateicos Dievam, ka man te vispar ļauj izteikties. Taču viņš ir luterānis, un dedzīgi aizstāv luterāņu un savu viedokli. Man pret to nekas nav. Tas, ka apliek citus un nolīdzina ar zemi, labi varbūt tas nav, taču viņš jau domā, ka viņš ar to labu dara, jo pāraudzina, pārmāca un pamāca citus. Tad, kad saprot šo sirds motivāciju paliek viegli, un tapec man pret viņu nekas nav.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 111 , pavisam kopa bijuši: 35829