atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Atšķirības starp konfesijām
meitene
Iesūtīts: 2010.03.22 00:09:27
Kādas ir galvenās atšķirības starp konfesijām?

Šo jautājumu jau uzdevu citā diskusijā, bet man ieteica izveidot atsevišķu diskusiju.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.03.23 12:01:21
Svētais

Paldies, vienkārši nebiju ievērojis Es esmu no Rīgas Jāņa draudzes.

Nepiekrītu konkrētām doktrīnām
zīdaiņu nekristīšanai
ka pagremdēšana ir vienīgais pareizais kristību veids
ka mēlēs runāšana ir obligāta zīme Svētā Gara kristībai

Tajā pašā laikā es pilnībā piekrītu daudzām citām lietām, kas nāk no harizmātiskajām draudzēm, piemēram, par tām pašām Svētā Gara dāvanām mūsdienās. Mani ļoti uztrunāja Mārča Jencīša skatījums uz draudzi un kalpošanu - mums jātiecas pēc kā vairāk, nekā tikai pēc emocijām, svētībām utt. Vairāk, nekā skraidīt pa ielām un evaņģelizēt katru pretimnācēju, ir jāpavada laiks kopā ar šiem cilvēkiem, jākalpo viņiem personīgi, jālūdz par viņiem
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.23 12:07:26
Ingars
Man patiešām patīk tava sirds un tava dedzība. Esmu patiesi iepriecināts par tādiem Dieva valstības kalpiem. Tu nonāksi tur kur tev jānonāk savā atklāsmē un atziņā par Dievu un arīdzan piepildīsies ar Dieva mīlestību, kas pārāka par katru atziņu, lai saņemtu visu Dieva pilnību.
rainars
# Iesūtīts: 2010.03.23 12:16:57
Prieks par tādiem brāļiem kā Ingars,Svētais , Jencītis . Prieks arī par Jēzu kristu kurš nāk pie mums ar Svēto Garu un ugunu un sadedzina mūsos sētās nezāles. Brāļu mīlestība uzvarēs visas doktorīnas Jēzus spēkā.
Man ir nācies jūs iepazīt personīgi un esam foršie Dieva bērni.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 12:27:49
rainars
Svētais

Prieks par jums abiem ar, brāļi Vienīgi es domāju, ka nevajadzētu saukāt vienas vai otras draudzes par mirušām, bet iedegties lūgšanā, varbūt nesteigties ar iziešanu, bet palikt, kalpot un cīnīties Tā Kunga spēkā un redzēt, kā Dievs garīgi mirušu draudzi izmaina līdz nepazīšanai.

Svētais
# Labojis Svētais : 2010.03.23 12:31:37
Ingars
Neesmu nevienu draudzi tā saucis. tieši otrādāk, ticu, ka Dievs darbojas caur luterāņu draudzēm ( tāpat kā caur citām) , un dara savu svētīgo darbu.

P.S. es ja kas caur luterāņu draudzi arī pievērsos Jēzum, par ko esmu ļoti Dievam pateicīgs!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 12:36:00
Svētais

Domājot par atšķirībām starp konfesijām, mani uzrunāja VIlkersona pravietojuma daļa

5.5 Svētā Gara pagremdēto harizmātisko katoļu vajāšanas. Svētajā Garā pagremdētie katoļi: jūs, kas sevi uzskatāt par neredzamās Jēzus Kristus Draudzes locekļiem- jūsu vajāšanu stunda tuvojas! Es jums pravietoju Svētajā Garā, ka katoļu baznīca vistuvākajā laikā mainīs savu draudzīgo attieksmi pret jums- harizmātiskajiem katoļiem. Politiskās organizācijas izdarīs lielu spiedienu pret katoļu baznīcu, pret jūsu mācītājiem un augstākajiem garīgajiem vadītājiem, lai tos piespiestu apslāpēt jūsos degošo Svētā Gara uguni. Visi harizmā sastāvošie katoļi, jūs, kuri, kā es jums jau tiku sacījis, esiet ļoti dedzīgi un stipri. Daudzi, daudzi miljoni Amerikā un visā pasaulē, kas esat pagremdēti Svētajā Garā- jūs visi dabūsit ciest no vajāšanām un neviens no jums nepaliks bez ciešanām. Tā kā katoļu harizmātiskā kustība būs ļoti stipra un daudzskaitlīga, tad pārējie katoļi šajā kustībā saskatīs sev briesmas. Ne tikai politiskie, bet arī katoļu vadītāji šajā kustībā saskatīs sev lielas briesmas, kuras pēc iespējas ātrāk jāaptur. Tikai ASV vien es redzēju 500,000 šīs kustības darbinieku kritušus par upuri šīm vajāšanām. Kaut arī tas nenotiks rīt vai parīt, man tomēr jums jāsaka, ka katram Svētajā Garā pagremdētam katolim ir jāiziet ārā no katoļu baznīcas un viņš nekādā gadījumā nedrīkst palikt tās pakļautībā. Šie harizmātiskie katoļi drīz vien sapratīs, ka, izejot no vajātājas- savas pašu baznīcas, viņi vairāk mīlestības un saprašanas sastaps pie Svētā Gara piepildītajiem vietējo draudžu locekļiem nekā savā mātes- katoļu baznīcā. Vajāšanas pret īstenajiem Kristus sekotājiem būs novērojamas visās valsts oficiāli atzītajās vēsturiskajās konfesijās, arī visā protestantiskajā atzarā, kas liks kristiešiem pilnībā pāriet uz slēpto- nereģistrētās ģimeniskās kristietības formu.
Iespējams, jūs man neticiet, bet... tuvojas diena; un tā, bez šaubām, vairs nav tālu, kad sātana vara nocietināsies uz zemes tik tālu, ka īstenie kristieši katoļu, protestantu un citās ticības šķirās visbeidzot būs spiesti pamest savas mātes draudzes un kopīgi ciešanu un vajāšanu ielenkumā radīs pamatu jaunai ekleziastiskajai vietēja rakstura apustuliskai brāļu draudzei, kas būs tieša Pirmā gadsimta draudzes kopija. Šie kristieši sevi nesauks par katoļiem, protestantiem, ne arī kā citādi, bet ļaužu apziņā būs “atjaunotie kristieši.” Tāds būs viņu īstenais nosaukums. Viņu Galva būs vienmēr klātesošais Kungs Jēzus Kristus.
Mjuriela
# Iesūtīts: 2010.03.23 12:48:51
Svētais
piedoshanu, ka bishku aarpus teemas, bet man jautajums no kura briizha L. Gleshke kljuva par maaciitaaju?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.23 12:56:35
Mjuriela
Te drusku no vēstures...
http://www.priekavests.lv/lv/macitaji/liga_gleske/kalposanas_sa.. kums?read=23

var arī citas sadaļas papētīt par Līgu.
Mjuriela
# Iesūtīts: 2010.03.23 12:59:39
Svētais
nee, paldies, pietiks ar sho.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 14:12:08
Gnidrologs

Problēma sākas ar to, ka cilvēki nodod paši savus principus. Tātad - ja es kaut ko (manā gadījumā bībeli) atzīstu par autoritāti, tad pie tā arī cenšos turēties. Nu nav tā mācība par Mariju bibliska
B.o.C. [81.198.235.50]
# Iesūtīts: 2010.03.23 14:17:52
Ingars Nu nav tā mācība par Mariju bibliska kas ir biblisks? Tu u.tml. luterāņi savirknē noteiktus pantus zem noteiktas ideologijas, katoļi to dara savādāk, kāds no malas piešauj klāt vēl klāt kādu savu "atklāsmi" un tā tās lietas notiekas. Ļoti viegli sevi pasludināt par visu citu mērauklu!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 14:20:20
Nu taču draugi, ņemiet bībeli rokās un redziet paši, kas tur ir rakstīts
meitene
# Labojis meitene: 2010.03.23 17:26:27
Vai šo Bez Tabu sižetu esat redzējusi?
http://www.tv3.lv/content/view/8259/85/
Jūsu viedokļi. Kas šajā draudzē dažiem liekas tik nepieņemams?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.23 17:35:45
Katrā draudzē ir savas nepilnības. Neviena draudze nav pilnīga virs zemes un tāda arī nebūs. Tev jau svarīgi ir Jēzu Kristu personīgi iepazīt, koncentrējies uz to.
rainars
# Iesūtīts: 2010.03.23 17:38:26
daudziem daudz kas ir nepieņemams
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.24 08:10:59
Gnidrologs

Ir lietas, kas bībelē nav tieši norādītas, kā piemēram - par kristības pareizo veidu, par bērnu kristību - šķēpu laušana par to vēl kaut cik saprotama, bet nav saprotams Marijas kults, kur bībelē ir ļoti skaidras norādes par to, kas ir kas
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 113 , pavisam kopa bijuši: 7425