atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Jo, kad viens saka es turos pie luterāņiem, otrs es pie katoļiem, trešais es pie harizmātiem, ceturtais es pie pareziticīgajiem, vai tad neesat miesīgi?
Svētais
Iesūtīts: 2010.03.09 09:18:41
1. Kor. 1:12 Es gribu teikt to, ko pie jums visur dzird runājam, viens saka: es turos pie Pāvila, otrs: es pie Apolla, trešais: es pie Kēfas, bet ceturtais: es pie Kristus.13 Vai tad Kristus ir dalīts?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.09 11:17:25
Svētais

Man šķiet, ka Latvijā būs atmoda un tā skars visas konfesijas
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.09 11:19:35
Ingars
Nu ja tā būs, tad nenoliedzami , ka skars
danar
# Iesūtīts: 2010.03.09 11:22:27
Ingarsaaaa..es vienkarsi pirmo reiz dzirdu tadu apzimejumu"piecdesmitnieki"..tagad zinasu,a to domaju ka kaut kada piecdesmitgadnieku konfesija uzradusies
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.09 11:24:12
danar
nja konfesiju ir miljons, a kristiešu maz
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.09 11:27:58
danar

Vēl viņus sauc arī par pentakostāļiem - tas šķiet no latīņu valodas atvasināts, bet nav tik svarīgi tas, kā sauc, kā tas, kādu vēsti katrs nes un vajag ieklausīties un darīt šādi:

Ap. d. 17:11 Tie bija labvēlīgāki par Tesalonīkes jūdiem un vārdu labprāt uzņēma, meklēdami ik dienas rakstos, vai tas tā esot.
danar
# Iesūtīts: 2010.03.09 11:28:42
Svētais piekritu...no katra varam ko macities,vispar jau sanak ari no nekristiesiem labas lietas macities..viniem gan cita motivacija varetu but,bet tas netrauce...


Par apsaukasanos...es varu atlauties;D esmu" pareiza", iedomiga luterane
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.09 11:30:43
danar
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.11 16:40:46
Pie katoļiem labāk neturēties:
http://www.timesonline.co.uk/tol/comment/faith/article7056689.ece
indriķis
# Iesūtīts: 2010.03.11 20:58:17
Jautājums tomēr ir ne par tēmu, t.i., katrai šai konfesijai ir atšķirīga korespondence ar realitāti, proti, veselīgo mācību.
Proti, kurai no konfesijām mācība vistuvāk atbilst bibliskajai.
Pazemīgi uzdrošinos apliecināt - luterāņu.
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.03.12 08:27:45
indriķis

Pazemīgi uzdrošinos apliecināt - luterāņu. izņemot maldu mācības par to, ka zīmes un brīnumi beigušies, ka pravietojumi un pārdabiskas atklāsmes beigušās, kā arī neelastīgā dievkalpojumu kārtības sistēma un neelastīga pastorālās aprūpes un vispār kalpošanas sistēma
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.12 09:00:59
Ingars
Kur Tu nosapņoji, ka tāda mācība ir luterāņiem?
jancis [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2010.03.12 09:04:42
indriķis Proti, kurai no konfesijām mācība vistuvāk atbilst bibliskajai.

Un kas no tā mainās?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.12 09:14:50
Aivars

Nu tu vari pajautāt LELB oficiālo mācību jebkuram mācītājam, kas, protams, nenozīmē to, ka tas ir arī katra mācītāja personīgais viedoklis
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.12 09:51:06
Ingars
Tad laikam būs tikai jāatrod tas konkrētais `jebkurais`, kurš sludina tādēl, ka noliedz brīnumus un pravietošanu un pārdabiskas atklāsmes, bet ir kļuvis par mācītāju `neelastīgas ` kalpošanas sistēmas savaldzināts.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.12 10:01:20
Ingars, baidos, ka tu par Luterāņu ofic. mācību būsi uzdevis kādu cilvēku subjektīvos uzskatus!

Šāda konkrēta mācība ir, piemeŗam, Jehovas Lieciniekiem, bet ne Luterāņiem!

Skepsi un piesardzīgu attiexmi pret "brīnumu reportiem" nevar salīdzināt ar mācību par brīnumu noliegumu!

Vēl vairāk, esmu dzirdējis to pašu "jebkuru" mācītāju reportus kāreiz no misijas laukiem reportējam šos brīnumus... parādot, ka Dievs darbojas tieši tāpat kā senos laikos, ka, tur kur DIeva Vārds ir nupat ienācies un pārliecināšanai nepietiek nodrukāta Bībele (kura bieži vien misijas vietās nav iespējama dēļ valodas vai citu iemeslu dēļ), tur Dievs sevi apliecina caur brīnumiem - dziedināšanām, valodām un valodu tulkojumiem, exorcismu etc.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.12 12:50:11
Jošs Mulders

Jā, jā, bet pajautā oficiālo LELB viedokli

Aivars

Nu nebūs tālu jāmeklē
rainars
# Iesūtīts: 2010.03.13 19:56:18
tur Dievs sevi apliecina caur brīnumiem - dziedināšanām, valodām un valodu tulkojumiem, exorcismu etc. ?????????????
Vai pareizi saprotu šo sacīto ,ka tur kur Bībele tūlkota Dzīva Dieva tuvums nav nepieciešams ?
Jošs Mulders uzraksti grāmatu par savu sievu un vairāk tev tuvības nav vajadzīgas.?-?!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.13 20:12:32
Ingars Nu nebūs tālu jāmeklē
Pieņemu, ka esi LELB mācītājs. Vai tā?
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.13 21:34:26
Es gribētu ieteikt, lai tiem, kas šajā forumā ir ordinēti luterāņu mācītāji, ir kāda atpazīstamības zīme uz profila bildes, piemēram mazs jauks krustiņš.
Citādi tiešām ir grūti gūt skaidrību doktorīnas lietās un cilvēki var tikt maldināti. Pagaidām diemžēl ir tā, ka forumā kā autoritatīvi avoti ir atpazīstami tikai bīskapi, kas te parādās reti un mācītājs Uldis , kas ir savu profilbildi nofotografējis pie altāra.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.03.14 09:08:54
Par tēmu - man mājās nonāca Adventes vēstis - adventistu izdevums. Pāršķirstīju intereses pēc. Kas piesaistīja uzmanību bija raksts par laulībām dažādu konfesiju starpā. Tur kā pamatojums tam, ka adventistus nelaulā ar citu konfesiju pārstāvjiem minēta bija rakstu vieta no 2. vēstules korintiešiem 6. nodaļas par to, lai nevelk svešu jūgu kopā ar neticīgajiem. Izrietoši viņi sevi uzskata par kriestiešiem un pārējos par neticīgajiem. Klasiska un diemžēl bieži sastopama sektanstima pazīme.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 122 , pavisam kopa bijuši: 9372