atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Homoseksuālistu un lezbiešu aizliegums kalpot LELB
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2010.01.30 12:32:36
Piedāvāju kompromisu. Draudzes varētu izskatīt un pieņemt sinodē lēmumu par homoseksuālu mācītāju un lezbiešu mācītāju neordinēsanu. Šis likums būtu nepārsūdzams kā LELB galvenais virzības satuss uz laiku beigām. Aicinu izteikties tikai LELBiešus.Vai tāds lēmums būtu vajadzīgs? Lūdz bez teoloģijas - jā , vai nē un ar paskaidrojumiem , balstoties uz rakstiem ,ja vēlaties...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.02.01 10:57:04
Merlins Itkā jau varētu, kamēr dzīvo "celibātā". Tomēr ordinācija ir domāta uz mūžu, bet dzīvošana celibātā ir tā brīža stāvoklis bez garantijām. Pieredze rāda, ka viņiem/ām domas mainās.

un tas tagad saucas arguments?? kas , nez, vieniem grēciniekiem devis tiesības tiesāt citus grēciniekus, pie tam - pirms vēl grēks izdarīts?
tikpat labi jebkurš tradic. orientētais var sākt laist pa kreisi, pie tam jebkurā brīdī, un to arī rāda pieredze... and..?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.01 10:58:44
un tas tagad saucas arguments?? kas , nez, vieniem grēciniekiem devis tiesības tiesāt citus grēciniekus, pie tam - pirms vēl grēks izdarīts?

Apustulis Paavils paveelot jaunajiem biiskapiem saukt lietas iistajos vaardos, pamaaciit un noraat!
jnr-1972 [95.68.103.207]
# Iesūtīts: 2010.02.01 11:00:22
liepa jā, Jaunajā Derībā ir rakstīts, ka homoseksuālisms ir grēks,. norādītajā linkā ir minētas Rakstu vietas un tās izskaidrotas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.01 11:06:28
Ta apdraud citus, tapec vina ir kriminalkodeksa. Par homoseksualismu to nevar teikt.
Kaapeec nevar, var! Vot visi mees te to sakaam! Kursh to var aizliegt?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.02.01 11:06:58
Jošs Mulders

aha, tak, kad es šajā forumā vienu slepkavu (pēc paša liecības vadoties) tieši tā arī nosaucu, mani izbanoja uz divām dienām!

bet nebāzies atkal starpā, es gaidu Merlina atbildi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.01 11:08:13
liepa, tu esi izliekusies vai!

Aizej un tajaa Linkaa ir konkreetas rakstu vietas noraadiitas! Ej un izlasi SHIIS RAKSTU VIETAS

Merlins
# Labojis Merlins: 2010.02.01 11:09:13
-Jona-

Tā jau ir, kā Tu saki. Taču no pieredzes riska pakāpe ir daudz lielāka. Homoseksuālista problēma ar dzīvošanu celibātā ir daudz smagāka nekā naturālim ar laulības nepārkāpšanu. Turklāt, ja kāds mācītājs iekulsies laulības pārkāpšanas skandālā, viņš visticamāk nemēģinās pierādīt, ka tas ir normāli (lai gan Korālis pat to mēģināja), bet nožēlos un varbūt pats atkāpsies. Bet gejs sarīkos demonstrācijas un praidus.

Tādēļ es saku - teorētiski varētu, bet pieredze rāda, ka riski ir ļoti lieli. Par to var diskutēt līdzīgi kā par to, vai ir pamatoti lidostu drošības kontrolē pievērst lielāku uzmanību arābiem vai citiem musulmaņiem. Līdztiesīgi tas nav, toties tiek atzīts par visefektīvāko prevencijas metodi dotajos apstākļos. Viena attieksme var būt, diskutējot internetā par tiesību tēmu. Cita varbūt radīsies, kad kopā jāsēžas lidmašīnā.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.01 11:09:35
Tu saki, ka homoseksualims tevi apdraud? Kurs vel to saka? Kadi "visi mes"? Mani vins neapdraud, man nav uz to noslieces.

A kleptomaanijas noslieces tev ir? Jo tu teici, ka tas tevi apdraudot? Jeb kaa tu to domaa?

Piekam TU jau neesi moraales meers, nu tevi neapdraud, tev netraucee... un? Peec taviem ieskatiem tagad visu eetiku mainiit?

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.01 11:12:44
Grindologs, pagaidaam tu savu "es" noreflekteeji uz "mees" Bet vesels leerums "mees" neuzskata sevi par "nekas vairāk kā advancēts zemes mātes produkts, bioloģiska mašīna ar vienu all-new feature - spēju reflektēt." taapeec iebilst!
Ja tu sevi par taadu uzskati, tad ljoti labi... paareejie zinaas ka tevi nevajadzeetu laist porcelaana izstaadee! Tikai kaapeec tu gribi lai arii citi sevi par mezhonjiem meegjina uzskatiit... ? Kulturaali cilveeki zin atshkjiriibu starp dziivnieku un cilveeku, bet tie, kas nezin, tos tad arii ierobezhojam cilveeku sabiedriibaa!
Merlins
# Iesūtīts: 2010.02.01 11:13:16
Gnidrologs

"Tā vienkārši ir un mēs neesam nekas vairāk kā advancēts zemes mātes produkts"

Lūk to es saucu par ticību!
Merlins
# Iesūtīts: 2010.02.01 11:15:58
liepa

Vai Tev ir vienalga, kādas seksuālās prioritātes būs Taviem mazajiem?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.01 11:16:12
Nu ja kads man kaut ko nozog, tad tas mani apdraud, manu macinu jau nu noteikti:-) Ja kads ko nozog veikala, tas apdraud veikala ipasnieku finansiali. Ta es to domaju.

Nu un ja kaads maniem beerniem maaca destruktiivas maaciiabs, tas apdraud vinjus un taatad arii mani, jo esmu atbildiigs par saviem beerniem. Ja kaads man un maniem beerniem meegjina iestaastiit ka perversija un izlaidiiba ir OK, tad es pret to iebilstu un uzskatu, ka mani apdraud... manu un manu beernu tikumisko un eetisko izaugsmi... saaks ar vienu un chakarees visu dienu...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.01 11:17:32
Kas un kur ir tā ``visa ētika``. Vai tikt tu ar to nedomā SAVU ētiku.

Taa kas sabiedriibaa valda uz kuru balstoties veido/modificee likumus, peec kuras vadoties tiesneshi spriezh tiesas un piemeero vainu pastiprinoshus vai atvieglinoshus argumentus etc. Tas ir tas, peec kaa mees vadaamies nosodot vai akcepteejot dazhaadas riiciibas sabiedriibaa!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.01 11:19:17
Nu tu fantaze, Gnidrologs nekad ta nav teicis!

Redzu, ka tu tikai pisatjelj a ne chitatelj!

Gnidrologs
[Online]
# Iesūtīts: 2010.02.01 11:10:11

mēs neesam nekas vairāk kā advancēts zemes mātes produkts, bioloģiska mašīna ar vienu all-new feature - spēju reflektēt.
Redzi, vinjsh raksta par kaut kaadiem "mees" aciimredzot sevi pieskaitot pie shiem mees. Nu taa kaa taalaak seko apraksts, ka taa vinja grupa sevi identificee ar mezhonjiem, nu tad taa arii secinaaju, Grindologs sevi par mezhoni uzskata bet cilveekiem maaca eetiku!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.01 11:19:26
Atvainojos, bet vai kādam no klātesošajiem šī tēma ir ļoti sasāpējusi, vai arī te vērojama izklaide ar perversu piesitienu?

Būtu labi, ja tiktu nošķirti tie daži ierobežojumi cilvēkiem, kam problēmas ar hs, no pašu cilvēku aicināšanas Baznīcā.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.02.01 11:20:40
Tātad arī tu nekakā un nečurā. Ok, princesīt, ticēsim uz vārda.

A "churaat" un "kakkaat" nav tas, kas definee cilveeku Tie nav homo sapiens definitiivie atribuuti! Netaisi te sofistiku, to man naacaas ilgi maaciit Ctulhu, lai vinjsh netaisa sofistiku no taa, ka gurkjis ir zaljsh, taapee ctas ir krokodils, jo abi zalji


Kaa jau teicu, ja kaada substance shos atribnuutus uzskata par sevi defineejoshiem un unikaali identificeejoshiem Zemes biosfeeraa, tad shaadam teelam ir visai maza nojeega par eetiku un cilveeka buutiibu vispaar un deiz vai vinjsh vispaar kvalificeejas dajebkaadiem moraaliem apgalvojumiem... Tas taapat kaa ljaut mushaam spriest par cilveekiem!
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.02.01 11:21:53
Merlins

nus... tas ne tikai nav līdztiesīgi, bet, piedošanu, klaja diskriminācija! ja vēl precīzāk - pūšana pasaules (var teikt arī - sātana) stabulē.
man turklāt pirmā dzirdēšana, ka hmsx dzimumdziņa kā tāda (?) būtu lielāka, tā ir tikai nepareizajā virzienā vērsta...

bet, neticu savām acīm - vai tiešām kas tāds ir nostiprināts LELBas dokumentos, jeb tikai tāda neoficiāla patvaļa? nu teiksim, kā nepieņemt darbā čigānus (tieši tas pats pēc būtības)?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.01 11:25:05
Aha. Un tieši tāpēc tavas tādu kā tu tumsonīgās idejas par ētiku jau sen nenosaka toni mūsdienu Rietumu likumdošanā. Paldies liberālismam.

vs

mēs neesam nekas vairāk kā advancēts zemes mātes produkts, bioloģiska mašīna ar vienu all-new feature - spēju reflektēt.

Apgaismiibas kalngals
Es tagad saprotu kaapeec Zadornovs speej taa smiidinaat cilveekus, vinjsh shitos prikolus speej saskatiit un ieraduziit, a Grindilogs v upor nespees ieraudziit pasha textu ironiju
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.01 11:26:44
Svaki tad tev ar logiku, es neko tadu Gnidrologa rakstos nemaniju, kur vins teiktu, ka mes esam mezoni. Nu kur to to izvelc??

Vai arii tev ar redzeeshanu!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.01 11:30:12
Tu jau ignosticisma pavedienā pats sevi aplauzi par varītēm cenšoties pierādīt kā jebkura definīcija ir fufelis un nekādas konkrētas definīcijas nekam nevar būt, viss ir tikai subjektīva interpretācija. Tātad arī jebkāda tevis cilvēka dedfinīcja ir fufelis, lai kāda tā arī nebūtu.

Iespeejams... shobriid diskusijai pietiek, lai noraadiitu ka tava izpratne par to kas IR cilveeks ir fufels... Man pat nav jaapiedaavaaa alternatiivas... Laigan, pagaidaam tad tu buusi vispaar pirmais, kas buus cilveeku nodefineejis... hmmm... un sanaaca - dziivnieks Karogs tev rokaa!

Tavs mūžīgi patronizējošais tonis ir nevietā. Drīksti pamacīt manas čībiņas, taču pat tās šobrīd smīkņā.

Nu shobriid paarliecinaats esmu, ka chiibinjas ir stipri gudraakas... Jo ja cilveeks sevi uzskata par dziivnieku tikai taapeec, ka vinjsh taapat churaa un kakaa, tad sorry... Bet es to par cilveeku neuzskatu! Lai arii nodefineet cilveeka jeedzienu nav viegli, tomeer ikdienaa shobriid veel speejam atshkjirt dziivniekus no cilveekiem, laigan kaareiz Grindologa miiljotaa "Rietumu Sabiedriiba" visu laiku censhaas cilveeku kaareiz pazeminaat liidz dziivnieka liimenim, lai legjitmizeetu dziivnieciskas tiexmes kaa normu! Bet savaa zinjaa tas ir ok... jo tas noziimee, ka tie, aks tomeer IR cilveeki buus briivaakaam rokaam, mazaaka konkurence... kaameer Grindologi sakaaps kokos atpakalj, tikmeer paareejie varees normaali attiistiities...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 9 , pavisam kopa bijuši: 4440