atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kas vainīgs ? - sievietes mācītājas , jeb nepareiza hierarhija.
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2010.01.26 11:07:22
Domāju, ka Latvijas sieviešu mācītāju un evaģēlistu kalpošanas aizlieguma projekts uz sinodi tiek izmantots ,ņemot par piemēru Zviedrijas homoseksuālisma izplatību baznīcas hierarhijas augšgalos. Kas tad ir vainīgs pie homoseksuālisma izplatības mācītāju starpā , vai sievietes mācītājas , jeb nepareiza hierarhija , kas ar laiku ir pārveidojusies no Luterisma atpakaļ uz katolicismu. Vai mūsu baznīcas tiešām vēl ir protestantiskas?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 .
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.01.30 20:09:41
Aivars

Un , lūk, brāl, šāda tipa ,,kalpošana,, raudzē sekulārismu. No tā rodas visa veida grēki - homoseksuālisms, uzkundzēšanās baznīcā, svēto piesmiešana utt....

Sveiciens Tev aizgājušajā vārda dienā. Draudzes vecākais , kā jau mākslinieks , mani sveicot vārda dienā mūs vārdu formulēja kā īstu mākslau - ARS
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.30 20:15:07
Aivars Lapšāns
Paldies par sveicieniem. Tev arī to pašu!
Bet kas attiecas uz konkrēto vīru, ir jau tā, ka viņš arī daudz laba savulaik ir darījis mūsu Latvijas Baznīcai vēl padomju laikos. Tas, protams, neattaisno kādas nepareizības, bet diez vai viņš nu būs tik negarīgs Jēkaba vēstules negatīvais varonis.
Tas Kungs ir tiesnesis, ne mēs.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.01.30 20:27:17
Aivars

Es viņu netiesāju , bet t os , kuri veido sekulāras draudzes. Es runāju par Cālīti.
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.01.30 20:28:01
Nu, kā jums tas patīk? Vācijas luterāņi nešausta homoseksuāļus un nelej viņiem virsū verdoša piķa mucas, bet gan protestē pret bundesvēra dalību militārās operācijās Afganistānā! Vācijas evanģēliski luteriskās baznīcas galva Margota Kesmane (bābietis johaidī! smuks bābietis arī vēl pie tam!) savā Jaungada sprediķī vēršoties pie 25 miljoniem Vācijas luterticīgo morāli šaustīja bundesvēra dalību minētajās operācijās sagādājot ne mazums raižu savas valsts politiskajam establišmentam. Pēdējais parādā nepalika,- apsūdzēja Kesmani populismā. Nuja... tas, ka vācieši ir pustraka tauta, laikam nevienam jāpierāda vairāk nav... .
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.30 20:30:16
*Duksis
Nu forši!
Uldis
# Iesūtīts: 2010.01.30 20:32:32
Iepazīstot Lapšāna kungu no viņa paša izteikumiem, aizvien vairāk un vairāk nāku pie secinājuma, ka vai nu viņam ir kādas mentāla rakstura problēmas, vai arī viņā ir iesēdušies "septiņi ļaunie gari".
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.01.30 20:33:51
Aivars

Bet, ar ko nodarbojas cilvēki, kādas sociālas un politiskas problēmas savos sprediķos apcer cilvēki, kas tikai viņiem zināmu iemeslu dēļ sevi uzskata par pareizākajiem no pareiziem kristiešiem un vispareizākajiem no pareizākajiem ?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.30 20:35:47
*Duksis
Tas Tev būs jānoskaidro pie šīm konkrētajām personām. Vai Tev kādi ir padomā?
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.01.30 20:39:56
Aivars Ja jau kas nozīmīgs pēdējā laikā no kādas kanceles būtu atsakanējis, tad jau tauta būtu to zinājusi un Dukša ausīs arī tas būtu nonācis.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.01.30 20:45:38
*Duksis
Nav nekā nozīmīgāka par cilvēka mūžīgo dzīvību.
Par to tad arī sprediķos Latvijā vari dzirdēt.
Bet tas tautu, protams, satrauc mazāk nekā nodokļi vai armija Afganistānā, tāpēc arī presē neraksta, TV nestāsta un tīmeklī neapspriež, tāpēc tas līdz Dukša ausīm nav nonācis...
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.01.30 20:47:32
Rudens rozes balss Škic, lētā demagoģe!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.30 20:49:16
*Duksis
Nez, šo to interesantu un par tēmu esmu dzirdējis. Kas Tev šķistu nozīmīga vēsts?
Rudens rozes balss
# Labojis Rudens rozes balss: 2010.01.30 20:49:27
*Duksis
Skaties, ka nenoraujies banu par par nesankcionētu košanu!
luterāne bitch
# Iesūtīts: 2010.01.30 21:00:20
Ctulhu
Jums tur ar tiem izmeeriem vispaar ir neskaidriibas.

JK esot patiess cilveeks un patiess dievs. Cilveeks galiigs, dievs bezgaliigs. Kaa bezgaliigais `saliida` galiigajaa?


Nu vari Jēzu uztver kā konsoli, kas pa tiešo pieslēdzas bezgalīgajam Dievam, pats dzīvodams galīgā un cilvēciskā ķermenī
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.01.30 21:03:28
Uldis

Uldi, pačukstēšu tikai Tev ...man ir astoņi ....bet tikai kuš...
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 132 , pavisam kopa bijuši: 33698